Стиль контемпорарі в інтер'єрі

Стиль контемпорарі в інтер'єрі

Серед усіх можливих стилів в інтер'єрі, сьогодні все більш і більш популярним стає стиль контемпорарі. Контемпорарі, буквально, перекладається з англійської мови як "сучасний" і він, по факту, дійсно є гідне відображення нинішньої епохи. Тут, на перший погляд, класичні деталі сусідять з еклектикою, має місце поєднання непоєднуваного, але виключно в міру, тут дотримано оптимальний баланс між естетикою і стовідсотковим комфортом в приміщенні. А ще, за допомогою аксесуарів приміщення можна змінити до невпізнання і, саме в цьому полягає головна фішка цього стилю.

Стиль контемпорарі в інтер'єрі, основні особливості

Стиль контемпорарі в інтер'єрі - це досить сучасне приміщення, яке не вписується в обмеження, що накладаються стилями мінімалізм і хай-тек, але тим не менш, риси обох стилів, виразно присутні. Як і риси, наприклад, класичного стилю. Відповідність сьогоднішнім уявленням про комфорт і зручність поєднується з культом доступних всім матеріалів і можливості еклектики інтер'єру.

Стиль контемпорарі в інтер'єрі, основні відмінні риси

  1. Цілісний вигляд приміщень, витриманих в цьому стилі, не планується як закінчений твір - у вас залишається можливість прикупити який-небудь сподобався вам килим або аксесуар. І ви завжди можете змінити вигляд приміщення до невпізнання, додавши, наприклад, цікавих світильників, новий килим, або ж картину на стіну.
  2. Облаштувати житло в стилі контемпорарі зовсім нескладно, тут допускається широке використання меблів і текстилю масового виробництва, вам зовсім необов'язково замовляти ексклюзив. Меблі повинна бути швидше мінімалістичний і стовідсотково функціональної.
  3. Компактність розташування речей супроводжує пропорційності - ніяких ефектів, тільки функціональні добротні речі, супроводжувані цікавими акцентами. Меблями приміщення варто обставити таким чином, щоб зберегти максимум вільного простору.
  4. Бажано мінімалізувати меблі, призначену для зберігання речей, книг, начиння - вбудовані шафи і шафи-купе, ніші з полками і стелажами. Всі особисті речі та фотографії краще все ж приховати від сторонніх очей.
  5. За вами залишається право незвично декорувати шафи, наприклад, біло-матова поверхня шафи-купе може бути покрита соковитими ієрогліфами або китайськими малюнками.
  6. Незайвим буде елемент легкої стилізації - малюнки на шпалерах і шторах, світильники і вазочки, - все це підходить. Ви можете додати в цей стиль елементи стилів кантрі або хай-тек, абсолютно будь-які будуть виглядати цілком доречно.
  7. Основні відтінки все ж повинні бути базовими. Чорний, білий, сірий, кремовий, айворі, пудровий. Стиль контемпорарі відрізняється від стилів ф'южн або кітч своїм навмисним спокоєм, яке додає приміщенню комфорту.
  8. У приміщенні повинно бути багато дзеркал, вони, заодно, візуально розширюють простір, а також роблять його більш стильним.
  9. Як обробні і домінуючих матеріалів можуть бути як натуральні, так і штучні. Ні дерево, ні пластик тут не є табу.
  10. Насправді, стиль контемпорарі можна цілком перейменувати в "просто і зі смаком". Це, свого роду золота середина між мінімалізмом і кітчем.

Сонцезахисні системи, які підійдуть для стилю контемпорарі, які вони?

Звичайно ж, сполучуваність з інтер'єром дуже важлива, але краще вибрати найбільш функціональну систему. Наприклад, штори блекаут для спальні, класичні рулонні штори для інших приміщень. Добре підійдуть алюмінієві горизонтальні жалюзі цікавих відтінків. У кухнях стилю контемпорарі відмінно виглядають ролети день ніч.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 28.09.2019
Просмотрено: 617 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору