Філії
руукр

Які жалюзі зараз в моді?

Зміст
Модні жалюзі і ролети 2021: на що варто звертати увагу?
Якісні і модні жалюзі: де можна замовити?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Вибір інтер'єру - це завжди надзвичайно відповідально. Саме цей вибір буде в подальшому потужно впливати на ваш настрій і в цілому, на комфорт в будинку. Тут грають роль всі нюанси: від колірного рішення до розташування меблів. У будь-якому випадку, все інтер'єри так чи інакше піддаються поточної моді. Можна скільки завгодно говорити про нестаріючої класиці, але, наприклад, ще з десяток років тому в моді були "багаті" інтер'єри з незвичайними оздобленням, зараз же - стилі мінімалізм, лофт, а також різні скандинавські мотиви - в самому гарячому тренді. Функціональні деталі інтер'єру, звичайно, теж піддаються цій моді, зокрема - жалюзі і ролети. І в цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про те, які ж жалюзі і ролети зараз в моді.

Модні жалюзі і ролети 2021: на що варто звертати увагу?

Новий модний сезон несе свіжий погляд на загальне оформлення інтер'єру і, особливо, вікон. В арсеналі дизайнерів - сотні сполучень квітів, фактур, конструкцій і матеріалів для горизонтальних і вертикальних жалюзі, тканинних ролет і класичних штор. Вибираючи модель і довжину жалюзі, орієнтуйтеся на стилістику приміщення, його розміри і колір обробки. Тоді ви зможете досягти гармонії в просторі і підкреслити красу інтер'єру.

Таким чином, тренд №1 - гармонія. Жалюзі або ролети повинні вписатися в інтер'єр так, як ніби вони були там завжди. На що ще варто звертати увагу?

  1. Натуральні матеріали будуть в моді завжди. Ні-ні, та з'явиться тренд, який бере на озброєння певні еко-матеріали. Тому особливу увагу звертайте на жалюзі та ролети з тканин, з бамбука, джуту, і в тому числі з металу, - останні, до речі, відмінно вписуються в хай-тек інтер'єри.
  2. Рулонні штори зараз в гарячому тренді. У розгорнутому вигляді полотна рівномірно закривають віконні отвір і завдяки щільному прилягання можуть забезпечити повне затемнення, а при піднятті згортаються верху у вигляді акуратного рулону. Найбільш трендовими останнім часом стали ролети з бамбука. Це і екологічно і дуже самобутньо. Багато в чому, рулонні штори увійшли в моду завдяки їх зручності. Що стосується кольорів, то в моді, як і раніше залишаються натуральні відтінки: жовтий, зелений синій і їх тони. Ще одним модним рішенням стали градієнтні штори і color block. Це полотна з смугами різного кольору. І якщо в градієнті перехід плавний і м'який, то в color block складається з квітів різної гами. Класичні відтінки - чорний і білий, також в моді. Ще в тренді пастельні відтінки і яскраві - які служать яскравим акцентом в приміщенні, наприклад, червоний або синій. А ще звертайте увагу на теплі кольори - беж, коричневий, карамельний.
  3. У моду також увійшли сонцезахисні системи, які мають "розумне" управління - не механічне, а за допомогою, наприклад, пульта. Іноді жалюзі можна інтегрувати в цілісну систему "розумного будинку", щоб управляти жалюзі за допомогою смартфона.
  4. Сонцезахисні системи з принтами. Вони можуть бути якими завгодно - аж до ФотоПринт.
  5. Дерев'яні жалюзі - як горизонтальні, так і вертикальні, надзвичайно популярні в 2019 році. Як правило, дерево покривається спеціальним лаком і догляд за такими жалюзі досить-таки простий.При цьому, виглядають вони дуже ефектно, відмінно вписуються в будь-який інтер'єр, а ще - максимально екологічні.

Якісні і модні жалюзі: де можна замовити?

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісних, красивих і, в кращому сенсі цього слова, модних жалюзі, то у Nikoss ви без проблем знайдете ідеальний варіант. Найприємніші ціни, можливість покупки як готових жалюзі, так і варіанти за індивідуальним замовленням, величезний досвід, грамотна установка і багато іншого. Нам довіряють тисячі замовників по всій Україні, - оцініть якість наших послуг і ви!

Популярні питання наших клієнтів
Які кольори зараз є найактуальнішими для жалюзі в інтер'єрі?

Крім описаних в статті, так актуальними будуть поєднання різних кольорів. Найбільш популярними в 2020-2021 році є: сірий, м'ятний, ніжно коричневий, блакитний, відтінки бежевого.

Які жалюзі найбільше підійдуть для кухні: горизонтальні або вертикальні?

Для кухні прекрасно підійдуть як вертикальні, так і горизонтальні жалюзі з пластика, тканини, дерева. Що стосується кольору, вони можуть бути однотонними або з принтом, а також комбінованими.

Які бувають жалюзі: види, матеріал, конструкції, особливості?

Що стосується типу конструкції, то розрізняють: римські, горизонтальні, рулонні, вертикальні, плісе, мультифактурні, декоративні, арочні. А ось матеріал виготовлення: дерево, тканина, пластик, алюміній.

Чи актуальні зараз жалюзі з фотодруком, яким краще віддати перевагу?

Так, жалюзі з фотодруком залишаються актуальними, адже вони надають інтер'єру яскравості, індивідуальності. З їх допомогою можна регулювати інтенсивність світла. Вибирайте ті, які не боятися вологи і не вигоряють на сонці.

На що звертати увагу при виборі жалюзі для свого будинку?

У цьому випадку важливо звернути увагу в першу чергу на спосіб кріплення і тип вікна. Пластиковим вікнам більше підходять касетні жалюзі з направляючими, а для дерев'яних варіантів - підійдуть будь-які.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 12.08.2021
Коментарів: 21
Коментарі
Дария 03.12.2020 в 14:24
new comment
Предпочитаю деревянный вариант жалюзи. Экологичность всегда актуальна. В любом интерьере они будут смотреться хорошо. Износостойкость высокая.
Дарья 02.12.2020 в 18:03
new comment
Очень люблю различные элементы дизайна из натуральных эко-материалов. Хочу установить ролеты из бамбука.
Аня 23.10.2020 в 22:30
new comment
Соглашусь, что натуральные материалы всегда в моде. Они дороже, но явно качественнее и лучше.
Эльвира 23.10.2020 в 22:28
new comment
Не думала, что есть мода на жалюзи. Для меня они всегда были офисным вариантом, не более.
Леся 08.09.2019 в 00:32
new comment
Мне тоже очень нравятся тканевые ролеты. Как приятно узнать, что они в тренде. Я вот как раз хотела заказывать себе в комнату. Пока раздумываю над двумя вариантами - тканевые ролеты или деревянные жалюзи.
Катюха 04.09.2019 в 04:56
new comment
Сейчас в моде любые жалюзи, но вес равно предпочтение хотелось бы отдать жалюзям с фото и 2D рисунком. Именно такие жалюзи будут смотреться не обычно и ярко, придадут изюминку в любое помещение!
Аленка 02.09.2019 в 02:04
new comment
Я видела жалюзи с огромным рисунком сделанном в японском стиле, с драконом и иероглифами. Именно такие жалюзи смотрятся не обычно, а так же считаются самыми стильными. Вот цену я их совсем не знаю!
Farida 28.08.2019 в 04:33
new comment
Мне нравятся яркие жалюзи, желательно пластиковые, так же можно чтобы они шли с каким-нибудь необычным рисунком. На кухне жалюзи смотрятся лучше всего, удобно снимаются для чистки.
Senila 24.08.2019 в 00:28
new comment
Мне безусловно нравятся деревянные жалюзи, а так же цветной пластик, именно такие жалюзи смотрятся стильно и впишутся в любой интерьер Правда с выбором пластиковых жалюзей нужно быть более-серьезным.
Ольга 21.08.2019 в 08:50
new comment
Классические шторы давно не в моде. Повесить их можно разве что в спальне. А вот римская и ролеты сейчас на пике популярности. Главное, они не создают лишних объемов и не "крадут" место. Цены на них вполне приемлемые, даже если на заказ.
Dezzy 20.08.2019 в 04:27
new comment
Я бы сказала, что модные тканевые ролеты, жалюзи бы в зал категорически не использовала. Тканевые ролеты будут лучше смотреться, а вот на кухню можно выбрать какие-нибудь яркие жалюзи.
Настя 18.08.2019 в 23:57
new comment
Наверное, я заказала себе ролеты в модны тенденциях 2019. У меня рулонные шторы и на них нанесен принт. Но он не так ярко выражен. Я очень хотела с рисунком, вот такие и заказал, пусть и дороже.
Ирина 03.12.2020 в 11:25
new comment
И мне надоела классика, хочется кардинально нового. Очень понравились яркие жалюзи, совсем другой вид!
Алена 14.08.2019 в 08:50
new comment
Конечно, перед тем как декорировать окна нужно определиться с общим стилем помещения. Предпочитаю римскую штору и деревянные жалюзи. В средиземноморском, греческом, японском и лофт стилях отлично смотрятся. Для русской и английской классики стоит подобрать соответствующий текстиль.
Евгения 13.08.2019 в 15:46
new comment
Все хотят быть в тренде. А за модой разве угонишься? Я согласна, жалюзи должны быть в одном стиле с интерьером. Тогда это будет модно и стильно всегда. А еще они должны быть практичные и удобные в использовании. Тогда и глаз будет радоваться.
Ginna 13.08.2019 в 13:30
new comment
Мне очень нравятся тканевые жалюзи, а так же желательно чтобы на них присутствовал яркий узор. Такие жалюзи можно использовать в гостиную комнату или на кухню например, смотрятся они очень красиво.
Лиза 11.08.2019 в 06:05
new comment
Придерживаться модных тенденций конечно не плохо, но главное, чтобы жалюзи вписывались в интерьер, а не выглядели пятном и не бросались в глаза. Ведь устанавливаем не на один день.
Тамара 05.08.2019 в 18:16
new comment
Насколько знаю рулонные шторы не выйдут из моды много лет. Это и смотрится стильно и оживляет интерьер. И при необходимости можно затенить комнату. А по расцветкам нужно подбирать к интерьеру.
Ева 04.08.2019 в 18:20
new comment
Подскажите, а в каком стиле интерьера можно использовать для декора окон жалюзи? Вот мне почему-то кажется, что, например, для английского стиля жалюзи будут не очень актуально смотреться.
Людмила Астахова 04.08.2019 в 14:42
new comment
Давно хотим с мужем хотим поменять жалюзи на балконе, но не могли определиться с выбором материала и дизайна. Статья очень помогла в выборе , все написано простым понятным языком. Решили сделать заказа у Nikoss. Остались очень довольны результатом. Все было сделано на отлично! Рекомендую
Валерия Д 03.08.2019 в 14:51
new comment
Мы рассматриваем вариант, чтобы заменить привычные занавески на кухне, на какие-нибудь оригинальные жалюзи, вот только с выбором до конца еще пока не определились, так как вариантов очень много!
Отменить
Додати коментар
Дизайн кухні-вітальні
Кухня, поєднана з вітальнею: плюси і мінуси. Відсутність глухої стіни між кухнею та вітальні передбачає зовсім іншу концепцію облаштування житлового простору, ніж у випадку з роздільними кімнатами. Важливу роль тут відіграє питання психологічного комфорту. Відкриту планування скоріше віддадуть перевагу комунікабельні екстраверти, яким важливий постійний контакт з оточуючими, і немає вираженої потреби в самоті
Детальніше
Способи догляду за вертикальними жалюзі
Способи догляду за вертикальними жалюзі
Які є способи чистки вертикальних штор, як вибрати і де купити якісні вертикальні жалюзі для вікон. Догляд за вертикальними жалюзі набагато складніше, ніж за жалюзі будь-якого іншого типу. При дотриманні цих нескладних рекомендацій, вертикальні жалюзі будуть радувати Вас довгі роки.
Як зібрати захисні ролети на вікна?
Як зібрати захисні ролети на вікна?
Для захисту свого будинку або офісу від зловмисників прості жалюзі не підійдуть. Ідеальним рішенням буде встановити спеціальні ролети, які завойовують величезну популярність. Вони відрізняються міцністю, прийнятною ціною, довговічністю, надійністю, легкістю в експлуатації і привабливістю.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень