Навіщо вікна заклеюють фольгою

Зміст
Переваги використання фольги на вікнах
Як наклеїти фольгу на вікна
Недоліки заклеювання вікон фольгою
Альтернатива фользі на вікнах

Навіщо вікна заклеюють фольгою

Природною реакцією на пекуче сонце стане спроба обмежити надходження надмірного тепла в приміщення. Особливо це актуально в літній період. Один з найбільш дешевих способів уберегти квартиру від попадання прямих сонячних променів – заклеїти вікна фольгою. Такий варіант захистить приміщення від нагрівання. Цей спосіб стає все більш популярним, адже середня температура в літній період продовжує зростати.

Особливо актуально використовувати захист від сонця в приміщеннях, які виходять на південну або південно-західну сторону. Через надмірної інсоляції приміщення нагрівається понад комфортної температури, що погано позначається на самопочутті мешканців. Розглянемо переваги і недоліки заклеювання вікон фольгою.

Переваги використання фольги на вікнах

Властивості фольги сприяють відображенню сонячних променів, що в свою чергу знижує температуру всередині приміщення. Для цих цілей використовуються різні типи фольги. Найдешевший спосіб, це використання в якості відбивача звичайної фольги. Вона продається в господарських магазинах або практично будь-якому супермаркеті.

Це найпростіший, оперативний і недорогий спосіб забезпечити захист від інтенсивного сонячного випромінювання. Основна перевага – доступність. Також фольга володіє хорошими показниками світловідбивання, що знижує температури всередині приміщення. Для її монтажу не потрібно ніяких спеціалізованих інструментів або послуг майстра. Наклейка фольги займе не багато часу.

Як наклеїти фольгу на вікна

Зрозуміти скільки буде потрібно фольги просто, достатньо зняти заміри з склопакета. Для цього виміряйте висоту і ширину вікна.

Важливо закріпити фольгу саме светоотражающим шаром на зовнішню сторону вікна. Якщо переплутати, то ефект буде слабо виражений. Зрозуміти, де правильна сторона просто – вона яскравіше блищить.

Закріпити фольгу на вікні можна використовуючи кілька способів. Перший – використовувати мильний розчин. За допомогою пульверизатора скло змочується і на нього прикладається фольга. Потім акуратними рухами, щоб не пошкодити фольгу,   видавлюються пухирці повітря. Цей спосіб не найкращий, тому що через кілька місяців, з приходом осені, фольгу потрібно буде знімати. Зробити це буде не просто, вона порветься і на склі залишаться клапті. Їх доведеться довго відклеюватися використовуючи ніж, що може привести до псування склопакета.

Другий спосіб – використання скотча. Оптимально використовувати вузькі смужки скотчу та кріпити їх на раму, а не на скло. Так простіше відмити сліди після демонтажу фольги.

Недоліки заклеювання вікон фольгою

Незважаючи на деякі переваги, недоліки все ж більше. Серед іншого:

  • зниження светопропускной здатності – денне світло перестає проникати всередину приміщення. Кімната зануритися в напівтемрява;
  • перешкоду огляду з вікна – неможливо не пошкодивши фольгу подивитися у вікно;
  • неестетичний зовнішній вигляд – фольга на вікнах не підійде ні під який інтер'єр;
  • недовговічність – будь-який необережний рух, протяг або домашній вихованець можуть пошкодити крихку фольгу.

Альтернатива фользі на вікнах

Незважаючи на дешевизну методу заклеювання вікон фольгою, такий спосіб несе все ж чимало недоліків. Кращим рішенням стане використання жалюзі або ролетів. Існує маса пропозицій з різними кольорами, матеріалами виконання, способами кріплення і розмірами. Знайти підходящий варіант не складе труднощів. Жалюзі або ролети можуть регулюватися і забезпечувати оптимальну інсоляцію приміщення, не залишають дефектів на склопакеті і виглядають естетично.

Опубликавано: 14.08.2019
Комментариев: 7
Коментарі
Евгений Мелюх
03.10.2019 в 05:36 # Ответить
new comment
Так вот оно для чего. А я все голову ломал, когда видел подобное на окнах. По моему, проще повесить жалюзи.
Варя
21.08.2019 в 08:24 # Ответить
new comment
Фольга - старый "дедовский" способ. Мы в детстве на даче так окна запечатывали. Теперь от солнца прекрасно защитят жалюзи. Их специально для этого изобрели. Помещение будет выглядеть эстетично.
Дарья
21.08.2019 в 02:51 # Ответить
new comment
Раньше нас подобный способ выручал. Но порою хотелось и солнышко в дом пустить. Такой способ не позволял нам регулировать освещенность в комнате порою это раздражало. Ну сейчас, при современном мире при таком шикарном способе можно расслабиться и купить просто подходящие
Марина
18.08.2019 в 22:00 # Ответить
new comment
Использовали этот способ, когда только переехали в новую квартиру. Денег не было, а солнце просто нещадно палило. Но это только временное решение, потому что недолговечно и некрасиво.
Валерия
28.08.2019 в 00:03 # Ответить
new comment
И мы также спасались) А потом в каждую комнату постепенно покупали ролеты или жалюзи. Без них просто никуда - солнечная сторона. А этот способ из серии "дешево и сердито"! Но работает!
Katiya
17.08.2019 в 19:08 # Ответить
new comment
Мой дедушка еще использовал подобный способ и заклеивал окна фольгой изнутри, для того чтобы предотвратить попадания солнечных лучшей в квартиру. В квартире было всегда прохладно, даже и вентилятор не приходилось включать.
Lorena
20.08.2019 в 04:33 # Ответить
new comment
Ну так все правильно, это еще старый метод защиты от солнца. Хотя сейчас уже имеется много возможностей, как защитить квартиру от солнечных лучей и сохранить прохладность, все равно некоторый прибегают еще к старому методу, используя фольгу.
Отменить
Додати коментар
Кухні ІКЕА в інтер'єрі
Навряд чи хтось не чув про мережу магазинів меблів і товарів для дому IKEA, продукція якої заполонила інтер'єри сімей середнього, а також високого достатку. Тож не дивно, що при облаштуванні кімнат багато відразу звертаються до каталогам фірми, вивчаючи новинки або цікаві пропозиції. Якщо ви зараз зайняті тим же, підбираючи собі кухню Ікеа, то наші рекомендації допоможуть визначитися з вибором. Чому ж кухні Ікеа завоювали таку популярність? Крім малоінформативних висловлювань про якість і стилі, розглянемо більш конкретні переваги.
Детальніше
Який матеріал вибрати для будівництва дерев'яного будинку
Який матеріал вибрати для будівництва дерев'яного будинку
Будівництво дерев'яних будинків досі не втрачає своєї актуальності, незважаючи на популярність багатьох інших будівельних матеріалів на будівельному ринку. Але, щоб отримати в результаті якісне дерев'яна будівля, необхідно докласти трохи зусиль, в тому числі вибрати якісний будівельний матеріал.
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Механізм для рулонних штор - важлива деталь, так як від нього залежить довговічність і зручність експлуатації даного пристосування. Яка конструкція з пружинним і ланцюговий механізмом і влаштування таких жалюзі?
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень