Дизайн кухні з вікном

Зміст
Підвіконня-стільниця
Мийка біля вікна
Їдальня зона
Корисні рекомендації

Чи помічали ви, що більшість людей не замислюються про те, що вікно на кухні можна задіяти таким чином, щоб збільшити "корисну" площу приміщення. Якщо ви не знаєте, як це зробити, дана стаття вам буде дуже корисна.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Підвіконня-стільниця


Найпростішим і поширеним способом задіяти вікно - це зробити його частиною стільниці. Плюсом такого розташування буде не тільки додаткове робоче місце, а й хороша освітленість і вид з вікна, яким можна насолоджуватися, під час готування.

Однак, щоб уникнути появи цвілі і постійно запітнілого скла, варто розміщувати між вікном і тумбою невелику решітку, через яку буде проходити повітря (до вікна від батареї).

Мийка біля вікна


Розташування мийки у вікна також користується популярністю в дизайні інтер'єру. Адже немає нічого нудніше, ніж мити посуд і дивитися в стіну, а тут вам відкривається вид на ваш двір. До речі, і за дітьми доглядати зручно.

Якщо ви живете в приватному будинку, встановити мийку біля вікна не складно. Але якщо ви - володар квартири, доведеться трохи постаратися, щоб влаштувати таке розташування. По-перше, вам потрібно подовжити всі водні комунікації. По-друге, з'єднати підвіконня зі стільницею.

Але є і негативні сторони такого розміщення мийки. Наприклад, вам доведеться часто протирати вікна через бризок мильної води, яка буде потрапляти під час миття посуду. Також доведеться повозитися з підйомом вікна, щоб воно було на одному рівні зі стільницею. Інакше у вас будуть проблеми, якщо вам захочеться відкрити стулки вікна.

Як і з варіантом підвіконня-стільниці, потрібно буде встановлювати грати, для уникнення запотівання вікна і появи цвілі на затворкі.

До речі, проблему з бризками води можна вирішити, віддавши свою перевагу глибокої мийці з висувним зливом.

Якщо у вікно на кухні потрапляють прямі сонячні промені, ви можете встановити жалюзі або рулонні штори, щоб вони вам не заважали.

Їдальня зона


Найпростішим способом, з усіх перерахованих вище - це обладнати біля вікна їдальню зону. В цьому випадку не потрібно підводити стічні труби і підганяти підвіконня і стільницю під один розмір.

Дуже добре виглядає м'яка лава біля вікна. Підвіконня може послужити підставкою для книги або чашки чаю.

Якщо у вас немає потреби у великому столі для прийому їжі, ви можете встановити біля вікна барну стійку.

Якщо вам сподобається такий варіант, не забудьте приділити увагу оформленню вікна (від цього буде залежати весь інтер'єр кухні).

Корисні рекомендації


Категорично заборонено розміщувати біля вікна плиту. По-перше, пов'язано це з правилами СНиП. По-друге, хіба вам хочеться кожен день відтирати зі стекол жир?

Що робити з батареєю під вікном? Вона дуже легко ховається в меблеву конструкцію. Головне підібрати меблі так, щоб там були передбачені вентиляційні решітки. В іншому випадку батарею можна зменшити, помінявши її на більш маленький радіатор, або перенести на суміжну стіну.

Який би варіант дизайну кухні з вікном ви не вибрали, намагайтеся, щоб підвіконня не був заставлений сторонніми речами. Пам'ятайте, що мінімалізм - в моді. А кращі прикраси для дому - це квіти в горщиках і свічники

Задати питання
Опубликавано: 15.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Архітектурні стилі вікон
У сучасному світі настільки швидко розвивається індустрія пластикових профілів, що можливості архітектури для вікон ПВХ неймовірні. Всі передумови успішно створюються віконними системами для благополучної роботи архітекторів, а також відтворення розкішного вигляду фасадів.
Детальніше
Відомі архітектори 21 століття
Відомі архітектори 21 століття
Серед архітекторів також є свої нагороди і почесні звання. Так, в січні цього року відбулося чергове вручення Прітцкерівської премії. Щороку цю нагороду отримує лише 1 архітектор з усього світу. Пропонуємо ближче ознайомитися з 7 найвідоміших і найкращих архітекторів 21 століття.
Дизайн квартири для сім'ї
Дизайн квартири для сім'ї
Коли молода сім'я проживає у невеличкій квартирі, важливо врахувати ряд факторів, щоб дизайн квартири для молодої сім'ї був не тільки красивим, але і функціональним. Визначтеся, які функціональні зони повинні бути в житло, і чи вистачить для них місця. Враховуйте кількість осіб, які проживають в квартирі. Кожному члену сім'ї повинно бути комфортно. Навіть у невеликій квартирі можна облаштувати зони особистого простору. Наприклад, якщо у когось є хобі і дозволяє площа, зробіть для нього спеціальний куточок. Для дитини виділіть ігрову зону.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень