Філії
руукр

Інтер'єр квартири з високими стелями

Зміст
Переваги високих стель
Ідеї ​​та поради з облаштування квартири з високими стелями

Квартири з високою стелею залишаються в пошані. Вони дарують власникові відчуття свободи, легкості. Високі стелі, це ще і можливість з декорування простору. З одного боку є де розвернутися, а з іншого, високі стелі можуть стати проблемою, якщо неправильно підібрати меблі і декор. Великий простір вимагає більшої уваги. Необхідно грамотно продумати освітлення, масштаби меблів, колір обробки і т.д. Головне - зробити інтер'єр відповідним стелях, не спотворити пропорції. Про те, як це зробити правильно розповімо в цій статті.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Переваги високих стель

Саме по собі наявність високих стель вже є великою перевагою, тому що вони візуально істотно збільшують простір в два рази. Також, як правило, в таких приміщеннях вікна і дверні прорізи більшого розміру, що допомагає якісно висвітлити кімнату за допомогою природних джерел світла.

За рахунок більшого простору навіть маленька за площею кімнату виглядає просторо. З основного переваги квартир з високою стелею виділяється те, що такі квартири дозволяють створювати довільну планування. Ні строгих правил щодо розміщення меблів і інших предметів.

Високі стелі дозволяють використовувати в оформленні інтер'єру більшу, громіздку меблі, робити яскраві акценти, вибудовувати антресольний поверх, експериментувати з колірною гамою стін і оформленням стелі.

У той же час, неправильний підхід при оформленні інтер'єру квартири з високими стелями може привести до негативного ефекту «колодязя». У такому просторі буде незатишно перебувати. Щоб цього не допустити потрібно дотримуватись деяких правил.

Ідеї ​​та поради з облаштування квартири з високими стелями

Не бійтеся використовувати велику меблі. Великі шафи, дивани, столи, все це буде цілком гармонійно виглядати в такій кімнаті. Не забувайте і про інші атрибути. Ви можете поставити велике дзеркало, повісити на стіну картину, використовувати громіздку люстру. На кухні з високими стелями можна використовувати високо розташовані підвісні шафи, які будуть досягати рівня перекриття.

При оформленні застосовуйте «правило трьох». Цим правилом, яке забезпечує баланс, часто користуються в мистецтві. Вам необхідно візуально поділити стіну на три рівнозначні частини. Кожна така частина може оформлятися з використанням різних матеріалів і квітів. У той же час, щоб не втратити відчуття простору врахуйте, що меблі та інші аксесуари повинні бути розташовані тільки в перших двох зонах, третя повинна залишатися вільною.

Якщо висота стелі дозволяє, то хорошим рішенням стане створення антресольного поверху. Це збільшить корисну площу в кілька разів. На другому напівповерсі ви можете створити повноцінну спальну, робочу зону або гардеробну.

Високі стелі дозволяють експериментувати з їх оформленням. При виборі кольору важливо врахувати забарвлення статі, щоб вони поєднувалися в межах одного приміщення. Ви можете застосувати ліпнину, художню розмальовку стелі і т.д. Також популярним рішенням є використання стельових балок з дерева, які імітують горищне приміщення. Особливо такий варіант хороший, коли ви робите інтер'єр в стилі лофт.

Стеля можна зробити також текстурованим. У той же час намагайтеся уникати натяжних стель, вони знижують ефект «легкості».

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Гоша 24.05.2021 в 18:45
new comment
Высокие потолки в комнатах нужны нам, чтобы свободно дышать - это очень полезно для наших легких. Поэтому 3 - 3,5 м - это хорошая высота помещений. Второй уровень, при этом, можно не устраивать, а купить мебель, чтобы на первом уровне были шкафы и рабочая зона со столом, а на втором, находилась полноценная кровать, подняться к которой, можно было бы по лесенке. Жалюзи на окна, лучше установить горизонтальные, они немного будут комнату делать ниже.
Марго 03.12.2020 в 14:08
new comment
Для квартиры с высокими потолками нужен особый подход в дизайне, потому что странно было бы не учитывать такую особенность.
Алекс 22.10.2020 в 17:58
new comment
Высокие потолки в интерьере добавляют воздуха в помещение. При условии, что комнаты тоже большие.
Отменить
Додати коментар
Дизайн квартири в панельному будинку
Кожен власник або ж недавно став власник квартири в панельному будинку, неодмінно буде думати про ремонт. При цьому неодмінно виникне питання: як же облаштувати своє житло що б було зручно, але виглядало красиво і дорого. У панельному будинку стіни монолітні і збірно-монолітні, тому перепланувати стіну або її частину, щоб зв'язати її з іншою кімнатою, дуже проблематично. На щастя, в наш час є різноманітні матеріали обробки, предмети декору житла. Ідеї для декору і дизайну в панельному будинку
Детальніше
Простота в інтер'єрі: позбавляємося від зайвих речей
Простота в інтер'єрі: позбавляємося від зайвих речей
Наше житло - відображення нас самих. Не завжди корисно збирати втратили актуальність предмети і речі. Тому все популярнішим стає напрям мінімалістичного стилю в оформленні інтер'єрів: тільки те, що потрібно і нічого зайвого
Як зібрати захисні ролети на вікна?
Як зібрати захисні ролети на вікна?
Для захисту свого будинку або офісу від зловмисників прості жалюзі не підійдуть. Ідеальним рішенням буде встановити спеціальні ролети, які завойовують величезну популярність. Вони відрізняються міцністю, прийнятною ціною, довговічністю, надійністю, легкістю в експлуатації і привабливістю.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень