Навіщо вікна заклеюють фольгою

Зміст
Переваги використання фольги на вікнах
Як наклеїти фольгу на вікна
Недоліки заклеювання вікон фольгою
Альтернатива фользі на вікнах

Навіщо вікна заклеюють фольгою

Природною реакцією на пекуче сонце стане спроба обмежити надходження надмірного тепла в приміщення. Особливо це актуально в літній період. Один з найбільш дешевих способів уберегти квартиру від попадання прямих сонячних променів – заклеїти вікна фольгою. Такий варіант захистить приміщення від нагрівання. Цей спосіб стає все більш популярним, адже середня температура в літній період продовжує зростати.

Особливо актуально використовувати захист від сонця в приміщеннях, які виходять на південну або південно-західну сторону. Через надмірної інсоляції приміщення нагрівається понад комфортної температури, що погано позначається на самопочутті мешканців. Розглянемо переваги і недоліки заклеювання вікон фольгою.

Переваги використання фольги на вікнах

Властивості фольги сприяють відображенню сонячних променів, що в свою чергу знижує температуру всередині приміщення. Для цих цілей використовуються різні типи фольги. Найдешевший спосіб, це використання в якості відбивача звичайної фольги. Вона продається в господарських магазинах або практично будь-якому супермаркеті.

Це найпростіший, оперативний і недорогий спосіб забезпечити захист від інтенсивного сонячного випромінювання. Основна перевага – доступність. Також фольга володіє хорошими показниками світловідбивання, що знижує температури всередині приміщення. Для її монтажу не потрібно ніяких спеціалізованих інструментів або послуг майстра. Наклейка фольги займе не багато часу.

Як наклеїти фольгу на вікна

Зрозуміти скільки буде потрібно фольги просто, достатньо зняти заміри з склопакета. Для цього виміряйте висоту і ширину вікна.

Важливо закріпити фольгу саме светоотражающим шаром на зовнішню сторону вікна. Якщо переплутати, то ефект буде слабо виражений. Зрозуміти, де правильна сторона просто – вона яскравіше блищить.

Закріпити фольгу на вікні можна використовуючи кілька способів. Перший – використовувати мильний розчин. За допомогою пульверизатора скло змочується і на нього прикладається фольга. Потім акуратними рухами, щоб не пошкодити фольгу,   видавлюються пухирці повітря. Цей спосіб не найкращий, тому що через кілька місяців, з приходом осені, фольгу потрібно буде знімати. Зробити це буде не просто, вона порветься і на склі залишаться клапті. Їх доведеться довго відклеюватися використовуючи ніж, що може привести до псування склопакета.

Другий спосіб – використання скотча. Оптимально використовувати вузькі смужки скотчу та кріпити їх на раму, а не на скло. Так простіше відмити сліди після демонтажу фольги.

Недоліки заклеювання вікон фольгою

Незважаючи на деякі переваги, недоліки все ж більше. Серед іншого:

  • зниження светопропускной здатності – денне світло перестає проникати всередину приміщення. Кімната зануритися в напівтемрява;
  • перешкоду огляду з вікна – неможливо не пошкодивши фольгу подивитися у вікно;
  • неестетичний зовнішній вигляд – фольга на вікнах не підійде ні під який інтер'єр;
  • недовговічність – будь-який необережний рух, протяг або домашній вихованець можуть пошкодити крихку фольгу.

Альтернатива фользі на вікнах

Незважаючи на дешевизну методу заклеювання вікон фольгою, такий спосіб несе все ж чимало недоліків. Кращим рішенням стане використання жалюзі або ролетів. Існує маса пропозицій з різними кольорами, матеріалами виконання, способами кріплення і розмірами. Знайти підходящий варіант не складе труднощів. Жалюзі або ролети можуть регулюватися і забезпечувати оптимальну інсоляцію приміщення, не залишають дефектів на склопакеті і виглядають естетично.

Популярні питання наших клієнтів
Що буде якщо вікна заклеїти фольгою?

Фольгою заклеюють вікна в літню пору року для того, щоб охолодити приміщення. Цей метод зниження температури в будинку найдешевший, але має і багато недоліків. Через те, що фольга не пропускає сонячні промені, витрачається багато електроенергії. Фольга на вікнах виглядає не привабливо і не вписується не в один інтер'єр.

Які переваги у фольги?

Фольга добре відбиває сонячні промені, завдяки чому знижується температура в приміщенні. Її легко можна купити в будь-якому господарському магазині і наклеїти на вікна самостійно без виклику фахівця.

Як обклеїти вікно фольгою?

Нанесіть мильний розчин на поверхню вікна і приклейте фольгу. А далі прогумованим шпателем видавіть всі бульбашки повітря з під неї.

Які жалюзі краще рятують від спеки?

У літню пору найкраще підійдуть тканинні жалюзі і ролети. Виберіть моделі з щільної тканини, яка не пропускає сонячні промені.

Які штори захищають від спеки?

Щоб захистити кімнату від спеки, виберіть штори блекаут. Вони повністю захищають кімнату від сонячних променів за рахунок технології плетіння. Є різні варіанти штор (плісе, рулонні, римські штори). Так що кожен може підібрати підходящий варіант для свого інтер'єру.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 06.06.2021
Коментарів: 7
Коментарі
Евгений Мелюх 03.10.2019 в 05:36
new comment
Так вот оно для чего. А я все голову ломал, когда видел подобное на окнах. По моему, проще повесить жалюзи.
Варя 21.08.2019 в 08:24
new comment
Фольга - старый "дедовский" способ. Мы в детстве на даче так окна запечатывали. Теперь от солнца прекрасно защитят жалюзи. Их специально для этого изобрели. Помещение будет выглядеть эстетично.
Дарья 21.08.2019 в 02:51
new comment
Раньше нас подобный способ выручал. Но порою хотелось и солнышко в дом пустить. Такой способ не позволял нам регулировать освещенность в комнате порою это раздражало. Ну сейчас, при современном мире при таком шикарном способе можно расслабиться и купить просто подходящие
Марина 18.08.2019 в 22:00
new comment
Использовали этот способ, когда только переехали в новую квартиру. Денег не было, а солнце просто нещадно палило. Но это только временное решение, потому что недолговечно и некрасиво.
Валерия 28.08.2019 в 00:03
new comment
И мы также спасались) А потом в каждую комнату постепенно покупали ролеты или жалюзи. Без них просто никуда - солнечная сторона. А этот способ из серии "дешево и сердито"! Но работает!
Katiya 17.08.2019 в 19:08
new comment
Мой дедушка еще использовал подобный способ и заклеивал окна фольгой изнутри, для того чтобы предотвратить попадания солнечных лучшей в квартиру. В квартире было всегда прохладно, даже и вентилятор не приходилось включать.
Lorena 20.08.2019 в 04:33
new comment
Ну так все правильно, это еще старый метод защиты от солнца. Хотя сейчас уже имеется много возможностей, как защитить квартиру от солнечных лучей и сохранить прохладность, все равно некоторый прибегают еще к старому методу, используя фольгу.
Отменить
Додати коментар
Помаранчевий колір в інтер'єрі
Помаранчевий колір в інтер'єрі можна охарактеризувати як напористий, активний, яскравий і життєстверджуючий, але його присутність в інтер'єрі на кожного впливає по-різному. У роботі з таким складним кольором все, що потрібно - приручити його, а коли це виходить зробити, соковитий відтінок може надовго вжитися в образ приміщення.
Детальніше
На якій висоті вішати телевізор на стіну для зручного і безпечного перегляду
На якій висоті вішати телевізор на стіну для зручного і безпечного перегляду
Телевізор - один з основних приладів у багатьох будинках. Перегляд новин, кінофільмів і улюблених передач дозволяє зібратися всій родині в одній кімнаті. Тому так важливо розташувати телевізор на такій висоті, при якій екран буде максимально чітко і якісно видно кожному знаходиться в кімнаті.
Коричневі рулонні штори
Коричневі рулонні штори
Серед усіх можливих варіантів дизайну інтер'єру, найбільш часто сьогодні вибирають самі нейтральні рішення. Мінімалізм, базові, дорогі відтінки: все те, що дає багато можливостей для варіативності в інтер'єрі. Насправді, це дійсно дуже зручно: зовнішній вигляд інтер'єру, таким чином, змінюється за рахунок зміни аксесуарів, що завжди свіжо і незатратно.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00