Філії
руукр

Стиль контемпорарі в інтер'єрі

Зміст
Стиль контемпорарі в інтер'єрі, основні особливості
Стиль контемпорарі в інтер'єрі, основні відмінні риси
Сонцезахисні системи, які підійдуть для стилю контемпорарі, які вони?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Серед усіх можливих стилів в інтер'єрі, сьогодні все більш і більш популярним стає стиль контемпорарі. Контемпорарі, буквально, перекладається з англійської мови як "сучасний" і він, по факту, дійсно є гідне відображення нинішньої епохи. Тут, на перший погляд, класичні деталі сусідять з еклектикою, має місце поєднання непоєднуваного, але виключно в міру, тут дотримано оптимальний баланс між естетикою і стовідсотковим комфортом в приміщенні. А ще, за допомогою аксесуарів приміщення можна змінити до невпізнання і, саме в цьому полягає головна фішка цього стилю.

Стиль контемпорарі в інтер'єрі, основні особливості

Стиль контемпорарі в інтер'єрі - це досить сучасне приміщення, яке не вписується в обмеження, що накладаються стилями мінімалізм і хай-тек, але тим не менш, риси обох стилів, виразно присутні. Як і риси, наприклад, класичного стилю. Відповідність сьогоднішнім уявленням про комфорт і зручність поєднується з культом доступних всім матеріалів і можливості еклектики інтер'єру.

Стиль контемпорарі в інтер'єрі, основні відмінні риси

  1. Цілісний вигляд приміщень, витриманих в цьому стилі, не планується як закінчений твір - у вас залишається можливість прикупити який-небудь сподобався вам килим або аксесуар. І ви завжди можете змінити вигляд приміщення до невпізнання, додавши, наприклад, цікавих світильників, новий килим, або ж картину на стіну.
  2. Облаштувати житло в стилі контемпорарі зовсім нескладно, тут допускається широке використання меблів і текстилю масового виробництва, вам зовсім необов'язково замовляти ексклюзив. Меблі повинна бути швидше мінімалістичний і стовідсотково функціональної.
  3. Компактність розташування речей супроводжує пропорційності - ніяких ефектів, тільки функціональні добротні речі, супроводжувані цікавими акцентами. Меблями приміщення варто обставити таким чином, щоб зберегти максимум вільного простору.
  4. Бажано мінімалізувати меблі, призначену для зберігання речей, книг, начиння - вбудовані шафи і шафи-купе, ніші з полками і стелажами. Всі особисті речі та фотографії краще все ж приховати від сторонніх очей.
  5. За вами залишається право незвично декорувати шафи, наприклад, біло-матова поверхня шафи-купе може бути покрита соковитими ієрогліфами або китайськими малюнками.
  6. Незайвим буде елемент легкої стилізації - малюнки на шпалерах і шторах, світильники і вазочки, - все це підходить. Ви можете додати в цей стиль елементи стилів кантрі або хай-тек, абсолютно будь-які будуть виглядати цілком доречно.
  7. Основні відтінки все ж повинні бути базовими. Чорний, білий, сірий, кремовий, айворі, пудровий. Стиль контемпорарі відрізняється від стилів ф'южн або кітч своїм навмисним спокоєм, яке додає приміщенню комфорту.
  8. У приміщенні повинно бути багато дзеркал, вони, заодно, візуально розширюють простір, а також роблять його більш стильним.
  9. Як обробні і домінуючих матеріалів можуть бути як натуральні, так і штучні. Ні дерево, ні пластик тут не є табу.
  10. Насправді, стиль контемпорарі можна цілком перейменувати в "просто і зі смаком". Це, свого роду золота середина між мінімалізмом і кітчем.

Сонцезахисні системи, які підійдуть для стилю контемпорарі, які вони?

Звичайно ж, сполучуваність з інтер'єром дуже важлива, але краще вибрати найбільш функціональну систему. Наприклад, штори блекаут для спальні, класичні рулонні штори для інших приміщень. Добре підійдуть алюмінієві горизонтальні жалюзі цікавих відтінків. У кухнях стилю контемпорарі відмінно виглядають ролети день ніч.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Инна 03.10.2019 в 16:11
new comment
Всегда не особенно любила стиль хай-тек за его мрачность и некую "скудность", но, подчеркнутое пространство все же чем-то притягивает. И вот контемпорари как раз удачно сочетает все направления при этом не уходя за границы минимализма сохраняя теплоту и свободу.
Галина 02.10.2019 в 12:21
new comment
Бюджетный вариант. Смешение стилей позволяет иметь все необходимое и при этом не перегружать пространство.
Отменить
Додати коментар
Способи догляду за вертикальними жалюзі
Які є способи чистки вертикальних штор, як вибрати і де купити якісні вертикальні жалюзі для вікон. Догляд за вертикальними жалюзі набагато складніше, ніж за жалюзі будь-якого іншого типу. При дотриманні цих нескладних рекомендацій, вертикальні жалюзі будуть радувати Вас довгі роки.
Детальніше
Стиль функціоналізму в інтер'єрі
Стиль функціоналізму в інтер'єрі
Якщо ви втомилися від підкреслено естетичних стилів інтер'єру, де кожна деталь підпорядковується красі, то можливо, стиль функціоналізм стане для вас ідеальним рішенням. Функціональний дизайн - це рух, в якому форма безпосередньо підпорядкована меті і призначенню, а не естетики.
Якісні жалюзі і ролети в Дніпродзержинську з Nikoss
Якісні жалюзі і ролети в Дніпродзержинську з Nikoss
Питання захисту приміщення від надлишку сонячного світла особливо гостро постає в літній час. Але і в інші сезони це теж необхідно: осіннє і зимове сонечко може також бути досить яскравим.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень