• Головна
  • Блог
  • Квартира студія або однокімнатна квартира - в чому відмінність

Квартира студія або однокімнатна квартира - в чому відмінність

Зміст
Особливості планування квартири-студії
Переваги квартири-студії

Все більшим попитом серед забудовників і користувачів користуються квартири-студії. Простір, мінімалізм, функціональність і продуманість, очевидні переваги студії. Але, багато однокімнатні квартири також мають цими перевагами. Так в чому ж відмінності і як підібрати оптимальний варіант саме для вас - читайте в цій статті.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості планування квартири-студії

 

Реалізація студії передбачає виключно економічні і компактні варіанти. Тому такі квартири виділяються меншою площею, всередині практично відсутні міжкімнатні перегородки і двері, використовується мінімальна кількість вікон. Подібний підхід дозволяє знизити вартість підсумкової житлоплощі.

 

На даний момент розрізняють кілька варіантів квартир-студій:

 

  • класичні студії з вільним плануванням, площа яких зазвичай не більше 30 кв. м. Ізолюється найчастіше санвузол суміщений з душовою кабіною. Подібна
  • перепланування не передбачає наявність коридору або холу, зонування здійснюється за допомогою різних будівельних матеріалів або системи освітлення;
  • просторі квартири-студії, метраж в яких досягає 50 кв. м., але присутні більш високі стелі і кілька вікон. Можуть використовуватися невеликі внутрішні перегородки, але в цілому дотримується стиль лофт з максимальною кількістю простору;
  • третій поширений варіант створення полустудіі, полуквартіри, в якій спальня і основна частина відділяється невеликою перегородкою. Подібна перегородка може використовуватися для відділення кухні від основної житлової зони.

 

Останній варіант максимально нагадує одноквартирні будинки, тому що оснащуються балконами або лоджіями.

 

Однокімнатні ж квартири, навіть не дивлячись на схожу площа, має чіткий розподіл на житлові зони - житлова кімната, кухня, коридор та санвузол. Використовуються не тонкі перегородки, а міцні стіни. З одного боку, квартири найчастіше не можуть похвалитися просторими кухнями і коридорами, тоді як студія за рахунок відсутності стін, надає багато простору. Спрощення споруди, додатково знижує вартість готового проекту.

 

Переваги квартири-студії

 

Серед переваг варто виділити можливість реалізації більшості дизайнерських ідей. Якщо квартири обмежуються стінками, то в цьому випадку ви обмежуєтеся виключно своєю фантазією. Не варто переживати про те, що простір, що звільнився не використовуватиметься функціонально або неможливо зонально розділити приміщення. Для цього досить використовувати різні системи освітлення, меблі або квіти.

 

Мінімальна кількість перегородок також знижує вартість проведених ремонтних робіт, що просто ідеально при продумуванні дизайнерського проекту. Квартира-студія ідеально підходить для працюючих людей, студентів або молодої сімейної пари, але для сім'ї з дітьми варто скористатися ринковою пропозицією і знайти двокімнатну квартиру.

Задати питання
Опубликавано: 06.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як зробити з балкона теплу кімнату
Як з балкона зробити кімнату і тим самим забезпечити собі додаткові метри? Як з балкона зробити кімнату і тим самим забезпечити собі додаткові метри? Благоустрій балкона - що можна і не можна робити.
Детальніше
Стиль лаунж
Стиль лаунж
Стиль лаунж - це ідеальний варіант дизайну інтер'єру для тих, хто вдома цінує перш за все комфорт і точно не буде віддавати перевагу комфорт естетиці. За інших рівних, інтер'єри стилю лаунж ще й досить естетичні, краси з зручністю тут поєднуються більш, ніж оптимально.
Арабський стиль в інтер'єрі
Арабський стиль в інтер'єрі
Сучасна різноманітність різних стилів в інтер'єрі просто вражає. Від мінімалістичний до вельми помпезних, від універсальних, практично не прив'язаних до конкретних стильових течій до етнічних.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень