Філії
руукр

Стиль ренесанс в сучасному інтер'єрі

Зміст
Основні відмінні риси стилю ренесанс в сучасному інтер'єрі: які вони?
Сонцезахисні системи для стилю ренесанс: які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Стиль Ренесанс в інтер'єрі - це стиль багатства і благословленій століттями розкоші: арки, прикрашені позолоченою ліпниною і пілястрами, колони, ніжно-кремові стіни і вишукана пластика відтворюють втрачений світ. Стиль ренесанс прийшов до Європи на зміну похмурої готики Середніх століть. Цей стиль - саме втілення надії на кращий світ, на універсального, всебічно розвиненої людини. А ще, ренесанс або відродження - це про стовідсоткову гармонію, про оптимальне поєднання форми і змісту. Цей стиль стане ідеальним рішенням для просторого заміського будинку. Відразу скажемо, що в невеликих квартирах, особливо - студіях, він буде виглядати досить дивно. Варто враховувати також те, що відтворювати той ренесанс, який мав місце в шістнадцятому столітті, буде не дуже розумно. Відтворити можна так званий нео-ренесанс: більш сучасний, відповідний для інтер'єрів двадцять першого століття. Відразу враховуйте, що реалізація такого інтер'єру - це задумка дуже небюджетна. І, якщо на такому дизайні економити, то виглядати це буде не дуже красиво.

Основні відмінні риси стилю ренесанс в сучасному інтер'єрі: які вони?

  1. Як вже було сказано вище, реалізувати стиль ренесанс має сенс тільки в досить великих приміщеннях. Планування має бути симетричною, як перегородок можуть, в тому числі, використовуватися колони.
  2. Палітра не виходить за межі насиченою пастельній гами, виняток становлять золотисто-червоні і охрово-бордові елементи підлоги, розписів, килимів. Можливі вкраплення оливкової і зеленого, проте контрастність виключена. Такий інтер'єр точно не повинен бути занадто строкатим.
  3. Віконні отвори - прямі або напівкруглі. Вікна повинні бути досить великими, а кожне приміщення - світлим.
  4. Мармурова підлога - не єдиний варіант, хоча у ванній він обов'язковий; доречний паркет, виконаний з цінних порід дерева, а також кераміка, що імітує камінь. Якщо ви вибираєте паркет, то він обов'язково повинен бути дорогим, респектабельним, складальним.
  5. Меблі з дуба, горіха, чорного дерева повинна прагнути до монументальності, проте рясніє філігранним декором. Різьблені спинки стільців, узголів'я ліжок, будуть вельми до речі. Бюро зі стилізацією під старовину, масивні шафи - все це вписується в стиль і при цьому, досить функціонально. Живописні полотна художників обраної епохи підкреслять прихильність стилю. Це можуть бути як репродукції відомих картин, так і стилізації під ренесансні картини: як вам більше подобається. Але є важливий момент: вся живопис обов'язково повинна бути поміщена в масивні різьблені золотисті рами. Скульптурні деталі також не будуть зайвими. Це також можуть бути копії відомих ренесансних скульптур.
  6. Матеріал для оздоблення стін кухні і їдальні, а також ванною - камінь, мармур, піщаник. Якщо кам'яна оздоблення вам, з якихось причин, не подобається, то має сенс звернути увагу на просту штукатурку. А ось шпалери, особливо - з паттернами, точно будуть ні до чого.
  7. Пишність приміщенню додадуть ніші з поміщеними в них фресками або невеликими бронзовими скульптурами.
  8. Стеля - у вигляді склепінь або багаторівневий, з вміщеній в його центрі розписом, а також кесонна стеля. Втім, останнім часом частіше вдаються до натяжних конструкцій.

Сонцезахисні системи для стилю ренесанс: які краще вибрати?

Безумовно, в автентичних ренесансних інтер'єрах, як правило, використовуються масивні портьєри. Якщо ж ми говоримо про стилізації і хочемо, щоб будинок був максимально комфортним для життя, то краще зробити вибір на користь практичних і функціональних сонцезахисних систем. Варіанти, які точно слід виключити - звичайні горизонтальні і вертикальні жалюзі. Вони не впишуться в стиль і створять в приміщенні казенно-офісне настрій. Особливо це стосується пластикових і алюмінієвих жалюзі. А ось текстильні ролети різних типів будуть прекрасним рішенням. Добре підійдуть класичні текстильні ролети пастельних відтінків, ролети день-ніч, штори-плісе. Вибирайте те, що подобається вам - а фахівці компанії Nikoss, в свою чергу, допоможуть втілити в життя будь-яку вашу задумку!

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Тканинні рулонні штори - які вибрати?
Велика популярність рулонних штор останнім часом потіснила навіть вертикальні жалюзі. У яких же випадках, не випливаючи сліпо за модою, віддати перевагу рулонним шторам?
Детальніше
Як прати і чистити тканинні ролети
Як прати і чистити тканинні ролети
Пластикові та металеві жалюзі в будинках і квартирах - це стара тенденція, яка почалася ще в 1760-х роках. Вони мають трохи іншими пріоритетами, в порівнянні з тканинними жалюзі. Однак пластикові та металеві жалюзі не завжди підходять для інтер'єру, у них немає додання почуття зручності і улаштованості, як у жалюзі з тканини. В такому випадку ідеально підійдуть тканинні ролети.
Як краще комбінувати жалюзі з фіранками
Як краще комбінувати жалюзі з фіранками
Поєднувати жалюзі і тюль при оформленні вікон модно, зручно і красиво. Оздоблення вікон в усі часи вважалося дуже важливим елементом декору приміщення.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень