Чи можна демонтувати захисні ролети

Зміст
Особливості захисних ролет
Основні правила демонтажу
Проведення ремонтних робіт
Висновок

Чи можна демонтувати захисні ролети

Захисні ролети або рольставні встигли зарекомендувати як оптимальний варіант захисту приміщення, незалежно від його призначення. Простота використання і привабливий зовнішній вигляд дозволяє на довгий час не турбуватися про захист і особисту безпеку. Але, в деяких випадках власнику системи може знадобитися демонтаж системи.

Особливості захисних ролет

Найголовніша перевага захисної системи — зручність використання при високій міцності. Ручні моделі управляються вручну або за допомогою пульта дистанційного керування. Виготовляються зі сплаву металу або міцного пластику. Конструкція надійно захищає віконні склопакети від пошкодження, а внутрішнє приміщення від проникнення.

Але, в деяких випадках, може знадобитися демонтаж конструкції. Найчастіше це відбувається в результаті несправності, а саме:

  • пошкоджується ролетне полотно в результаті удару, що тягне за собою появу тріщин, сколів та інших дефектів, які не тільки псують зовнішній вигляд, але і здатні порушити захисну функцію;
  • виходять з ладу напрямні, що відповідають за процес відкриття і закриття системи в результаті поломки або порушення правил експлуатації;
  • виходить з ладу короб і замикають елементи управління, які відповідають за справність конструкції.
  • Демонтаж системи дозволяє оперативно усунути поломку і повернути первісну функціональність.

Основні правила демонтажу

Демонтуючи систему ролет, необхідно враховувати наступні параметри:

  • габарити і вага конструкції;
  • особливості монтування ролет;
  • вид ушкодження.

Якщо у вас відсутній необхідний досвід по установці конструкції і її демонтаж, необхідно звернутися до фахівців. На відміну від вартості установки, оплата демонтажу здійснюється за більш дешевим тарифам.

Проведення ремонтних робіт

Ремонтні роботи необхідно проводити тільки після повного демонтажу. У деяких випадках необхідно повністю розібрати всю системи, щоб зрозуміти могло привести до поломке.Ето правило актуально при виході з ладу однієї з направляючих або системи автоматичного відкриття або закриття. Огляд деталей може проводитися як вдома у власника системи, так і в спеціалізованому сервісі.

Після здійснюється заміна пошкодженої деталі або зламаного механізму. Проводиться кілька пробних запусків, при яких перевіряється працездатність механізму. Потім захисна ролета повертається власнику і монтується на своє колишнє місце.

Висновок

Захисні ролети виконуються з міцних механізмів, які здатні прослужити кілька десятиліть. Але, навіть в разі поломки, демонтаж і зворотна установка може встановлюватися в будь-який зручний момент. Подібна процедура ніяк не позначиться ні на якості роботи установки, ні на зовнішньому вигляді самої будівлі.

Популярні питання наших клієнтів
Чи можна вдосконалити систему управління вже багато років експлуатуються захисних ролет?

Звичайно можна. Найпоширеніші замовлення - це установка автоматичного управління системи розумний будинок. Всі варіанти модернізації ви можете обговорити з менеджером.

Для виконання демонтажу захисних ролет скільки потрібно часу і яка вартість?

Вартість демонтажу в середньому в два рази дешевше монтажу, але можуть впливати додаткові фактори. Якщо ролети мають електричне управління, то бригада монтажників виконає демонтаж в середньому за 2-3 години.

Які ще пошкодження усуваються тільки за допомогою демонтажу?

Пошкодження бічних заглушок (рух полотна заїдає), також усувається після демонтажу. Слід враховувати, що професійний ремонт може продовжити експлуатацію вироби більш, ніж на 10 років.

Які дефекти можна усунути не знімаючи ролет?

У деяких випадках відремонтувати замки і фіксують механізми можна не вдаючись до демонтажу ролети. Є можливість замінити підшипник і виконати профілактичне обслуговування.

Які захисні ролети найпростіше демонтувати?

Найпростіше демонтувати захисні ролети із зовнішнім коробом.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 16.05.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Оздоблення стін панелями МДФ
МДФ - це дрібнодисперсний фракція. Матеріал складається з деревних частинок, які під пресом «складаються» в плиту. Ці панелі потім можна використовувати в ремонті. Розглянемо особливості матеріалу і його застосування.
Детальніше
Як створити новий стиль приміщення за допомогою тканинних рулонних штор?
Як створити новий стиль приміщення за допомогою тканинних рулонних штор?
Ставши власником власної квартири або приватного будинку, новому господареві неодмінно захочеться облаштувати його по-своєму. Кожна людина воліє індивідуальність стильового оформлення житлових приміщень. Саме тому люди шукають нові способи створення неповторного яскравого стилю. Одним з
Тропічний дизайн інтер'єру: як створити атмосферу південного курорту у себе в квартирі
Тропічний дизайн інтер'єру: як створити атмосферу південного курорту у себе в квартирі
Останнім часом стали досить популярні етнічні стилі інтер'єру. Це навіть не стилі, а стилізація інтер'єру з переважанням рис, характерних для будь-якої країни, місцевості або регіону. Одним з таких стилів є тропічний стиль.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00