Філії
руукр

Основні риси стилю рококо в інтер'єрі

Зміст
Стиль рококо в інтер'єрі, що він із себе представляє?
Основні риси стилю рококо в інтер'єрі, які вони?
Сонцезахисні системи для стилю рококо: що краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Якщо вам не до душі сучасні, мінімалістичні інтер'єри, які виглядають так, як ніби ожилий каталог меблів, то цілком варто звернутися до класичних, ретро інтер'єрів, які допоможуть вам перетворити вашу квартиру або будинок в справжнісінький палац. Саме до таких стилів відноситься знаменитий французький стиль рококо, досить насичений аксесуарами і цікавими інтер'єрними рішеннями, але при цьому цілком ніжний і повітряний.

Стиль рококо в інтер'єрі, що він із себе представляє?

Якщо перекладати з французької назва стилю рококо в інтер'єрі, то дослівно воно означає «розсип камінців і черепашок» - уява так і малює мініатюрні завитки, в достатку укрившіе предмети інтер'єру. Стиль рококо відрізняється витонченістю і помпезністю одночасно, домінують в ньому, в основному пастельні відтінки, а також відтінки золота і срібла.

Основні риси стилю рококо в інтер'єрі, які вони?

  1. Грація і вишукування потрібні у всьому, річ просто не має права бути недостатньо ажурною. Мешканцям апартаментів в стилі рококо близько відчуття вічного карнавалу, будуарній грайливості з еротичним підтекстом. У такому інтер'єрі не повинно бути грубих аксесуарів, всієї цієї навмисною недбалістю, якої грішать мінімалістичні стилі.
  2. Дрібні завитки, розсипані по всьому приміщенню, і золоті хвилі ліпнини покликані налаштовувати на святковий лад. Чим складніше і затейливее форми, чим більше пухких амурів і грайливих сувенірів - тим глибше відповідність стилю. Причому завитки повинні бути присутніми скрізь - на текстилі, в обробці меблів, у вигляді ліпнини на стінах.
  3. Стиль рококо в інтер'єрі воліє тканинні шпалери, навіть забарвлену стіну має сенс прикрасити драпіровкою з тканини з м'яким глянцевим блиском. В крайньому випадку, можна використовувати штукатурку, якщо в подальшому ви плануєте прикрашати приміщення ліпниною.
  4. Текстиль повинен бути представлений у великій кількості - з золотим і кремовим відтінком, який продовжує ліпні елементи. Можлива сюжетна розпис. Ви можете використовувати текстиль як скатертин, серветок, занавісок. Деякі люблять зонувати текстилем приміщення, доречним буде балдахін над ліжком.
  5. Стелю краще робити пастельний, однотонний, можливо - в продовження стін - мереживний.
  6. Аксесуари та декор варто підбирати виходячи з цілісного колірного рішення в інтер'єрі. Це можуть бути картини в масивних різьблених рамах, численні рамки з фотографіями. Численні шкатулки, гобелени, статуетки: все це цілком актуально і відмінно підходить саме для такого стилю.
  7. Не забудьте продумати освітлення. По-перше, такі інтер'єри повинні бути максимально світлими і добре освітленими. По-друге, ставку краще робити на вантажні, як би штучно зістарені світильники.
  8. В інтер'єрах стилю рококо має бути досить багато дзеркал.
  9. Між стіною і стелею влаштуємо падугу - округлий перехід, декорований орнаментом.
  10. Пол - дерев'яний (паркет), найкраще підійде складальної паркет, а не паркетна дошка, або з керамічної плитки, що імітує мармур. Ефект білизни і золота посилить доведення підлогового покриття до глянцевого блиску.

Сонцезахисні системи для стилю рококо: що краще вибрати?

Як правило, для стовідсоткової стилізації використовуються досить важкі портьєри. Але вони, природно, значно поступаються у функціональності сучасним сонцезахисним системам. Якщо ви вибираєте жалюзі або ролети, то, по-перше, варто зробити вибір на користь других, як мінімум, тому, що в стилі набагато більш прийнятний текстиль, ніж пластик, алюміній або навіть дерево. Якщо ж говорити про конкретну модель, то придивіться до класичних рулонних штор, а також до ролетів день \ ніч. Обидва варіанти допоможуть підтримувати оптимальний рівень освітленості в приміщенні, а заодно відмінно впишуться в сам стиль. Найкраще брати ролети в пастельних відтінках, наприклад, світлий рожевий, бежевий, кремовий.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 5
Коментарі
Эля 23.10.2020 в 22:46
new comment
Рококо виден и узнаваем сразу. Мне нравится, как он выглядит в целом. Но в нем слишком много нюансов.
Ольга 04.10.2019 в 10:49
new comment
Да, римская штора придется кстати. Низ можно утяжелить декором. Интересно, как будут смотреться в этом интерьере напольные вазы? Какими они должны быть, чтобы поддержать стиль?
Крис 03.10.2019 в 03:19
new comment
Такой стиль в интерьере напоминает мне прямо роскошный дворец. Если заниматься отделкой в таком стиле, необходимо чтобы помещение было обязательно просторным, тогда и смотреться будет эффектно.
Анна 02.10.2019 в 23:38
new comment
А мне кажется, что при оформление в стиле рококо следует даже больше обратить внимание на римские шторы. При правильном подборе ткани можно создать все тот же эффект тяжелых гардин.
Ваня 03.10.2019 в 15:39
new comment
Как один из вариантов для разнообразия, но они не соответствуют общей стилистике данного дизайна. Гардины тут как бы подчеркивают всю изысканность и роскошь стиля придавая вес и солидность.
Отменить
Додати коментар
Колоніальний стиль в інтер'єрі
Колоніальний стиль - це ідеальне рішення для всіх тих, хто хоче експериментів. Спочатку він виник тоді, коли Великобританія почала кампанію із захоплення нових земель і тамтешні житла обставлялися в британському стилі, але все ж, з нальотом етніки.
Детальніше
Функціональна квартира
Функціональна квартира
Як об'єднати всі приміщення в квартирі між собою і при цьому не відмовлятися від приватних приміщень і затишних куточків? Життя не стоїть на місці і надає на нас свій вплив. Об'єктивна реальність підштовхує нас до змін. Такі процеси супроводжують нас кожен день. Під їх впливом формується наш уклад.
Стиль біоморфізм
Стиль біоморфізм
Стиль біоморфізм - це досить новий напрямок в дизайні інтер'єру. Насправді, він зібрав мало не все краще, що взагалі є в сучасних інтер'єрах. Тут і максимально функціональне використання простору, тут і простота, але при цьому - висока якість в обробці.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.