Переваги бамбукових і тканинних ролетів

Відкриті альтанки, зимові сади, літні тераси, веранди, лоджії і балкони виглядають чарівно завдяки бамбуковим роллетам. Бамбукові ролети представляють собою полотно з джуту або бамбука, скручене в валик і прикріплене вгорі вікна. Полотно має різною щільністю за рахунок способів переплетення бамбука декоративними нитками. Такі жалюзі захистять вашу кімнату від сторонніх очей і проникнення сонячних променів, забезпечать прекрасну термічну ізоляцію, також порадують величезним вибором фактури і кольору. Існує два типи зборки: римська і рулонна. При рулонної збірці полотно намотується саме на себе знизу вгору, а при римської збирається невеликими складками наверх. Бамбук може скручуватися, розтягуватися і перекошуватися, але ці проблеми легко усунути вручну, т. К. Бамбук дуже надійний і простий у використанні.

Жалюзіможно замовити і купітьв інших містах України: Жалюзі в Дніпропетровську, жалюзі в Луганську, жалюзі в Одесі, жалюзі в Полтаві, жалюзі в Харкові, жалюзі в Донецьку, жалюзі в Києві.

Тканинні ролети з напівпрозорої і декоративної тканини не повністю поглинають сонячне світло, а розсіюють його, створюючи дивовижну атмосферу. Тканин маса, відповідно, вибір ролетів великий. В кінотеатрах і спальнях часто використовуються прогумовані ролети, які не пропускають світло. Тканинні ролети Харків (Київ, Одеса, Донецьк, Луганськ, Дніпропетровськ, Полтава) прості у використанні і не доставляють особливого клопоту в догляді. Щоб вони ідеально вписалися в ваше житло, замовляти їх треба індивідуально.

Автор: Микола Пунько

5/ 5 (1)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 257 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору