Види профілів захисних ролет

Зміст
пенонаполненіем профіль
Переваги та недоліки пенонаполненного виду
Екструдований профіль
Плюси і мінуси екструдованого профілю

При покупці ролет багато стикаються з проблемою вибору типу профілю захисних ролет. Серед розмаїття важко визначитися, тому ми поділимося інформацією про основні види профілів захисних конструкцій, їх особливості, переваги та недоліки.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

пенонаполненіем профіль

Перший вид – один з найбільш поширених серед покупців ролет. За основний матеріал для виготовлення зазвичай беруть метал (сталь або алюміній). Процес формування ролет такого типу простий: зі сплаву вище названого металу роблять смугу товщиною в 0,5 мм. Цю смугу згодом обробляють спеціальними роликами, які розташовані один за іншим. Далі цей профіль заповнюють пінополіуретаном.

Пінополіуретан має корисні для ролет властивості. Він легкий, жорсткий, що не піддається механічних пошкоджень. З переваг застосування пінополіуретану – відмінна теплова та звукова ізоляція.

Переваги та недоліки пенонаполненного виду

Щоб розібратися з основним видом профілю для ролет, назвемо його сильні і слабкі сторони.

 

Плюси

Мінуси

Легкість матеріалу робить простими механізми регулювання ролет.

Надійна теплова та звукова ізоляція. Ролети з таким профілем здатні не пропускати тепле й холодне повітря. Також при щільному приляганні ролет до вікна конструкція забезпечує хорошу ізоляцію від сторонніх шумів.

Цей вид ролет досить економний. На покупку профілю не знадобиться великих витрат через те, що матеріал сам по собі не особливо дорогий.

Для серйозних захисних функцій цей профіль не особливо підійде. Все-таки легкий матеріал не забезпечує стовідсотковий захист.

Профіль не витримує сильні удари, інші механічні пошкодження.

Якщо ролети не надто щільно прилягають до великого віконного отвору, то конструкція буде шарудіти, коли подує вітер. Тому не варто кріпити ролети в дитячій або спальні.

 

Екструдований профіль

Такий вид профілю значно відрізняється від пенонаполненного виду. Його виготовляють іншим способом. Спочатку алюмінієвий сплав піддають дії високих температур. Коли матеріал стає м'якше, алюміній продавлюють гравіровану форму. Так після охолодження виходить готовий профіль. Основна відмінність між екструдованим і пенонаполненіем профілем – у другого виду краще ізоляція, зате перший більше за вагою.

 

Плюси і мінуси екструдованого профілю

У цього виду профілю також є сильні сторони і недоліки.

 

Переваги

Недоліки

Екструдований профіль не піддається механічних пошкоджень. При сильному ударі максимум трісне фарба, але про вм'ятини мови бути не може.

Профіль відрізняється довговічністю. Після покупки таких ролет на кілька років вперед можна забути про придбання нових.

Через значного ваги ролети надійно захищають простір і не створюють зайвий шум на вітрі.

Покупці з основних недоліків виділяють велику вагу. З одного боку – надійний захист, але все-таки ручне управління ролетами ускладнюється.

Цінова категорія теж вище, ніж в першому виді. Потрібно витратитися на покупку цих ролет. Хоча воно того варто.

Необхідність додаткової системи управління. Щоб ролети захищали приміщення на високому рівні, знадобиться додаткове управління.

Популярні питання наших клієнтів
Чи можна забезпечити природне освітлення через захисні ролети?

Для виготовлення захисних ролет можна використовувати алюмінієвий профіль виконаний способом екструзії. Такий профіль може забезпечувати як оглядовий можливість або доступ світла, так і додаткову вентиляцію.

Як вибрати вітростійкий профіль?

Слід зазначити, чим товще алюмінієвий профіль, тим вище його стійкість. Кожна зібрана ролети має свій клас вітростійкості. Так якщо ви проживаєте в місцевості, яка знаходиться в 3 зоні вітрових навантажень, то вам необхідно встановлювати рольставні 5-7 класу вітрового опору.

Як підвищити міцність захисних ролет не збільшуючи значно вага виробу?

Застосування якісного пенонаполненного профілю, посилить міцність конструкції і не вплине сильно на вага виробу.

Чи залежить вибір профілю від ширини ролет?

Звичайно, чим більше ширина отвору, тим більше що діє на виріб вітрове навантаження і відповідно підвищується вимога до профілю.

Як визначити вітрову зону?

Для цього достатньо скористатися картою вітрових зон.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 18.05.2021
Коментарів: 2
Коментарі
Милана 22.10.2020 в 18:20
new comment
Лично для меня чем меньше заметны будут короба на окнах, тем лучше. Они так не будут мешать открытию окон.
Влад 14.08.2019 в 02:15
new comment
Из всего выше сказанного можно сделать вывод, что одни ролллеты лучше использовать в помещении, а другие для защиты снаружи. Крайне полезная информация для тех, кто не в курсе данного вопроса без прикрас и вранья.
Отменить
Додати коментар
Як правильно повісити дзеркала в будинку
Дзеркало - невід'ємний елемент будь-якої квартири. Найчастіше їх розміщують у ванних кімнатах і коридорах, але вони також з'являються і в інших, менш очевидних кімнатах, таких як вітальня
Детальніше
Дизайн квартири в сучасному стилі
Дизайн квартири в сучасному стилі
Перше, що хотілося б підкреслити: говорячи про «сучасному стилі», ми ні в якому разі не маємо на увазі назву певного стилю. Так говорити не правильно. Йдеться просто про стилістику, що відповідає «духу часу», яка проявляється в формах, які використовуються в приміщенні, пластиці, характер обробки. Якщо говорити саме про назви конкретних напрямків, то сучасними можна назвати: Мінімалізм, Лофт, Нео-класику, Етно, Скандинавський стиль. Вони відносно підходять під дане визначення, і дотримуються сучасних тенденцій. Взагалі ж, найчастіше в проектуванні зараз використовується змішання зовсім різних елементів, запозичених з різних напрямків дизайну. Так вони зазвичай і називаються, наприклад: мінімалізм з елементами етно.
Як підібрати фіранки для кухні
Як підібрати фіранки для кухні
Штори в інтер'єрі є заключним штрихом для створення єдиного стилю в приміщенні. Роздумуючи, які вибрати штори, скористайтеся порадами професійних дизайнерів. Чи повинні фіранки стосуватися статі, які штори підійдуть в маленьку кімнату, а які зроблять затишній велику?
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00