Квартира студія або однокімнатна квартира - в чому відмінність

Все більшим попитом серед забудовників і користувачів користуються квартири-студії. Простір, мінімалізм, функціональність і продуманість, очевидні переваги студії. Але, багато однокімнатні квартири також мають цими перевагами. Так в чому ж відмінності і як підібрати оптимальний варіант саме для вас - читайте в цій статті.

Квартира студія або однокімнатна квартира - в чому відмінність

Особливості планування квартири-студії

 

Реалізація студії передбачає виключно економічні і компактні варіанти. Тому такі квартири виділяються меншою площею, всередині практично відсутні міжкімнатні перегородки і двері, використовується мінімальна кількість вікон. Подібний підхід дозволяє знизити вартість підсумкової житлоплощі.

 

На даний момент розрізняють кілька варіантів квартир-студій:

 

  • класичні студії з вільним плануванням, площа яких зазвичай не більше 30 кв. м. Ізолюється найчастіше санвузол суміщений з душовою кабіною. Подібна
  • перепланування не передбачає наявність коридору або холу, зонування здійснюється за допомогою різних будівельних матеріалів або системи освітлення;
  • просторі квартири-студії, метраж в яких досягає 50 кв. м., але присутні більш високі стелі і кілька вікон. Можуть використовуватися невеликі внутрішні перегородки, але в цілому дотримується стиль лофт з максимальною кількістю простору;
  • третій поширений варіант створення полустудіі, полуквартіри, в якій спальня і основна частина відділяється невеликою перегородкою. Подібна перегородка може використовуватися для відділення кухні від основної житлової зони.

 

Останній варіант максимально нагадує одноквартирні будинки, тому що оснащуються балконами або лоджіями.

 

Однокімнатні ж квартири, навіть не дивлячись на схожу площа, має чіткий розподіл на житлові зони - житлова кімната, кухня, коридор та санвузол. Використовуються не тонкі перегородки, а міцні стіни. З одного боку, квартири найчастіше не можуть похвалитися просторими кухнями і коридорами, тоді як студія за рахунок відсутності стін, надає багато простору. Спрощення споруди, додатково знижує вартість готового проекту.

 

Переваги квартири-студії

 

Серед переваг варто виділити можливість реалізації більшості дизайнерських ідей. Якщо квартири обмежуються стінками, то в цьому випадку ви обмежуєтеся виключно своєю фантазією. Не варто переживати про те, що простір, що звільнився не використовуватиметься функціонально або неможливо зонально розділити приміщення. Для цього досить використовувати різні системи освітлення, меблі або квіти.

 

Мінімальна кількість перегородок також знижує вартість проведених ремонтних робіт, що просто ідеально при продумуванні дизайнерського проекту. Квартира-студія ідеально підходить для працюючих людей, студентів або молодої сімейної пари, але для сім'ї з дітьми варто скористатися ринковою пропозицією і знайти двокімнатну квартиру.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 330 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору