Які жалюзі зараз в моді?

Які жалюзі зараз в моді?

Вибір інтер'єру - це завжди надзвичайно відповідально. Саме цей вибір буде в подальшому потужно впливати на ваш настрій і в цілому, на комфорт в будинку. Тут грають роль всі нюанси: від колірного рішення до розташування меблів. У будь-якому випадку, все інтер'єри так чи інакше піддаються поточної моді. Можна скільки завгодно говорити про нестаріючої класиці, але, наприклад, ще з десяток років тому в моді були "багаті" інтер'єри з незвичайними оздобленням, зараз же - стилі мінімалізм, лофт, а також різні скандинавські мотиви - в самому гарячому тренді. Функціональні деталі інтер'єру, звичайно, теж піддаються цій моді, зокрема - жалюзі і ролети. І в цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про те, які ж жалюзі і ролети зараз в моді.

Модні жалюзі і ролети 2019: на що варто звертати увагу?

Новий модний сезон несе свіжий погляд на загальне оформлення інтер'єру і, особливо, вікон. В арсеналі дизайнерів - сотні сполучень квітів, фактур, конструкцій і матеріалів для горизонтальних і вертикальних жалюзі, тканинних ролет і класичних штор. Вибираючи модель і довжину жалюзі, орієнтуйтеся на стилістику приміщення, його розміри і колір обробки. Тоді ви зможете досягти гармонії в просторі і підкреслити красу інтер'єру.

Таким чином, тренд №1 - гармонія. Жалюзі або ролети повинні вписатися в інтер'єр так, як ніби вони були там завжди. На що ще варто звертати увагу?

  1. Натуральні матеріали будуть в моді завжди. Ні-ні, та з'явиться тренд, який бере на озброєння певні еко-матеріали. Тому особливу увагу звертайте на жалюзі та ролети з тканин, з бамбука, джуту, і в тому числі з металу, - останні, до речі, відмінно вписуються в хай-тек інтер'єри.
  2. Рулонні штори зараз в гарячому тренді. У розгорнутому вигляді полотна рівномірно закривають віконні отвір і завдяки щільному прилягання можуть забезпечити повне затемнення, а при піднятті згортаються верху у вигляді акуратного рулону. Найбільш трендовими останнім часом стали ролети з бамбука. Це і екологічно і дуже самобутньо. Багато в чому, рулонні штори увійшли в моду завдяки їх зручності. Що стосується кольорів, то в моді, як і раніше залишаються натуральні відтінки: жовтий, зелений синій і їх тони. Ще одним модним рішенням стали градієнтні штори і color block. Це полотна з смугами різного кольору. І якщо в градієнті перехід плавний і м'який, то в color block складається з квітів різної гами. Класичні відтінки - чорний і білий, також в моді. Ще в тренді пастельні відтінки і яскраві - які служать яскравим акцентом в приміщенні, наприклад, червоний або синій. А ще звертайте увагу на теплі кольори - беж, коричневий, карамельний.
  3. У моду також увійшли сонцезахисні системи, які мають "розумне" управління - не механічне, а за допомогою, наприклад, пульта. Іноді жалюзі можна інтегрувати в цілісну систему "розумного будинку", щоб управляти жалюзі за допомогою смартфона.
  4. Сонцезахисні системи з принтами. Вони можуть бути якими завгодно - аж до ФотоПринт.
  5. Дерев'яні жалюзі - як горизонтальні, так і вертикальні, надзвичайно популярні в 2019 році. Як правило, дерево покривається спеціальним лаком і догляд за такими жалюзі досить-таки простий.При цьому, виглядають вони дуже ефектно, відмінно вписуються в будь-який інтер'єр, а ще - максимально екологічні.

Якісні і модні жалюзі: де можна замовити?

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісних, красивих і, в кращому сенсі цього слова, модних жалюзі, то у Nikoss ви без проблем знайдете ідеальний варіант. Найприємніші ціни, можливість покупки як готових жалюзі, так і варіанти за індивідуальним замовленням, величезний досвід, грамотна установка і багато іншого. Нам довіряють тисячі замовників по всій Україні, - оцініть якість наших послуг і ви!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 28.07.2019
Просмотрено: 3071 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору