Дизайн маленької кухні в сталінці

Зміст
Якщо ремонт, то капітальний
Перепланування в сталінці
Задіюйте високі полотки
Підвіконня, як практичний елемент
Віддавайте перевагу світлим тонам
Що робити з воздуховодом, трубами і колонкою
У моді мінімалізм
По максимуму вбудовуйте техніку
Як створити освітлення

Сталінки знамениті своїми високими стелями, товстими цегляними стінами і великими вікнами, які чудово освітлюють приміщення. Однак, слабким місцем у таких квартир є кухня. Якщо порівняти квартиру в новобудові і сталінку, кухня в другому варіанті дійсно здається замалою. Хоча її розміри більше, ніж у кухні в брежневках.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Якщо ремонт, то капітальний


Сталінки - це далеко не нові споруди, слід враховувати це під час ремонту. Особливо, якщо в квартирі давно не проводиться капітальний ремонт, то краще зробити один раз зараз, ніж через час знову "ставити квартиру з ніг на голову", змінюючи електричну проводку, підлогу, труби.

Більшість сталінських будинків мають дерев'яне перекриття. Тому, якщо ви затіяли змінювати стать, вам слід викликати професійних майстрів, що мають ліцензію на діяльність по збереженню об'єктів культурної спадщини. Ремонт підлоги проводиться тільки після укладення, з розрахунком його несучої здатності.

Перепланування в сталінці


Змінити розміри кухні можна за допомогою перепланування, наприклад, обедітів її з коридором або вітальні кімнатою.

Гарна новина полягає в тому, що в сталінках практично всі стіни не є несучими. А це означає, що їх можна зносити.

Але от якщо в вашій кухні стоїть газова плита, або газова колонка, об'єднати її з будь-якої кімнатою у вас не вийде, так як це заборонено житловими нормами. Вихід із ситуації - встановити двері-гармошку замість стіни.

Задіюйте високі полотки


Сталінки славляться своїми високими стелями. Ви їх можете підкреслити в дизайні. Є варіант встановити багаторівневий стеля з гіпсокартону, або звичайний натяжна стеля. Або ви можете піти ще далі, встановивши кесони, декоративні балки, ліпнину або широкі молдинги.

Ви можете задіяти висоту і в більш практичних цілях. Наприклад, замовити кухонний гарнітур вище стандартних моделей. Тумби до стелі - ось що забезпечить вам простір для зберігання речей.

Підвіконня, як практичний елемент


У сталінках у підвіконь є одна велика перевага перед підвіконнями в хрущовках і брежневках - це їх висота і розмір. Якщо в звичайних квартирах, щоб з'єднати підвіконня з гарнітуром, потрібно піднімати вікно, то в сталінках цього робити не потрібно.

Погодьтеся, що задіяти підвіконня - це не тільки зручно, але й практично. Адже він може стати частиною барної стійки, або обробного столу.

Єдиною умовою є те, що у стільниці повинна бути вентиляція, щоб повітря від батареї міг виходити. Якщо ви з підвіконням поєднуєте шафка, його дверцята також повинні бути вентильовані. В іншому випадку ви отримаєте постійно запітнілі вікна, а також цвіль на його схилах.

Віддавайте перевагу світлим тонам


Якщо ви візуально хочете збільшити приміщення - Ви можете це зробити в світлих тонах. Наприклад, в світло-блакитному відтінку, в бежевому, кремовому, світло-сірому або в білому.

Щоб ваша кухня не була схожа на лікарняну палату через таких кольорів, додайте в її дизайн яскраві акценти (не більше двох різних кольорів). Або зробіть мікс текстур. Наприклад, глянець + матовий.

Що робити з воздуховодом, трубами і колонкою


Щоб газова колонка не виділялася на загальному тлі, її можна заховати в спеціальний шафка, який по дизайну такий же, як і весь кухонний гарнітур. Єдиною умовою для такого шафки є відсутність в ньому верхній і нижній стінки.

Є ще один варіант, як приховати газовий котел - заховати його в фальшивої витяжці. А труби краще пофарбувати тим же кольором, що і стіни кухні.

У моді мінімалізм


На сьогоднішній день дизайнери рекомендують облаштовувати своє приміщення в стилі "мінімалізм". Для маленької кухні це не тільки модний інтер'єр, а й порятунок. Справа в тому, що декоративні надмірності створюють вид безладу, що візуально сильно зменшує простір.

Прикрасами на вашій кухні можуть бути: живі рослини, годинник, кілька настінних прикрас, а також ваза з фруктами або цукерками.

По максимуму вбудовуйте техніку


Якщо кухня маленька, краще віддавати перевагу компактної техніці, яку можна вбудувати. Наприклад, маленькій родині без дітей або з однією дитиною цілком підійде плита на 2-3 конфорки, вузький (але високий) холодильник, вбудована невелика посудомийна машина і т.д.

Як створити освітлення


Через те, що стелі в сталінках високі, однією люстрою обійтися ви не зможете. Пам'ятайте, що погане освітлення створює ефект давили стін, що буде критичним у випадку з маленькою кухнею.

Найбільш підходящим варіантом є установка невеликих світильників по периметру кімнати з великою люстрою над обіднім столом. Не забувайте також і про освітлення робочих поверхонь.

Задати питання
Опубликавано: 15.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Кольори інтер'єру вітальні. Тренди 2021 року
Звичайно для того, щоб інтер'єр вітальні був найбільш привабливим для ока, треба комбінувати різні відтінки.
Детальніше
Установка і замовлення жалюзі в Тернополі
Установка і замовлення жалюзі в Тернополі
Сьогодні багато хто робить вибір між шторами і жалюзі, а також ролетами. Безумовно, вік штор, важких портьєр і тюлі вже давно пішов: їм на зміну прийшли функціональні, компактні системи.
Стиль біоніка в інтер'єрі
Стиль біоніка в інтер'єрі
Стиль біоніка - один з найбільш незаслужено забутих стилів інтер'єру, який навряд чи подібний хоч у чомусь з іншими. Стиль біоніка реалізують в інтер'єрах, в цілому, досить рідко, як мінімум, тому, що це досить недешеве задоволенням.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень