Шумоізоляція вікон в квартирі та будинку

Зміст
Шумоізоляція вікон в квартирі: основні особливості
Рольставні: що вони з себе представляють і як дозволяють вирішити проблему шумоізоляції?
Шумоізоляційні рольставні: де можна замовити?

При плануванні ремонту в квартирі, або ж будівництва власного будинку, дуже важливо ретельно продумувати не тільки все естетичні функції, але і чисто утилітарні. Не варто забувати про такий момент як шумоізоляція: особливо це стосується будинків і квартир, які розташовані на досить жвавих, дуже галасливих вулицях. На шляху у шуму, поки він дійде до вашого вуха, може зустрітися різну кількість перешкод, які, природно, спотворюють його, роблять тихіше. Якщо за містом проблема звукоізоляції варто поки не дуже гостро, в місті, ця проблема стає однією з найважливіших, в тому числі в сфері організації нормальних умов для сну і роботи. Люди, які живуть в досить гучних квартирах, як правило, досить серйозно страждають безсонням, різними психічними і нервовими розладами. Тому, забезпечити собі тишу і здоровий сон - просто необхідно. Як це зробити?

В цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про такий аспект як шумоізоляція: як можна її досягти і що ж впливає на якісну шумоізоляцію?

Шумоізоляція вікон в квартирі: основні особливості

Оскільки стіни мають значну шумогашенія, звук проникає переважно через віконні прорізи. Саме тому ізолювати їх від шуму завдання сучасних технологів і архітекторів. Звичайно ж, багато в чому проблема вирішується шляхом установки якісних склопакетів: подвійні або навіть потрійні склопакети здатні зробити тихим будинок, який розташований навіть на самій жвавій і галасливій вулиці. Втім, не склопакетами єдиними. Одним з можливих способів захисту від шуму в місті є установка рольставен, які забезпечать додатковий захист від шуму.

Рольставні: що вони з себе представляють і як дозволяють вирішити проблему шумоізоляції?

Рольставні або рулонні віконниці - полотно з з'єднаних між собою пластин, які закривають віконний або будь-який інший отвір опускаючись по напрямних встановленим з боків від отвору. У складеному вигляді вони знаходяться над прорізом, намотані в рулон на барабан. Рольставні дійсно забезпечують дуже відчутну шумоізоляцію: всі користувачі відзначають, що після їх установки, будинки стає в рази більше тіхо.Еслі вони виготовляються і встановлюються разом з звукоізолюючими ПВХ вікнами, то сумарна ізолює здатність підвищується ще більш значуща. У разі, коли рольставні встановлюються в єдиній зв'язці з вікном, тобто коли короб вмонтований в стіну, для підвищення шумогасильні здатності короба необхідно застосовувати обробку з більш товстостінного сталевого або свинцевого листа, а також використовувати внутрішню звукоізолюючу плівку. У комбінації з добротними стінами і якісним склопакетом, ви дійсно зможете досягти абсолютної тиші.

Крім шумоізоляційної функції, ролокасети також дуже люблять за ефект black out в плані захисту від сонця, також така конструкція застосовується для теплоізоляції: ламелі можна використовувати утеплені.

Шумоізоляційні рольставні: де можна замовити?

Якщо в даний момент ви активно продумуєте шумоізоляційні систему у себе вдома і хочете встановити спеціальні шумоізоляційні рольставні, то ви без проблем можете замовити їх у фахівців компанії Nikoss. У нас - дійсно висока якість рольставен, можливість виготовити рольставні будь-яких характеристик та розмірів, будь-якого кольору, ми виготовляємо рольставні на замовлення: так, щоб вони точно підійшли за всіма параметрами до ваших вікон. Максимально приємні ціни, висока якість, добротна установка і монтаж від наших досвідчених майстрів, висока довговічність, - у нас уже кілька десятків тисяч задоволених клієнтів!

Популярні питання наших клієнтів
Які вікна краще для шумоізоляції?

Для шумоізоляції в квартирі потрібно встановити вікна з двома або навіть трьома склопакетами. При покупці вікна звертайте увагу на індекс шуму, який вказаний в паспорті. Вибирайте вікно з максимальним індексом шуму - це забезпечить вам тишу і спокій в будинку.

Як посилити шумоізоляцію вікна?

Щоб посилити шумоізоляцію вікна, потрібно перевірити чи немає тріщин під схилами і підвіконням. Зніміть стару піну і нанесіть нову в усі отвори і тріщини. Для посилення шумоізоляції, також, великим плюсом буде установка рольставен, які максимально відгородять вас від зовнішніх, сторонніх звуків.

Як прибрати шум з вікна?

Прибрати шум з вікна можна різними способами: встановити якісні вікна; повісити щільні штори, постелити пухнастий килим, усунути всі щілини в квартирі.

Що робити якщо вікна виходять на дорогу?

Якщо ви хочете зменшити проникнення шуму в квартиру, вікна якої виходять на дорогу, встановіть пластикові вікна з високим індексом шумоізоляції, натяжні стелі, звукоізолюючі стіни і підлогу. На стіни можна встановити м'яку підкладку або організувати бібліотеку, яка збільшить товщину стіни і перешкоду для проходження зовнішніх звуків. На підлогу можна постелити килим з довгим ворсом. Розведіть кімнатні рослини, вони добре поглинають звук, і очищають повітря.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 9
Коментарі
Anna Bereza 03.10.2019 в 04:47
new comment
А зачем вообще мучиться и не купить сразу качественные стекло-пакеты, которые не будут пропускать посторонний шум в квартиру. Узнайте заранее стоимость и подсчитайте сколько вам всего потребуется их.
Lired 01.09.2019 в 23:38
new comment
Я только за шумоизоляцию, так как наши соседи через чур шумные, а вот такие бы окошки были бы кстати. Только стоит это не мало, но денег не жалко, чтобы в доме был постоянный комфорт.
Илона 13.08.2019 в 17:20
new comment
Мы вот не прочь поменять наши старые окна, потому что шум от соседей и из улицы доносится постоянно, из-за этого дети не могут нормально спать. Вообще шумоизоляция необходима в каждой квартире!
Наталья 17.06.2020 в 02:17
new comment
Вас не спасут Металлопластиковые окна. Я поставила себе - стеклопакет - 3 стекла, и третье было триплексом . Да, в куне стало тише.А в комнате : деревянные окна не стала менять - денег нет, но придумала( изучив огромное количестьво информации) выход : купила вспененый каучук толщиной 32мм, наклеила его на картон(4-5мм толщиной)- и эту получившуюся плиту вставила плотно в середину оконного блока. Окна то - деревянные- поэтому первая створка открывается...Так же, и в балконную раму- тоже самое сделала и вставила такую плиту между рамами.Эффект колоссальный !!! Сам каучук 32мм толщиной даёт 37 дБ, а любое окно металлопластиковое - максимум 31 дб( это если с триплексом), а простое металлопластиковое - 26-27 дБ. Да, я каждый день открываю балкон, поэтому приходиться вынимать плиту( каучук, приклеиный на картон).Но это мне обошлось 1тыс 150 грн - вместо 15 тыс грн.
Стас 10.08.2019 в 17:29
new comment
Шумоизоляционные рольставни лушче всего в городской среде использовать, или в домах которые расположены вдоль трасс или автострад, там от ни конечно практичности больше. В сельской местности важнее прочность и крепость, там не так шумно.
Кристина 08.09.2019 в 23:26
new comment
Стас, конечно, вы правы. У меня окна выходят как раз на большую улицу, шум от машин я слышу постоянно. С рольставнями эту проблемы практически решили. Но в тоже время рольставни еще и защиту моему дому обеспечивают!
Ирина 05.08.2019 в 23:34
new comment
Согласна, звукоизоляция окон имеет большое значение, шум с улицы ужасно действует на нервы. К счастью, у нас хорошие стеклопакеты, рольставни пока ставить нет необходимости.
Igor 16.08.2019 в 16:40
new comment
Подскажите, как сделать в квартире шумоизоляцию, так же этот вопрос касается и окон. Какие специальные стекло-пакеты вы бы посоветовали выбрать в таком случае? И вообще дорого ли нам это все обойдется?
Тимыч 29.10.2019 в 16:26
new comment
Igor, однозначно такие стекло-пакеты выйдут не дешево, зато вам в квартире или ином помещении будет обеспечена тишина и покой.
Отменить
Додати коментар
Кращі виробники меблів 21 століття
Сучасний ринок меблів представлений множинами вітчизняних і зарубіжних компаній. Але далеко не кожна може похвалитися високою якістю, нагородами і позитивними відгуками споживачів. Ми склали власний рейтинг кращих виробників меблів 21 століття, з якими варто познайомитися ближче.
Детальніше
Призначення рулонних штор
Призначення рулонних штор
Призначені тканинні ролети, в першу чергу, для забезпечення оптимального рівня освітлення в кімнатах. У цьому питанні, вони значно виграють перед жалюзі: можуть бути виконані з різного за ступенем світлопроникності матеріалу.
Купити горизонтальні стандартні жалюзі в Києві
Купити горизонтальні стандартні жалюзі в Києві
Стандарт - це всім відомі звичайні горизонтальні жалюзі, ламелі яких спочатку були тільки алюмінієві. У виробництві горизонтальних жалюзі Standart застосовується стандартний карниз (короб)
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00