Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Квартира студія або однокімнатна квартира - в чому відмінність

Квартира студія або однокімнатна квартира - в чому відмінність

Зміст
Особливості планування квартири-студії
Переваги квартири-студії

Все більшим попитом серед забудовників і користувачів користуються квартири-студії. Простір, мінімалізм, функціональність і продуманість, очевидні переваги студії. Але, багато однокімнатні квартири також мають цими перевагами. Так в чому ж відмінності і як підібрати оптимальний варіант саме для вас - читайте в цій статті.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості планування квартири-студії

 

Реалізація студії передбачає виключно економічні і компактні варіанти. Тому такі квартири виділяються меншою площею, всередині практично відсутні міжкімнатні перегородки і двері, використовується мінімальна кількість вікон. Подібний підхід дозволяє знизити вартість підсумкової житлоплощі.

 

На даний момент розрізняють кілька варіантів квартир-студій:

 

  • класичні студії з вільним плануванням, площа яких зазвичай не більше 30 кв. м. Ізолюється найчастіше санвузол суміщений з душовою кабіною. Подібна
  • перепланування не передбачає наявність коридору або холу, зонування здійснюється за допомогою різних будівельних матеріалів або системи освітлення;
  • просторі квартири-студії, метраж в яких досягає 50 кв. м., але присутні більш високі стелі і кілька вікон. Можуть використовуватися невеликі внутрішні перегородки, але в цілому дотримується стиль лофт з максимальною кількістю простору;
  • третій поширений варіант створення полустудіі, полуквартіри, в якій спальня і основна частина відділяється невеликою перегородкою. Подібна перегородка може використовуватися для відділення кухні від основної житлової зони.

 

Останній варіант максимально нагадує одноквартирні будинки, тому що оснащуються балконами або лоджіями.

 

Однокімнатні ж квартири, навіть не дивлячись на схожу площа, має чіткий розподіл на житлові зони - житлова кімната, кухня, коридор та санвузол. Використовуються не тонкі перегородки, а міцні стіни. З одного боку, квартири найчастіше не можуть похвалитися просторими кухнями і коридорами, тоді як студія за рахунок відсутності стін, надає багато простору. Спрощення споруди, додатково знижує вартість готового проекту.

 

Переваги квартири-студії

 

Серед переваг варто виділити можливість реалізації більшості дизайнерських ідей. Якщо квартири обмежуються стінками, то в цьому випадку ви обмежуєтеся виключно своєю фантазією. Не варто переживати про те, що простір, що звільнився не використовуватиметься функціонально або неможливо зонально розділити приміщення. Для цього досить використовувати різні системи освітлення, меблі або квіти.

 

Мінімальна кількість перегородок також знижує вартість проведених ремонтних робіт, що просто ідеально при продумуванні дизайнерського проекту. Квартира-студія ідеально підходить для працюючих людей, студентів або молодої сімейної пари, але для сім'ї з дітьми варто скористатися ринковою пропозицією і знайти двокімнатну квартиру.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 6
Коментарі
Яна 29.10.2020 в 19:18
new comment
Ну насколько мне известно, у квартиры студии кухня совмещена вместе с залом, а однокомнатная квартира имеет раздельную кухню, зал и коридор. Вот только не в курсе, какая из квартир стоит дешевле?
Еня 29.10.2020 в 09:45
new comment
Студии больше подходят для тех, кто живет один, на мой взгляд. Можно включать свет, готовить завтрак и не опасаться разбудить своими действиями остальных членов семьи. В квартире же можно закрыть дверь на кухню.
Макс 23.10.2020 в 19:35
new comment
Думаю, даже для молодой семейной пары студия не подойдет. У каждого должно быть свое пространство, которого в студии просто нет.
Алла 23.10.2020 в 19:33
new comment
Они пользуются спросом, потому что цена на них меньше. А так студии будут хороши только для одного человека или студента как временное жилье.
Алина 23.10.2020 в 19:32
new comment
Сейчас некоторые застройщики называют студии однушками. А по факту все равно получаешь студию.
Марина 22.10.2020 в 10:34
new comment
Квартира - студия предполагает комфортное проживание одного человека. Важно продумать зонирование и освещение. Кроме того, на маленькой площади возможно разместить только необходимое. Любителям обилия декоративных элементов и украшений такой вариант не подойдет.
Отменить
Додати коментар
Жалюзі, ролети, римські штори або плісе?
Найважливіше погода в домі, - саме так співалося у всьому відомій пісні. На щастя, вже давно прийшли ті часи, коли погода в домі більше не залежить від погоди на обличчі.
Детальніше
Чи можна демонтувати захисні ролети
Чи можна демонтувати захисні ролети
Демонтаж і зворотна установка може встановлюватися в будь-який зручний момент. Подібна процедура ніяк не позначиться ні на якості роботи установки, ні на зовнішньому вигляді самої будівлі.
Жалюзі день-ніч: як зібрати і встановити?
Жалюзі день-ніч: як зібрати і встановити?
Однією з новинок в сфері захисту приміщення від сонячного світла - рулонні штори типу «день-ніч». Основна їх мета та ж, що і у інших - контроль рівня світла. Унікальна технологія, що застосовується в такій системі дає можливість регулювати кількість світла в офісі, квартирі, будинку починаючи повної темрявою до півтіні і більш яскравого освітлення. Саме можливість регулювати світло і зробила цю технологію такою популярною.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень