• Головна
  • Блог
  • Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?

Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?

Зміст
Види систем
Переваги та особливості відкритих рольштор
Переваги та особливості закритих рулонних штор
Яку систему вибрати

Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?

Рулонні штори або система рольштор зарекомендували себе як один з найбільш функціональних і зручних способів оформлення вікон. Широкий вибір виробів дозволяє підібрати оптимальний варіант штор для будь-якого інтер'єру. Залежно від використовуваного типу тканини він ідеально поєднується як з сучасними, так і класичними стильовими напрямками.

Види систем

Рулонні штори дозволяють легко регулювати рівень освітленості в приміщенні вручну або за допомогою електричного мотора, контрольованого через пульт дистанційного керування. Тканина для систем випускається з різних матеріалів — шовку, полівінілхлориду, поліестеру, бавовни та інше. Незалежно від обраного матеріалу, тканини покриваються спеціальним складом, який забезпечує антистатичні властивості, відштовхує пил і вологу.

Розрізняються по суті штори за своїми конструктивними особливостями. Розрізняють відкриті і закриті системи рольштор.

Переваги та особливості відкритих рольштор

Головна відмінна риса полягає в тому, що в скрученому стані вал з тканинним полотном залишається видимим, він не закривається і не захищається додатковими деталями. Монтаж здійснюється за допомогою бічних кріплень, які можуть встановлюватися на будь-якій висоті. До основних переваг відкритої системи варто віднести:

  • легкість монтажу і подальшого використання за рахунок простоти конструкції і відсутність зайвих деталей;
  • можливо встановлювати конструкцію на будь-якій висоті, а після заново демонтувати її при першій необхідності.

Системи відкритого типу оптимально підходять для багатьох приміщень, наприклад кухні, дитячої кімнати або спальні. Єдине, не рекомендується монтаж в приміщеннях з високим рівнем вологості, в тому числі ванній кімнаті. Навіть в закритому стані, тканинні ролети піддаються впливу вологи і забруднень, так як не оснащені додатковим захистом.

Переваги та особливості закритих рулонних штор

Головна відмінність від відкритих систем — використання спеціального короба, який захищає і закриває вал з тканиною. Додатково в коробі тканинне полотно фіксується за допомогою напрямних, які запобігають деформацію і провисання тканини. У складеному стані тканина повністю ховається під коробом і стає абсолютно не помітною.

Серед достоїнств закритих рулонних штор варто відзначити:

  • наявність короба надає більш лаконічний, строгий і привабливий вигляд системі рольштор;
  • в закритому положенні тканина менш схильна до різних забруднень, осідання пилу і інших негативних чинників.
  • Серед недоліків конструкції варто відзначити деякі складності при її установці. Але, при наявності докладної інструкції і деякого часу, зібрати систему не складе особливих труднощів.

Яку систему вибрати

днозначно відповісти не можна, так як необхідно враховувати безліч факторів: від естетичного сприйняття колірного рішення до зручності установки. Багато користувачів зупиняють свій вибір на рулонних системах закритого типу. Споживачів приваблює довговічність конструкції і привабливість, незважаючи на деяку складність в установці.

Популярні питання наших клієнтів
Чим відрізняються тканинні ролети від рулонних штор, які краще вибрати?

Між рулонними шторами і ролетами основна відмінність полягає в матеріалі виготовлення. Ролети виготовляють з нержавіючої сталі або пластику, дерева і т.д. Рулонні штори виготовляють з тканини різних відтінків.

Як встановити відкриті рулонні рольштори на вікна самостійно?

Монтаж рольштор буде залежати від місця і типу вікна, на яке буде виконуватися монтаж. У випадку з рамою стулки - це будівельна липучка. Інший спосіб - монтаж рольштор на саморізи.

Як правильно виконати виміри рулонних штор, перш ніж замовляти?

Вимірюємо ширину вікна у верхній його частині по зовнішніх бокових краях штапика. Для вимірювання висоти необхідно виміряти глуху стулку по зовнішньому краю нижнього і верхнього штапика. Висоту стулки, яка відкривається вимірюємо по верхньому краю до нижнього краю стулки і віднімаємо 5-7 см.

Як вибрати потрібний розмір рольштор щоб потім не відрізати зайве?

В цьому випадку, якщо вікно знаходиться в поглибленні, про його ширина повинна бути більше віконного отвору на 8-10 см. Якщо ж вікно знаходиться на одній площині зі стіною, вибираємо кріплення, щоб штора розташовувалася на відстані від стінки.

Які існують варіанти рольштор в коробі, ніж вони між собою відрізняються?

Розрізняють такі варіанти рольштор в коробі: закриття системи Besta Uni (де напрямні плоскі, П-подібні), Mix (використовується для похилих, мансардних, низьких вікон), Combo-maxi (підходить для великої висоти або великих отворів), Besta Flat (оснащена плоскими направляючими) Bamar-17 (має П-образні напрямні).

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 12.08.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Евгений Мелюх 03.10.2019 в 05:43
new comment
В открытой системе меня бесило то, что на ткань садились козявки, а потом все это сматывалось и пачкалось.
Отменить
Додати коментар
Ліжко в японському стилі
Японський стиль завойовує все більшу популярність на наших просторах. Пояснюється це просто, він чудово відповідає сучасним концепціям в оформленні приміщень і при цьому виглядає дуже свіжо. Він цілком лаконічний, легкий і в ньому відсутня перевантаженість.
Детальніше
Романський стиль в інтер'єрі
Романський стиль в інтер'єрі
Ми щиро вважаємо, що інтер'єр повинен бути не тільки приємний візуально і повинен бути не тільки максимально комфортним і функціональним, але і відображає внутрішній світ і естетичні смаки господарів.
Як обрати вхідні двері
Як обрати вхідні двері
Які вхідні двері варто купити. Двері грають важливу роль в кожному будинку
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00