Склопакети з підігрівом

Зміст
Особливості та конструкція
Переваги та недоліки
Головні параметри

Склопакети з підігрівом є досить новий варіант скління, який викликає абсолютно різні думки у людей: одні вважають, що цей тип стекол практичний і зручний, інші ж геть заперечують ефективність установки вікон з підігрівом. Незважаючи на це, популярність і затребуваність таких склопакетів з кожним роком лише зростає.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості та конструкція

Саме по собі скло не може проводити електрострум, тому для під'єднання скла до мережі електроенергії, на його поверхню наносять спеціальне покриття. Особлива Низькоемісійні плівка на основі оксидів металів є абсолютно невидимою для людини, проте свою функцію вона виконує на всі 100 відсотків.

Це покриття знаходиться усередині склопакета, тому його неможливо механічно пошкодити або доторкнутися до нього рукою. З обох сторін вікно підключають до електромережі (зазвичай, це 220 вольт). Для додаткової безпеки використовується загартоване скло, на яке і наноситься плівка.

Також в такому склопакеті використовується скло з низькоемісійним покриттям на основі срібла. Це необхідно для збереження тепла в приміщенні. Для контролю інтенсивності нагріву скла в системі обов'язково є датчик, який, в залежності від температурних показників на вулиці, автоматично збільшує або зменшує інтенсивність нагріву скла. Таким чином, склопакет з підігрівом складається з наступних шарів:

 • Загартоване скло.
 • Нагрівальна прошарок з живленням від електромережі.
 • Повітряна камера.
 • Загартоване скло з покриттям на основі срібла.
 • Покриття для відображення інфрачервоних променів в кімнату.
 • Повітряна камера.
 • Поліроване скло.

Переваги та недоліки

Склопакети з підігрівом мають один єдиний недолік – ціну на установку, а також вартість електроенергії. Однак на противагу цьому існує цілий перелік переваг. Серед основних переваг таких систем варто відзначити наступні:

 • Потужність може вибиратися різна (аж до 500 Вт на квадратний метр), тому вікна можуть використовуватися як додатковий і як основне джерело тепла.
 • Виключається можливість замерзання води і освіти зайвої вологи на вікнах.
 • Нагрівання здійснюється в лічені хвилини і рівномірно.
 • Скло ударостійкі і безпечні.
 • Низькоемісійне скло практично і в літній період, так як зберігає прохолоду всередині кімнати.

Головні параметри

Якщо говорити про вибір склопакетів з підігрівом, то у покупців є можливість підібрати тип вікон під свої власні потреби і потреби. Отже, головні технічні параметри таких віконних систем наступні:

 • максимальний розмір вікна з електросистемою становить 2400 на 4800 мм., Мінімальний – 300 на 400 мм.;
 • пакет з однією камерою в товщину буде 17 мм., З двома – 30 мм.;
 • є можливість вибрати споживану потужність від 50 до 800 Вт на квадратний метр;
 • скла можуть нагріватися до температури в 55 градусів тепла;
 • склопакет має високий рівень шумоізоляції – до 31 дБ.

Таким чином, стає зрозуміло, що склопакети з підігрівом є досить ефективним варіантом скління. Особливо це стосується холодних регіонів, а також приміщень з панорамними вікнами або балконами.

Найбільшу популярність вікна з підігрівом знайшли в заміських будинках, на дахах і мансардних вікнах, при склінні басейнів, зимових садів і теплиць, спортивних залів і офісів.

Задати питання
Опубликавано: 17.07.2019
Комментариев: 2
Коментарі
Лиза
13.08.2019 в 16:28
new comment
После установки окна с подогревом мы больше не включаем обогреватель. Конденсата на окнах нет. В квартире стало комфортнее. Особенно, когда еще отопления нет, а на улице уже холодно.
Марина
19.08.2019 в 23:11
new comment
Скажите, я так и не поняла, а как вы его устанавливали? Это нужно чтобы розетки находились с обеих сторон окна? У меня окно состоит их семи частей. Это каждую нужно подключать? Тема конденсата на стеклах для меня очень актуальна...
Отменить
Додати коментар
Як оформити спальню в стилі лофт
Лофт залишився між палацової класикою і оснащеної "до зубів" технікою сучасністю. Яку колірну гамму, меблі та декор вибрати для спальні в індустріальному стилі і як не допустити поширених помилок в оформленні - пояснюємо на реальних прикладах. Індастріал, швидко і впевнено підійнявся на самий пік популярності кілька років тому, все ще актуальний. Ми підготували практичний гайд для тих, хто вирішив оформити інтер'єр спальні в стилі лофт, і підібрали масу фото для натхнення
Детальніше
Японський мінімалізм в інтер'єрі
Японський мінімалізм в інтер'єрі
Бездушне споживання речей породило культуру - суспільство споживання. Але не всі народи піддалися цьому явищу. Японці здавна прагнули до скорочення кількості речей, яке їх оточує. Мінімальний набір речей допомагає краще мислити і не відволікатися на дрібнички.
Кухня в сучасному стилі - яка вона?
Кухня в сучасному стилі - яка вона?
Будинок, в який ви повернетеся після насиченого трудового дня, повинен бути не тільки зручним і функціональним, але і комфортним та затишним. Сучасний інтер'єр відображає тенденції і настрої сьогоднішнього дня. Те, що ми вважали новим і модним 10 років тому, зараз вже старомодно і не популярно. Виходячи з цього - кухня в сучасному стилі, це відображення поточного часу. Те, що зараз є модним і новим: динаміка інтер'єру, функціональність, наповненість стилю
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень