• Головна
  • Блог
  • Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?

Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?

Зміст
Види систем
Переваги та особливості відкритих рольштор
Переваги та особливості закритих рулонних штор
Яку систему вибрати

Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?

Рулонні штори або система рольштор зарекомендували себе як один з найбільш функціональних і зручних способів оформлення вікон. Широкий вибір виробів дозволяє підібрати оптимальний варіант штор для будь-якого інтер'єру. Залежно від використовуваного типу тканини він ідеально поєднується як з сучасними, так і класичними стильовими напрямками.

Види систем

Рулонні штори дозволяють легко регулювати рівень освітленості в приміщенні вручну або за допомогою електричного мотора, контрольованого через пульт дистанційного керування. Тканина для систем випускається з різних матеріалів — шовку, полівінілхлориду, поліестеру, бавовни та інше. Незалежно від обраного матеріалу, тканини покриваються спеціальним складом, який забезпечує антистатичні властивості, відштовхує пил і вологу.

Розрізняються по суті штори за своїми конструктивними особливостями. Розрізняють відкриті і закриті системи рольштор.

Переваги та особливості відкритих рольштор

Головна відмінна риса полягає в тому, що в скрученому стані вал з тканинним полотном залишається видимим, він не закривається і не захищається додатковими деталями. Монтаж здійснюється за допомогою бічних кріплень, які можуть встановлюватися на будь-якій висоті. До основних переваг відкритої системи варто віднести:

  • легкість монтажу і подальшого використання за рахунок простоти конструкції і відсутність зайвих деталей;
  • можливо встановлювати конструкцію на будь-якій висоті, а після заново демонтувати її при першій необхідності.

Системи відкритого типу оптимально підходять для багатьох приміщень, наприклад кухні, дитячої кімнати або спальні. Єдине, не рекомендується монтаж в приміщеннях з високим рівнем вологості, в тому числі ванній кімнаті. Навіть в закритому стані, тканинні ролети піддаються впливу вологи і забруднень, так як не оснащені додатковим захистом.

Переваги та особливості закритих рулонних штор

Головна відмінність від відкритих систем — використання спеціального короба, який захищає і закриває вал з тканиною. Додатково в коробі тканинне полотно фіксується за допомогою напрямних, які запобігають деформацію і провисання тканини. У складеному стані тканина повністю ховається під коробом і стає абсолютно не помітною.

Серед достоїнств закритих рулонних штор варто відзначити:

  • наявність короба надає більш лаконічний, строгий і привабливий вигляд системі рольштор;
  • в закритому положенні тканина менш схильна до різних забруднень, осідання пилу і інших негативних чинників.
  • Серед недоліків конструкції варто відзначити деякі складності при її установці. Але, при наявності докладної інструкції і деякого часу, зібрати систему не складе особливих труднощів.

Яку систему вибрати

днозначно відповісти не можна, так як необхідно враховувати безліч факторів: від естетичного сприйняття колірного рішення до зручності установки. Багато користувачів зупиняють свій вибір на рулонних системах закритого типу. Споживачів приваблює довговічність конструкції і привабливість, незважаючи на деяку складність в установці.

Популярні питання наших клієнтів
Чим відрізняються тканинні ролети від рулонних штор, які краще вибрати?

Між рулонними шторами і ролетами основна відмінність полягає в матеріалі виготовлення. Ролети виготовляють з нержавіючої сталі або пластику, дерева і т.д. Рулонні штори виготовляють з тканини різних відтінків.

Як встановити відкриті рулонні рольштори на вікна самостійно?

Монтаж рольштор буде залежати від місця і типу вікна, на яке буде виконуватися монтаж. У випадку з рамою стулки - це будівельна липучка. Інший спосіб - монтаж рольштор на саморізи.

Як правильно виконати виміри рулонних штор, перш ніж замовляти?

Вимірюємо ширину вікна у верхній його частині по зовнішніх бокових краях штапика. Для вимірювання висоти необхідно виміряти глуху стулку по зовнішньому краю нижнього і верхнього штапика. Висоту стулки, яка відкривається вимірюємо по верхньому краю до нижнього краю стулки і віднімаємо 5-7 см.

Як вибрати потрібний розмір рольштор щоб потім не відрізати зайве?

В цьому випадку, якщо вікно знаходиться в поглибленні, про його ширина повинна бути більше віконного отвору на 8-10 см. Якщо ж вікно знаходиться на одній площині зі стіною, вибираємо кріплення, щоб штора розташовувалася на відстані від стінки.

Які існують варіанти рольштор в коробі, ніж вони між собою відрізняються?

Розрізняють такі варіанти рольштор в коробі: закриття системи Besta Uni (де напрямні плоскі, П-подібні), Mix (використовується для похилих, мансардних, низьких вікон), Combo-maxi (підходить для великої висоти або великих отворів), Besta Flat (оснащена плоскими направляючими) Bamar-17 (має П-образні напрямні).

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 12.08.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Евгений Мелюх 03.10.2019 в 05:43
new comment
В открытой системе меня бесило то, что на ткань садились козявки, а потом все это сматывалось и пачкалось.
Отменить
Додати коментар
Дизайн-проект таунхауса
Будь-якій людині хочеться, щоб у нього був власний, стильно обставлений і затишний будинок. Звичайно, дизайн сучасного інтер'єру будинку можна доручити професійним дизайнерам. Але якщо у Вас є бажання і певні здібності, то можете спробувати виконати оформлення внутрішніх приміщень власного будинку самостійно. До того ж, при дотриманні деяких правил, така робота не буде занадто складною. Дана стаття підкаже Вам, як підступитися до цієї роботи, як скласти проект приватного будинку, плюс познайомить Вас з деякими сучасними тенденціями в інтер'єрного дизайну і з особливостями ряду стилів.
Детальніше
Скандинавський стиль в інтер'єрі
Скандинавський стиль в інтер'єрі
Найважливіше погода в домі - і сперечатися з цією тезою дуже складно. Сьогодні існує дійсно багато зробити свій будинок або квартиру максимально комфортними і красивими.
Дизайн кухні 11 кв.м
Дизайн кухні 11 кв.м
Незважаючи на наявність в будинку різних кімнат, саме за кухонним столом з легкістю можна уявити сімейний обід, дружнє чаювання, душевні розмови і навіть романтичну вечерю. Не дарма існує афоризм про те, що «кухня - душа будинку». Це чиста правда! І якщо раніше люди не дуже різноманітно підходили до вибору оформлення цього куточка, то зараз дизайн кухні 11 кв.м. може стати чудовим втіленням функціональності і мистецтва. Вибираємо стиль інтер'єру. У зв'язку зі стрімким розвитком світу, сучасна людина намагається йти в ногу з новими тенденціями напрямків інтер'єру. Одинадцять «квадратів» - це ідеальне співвідношення для лаконічного і стильного дизайну невеликої кухні.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00