Чи можна демонтувати захисні ролети

Зміст
Особливості захисних ролет
Основні правила демонтажу
Проведення ремонтних робіт
Висновок

Чи можна демонтувати захисні ролети

Захисні ролети або рольставні встигли зарекомендувати як оптимальний варіант захисту приміщення, незалежно від його призначення. Простота використання і привабливий зовнішній вигляд дозволяє на довгий час не турбуватися про захист і особисту безпеку. Але, в деяких випадках власнику системи може знадобитися демонтаж системи.

Особливості захисних ролет

Найголовніша перевага захисної системи — зручність використання при високій міцності. Ручні моделі управляються вручну або за допомогою пульта дистанційного керування. Виготовляються зі сплаву металу або міцного пластику. Конструкція надійно захищає віконні склопакети від пошкодження, а внутрішнє приміщення від проникнення.

Але, в деяких випадках, може знадобитися демонтаж конструкції. Найчастіше це відбувається в результаті несправності, а саме:

  • пошкоджується ролетне полотно в результаті удару, що тягне за собою появу тріщин, сколів та інших дефектів, які не тільки псують зовнішній вигляд, але і здатні порушити захисну функцію;
  • виходять з ладу напрямні, що відповідають за процес відкриття і закриття системи в результаті поломки або порушення правил експлуатації;
  • виходить з ладу короб і замикають елементи управління, які відповідають за справність конструкції.
  • Демонтаж системи дозволяє оперативно усунути поломку і повернути первісну функціональність.

Основні правила демонтажу

Демонтуючи систему ролет, необхідно враховувати наступні параметри:

  • габарити і вага конструкції;
  • особливості монтування ролет;
  • вид ушкодження.

Якщо у вас відсутній необхідний досвід по установці конструкції і її демонтаж, необхідно звернутися до фахівців. На відміну від вартості установки, оплата демонтажу здійснюється за більш дешевим тарифам.

Проведення ремонтних робіт

Ремонтні роботи необхідно проводити тільки після повного демонтажу. У деяких випадках необхідно повністю розібрати всю системи, щоб зрозуміти могло привести до поломке.Ето правило актуально при виході з ладу однієї з направляючих або системи автоматичного відкриття або закриття. Огляд деталей може проводитися як вдома у власника системи, так і в спеціалізованому сервісі.

Після здійснюється заміна пошкодженої деталі або зламаного механізму. Проводиться кілька пробних запусків, при яких перевіряється працездатність механізму. Потім захисна ролета повертається власнику і монтується на своє колишнє місце.

Висновок

Захисні ролети виконуються з міцних механізмів, які здатні прослужити кілька десятиліть. Але, навіть в разі поломки, демонтаж і зворотна установка може встановлюватися в будь-який зручний момент. Подібна процедура ніяк не позначиться ні на якості роботи установки, ні на зовнішньому вигляді самої будівлі.

Опубликавано: 11.06.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Рольставні для касової зони магазина
Захист касової зони магазинів від зловмисників сприяє збереження грошових коштів. З метою забезпечення безпеки можна використовувати міцні алюмінієві або сталеві рольставні, ціна на які залежить від габаритів і характеристик конструкції.
Детальніше
Мексиканський стиль в інтер'єрі
Мексиканський стиль в інтер'єрі
У зв'язку з величезною популярністю різного роду етнічних стилів в інтер'єрі, все більш популярним і поширеним стає мексиканський стиль. Це - найкраще рішення для тих, хто вважає за краще яскраві кольори і відчуває себе серед них максимально комфортно.
Ар-Деко - еклектика і розкіш ближче, ніж ви думаєте
Ар-Деко - еклектика і розкіш ближче, ніж ви думаєте
Еклектика і богемний стиль сьогодні відомі як Ар Деко. Тут є щось від модерну і навіть конструктивізму. Екзотичні та етнічні матеріали? І вони присутні в цьому дивовижному стилі дизайну інтер'єру.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень