Навіщо вікна заклеюють фольгою

Навіщо вікна заклеюють фольгою

Природною реакцією на пекуче сонце стане спроба обмежити надходження надмірного тепла в приміщення. Особливо це актуально в літній період. Один з найбільш дешевих способів уберегти квартиру від попадання прямих сонячних променів – заклеїти вікна фольгою. Такий варіант захистить приміщення від нагрівання. Цей спосіб стає все більш популярним, адже середня температура в літній період продовжує зростати.

Особливо актуально використовувати захист від сонця в приміщеннях, які виходять на південну або південно-західну сторону. Через надмірної інсоляції приміщення нагрівається понад комфортної температури, що погано позначається на самопочутті мешканців. Розглянемо переваги і недоліки заклеювання вікон фольгою.

Переваги використання фольги на вікнах

Властивості фольги сприяють відображенню сонячних променів, що в свою чергу знижує температуру всередині приміщення. Для цих цілей використовуються різні типи фольги. Найдешевший спосіб, це використання в якості відбивача звичайної фольги. Вона продається в господарських магазинах або практично будь-якому супермаркеті.

Це найпростіший, оперативний і недорогий спосіб забезпечити захист від інтенсивного сонячного випромінювання. Основна перевага – доступність. Також фольга володіє хорошими показниками світловідбивання, що знижує температури всередині приміщення. Для її монтажу не потрібно ніяких спеціалізованих інструментів або послуг майстра. Наклейка фольги займе не багато часу.

Як наклеїти фольгу на вікна

Зрозуміти скільки буде потрібно фольги просто, достатньо зняти заміри з склопакета. Для цього виміряйте висоту і ширину вікна.

Важливо закріпити фольгу саме светоотражающим шаром на зовнішню сторону вікна. Якщо переплутати, то ефект буде слабо виражений. Зрозуміти, де правильна сторона просто – вона яскравіше блищить.

Закріпити фольгу на вікні можна використовуючи кілька способів. Перший – використовувати мильний розчин. За допомогою пульверизатора скло змочується і на нього прикладається фольга. Потім акуратними рухами, щоб не пошкодити фольгу,   видавлюються пухирці повітря. Цей спосіб не найкращий, тому що через кілька місяців, з приходом осені, фольгу потрібно буде знімати. Зробити це буде не просто, вона порветься і на склі залишаться клапті. Їх доведеться довго відклеюватися використовуючи ніж, що може привести до псування склопакета.

Другий спосіб – використання скотча. Оптимально використовувати вузькі смужки скотчу та кріпити їх на раму, а не на скло. Так простіше відмити сліди після демонтажу фольги.

Недоліки заклеювання вікон фольгою

Незважаючи на деякі переваги, недоліки все ж більше. Серед іншого:

  • зниження светопропускной здатності – денне світло перестає проникати всередину приміщення. Кімната зануритися в напівтемрява;
  • перешкоду огляду з вікна – неможливо не пошкодивши фольгу подивитися у вікно;
  • неестетичний зовнішній вигляд – фольга на вікнах не підійде ні під який інтер'єр;
  • недовговічність – будь-який необережний рух, протяг або домашній вихованець можуть пошкодити крихку фольгу.

Альтернатива фользі на вікнах

Незважаючи на дешевизну методу заклеювання вікон фольгою, такий спосіб несе все ж чимало недоліків. Кращим рішенням стане використання жалюзі або ролетів. Існує маса пропозицій з різними кольорами, матеріалами виконання, способами кріплення і розмірами. Знайти підходящий варіант не складе труднощів. Жалюзі або ролети можуть регулюватися і забезпечувати оптимальну інсоляцію приміщення, не залишають дефектів на склопакеті і виглядають естетично.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 14.08.2019
Просмотрено: 741 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору