Сам собі дизайнер: 6 програм для створення інтер'єру мрії

Перед облаштуванням реальної квартири або будинку багатьом хочеться спробувати сили в дизайнерському мистецтві. Сучасні програми і додаток дозволяють зробити цією сидячи в улюбленому кріслі з кухлем чаю. Не потрібно вчитися, здобувати навички. Є програма і ви. Можна починати творити. Велика кількість додатків - це не тільки простір для можливостей, але і для того, щоб в них загубитися. Ми допоможемо вибрати цікаву програму для створення інтер'єру мрії.

Сам собі дизайнер: 6 програм для створення інтер'єру мрії

IKEA Home Planner

Відомий магазин меблів і домашнього декору випустив програму, яка дає можливість відчути себе дизайнером. Ви можете будинку на моніторі спланувати проект, а на наступний день купити ці товари в Икее. Можна вибирати різні кольори, надавати речам обсяг і форму. Після створення кімнати або квартири мрії проект можна роздрукувати.

Також програма дає можливість відразу дізнатися ціну на те, що ви додали в кімнату. Більш того, по електронній пошті можна скинути свої «нотатки» самої ІКЕА, а не друкувати на папері.

Сам собі дизайнер: 6 програм для створення інтер'єру мрії

Planoplan: 3D-проектування

Planoplan - це простий проектувальник для створення кімнат, дизайну інтер'єру, рендерів і навіть підрахунків витрат на створення в реальності того, що ви зробили в програмі. Програма дає можливість вибрати:

  • будівлю (всього їх 178);
  • стандартні кімнати (їх 4);
  • настінні декорації (всього 2098 видів);
  • предмети меблів для вітальні, кухні, офісу, кабінету, спальні, санвузли та ванні;
  • а ще можна поставити побутові прилади та іншу техніку.

Сам собі дизайнер: 6 програм для створення інтер'єру мрії

Sketch up

Це програма для 3Д моделювання. Дизайн-проект можна створювати в програмі або в веб-версії сайту. Для цього не потрібні особливі навички малювання, креслення і проектування. «Все, що потрібно, - ідея і кімната для малювання», - як заявляє самі розробники.

Також є версія для смартфонів. Кімнату мрії можна проектувати під час очікування посилки на пошті, в метро або в кав'ярні в приємній обстановці. Після створення проекту, він імпортується в форматі SKP, JPG, PNG. Програма безкоштовна, не потрібно прив'язка кредитної картки.

Сам собі дизайнер: 6 програм для створення інтер'єру мрії

Sweet Home 3D

Безкоштовна програма для створення дизайну інтер'єру. Вона допоможе створити план всього будинку, розставити меблі і переглянути кінцевий результат. Програма встановлюється на комп'ютер, але можна користуватися і веб-версією.

На сайті розробники в блозі наочно показали, як створити цікавий проект з нуля. Регулярно оновлюється як бібліотека меблів і декору, так і виправляються помилки в роботі програми.

Сам собі дизайнер: 6 програм для створення інтер'єру мрії

Room Planner, RoomSketcher

Якщо ви шукаєте простий спосіб спланувати і візуалізувати кімнату, то програма для вас. У додатку можна створювати шари: від підлоги до стелі з урахуванням текстури, розміщення меблів.

Після створення проекту можна переставляти меблі, якщо раптом не сподобався результат. Для RoomSketcher це не проблема. Дизайнери регулярно залишають відгуки про роботу цієї програми.

Крім додатки, є інтернет-версія. Онлайн-планер допомагає розподіляти меблі в кімнаті без особливих зусиль, так як завантажувати та встановлювати додаток не потрібно.

Planourroom.com

Без зайвих передмов на сайті відразу відкривається вітальня, де ви можете починати облаштовувати кімнату. Відразу ж вказуються розміри кімнати. Ви можете вказати свої, так буде простіше орієнтуватися, якщо проект буде втілений в життя пізніше. Наприклад, в кімнаті 15 кв.м можна поставити диван, шафа, стіл і комод. Подивитися, якого розміру які меблі потрібно купувати

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 351 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору