Які кольори добре поєднуються з коричневим в інтер’єрі

Які кольори добре поєднуються з коричневим в інтер’єрі

На загальну думку, коричневий вважається нудним і занадто простим, тому його часто не приймають до уваги при оформленні інтер'єру. Але це поширена помилка, адже в поєднанні з правильно підібраною гамою кольорів коричневий створює ефект елегантності, затишку і сучасності. Цей колір приємно огортає, додає інтер'єру тепла і вишуканості, створює абсолютно нові можливості в поєднанні з іншими кольорами.

Які кольори краще всього поєднуються з коричневим:

  1. Фуксія. Поєднання темних відтінків елегантних дерев'яних меблів з трохи ексцентричною фуксією, звичайно, не дуже очевидне рішення. Однак, будь-яка кімната, в основі якої лежить коричневий колір, набуде більш м'який і в той же час енергійний характер, якщо в ній будуть присутні аксесуари і акценти кольору фуксії.
  2. Білий. Темно-коричневий завжди добре виглядає, якщо його підкреслити свіжим білим. Цей простий колір ідеально поєднується з відтінком темного шоколаду і додає традиційний шарм будь-якому інтер'єру. Правильно поєднуючи ці два кольори, ви створите приємну атмосферу стриманої елегантності і розкоші.
  3. Синій. Якщо ви шукаєте спосіб додати кімнаті сучасний, освіжаючий, але елегантний вигляд, то подумайте про поєднання коричневого з синім. Ці два кольори дуже добре доповнюють один одного. Холодний синій на стінах гармонійно поєднується з теплими коричневими відтінками дерев'яних меблів. Таке поєднання добре буде виглядати у вітальні, спальні і навіть у ванній кімнаті.
  4. М'ятний. Заспокійливі відтінки м'яти в тандемі з правильною дозою коричневого, безсумнівно, зроблять кімнату красивою і витонченою. Поєднання м'ятно-зелених відтінків з коричневими меблями створює в кімнаті свіжу, органічну атмосферу.
  5. Жовтий. Яскраві сонячні елементи додають легкості, енергії і веселого настрою. Поєднання стін кольору натурального горіху з жовтими елементами меблів, наприклад, книжковою шафою, додасть приміщенню сучасний вигляд.
  6. Бірюзовий. У поєднанні з насиченими відтінками коричневого - досить популярне поєднання, надзвичайно модне кілька років тому. Ці два кольори добре поєднуються один з одним і допускають безліч різних стилістичних варіантів: від сучасного до вінтажного, тому не дивно, що дизайнери інтер'єру з ентузіазмом вибирають цю пару.
  7. Золотий. В кольорі золота є щось сміливе і чарівне. Цей яскравий чарівний колір приголомшливо оживляє темно-коричневий, який, в свою чергу, приємно відтіняє золоті відблиски. Крім того, поєднання коричневих меблів з правильно підібраними золотими аксесуарами надає кімнаті розкішний, багатий характер.
  8. Помаранчевий. Поєднання цих двох кольорів створює цікавий контраст. Комбінуючи різні предмети меблів в таких кольорах, наприклад, помаранчевий стіл з диваном шоколадного кольору, ви додасте кімнаті сучасний характер. Помаранчевий оживляє нейтральний коричневий колір і робить інтер'єр більш яскравим.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 31.08.2020
Просмотрено: 65 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору