Жалюзі день-ніч: як зібрати і встановити?
Однією з новинок в сфері захисту приміщення від сонячного світла - рулонні штори типу «день-ніч». Основна їх мета та ж, що і у інших - контроль рівня світла. Унікальна технологія, що застосовується в такій системі дає можливість регулювати кількість світла в офісі, квартирі, будинку починаючи повної темрявою до півтіні і більш яскравого освітлення. Саме можливість регулювати світло і зробила цю технологію такою популярною.
Використовувати штори день-ніч можна не тільки в якості світлофільтру, а й для декору. Дизайнери рекомендують дотримуватися таких правил:
- У маленьких кімнатах фіранки повинні відповідати тону стін.
- Для великих приміщень використовуємо контрастного кольору штори, але вони повинні поєднуватися з кількома речами, які є в інтер'єрі.
- Для кухні використовуємо світлі тони. Кращими будуть: рожевий, бежевий, фісташковий, кораловий.
- У спальні кращим рішенням стануть: м'ятний, кавовий, лавандовий.
Відмінні характеристики штор типу «день-ніч»
Сама конструкція день-ніч нескладна і складається з таких елементів: обертовий вал, тканинне полотно, утяжеляющая трубка. Конструкція закритого типу ще має пластиковий короб. Працює вона за тим же принципом, що і стандартні рулонні штори. У стандартних рулонних шторах полотно складається з одного шару, і може опускатися лише, з одного боку. «День-ніч» - система подвійна, що має два шари і тканину тут розташована з двох сторін валу.
Яку тканину використовують для штор «день-ніч»?
Найчастіше для таких штор використовують якісну синтетику з тефлоновим просоченням. Це простий у догляді матеріал, який легко чистити, мити. Він має високу міцність і антистатичний ефект. А за високі показники функціональності рольштор їх часто використовують у свідомості інтер'єрів - дизайнери.
Прозорі смужки схожі на органзу. Більш щільні смужки виготовляють в різних варіантах: з візерунками, однотонні, з блискучим напиленням. Наявність великої різноманітності забарвлень дає можливість вибрати варіант для будь-якого типу приміщення в різних стилях.
Варіанти віконних ролетів день-ніч
По фактурі і малюнку вибір таких штор величезний, а ось по конструкційним особливостям вони бувають:
- Закриті (вал з тканиною ховається в пластиковому коробі).
- Відкритий (це проста система з відкритим рулоном смужок, без закритого захисного короба).
За типом управління рулонні штори бувають:
- ланцюговий (управління тут відбувається за допомогою пластикової ланцюжка). Потягнувши його приходить в роботу механізм обертання. Для зупинки досить припинити керування, і полотно автоматично фіксується на необхідній висоті.
- Дистанційне. Управління відбувається за допомогою акумулятора (він заряджається від адаптера). Заряду вистачає на півроку і більше. Управляти шторою можна за допомогою пульта.
- Пружинне. Це не автоматичне керування, яке можливо завдяки пружині, яка утримує намотаний вал. Щоб зафіксувати штору в закритому положенні передбачений спеціальний механізм. Наприклад, це ручка, кільце, гак або отвір в нижній частині планки.
Особливості установки рулонних штор типу «день-ніч» на пластикових шторах
Перед установкою, уточнюємо, де саме буде розташовуватися штора: на стіні, стулках, віконному отворі. Установку проводимо орієнтуючись на тип кріплення. Кріплення бувають такими:
- Кронштейн;
- Саморізи;
- Спеціальний скотч.
Установка з саморізами
У разі установки саморізами виконують такі дії:
- Виконуємо збірку ролети і ставимо ланцюговий механізм з того боку, де вам зручніше управляти.
- Розмітку здійснюємо на профілі за допомогою олівця: робимо позначку для першого кронштейна, просвердлюємо отвір і ставимо дюбель.
- Прикручуємо кріплення.
- Відзначаємо, де буде встановлений другий кріплення, щоб не трапився перекіс, використовуйте рівень. Прикручуємо другий кронштейн
- Закріплюємо конструкцію, яка йде разом з пристроєм.
Порада! Щоб не виникло провисання, рекомендуємо також встановити струну або направляючу волосінь.
Монтаж з використанням кронштейнів
Беремо кронштейни на спеціальному скотчі. Цей варіант годиться для вікон зі стулками. Інструкція в цьому випадку буде виглядати наступним чином:
- Встановлюємо навісні кріплення у верхній планці штори.
- відклеюється верхню частину двостороннього скотча з внутрішньої частини навісного кріплення.
- Встановлюємо стулку на штору вікна.
- Вставляємо утяжелитель в нижній частині штори.
Установка за допомогою скотча
Найбільш простим варіантом фіксації рольштор є використання скотча. Монтаж відбувається наступним чином:
- Знежирюємо профіль спеціальними засобами (в тих місцях, де буде відбуватися монтаж).
- Прибираємо захисний шар з скотча і приклеюємо його до профілю.
- Виконуємо монтаж.
Важливий момент. Щоб монтаж стався краще, нагрійте скотч перед нанесенням, таким чином, він краще фіксується на профілі (для цього можна використовувати, наприклад, фен).



Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.