Для чого потрібна 3D-візуалізація проекту

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Ремонт будинку - це складний технічно і досить вимотує психологічно процес, результат якого вплине на якість вашого життя. Тому, приходячи до дизайнера, який пропонує послуги по дизайну інтер'єру, до початку робіт хочеться бути впевненим в якості кінцевого результату. Тому всі намагаються вибирати дизайнера з портфоліо. Добре також, якщо це професійний дизайнер з рекомендаціями. Але навіть якщо професіоналізм людини не викликає ніяких сумнівів, не можна бути впевненим, що дизайн будинку сподобається особисто вам. Адже оцінити результат роботи вийде тільки після повного завершення ремонту.

Добре, що сучасні технології не стоять на місці. Комп'ютерні методи моделювання інтер'єру використовуються по повній. Завдяки їм, замовник може зрозуміти, як буде виглядати інтер'єр після ремонту ще до початку робіт. Адже спочатку незрозуміло, чи буде монохромний дизайн виглядати стильно, або стане чимось то безликим і похмурим. Чи буде комбінація кольорів радувати око, або приміщення стане таким, перебувати в якому людині буде не комфортно.

На допомогу приходить візуалізація інтер'єру. Художній малюнок дає лише загальне уявлення про задум дизайнера, а 3D-візуалізація інтер'єру будинку дозволяє зрозуміти як будуть виглядати приміщення до найдрібніших деталей: 3Д-дизайн може враховувати навіть малюнок шпалер.

Якщо порівняти укладення кошторису інтер'єру і замальовки олівцем, то, 3Д-варіант інтер'єру враховує всі пропорції кожного елемента меблів і декору. Об'ємне зображення буде максимально відображати реальність, щоб оцінити не тільки загальний вигляд, а й наприклад відстані між функціональними зонами. 3D-візуалізація інтер'єрів дозволяє оцінити кімнату з декількох ракурсів, а простий малюнок стін буде природним чином відрізнятися. Ще один істотний плюс в тому, що комп'ютерна модель приміщення дозволяє швидко змінити освітлення і оцінити інтер'єр як при денному світлі, так і ввечері. Через те, що якість освітлення дуже впливає на вигляд обстановки, то що може сподобатися в яскравому світі шоу-руму, може абсолютно по-іншому виглядати в вашому приміщенні.

Але не у всіх випадках варто замовляти візуалізацію дизайну. 3Д-моделювання - це один з етапів планування ремонту, а мета будь-якого планування - передбачити наслідки і уникнути зайвих витрат. Якщо мета ремонту - просто оновити колір стін, то візуалізація - це зайва трата грошей. А ось якщо ви запланували масштабний ремонт з покупкою нових меблів або переплануванням простору, то заздалегідь складений об'ємний план приміщення з розміщенням всієї обстановки, кольором і текстурою обробки - це спосіб уникнути розчарувань в результаті, а значить дозволяє заощадити гроші

Задати питання
Опубликавано: 05.07.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Дизайн кімнати 3 на 3 метри
Здається, що 9 кв. метрів - занадто мало для облаштування комфортного кімнати. Поспішаємо вас порадувати: навіть в такій маленькій кімнаті можна створити затишну домашню атмосферу без зайвих грошових витрат. Розглянемо дизайни різних за призначенням кімнат і запропонуємо кілька варіантів облаштування невеликого простору.
Детальніше
Римські штори: основні переваги та недоліки
Римські штори: основні переваги та недоліки
Римські штори - це поки ще не дуже популярний на тлі жалюзі і ролетів, варіант декору вікна і додаткового захисту від надмірної інсоляції приміщення. Римські штори існують в тисячах різноманітних варіантів тканин і колірних рішень, вибрати ідеальний - не складе труднощів.
Шпалери для спальні
Шпалери для спальні
Для спальні підійдуть шпалери будь-якого виду - паперові, флізелінові, текстильні або вінілові. Третину життя - саме стільки ми проводимо в спальні. Тому оформлення цього приміщення слід приділити найпильнішу увагу. А почати потрібно з того, щоб визначитися, які шпалери вибрати для спальні. У цьому питанні продумати треба буквально все: тип, колір і малюнок подібного декору, а також подбати про його сполучуваності з дизайном всієї кімнати. Як це зробити найкраще?
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень