Інтер'єр квартири з високими стелями

Зміст
Переваги високих стель
Ідеї ​​та поради з облаштування квартири з високими стелями

Квартири з високою стелею залишаються в пошані. Вони дарують власникові відчуття свободи, легкості. Високі стелі, це ще і можливість з декорування простору. З одного боку є де розвернутися, а з іншого, високі стелі можуть стати проблемою, якщо неправильно підібрати меблі і декор. Великий простір вимагає більшої уваги. Необхідно грамотно продумати освітлення, масштаби меблів, колір обробки і т.д. Головне - зробити інтер'єр відповідним стелях, не спотворити пропорції. Про те, як це зробити правильно розповімо в цій статті.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Переваги високих стель

Саме по собі наявність високих стель вже є великою перевагою, тому що вони візуально істотно збільшують простір в два рази. Також, як правило, в таких приміщеннях вікна і дверні прорізи більшого розміру, що допомагає якісно висвітлити кімнату за допомогою природних джерел світла.

За рахунок більшого простору навіть маленька за площею кімнату виглядає просторо. З основного переваги квартир з високою стелею виділяється те, що такі квартири дозволяють створювати довільну планування. Ні строгих правил щодо розміщення меблів і інших предметів.

Високі стелі дозволяють використовувати в оформленні інтер'єру більшу, громіздку меблі, робити яскраві акценти, вибудовувати антресольний поверх, експериментувати з колірною гамою стін і оформленням стелі.

У той же час, неправильний підхід при оформленні інтер'єру квартири з високими стелями може привести до негативного ефекту «колодязя». У такому просторі буде незатишно перебувати. Щоб цього не допустити потрібно дотримуватись деяких правил.

Ідеї ​​та поради з облаштування квартири з високими стелями

Не бійтеся використовувати велику меблі. Великі шафи, дивани, столи, все це буде цілком гармонійно виглядати в такій кімнаті. Не забувайте і про інші атрибути. Ви можете поставити велике дзеркало, повісити на стіну картину, використовувати громіздку люстру. На кухні з високими стелями можна використовувати високо розташовані підвісні шафи, які будуть досягати рівня перекриття.

При оформленні застосовуйте «правило трьох». Цим правилом, яке забезпечує баланс, часто користуються в мистецтві. Вам необхідно візуально поділити стіну на три рівнозначні частини. Кожна така частина може оформлятися з використанням різних матеріалів і квітів. У той же час, щоб не втратити відчуття простору врахуйте, що меблі та інші аксесуари повинні бути розташовані тільки в перших двох зонах, третя повинна залишатися вільною.

Якщо висота стелі дозволяє, то хорошим рішенням стане створення антресольного поверху. Це збільшить корисну площу в кілька разів. На другому напівповерсі ви можете створити повноцінну спальну, робочу зону або гардеробну.

Високі стелі дозволяють експериментувати з їх оформленням. При виборі кольору важливо врахувати забарвлення статі, щоб вони поєднувалися в межах одного приміщення. Ви можете застосувати ліпнину, художню розмальовку стелі і т.д. Також популярним рішенням є використання стельових балок з дерева, які імітують горищне приміщення. Особливо такий варіант хороший, коли ви робите інтер'єр в стилі лофт.

Стеля можна зробити також текстурованим. У той же час намагайтеся уникати натяжних стель, вони знижують ефект «легкості».

Опубликавано: 06.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Ідеї для оформлення ганку влітку
Влітку дуже хочеться прохолоди і затишку і це все можна відчути в повній мірі, відпочиваючи на ганку свого будинку. Ви можете приємно проводити свій вільний час на веранді, насолоджуючись ранковою кавою або розслабляючись в кінці довгого робочого дня у відокремленій обстановці
Детальніше
Шпалери в інтер'єрі вітальні
Шпалери в інтер'єрі вітальні
Сучасний дизайн шпалер для вітальні відрізняється різноманітністю, для будь-якого стилю інтер'єру можна знайти цікаві варіанти, що підкреслюють смак і індивідуальність господаря квартири. При виборі шпалер для вітальні необхідно в першу чергу враховувати, яке приміщення планується оформляти. Умови освітленості, розмір і форма кімнати відіграють визначальну роль, адже колір, насиченість тону а також малюнок настінного покриття можуть значно змінити сприйняття інтер'єру.
Чим утеплити стіни зсередини
Чим утеплити стіни зсередини
Утеплення стін квартири актуально в більшій мірі для мешканців старих будинків. Як правило, в новобудовах вже використовуються утеплювачі і матеріали, які перешкоджають тепловтрати, але не скрізь. Як підсумок: високі платіжки на опалення при його низьку ефективність. Тому власники таких квартир часто задаються питанням, «а чи можна утеплитися зсередини?».
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень