Види профілів захисних ролет

Зміст
пенонаполненіем профіль
Переваги та недоліки пенонаполненного виду
Екструдований профіль
Плюси і мінуси екструдованого профілю

При покупці ролет багато стикаються з проблемою вибору типу профілю захисних ролет. Серед розмаїття важко визначитися, тому ми поділимося інформацією про основні види профілів захисних конструкцій, їх особливості, переваги та недоліки.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

пенонаполненіем профіль

Перший вид – один з найбільш поширених серед покупців ролет. За основний матеріал для виготовлення зазвичай беруть метал (сталь або алюміній). Процес формування ролет такого типу простий: зі сплаву вище названого металу роблять смугу товщиною в 0,5 мм. Цю смугу згодом обробляють спеціальними роликами, які розташовані один за іншим. Далі цей профіль заповнюють пінополіуретаном.

Пінополіуретан має корисні для ролет властивості. Він легкий, жорсткий, що не піддається механічних пошкоджень. З переваг застосування пінополіуретану – відмінна теплова та звукова ізоляція.

Переваги та недоліки пенонаполненного виду

Щоб розібратися з основним видом профілю для ролет, назвемо його сильні і слабкі сторони.

 

Плюси

Мінуси

Легкість матеріалу робить простими механізми регулювання ролет.

Надійна теплова та звукова ізоляція. Ролети з таким профілем здатні не пропускати тепле й холодне повітря. Також при щільному приляганні ролет до вікна конструкція забезпечує хорошу ізоляцію від сторонніх шумів.

Цей вид ролет досить економний. На покупку профілю не знадобиться великих витрат через те, що матеріал сам по собі не особливо дорогий.

Для серйозних захисних функцій цей профіль не особливо підійде. Все-таки легкий матеріал не забезпечує стовідсотковий захист.

Профіль не витримує сильні удари, інші механічні пошкодження.

Якщо ролети не надто щільно прилягають до великого віконного отвору, то конструкція буде шарудіти, коли подує вітер. Тому не варто кріпити ролети в дитячій або спальні.

 

Екструдований профіль

Такий вид профілю значно відрізняється від пенонаполненного виду. Його виготовляють іншим способом. Спочатку алюмінієвий сплав піддають дії високих температур. Коли матеріал стає м'якше, алюміній продавлюють гравіровану форму. Так після охолодження виходить готовий профіль. Основна відмінність між екструдованим і пенонаполненіем профілем – у другого виду краще ізоляція, зате перший більше за вагою.

 

Плюси і мінуси екструдованого профілю

У цього виду профілю також є сильні сторони і недоліки.

 

Переваги

Недоліки

Екструдований профіль не піддається механічних пошкоджень. При сильному ударі максимум трісне фарба, але про вм'ятини мови бути не може.

Профіль відрізняється довговічністю. Після покупки таких ролет на кілька років вперед можна забути про придбання нових.

Через значного ваги ролети надійно захищають простір і не створюють зайвий шум на вітрі.

Покупці з основних недоліків виділяють велику вагу. З одного боку – надійний захист, але все-таки ручне управління ролетами ускладнюється.

Цінова категорія теж вище, ніж в першому виді. Потрібно витратитися на покупку цих ролет. Хоча воно того варто.

Необхідність додаткової системи управління. Щоб ролети захищали приміщення на високому рівні, знадобиться додаткове управління.

Опубликавано: 11.06.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Влад
14.08.2019 в 02:15 # Ответить
new comment
Из всего выше сказанного можно сделать вывод, что одни ролллеты лучше использовать в помещении, а другие для защиты снаружи. Крайне полезная информация для тех, кто не в курсе данного вопроса без прикрас и вранья.
Отменить
Додати коментар
Скандинавський стиль в інтер'єрі
Найважливіше погода в домі - і сперечатися з цією тезою дуже складно. Сьогодні існує дійсно багато зробити свій будинок або квартиру максимально комфортними і красивими.
Детальніше
Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно
Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно
Рулонні штори найчастіше підрізають для того, щоб змінити дизайн кімнати, виконати декорування, підігнати їх відповідно до розмірів прорізів вікон. Це необхідно при зміні місця проживання. Якщо спочатку ваше вікно мало одні розміри, а після ви в'їхали в іншу квартиру і при цьому не хочете купувати нові віконні конструкції, необхідно знати, як обрізати рулонні штори по ширині самостійно.
Способи догляду за вертикальними жалюзі
Способи догляду за вертикальними жалюзі
Які є способи чистки вертикальних штор, як вибрати і де купити якісні вертикальні жалюзі для вікон. Догляд за вертикальними жалюзі набагато складніше, ніж за жалюзі будь-якого іншого типу. При дотриманні цих нескладних рекомендацій, вертикальні жалюзі будуть радувати Вас довгі роки.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень