Стиль контемпорарі в інтер'єрі

Зміст
Стиль контемпорарі в інтер'єрі, основні особливості
Стиль контемпорарі в інтер'єрі, основні відмінні риси
Сонцезахисні системи, які підійдуть для стилю контемпорарі, які вони?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Серед усіх можливих стилів в інтер'єрі, сьогодні все більш і більш популярним стає стиль контемпорарі. Контемпорарі, буквально, перекладається з англійської мови як "сучасний" і він, по факту, дійсно є гідне відображення нинішньої епохи. Тут, на перший погляд, класичні деталі сусідять з еклектикою, має місце поєднання непоєднуваного, але виключно в міру, тут дотримано оптимальний баланс між естетикою і стовідсотковим комфортом в приміщенні. А ще, за допомогою аксесуарів приміщення можна змінити до невпізнання і, саме в цьому полягає головна фішка цього стилю.

Стиль контемпорарі в інтер'єрі, основні особливості

Стиль контемпорарі в інтер'єрі - це досить сучасне приміщення, яке не вписується в обмеження, що накладаються стилями мінімалізм і хай-тек, але тим не менш, риси обох стилів, виразно присутні. Як і риси, наприклад, класичного стилю. Відповідність сьогоднішнім уявленням про комфорт і зручність поєднується з культом доступних всім матеріалів і можливості еклектики інтер'єру.

Стиль контемпорарі в інтер'єрі, основні відмінні риси

  1. Цілісний вигляд приміщень, витриманих в цьому стилі, не планується як закінчений твір - у вас залишається можливість прикупити який-небудь сподобався вам килим або аксесуар. І ви завжди можете змінити вигляд приміщення до невпізнання, додавши, наприклад, цікавих світильників, новий килим, або ж картину на стіну.
  2. Облаштувати житло в стилі контемпорарі зовсім нескладно, тут допускається широке використання меблів і текстилю масового виробництва, вам зовсім необов'язково замовляти ексклюзив. Меблі повинна бути швидше мінімалістичний і стовідсотково функціональної.
  3. Компактність розташування речей супроводжує пропорційності - ніяких ефектів, тільки функціональні добротні речі, супроводжувані цікавими акцентами. Меблями приміщення варто обставити таким чином, щоб зберегти максимум вільного простору.
  4. Бажано мінімалізувати меблі, призначену для зберігання речей, книг, начиння - вбудовані шафи і шафи-купе, ніші з полками і стелажами. Всі особисті речі та фотографії краще все ж приховати від сторонніх очей.
  5. За вами залишається право незвично декорувати шафи, наприклад, біло-матова поверхня шафи-купе може бути покрита соковитими ієрогліфами або китайськими малюнками.
  6. Незайвим буде елемент легкої стилізації - малюнки на шпалерах і шторах, світильники і вазочки, - все це підходить. Ви можете додати в цей стиль елементи стилів кантрі або хай-тек, абсолютно будь-які будуть виглядати цілком доречно.
  7. Основні відтінки все ж повинні бути базовими. Чорний, білий, сірий, кремовий, айворі, пудровий. Стиль контемпорарі відрізняється від стилів ф'южн або кітч своїм навмисним спокоєм, яке додає приміщенню комфорту.
  8. У приміщенні повинно бути багато дзеркал, вони, заодно, візуально розширюють простір, а також роблять його більш стильним.
  9. Як обробні і домінуючих матеріалів можуть бути як натуральні, так і штучні. Ні дерево, ні пластик тут не є табу.
  10. Насправді, стиль контемпорарі можна цілком перейменувати в "просто і зі смаком". Це, свого роду золота середина між мінімалізмом і кітчем.

Сонцезахисні системи, які підійдуть для стилю контемпорарі, які вони?

Звичайно ж, сполучуваність з інтер'єром дуже важлива, але краще вибрати найбільш функціональну систему. Наприклад, штори блекаут для спальні, класичні рулонні штори для інших приміщень. Добре підійдуть алюмінієві горизонтальні жалюзі цікавих відтінків. У кухнях стилю контемпорарі відмінно виглядають ролети день ніч.

Опубликавано: 28.09.2019
Комментариев: 2
Коментарі
Инна
03.10.2019 в 16:11 # Ответить
new comment
Всегда не особенно любила стиль хай-тек за его мрачность и некую "скудность", но, подчеркнутое пространство все же чем-то притягивает. И вот контемпорари как раз удачно сочетает все направления при этом не уходя за границы минимализма сохраняя теплоту и свободу.
Галина
02.10.2019 в 12:21 # Ответить
new comment
Бюджетный вариант. Смешение стилей позволяет иметь все необходимое и при этом не перегружать пространство.
Отменить
Додати коментар
Практичні і красиві рулонні штори
Захистити приміщення від яскравих сонячних променів і сторонніх очей, створити додаткову термоізоляцію вікна, стильно і гармонійно оформити інтер'єр будь-якого приміщення дозволять красиві, практичні рулонні штори. Конструкції зі зручним відкриванням і закриванням можна кріпити на віконний проріз і всередині
Детальніше
Найчастіші помилки в оформленні інтер'єру
Найчастіші помилки в оформленні інтер'єру
Сучасний дизайн передбачає мінімалізм і спрощення щоденного побуту. Іншими словами, сучасний інтер'єр не передбачає зайвих елементів
Сучасний японський стиль в інтер'єрі
Сучасний японський стиль в інтер'єрі
Традиції в Японії високо цінуються, тому навіть сучасні будинки облаштовують із зверненням до історичних витоків. Але з розвитком технологій японські квартири кілька змінилися. Жителі країни дуже шанобливо ставляться до історичних нормам облаштування житла.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень