Філії
руукр

Склопакети з підігрівом

Зміст
Особливості та конструкція
Переваги та недоліки
Головні параметри

Склопакети з підігрівом є досить новий варіант скління, який викликає абсолютно різні думки у людей: одні вважають, що цей тип стекол практичний і зручний, інші ж геть заперечують ефективність установки вікон з підігрівом. Незважаючи на це, популярність і затребуваність таких склопакетів з кожним роком лише зростає.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості та конструкція

Саме по собі скло не може проводити електрострум, тому для під'єднання скла до мережі електроенергії, на його поверхню наносять спеціальне покриття. Особлива Низькоемісійні плівка на основі оксидів металів є абсолютно невидимою для людини, проте свою функцію вона виконує на всі 100 відсотків.

Це покриття знаходиться усередині склопакета, тому його неможливо механічно пошкодити або доторкнутися до нього рукою. З обох сторін вікно підключають до електромережі (зазвичай, це 220 вольт). Для додаткової безпеки використовується загартоване скло, на яке і наноситься плівка.

Також в такому склопакеті використовується скло з низькоемісійним покриттям на основі срібла. Це необхідно для збереження тепла в приміщенні. Для контролю інтенсивності нагріву скла в системі обов'язково є датчик, який, в залежності від температурних показників на вулиці, автоматично збільшує або зменшує інтенсивність нагріву скла. Таким чином, склопакет з підігрівом складається з наступних шарів:

 • Загартоване скло.
 • Нагрівальна прошарок з живленням від електромережі.
 • Повітряна камера.
 • Загартоване скло з покриттям на основі срібла.
 • Покриття для відображення інфрачервоних променів в кімнату.
 • Повітряна камера.
 • Поліроване скло.

Переваги та недоліки

Склопакети з підігрівом мають один єдиний недолік – ціну на установку, а також вартість електроенергії. Однак на противагу цьому існує цілий перелік переваг. Серед основних переваг таких систем варто відзначити наступні:

 • Потужність може вибиратися різна (аж до 500 Вт на квадратний метр), тому вікна можуть використовуватися як додатковий і як основне джерело тепла.
 • Виключається можливість замерзання води і освіти зайвої вологи на вікнах.
 • Нагрівання здійснюється в лічені хвилини і рівномірно.
 • Скло ударостійкі і безпечні.
 • Низькоемісійне скло практично і в літній період, так як зберігає прохолоду всередині кімнати.

Головні параметри

Якщо говорити про вибір склопакетів з підігрівом, то у покупців є можливість підібрати тип вікон під свої власні потреби і потреби. Отже, головні технічні параметри таких віконних систем наступні:

 • максимальний розмір вікна з електросистемою становить 2400 на 4800 мм., Мінімальний – 300 на 400 мм.;
 • пакет з однією камерою в товщину буде 17 мм., З двома – 30 мм.;
 • є можливість вибрати споживану потужність від 50 до 800 Вт на квадратний метр;
 • скла можуть нагріватися до температури в 55 градусів тепла;
 • склопакет має високий рівень шумоізоляції – до 31 дБ.

Таким чином, стає зрозуміло, що склопакети з підігрівом є досить ефективним варіантом скління. Особливо це стосується холодних регіонів, а також приміщень з панорамними вікнами або балконами.

Найбільшу популярність вікна з підігрівом знайшли в заміських будинках, на дахах і мансардних вікнах, при склінні басейнів, зимових садів і теплиць, спортивних залів і офісів.

Популярні питання наших клієнтів
Як працюють вікна з підігрівом?

Скло на вікнах з підігрівом рівномірно нагріваються до обраної температури. Вона регулюється в залежності від температури на вулиці. На таких склопакетах не буває морозних візерунків.

Як відрізнити енергозберігаючий склопакет від звичайного?

Підпаліть сірник і піднесіть її до вікна. Якщо скло звичайне, ви побачите два відображення полум'я жовтого кольору. На енергозберігаючому склопакеті ви побачите одного жовте полум'я, а друге - червоне.

Як працює енергозберігаюче покриття на склі?

Енергозберігаюче скло працює як термос. Взимку внутрішнє енергозберігаюче скло тепліше за зовнішнє на 5-7 градусів. Таке вікно мінімізує тепловтрати взимку, а влітку захищає від проникнення сонячних променів.

Як дізнатися який склопакет встановлений?

Піднесіть до склопакету запальничку. Якщо ви бачите, що в склопакеті відбивається два полум'я, то це означає, що він зібраний з двох стекол. Такий склопакет називається однокамерним. Якщо ви побачите в склопакеті три відображення полум'я, то це означає, що в склопакеті три скла. Він називається двокамерним.

Чим мити енергозберігаючі вікна?

Миються енергозберігаючі вікна звичайної теплою водою. При бажанні можна додавати невелику кількість оцту або нашатирного спирту.

Які бувають енергозберігаючі склопакети?

Є три види склопакета з енергозберігаючим склом: З селективним склом. З к-склом. З Сi-склом.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 06.06.2021
Коментарів: 4
Коментарі
Валентина 25.05.2021 в 00:19
new comment
У нас стоят обычные стеклопакеты, и они отлично обеспечивают тепло в квартире, но на лоджии я бы с удовольствием поставила такие стеклопакеты с подогревом, чтобы и зимой там было тепло и уютно.
Анна 03.12.2020 в 14:17
new comment
Я за обычные стеклопакеты. Проще, дешевле и привычнее. Сильных морозов в нашем регионе не бывает. Хотя, изобретение полезное.
Лиза 13.08.2019 в 16:28
new comment
После установки окна с подогревом мы больше не включаем обогреватель. Конденсата на окнах нет. В квартире стало комфортнее. Особенно, когда еще отопления нет, а на улице уже холодно.
Марина 19.08.2019 в 23:11
new comment
Скажите, я так и не поняла, а как вы его устанавливали? Это нужно чтобы розетки находились с обеих сторон окна? У меня окно состоит их семи частей. Это каждую нужно подключать? Тема конденсата на стеклах для меня очень актуальна...
Отменить
Додати коментар
Що потрібно враховувати при виборі кольору стін у квартирі
Правильно підібрані кольори стін дозволяють оптично зменшити або збільшити окремі зони в квартирі. Більш того, поєднання кольорів також дуже впливає на ваш настрій.
Детальніше
Як правильно підібрати колір жалюзі?
Як правильно підібрати колір жалюзі?
Вибір жалюзі - це справа відповідальна, кожного замовника дуже хочеться не прогадати ні з матеріалом, ні з типом жалюзі, ні з розмірами. І якщо з цими параметрами вам ще допоможуть розібратися консультанти і фахівці, то з таким параметром як колір, вам доведеться розбиратися виключно самостійно.
Установка і замовлення жалюзі в Тернополі
Установка і замовлення жалюзі в Тернополі
Сьогодні багато хто робить вибір між шторами і жалюзі, а також ролетами. Безумовно, вік штор, важких портьєр і тюлі вже давно пішов: їм на зміну прийшли функціональні, компактні системи.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень