Римські штори: основні переваги та недоліки

Римські штори: основні переваги та недоліки

Римські штори - це поки ще не дуже популярний на тлі жалюзі і ролетів, варіант декору вікна і додаткового захисту від надмірної інсоляції приміщення. Римські штори існують в тисячах різноманітних варіантів тканин і колірних рішень, вибрати ідеальний - не складе труднощів. Ми впевнені, що в майбутньому вони будуть складати дійсно відчутну конкуренцію класичним жалюзі і ролетів, а сьогодні ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про їх основні переваги та недоліки.

Римські штори: їх основні переваги

  1. Економія простору, якого завжди і скрізь не вистачає. Римські штори на вікнах практично не займають місця, не заважають при відкритті / закритті вікон, розташуванню горшочних квіток і інших предметів.
  2. Захист від світла - безпосередня «обов'язок» римських штор, з якої вони справляються відмінно, незалежно від виготовленого матеріалу, забарвлення і фактури. Насправді, рівень захисту від сонця у римських штор приблизно той же, що і у класичних жалюзі, що вельми гідно.
  3. Універсальність: ще не придумали такого вікна, на який установка римських штор була б неможлива. Мансардні вікна без праці оснащуються цими зручними пристосуваннями, можливість вмонтувати римські штори раму вікна дозволить комфортно використовувати їх для похилих вікон.
  4. Декоративне значення жалюзі не зовсім оцінений, але вони дійсно дуже красиві і чудово вписуються практично в будь-який інтер'єр. Особливо якщо грамотно підібрати сам колір і фактуру.
  5. Простота в догляді. Догляд за конструкцією не викликає проблем. Римські штори можна прати самостійно, можна здати їх в хімчистку, можна очищати за допомогою спеціальної насадки пилосос.
  6. Римські штори дуже практичні, пошити їх можна на вікна будь-якого розміру.
  7. Управління римськими шторами дуже просто і зрозуміло. Опустити і підняти їх можна на абсолютно будь-яку висоту.
  8. Приємна ціна. Римські штори не так вже й дороги, а виглядають при цьому досить ефектно.
  9. Римські штори досить легкі, виглядають вони дуже просто і витончено, абсолютно негроміздкі.
  10. Як правило, римські штори робляться з тканин, якщо порівнювати з пластиковими жалюзі. то це - дуже екологічне рішення.

Недоліки римських штор: чи є вони?

В цілому, явних недоліків у римських штор не спостерігається. Але важливо враховувати, що деякі, особливо дизайнерські моделі римських штор можуть бути досить дорогими. Римські штори краще не ставити на кухонні вікна, а також в дитячі. У цих кімнатах є ризик сильно забруднити матеріал чимось таким, що вже не буде підвладне відпиранню. Враховуйте також, що незважаючи на те, що римські штори забезпечують досить пристойну захист від надмірної інсоляції, але на південній стороні або в спальні цього захисту може бути недостатньо. У спальнях ж взагалі краще використовувати так звані штори-блекаут, що забезпечують практично стовідсотковий захист від сонця. Але в будь-якому випадку, вирішувати чи ставити штори блекаут в будь-якому з приміщень, - вирішувати вам, але римські штори - це точно відмінне вкладення в красу свого інтер'єру і в свій щоденний комфорт.

Римські штори: де можна купити?

Якщо ви надихнулися якістю і красою римських штор і хочете замовити таку сонцезахисну систему для себе, то ви без проблем зможете зробити це з фахівцями компанії Nikoss. У нас - виключно високу якість римських штор, можливість замовити індивідуальний варіант, приємні ціни, якісна установка з усіма попередніми вимірами, а також тисячі задоволених замовників з усієї України. Замовлення римських штор разом з нами - це просто!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 28.07.2019
Просмотрено: 3004 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору