Стільниця з плитки: плюси і мінуси

Зміст
Особливості стільниці з плитки

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Як правило, плитку використовують для обробки кухонь і ванних кімнат. Застосовують її в якості настінного обробки або для викладки статі. Все тому, що плитка неймовірно практична: вона не боїться підвищеної вологості, міцна і легко піддається чищенню. Саме з цих причин став популярний спосіб при якому стільниця викладається плиткою. І якщо такий варіант вам здається дивним, то в цій статті ми розберемо всі нюанси, щоб довести привабливість даного рішення.
 

Особливості стільниці з плитки

Викладення стільниці плиткою, це неймовірно практичний варіант для кухні. Також, за рахунок великої різноманітності матеріалів плитки, її оформлення, форм і розмірів, вдасться створювати практично необмежені варіанти дизайну. Найбільш популярна плитка для стільниць виконана з таких матеріалів, як:
  • бетон;
  • кахель;
  • кварц;
  • кераміка і т.д.
Також великою популярністю в силу своєї доступності користується плитка імітує натуральний камінь. Вона виготовляється зі справжнього мармуру і граніту. До безперечних переваг такого рішення відносяться:
 
  • міцність і довговічність - ресурс плитки досягає 30 - 50 років. Вона добре стійка до зовнішніх фізичних дій;
  • висока стійкість - плитка не псуватися від зайвої вологи, що дуже до речі на кухні. Також плитка добре переносить перепади температури, на неї без побоювань можна поставити гарячу каструлю. На відміну від інших матеріалів для стільниці, плитку не потрібно покривати спеціальними складами для запобігання деформації;
  • практичність - плитка добре відмивається, в тому числі за допомогою хімічних миючих засобів. На відміну від монолітних покриттів стільниці, пошкоджений елемент легко замінити на новий;
  • візуальна складова - великий асортимент рішень дозволить втілити будь-які фантазії і інтегрувати стільницю з плитки в будь-який інтер'єр.
При виборі плитки для стільниці краще віддати перевагу гладкій поверхні. Всілякі візерунки та інші фактурні рішення зроблять стільницю важкою в догляді і не практичною. Якщо вибирати між матовою і глянсовою плиткою, то краще віддати перевагу матовому: на ній менш помітні висохлі краплі води та інші забруднення. Матова стільниця не вимагає додаткових зусиль для підтримки її в охайному вигляді.
 
Розмір плитки також має велике значення. Вибір розміру плитки повинен відповідати масштабам кухні, її стилю. Велика плитка вимагає менше часу при монтажі і утворює менше стиків. У той же час для кухонь і ванн невеликій площі оптимальним варіантом стане плитка розміром 5 на 5 см або 10 на 10 см. У цілому розмір плитки залежить виключно від особистих смакових переваг і бажаного результату.
 
Якщо ви вирішили зробити стільницю з плитки, то не економте на якості матеріалу. Плитка повинна бути стійкою до інтенсивного впливу. Також потрібно серйозно підійти до вибору якісної затірки для швів. Затирка обов'язково повинна бути вологостійкою і стійкою до миючих засобів. В такому випадку стільниця прослужить вам не один десяток років.
Задати питання
Опубликавано: 29.10.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як захистити будинок від поганих людей
Як свідчать статистичні дослідження, близько 80% злодіїв і зломщиків проникають в приміщення через віконний отвір. Захист житла включає в себе комплекс ефективних заходів, які дозволяють істотно збільшити безпеку і звести до мінімуму можливість попадання в будинок поганих людей.
Детальніше
Сучасний японський стиль в інтер'єрі
Сучасний японський стиль в інтер'єрі
Традиції в Японії високо цінуються, тому навіть сучасні будинки облаштовують із зверненням до історичних витоків. Але з розвитком технологій японські квартири кілька змінилися. Жителі країни дуже шанобливо ставляться до історичних нормам облаштування житла.
Вітальня в сучасному стилі
Вітальня в сучасному стилі
Розглядаючи фото вітальні в сучасному стилі, неможливо стримати захоплення. У ньому все: екстравагантність і спокій, багато світла, новітні технології і позбавлений строгості мінімалізм. Універсальний і незвичайний, стиль поєднує в собі безліч несхожих один на одного напрямків, гармонійно і ненав'язливо розставляючи на спокійному тлі залу несподівані деталі. У статті ми розглянемо основні принципи створення таких інтер'єрів, покажемо ідеї дизайну на фото і доведемо, що їх можна втілити в життя.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень