Які жалюзі зараз в моді?

Зміст
Модні жалюзі і ролети 2019: на що варто звертати увагу?
Якісні і модні жалюзі: де можна замовити?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Вибір інтер'єру - це завжди надзвичайно відповідально. Саме цей вибір буде в подальшому потужно впливати на ваш настрій і в цілому, на комфорт в будинку. Тут грають роль всі нюанси: від колірного рішення до розташування меблів. У будь-якому випадку, все інтер'єри так чи інакше піддаються поточної моді. Можна скільки завгодно говорити про нестаріючої класиці, але, наприклад, ще з десяток років тому в моді були "багаті" інтер'єри з незвичайними оздобленням, зараз же - стилі мінімалізм, лофт, а також різні скандинавські мотиви - в самому гарячому тренді. Функціональні деталі інтер'єру, звичайно, теж піддаються цій моді, зокрема - жалюзі і ролети. І в цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про те, які ж жалюзі і ролети зараз в моді.

Модні жалюзі і ролети 2019: на що варто звертати увагу?

Новий модний сезон несе свіжий погляд на загальне оформлення інтер'єру і, особливо, вікон. В арсеналі дизайнерів - сотні сполучень квітів, фактур, конструкцій і матеріалів для горизонтальних і вертикальних жалюзі, тканинних ролет і класичних штор. Вибираючи модель і довжину жалюзі, орієнтуйтеся на стилістику приміщення, його розміри і колір обробки. Тоді ви зможете досягти гармонії в просторі і підкреслити красу інтер'єру.

Таким чином, тренд №1 - гармонія. Жалюзі або ролети повинні вписатися в інтер'єр так, як ніби вони були там завжди. На що ще варто звертати увагу?

  1. Натуральні матеріали будуть в моді завжди. Ні-ні, та з'явиться тренд, який бере на озброєння певні еко-матеріали. Тому особливу увагу звертайте на жалюзі та ролети з тканин, з бамбука, джуту, і в тому числі з металу, - останні, до речі, відмінно вписуються в хай-тек інтер'єри.
  2. Рулонні штори зараз в гарячому тренді. У розгорнутому вигляді полотна рівномірно закривають віконні отвір і завдяки щільному прилягання можуть забезпечити повне затемнення, а при піднятті згортаються верху у вигляді акуратного рулону. Найбільш трендовими останнім часом стали ролети з бамбука. Це і екологічно і дуже самобутньо. Багато в чому, рулонні штори увійшли в моду завдяки їх зручності. Що стосується кольорів, то в моді, як і раніше залишаються натуральні відтінки: жовтий, зелений синій і їх тони. Ще одним модним рішенням стали градієнтні штори і color block. Це полотна з смугами різного кольору. І якщо в градієнті перехід плавний і м'який, то в color block складається з квітів різної гами. Класичні відтінки - чорний і білий, також в моді. Ще в тренді пастельні відтінки і яскраві - які служать яскравим акцентом в приміщенні, наприклад, червоний або синій. А ще звертайте увагу на теплі кольори - беж, коричневий, карамельний.
  3. У моду також увійшли сонцезахисні системи, які мають "розумне" управління - не механічне, а за допомогою, наприклад, пульта. Іноді жалюзі можна інтегрувати в цілісну систему "розумного будинку", щоб управляти жалюзі за допомогою смартфона.
  4. Сонцезахисні системи з принтами. Вони можуть бути якими завгодно - аж до ФотоПринт.
  5. Дерев'яні жалюзі - як горизонтальні, так і вертикальні, надзвичайно популярні в 2019 році. Як правило, дерево покривається спеціальним лаком і догляд за такими жалюзі досить-таки простий.При цьому, виглядають вони дуже ефектно, відмінно вписуються в будь-який інтер'єр, а ще - максимально екологічні.

Якісні і модні жалюзі: де можна замовити?

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісних, красивих і, в кращому сенсі цього слова, модних жалюзі, то у Nikoss ви без проблем знайдете ідеальний варіант. Найприємніші ціни, можливість покупки як готових жалюзі, так і варіанти за індивідуальним замовленням, величезний досвід, грамотна установка і багато іншого. Нам довіряють тисячі замовників по всій Україні, - оцініть якість наших послуг і ви!

Популярні питання наших клієнтів
Які кольори зараз є найактуальнішими для жалюзі в інтер'єрі?

Крім описаних в статті, так актуальними будуть поєднання різних кольорів. Найбільш популярними в 2020-2021 році є: сірий, м'ятний, ніжно коричневий, блакитний, відтінки бежевого.

Які жалюзі найбільше підійдуть для кухні: горизонтальні або вертикальні?

Для кухні прекрасно підійдуть як вертикальні, так і горизонтальні жалюзі з пластика, тканини, дерева. Що стосується кольору, вони можуть бути однотонними або з принтом, а також комбінованими.

Які бувають жалюзі: види, матеріал, конструкції, особливості?

Що стосується типу конструкції, то розрізняють: римські, горизонтальні, рулонні, вертикальні, плісе, мультифактурні, декоративні, арочні. А ось матеріал виготовлення: дерево, тканина, пластик, алюміній.

Чи актуальні зараз жалюзі з фотодруком, яким краще віддати перевагу?

Так, жалюзі з фотодруком залишаються актуальними, адже вони надають інтер'єру яскравості, індивідуальності. З їх допомогою можна регулювати інтенсивність світла. Вибирайте ті, які не боятися вологи і не вигоряють на сонці.

На що звертати увагу при виборі жалюзі для свого будинку?

У цьому випадку важливо звернути увагу в першу чергу на спосіб кріплення і тип вікна. Пластиковим вікнам більше підходять касетні жалюзі з направляючими, а для дерев'яних варіантів - підійдуть будь-які.

Задати питання
Опубликавано: 28.07.2019
Комментариев: 16
Коментарі
Леся
08.09.2019 в 00:32
new comment
Мне тоже очень нравятся тканевые ролеты. Как приятно узнать, что они в тренде. Я вот как раз хотела заказывать себе в комнату. Пока раздумываю над двумя вариантами - тканевые ролеты или деревянные жалюзи.
Катюха
04.09.2019 в 04:56
new comment
Сейчас в моде любые жалюзи, но вес равно предпочтение хотелось бы отдать жалюзям с фото и 2D рисунком. Именно такие жалюзи будут смотреться не обычно и ярко, придадут изюминку в любое помещение!
Аленка
02.09.2019 в 02:04
new comment
Я видела жалюзи с огромным рисунком сделанном в японском стиле, с драконом и иероглифами. Именно такие жалюзи смотрятся не обычно, а так же считаются самыми стильными. Вот цену я их совсем не знаю!
Farida
28.08.2019 в 04:33
new comment
Мне нравятся яркие жалюзи, желательно пластиковые, так же можно чтобы они шли с каким-нибудь необычным рисунком. На кухне жалюзи смотрятся лучше всего, удобно снимаются для чистки.
Senila
24.08.2019 в 00:28
new comment
Мне безусловно нравятся деревянные жалюзи, а так же цветной пластик, именно такие жалюзи смотрятся стильно и впишутся в любой интерьер Правда с выбором пластиковых жалюзей нужно быть более-серьезным.
Ольга
21.08.2019 в 08:50
new comment
Классические шторы давно не в моде. Повесить их можно разве что в спальне. А вот римская и ролеты сейчас на пике популярности. Главное, они не создают лишних объемов и не "крадут" место. Цены на них вполне приемлемые, даже если на заказ.
Dezzy
20.08.2019 в 04:27
new comment
Я бы сказала, что модные тканевые ролеты, жалюзи бы в зал категорически не использовала. Тканевые ролеты будут лучше смотреться, а вот на кухню можно выбрать какие-нибудь яркие жалюзи.
Настя
18.08.2019 в 23:57
new comment
Наверное, я заказала себе ролеты в модны тенденциях 2019. У меня рулонные шторы и на них нанесен принт. Но он не так ярко выражен. Я очень хотела с рисунком, вот такие и заказал, пусть и дороже.
Алена
14.08.2019 в 08:50
new comment
Конечно, перед тем как декорировать окна нужно определиться с общим стилем помещения. Предпочитаю римскую штору и деревянные жалюзи. В средиземноморском, греческом, японском и лофт стилях отлично смотрятся. Для русской и английской классики стоит подобрать соответствующий текстиль.
Евгения
13.08.2019 в 15:46
new comment
Все хотят быть в тренде. А за модой разве угонишься? Я согласна, жалюзи должны быть в одном стиле с интерьером. Тогда это будет модно и стильно всегда. А еще они должны быть практичные и удобные в использовании. Тогда и глаз будет радоваться.
Ginna
13.08.2019 в 13:30
new comment
Мне очень нравятся тканевые жалюзи, а так же желательно чтобы на них присутствовал яркий узор. Такие жалюзи можно использовать в гостиную комнату или на кухню например, смотрятся они очень красиво.
Лиза
11.08.2019 в 06:05
new comment
Придерживаться модных тенденций конечно не плохо, но главное, чтобы жалюзи вписывались в интерьер, а не выглядели пятном и не бросались в глаза. Ведь устанавливаем не на один день.
Тамара
05.08.2019 в 18:16
new comment
Насколько знаю рулонные шторы не выйдут из моды много лет. Это и смотрится стильно и оживляет интерьер. И при необходимости можно затенить комнату. А по расцветкам нужно подбирать к интерьеру.
Ева
04.08.2019 в 18:20
new comment
Подскажите, а в каком стиле интерьера можно использовать для декора окон жалюзи? Вот мне почему-то кажется, что, например, для английского стиля жалюзи будут не очень актуально смотреться.
Людмила Астахова
04.08.2019 в 14:42
new comment
Давно хотим с мужем хотим поменять жалюзи на балконе, но не могли определиться с выбором материала и дизайна. Статья очень помогла в выборе , все написано простым понятным языком. Решили сделать заказа у Nikoss. Остались очень довольны результатом. Все было сделано на отлично! Рекомендую
Валерия Д
03.08.2019 в 14:51
new comment
Мы рассматриваем вариант, чтобы заменить привычные занавески на кухне, на какие-нибудь оригинальные жалюзи, вот только с выбором до конца еще пока не определились, так как вариантов очень много!
Отменить
Додати коментар
Як працюють тканинні ролети з електроприводом
Багато людей відмовляються від використання штор і гардин в своїх оселях. На їх зміну прийшли сучасні тканинні ролети з електроприводом. Це естетичні, функціональні вироби, здатні стати «родзинкою» в будь-якому дизайні інтер'єру.
Детальніше
Сучасний стиль в інтер'єрі домівки
Сучасний стиль в інтер'єрі домівки
Вітальня не повинна бути захаращена меблями, тому оптимальним варіантом є кутовий диван. Найпопулярніші відтінки сучасного стилю - сірий, бежевий, білий, чорний. Сучасний стиль в інтер'єрі особливо підходить для оформлення кухні, він відрізняється функціональністю, зручністю і комфортом. Всі кухонні меблі повинна приносити максимум користі, при цьому кількість її має бути мінімальним.
Кухонні меблі в японському стилі
Кухонні меблі в японському стилі
Створюючи інтер'єр в японському стилі, важливо приділити безліч уваги кухні, так як вона є центровий кімнатою, в якій щодня збираються домочадці, а також гості.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень