Філії
руукр

Шумоізоляція вікон в квартирі та будинку

Зміст
Шумоізоляція вікон в квартирі: основні особливості
Рольставні: що вони з себе представляють і як дозволяють вирішити проблему шумоізоляції?
Шумоізоляційні рольставні: де можна замовити?

При плануванні ремонту в квартирі, або ж будівництва власного будинку, дуже важливо ретельно продумувати не тільки все естетичні функції, але і чисто утилітарні. Не варто забувати про такий момент як шумоізоляція: особливо це стосується будинків і квартир, які розташовані на досить жвавих, дуже галасливих вулицях. На шляху у шуму, поки він дійде до вашого вуха, може зустрітися різну кількість перешкод, які, природно, спотворюють його, роблять тихіше. Якщо за містом проблема звукоізоляції варто поки не дуже гостро, в місті, ця проблема стає однією з найважливіших, в тому числі в сфері організації нормальних умов для сну і роботи. Люди, які живуть в досить гучних квартирах, як правило, досить серйозно страждають безсонням, різними психічними і нервовими розладами. Тому, забезпечити собі тишу і здоровий сон - просто необхідно. Як це зробити?

В цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про такий аспект як шумоізоляція: як можна її досягти і що ж впливає на якісну шумоізоляцію?

Шумоізоляція вікон в квартирі: основні особливості

Оскільки стіни мають значну шумогашенія, звук проникає переважно через віконні прорізи. Саме тому ізолювати їх від шуму завдання сучасних технологів і архітекторів. Звичайно ж, багато в чому проблема вирішується шляхом установки якісних склопакетів: подвійні або навіть потрійні склопакети здатні зробити тихим будинок, який розташований навіть на самій жвавій і галасливій вулиці. Втім, не склопакетами єдиними. Одним з можливих способів захисту від шуму в місті є установка рольставен, які забезпечать додатковий захист від шуму.

Рольставні: що вони з себе представляють і як дозволяють вирішити проблему шумоізоляції?

Рольставні або рулонні віконниці - полотно з з'єднаних між собою пластин, які закривають віконний або будь-який інший отвір опускаючись по напрямних встановленим з боків від отвору. У складеному вигляді вони знаходяться над прорізом, намотані в рулон на барабан. Рольставні дійсно забезпечують дуже відчутну шумоізоляцію: всі користувачі відзначають, що після їх установки, будинки стає в рази більше тіхо.Еслі вони виготовляються і встановлюються разом з звукоізолюючими ПВХ вікнами, то сумарна ізолює здатність підвищується ще більш значуща. У разі, коли рольставні встановлюються в єдиній зв'язці з вікном, тобто коли короб вмонтований в стіну, для підвищення шумогасильні здатності короба необхідно застосовувати обробку з більш товстостінного сталевого або свинцевого листа, а також використовувати внутрішню звукоізолюючу плівку. У комбінації з добротними стінами і якісним склопакетом, ви дійсно зможете досягти абсолютної тиші.

Крім шумоізоляційної функції, ролокасети також дуже люблять за ефект black out в плані захисту від сонця, також така конструкція застосовується для теплоізоляції: ламелі можна використовувати утеплені.

Шумоізоляційні рольставні: де можна замовити?

Якщо в даний момент ви активно продумуєте шумоізоляційні систему у себе вдома і хочете встановити спеціальні шумоізоляційні рольставні, то ви без проблем можете замовити їх у фахівців компанії Nikoss. У нас - дійсно висока якість рольставен, можливість виготовити рольставні будь-яких характеристик та розмірів, будь-якого кольору, ми виготовляємо рольставні на замовлення: так, щоб вони точно підійшли за всіма параметрами до ваших вікон. Максимально приємні ціни, висока якість, добротна установка і монтаж від наших досвідчених майстрів, висока довговічність, - у нас уже кілька десятків тисяч задоволених клієнтів!

Популярні питання наших клієнтів
Які вікна краще для шумоізоляції?

Для шумоізоляції в квартирі потрібно встановити вікна з двома або навіть трьома склопакетами. При покупці вікна звертайте увагу на індекс шуму, який вказаний в паспорті. Вибирайте вікно з максимальним індексом шуму - це забезпечить вам тишу і спокій в будинку.

Як посилити шумоізоляцію вікна?

Щоб посилити шумоізоляцію вікна, потрібно перевірити чи немає тріщин під схилами і підвіконням. Зніміть стару піну і нанесіть нову в усі отвори і тріщини. Для посилення шумоізоляції, також, великим плюсом буде установка рольставен, які максимально відгородять вас від зовнішніх, сторонніх звуків.

Як прибрати шум з вікна?

Прибрати шум з вікна можна різними способами: встановити якісні вікна; повісити щільні штори, постелити пухнастий килим, усунути всі щілини в квартирі.

Що робити якщо вікна виходять на дорогу?

Якщо ви хочете зменшити проникнення шуму в квартиру, вікна якої виходять на дорогу, встановіть пластикові вікна з високим індексом шумоізоляції, натяжні стелі, звукоізолюючі стіни і підлогу. На стіни можна встановити м'яку підкладку або організувати бібліотеку, яка збільшить товщину стіни і перешкоду для проходження зовнішніх звуків. На підлогу можна постелити килим з довгим ворсом. Розведіть кімнатні рослини, вони добре поглинають звук, і очищають повітря.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 9
Коментарі
Anna Bereza 03.10.2019 в 04:47
new comment
А зачем вообще мучиться и не купить сразу качественные стекло-пакеты, которые не будут пропускать посторонний шум в квартиру. Узнайте заранее стоимость и подсчитайте сколько вам всего потребуется их.
Lired 01.09.2019 в 23:38
new comment
Я только за шумоизоляцию, так как наши соседи через чур шумные, а вот такие бы окошки были бы кстати. Только стоит это не мало, но денег не жалко, чтобы в доме был постоянный комфорт.
Илона 13.08.2019 в 17:20
new comment
Мы вот не прочь поменять наши старые окна, потому что шум от соседей и из улицы доносится постоянно, из-за этого дети не могут нормально спать. Вообще шумоизоляция необходима в каждой квартире!
Наталья 17.06.2020 в 02:17
new comment
Вас не спасут Металлопластиковые окна. Я поставила себе - стеклопакет - 3 стекла, и третье было триплексом . Да, в куне стало тише.А в комнате : деревянные окна не стала менять - денег нет, но придумала( изучив огромное количестьво информации) выход : купила вспененый каучук толщиной 32мм, наклеила его на картон(4-5мм толщиной)- и эту получившуюся плиту вставила плотно в середину оконного блока. Окна то - деревянные- поэтому первая створка открывается...Так же, и в балконную раму- тоже самое сделала и вставила такую плиту между рамами.Эффект колоссальный !!! Сам каучук 32мм толщиной даёт 37 дБ, а любое окно металлопластиковое - максимум 31 дб( это если с триплексом), а простое металлопластиковое - 26-27 дБ. Да, я каждый день открываю балкон, поэтому приходиться вынимать плиту( каучук, приклеиный на картон).Но это мне обошлось 1тыс 150 грн - вместо 15 тыс грн.
Стас 10.08.2019 в 17:29
new comment
Шумоизоляционные рольставни лушче всего в городской среде использовать, или в домах которые расположены вдоль трасс или автострад, там от ни конечно практичности больше. В сельской местности важнее прочность и крепость, там не так шумно.
Кристина 08.09.2019 в 23:26
new comment
Стас, конечно, вы правы. У меня окна выходят как раз на большую улицу, шум от машин я слышу постоянно. С рольставнями эту проблемы практически решили. Но в тоже время рольставни еще и защиту моему дому обеспечивают!
Ирина 05.08.2019 в 23:34
new comment
Согласна, звукоизоляция окон имеет большое значение, шум с улицы ужасно действует на нервы. К счастью, у нас хорошие стеклопакеты, рольставни пока ставить нет необходимости.
Igor 16.08.2019 в 16:40
new comment
Подскажите, как сделать в квартире шумоизоляцию, так же этот вопрос касается и окон. Какие специальные стекло-пакеты вы бы посоветовали выбрать в таком случае? И вообще дорого ли нам это все обойдется?
Тимыч 29.10.2019 в 16:26
new comment
Igor, однозначно такие стекло-пакеты выйдут не дешево, зато вам в квартире или ином помещении будет обеспечена тишина и покой.
Отменить
Додати коментар
Японські панелі
Японські штори - розсувні конструкції, появою яких на світло світ зобов'язаний невеликим за площею осель японців. Вони знайшли рішення, повністю відповідне своїм менталітетом - лаконічне і елегантне.
Детальніше
Стиль футуризм в інтер'єрі
Стиль футуризм в інтер'єрі
Якщо ви не знаєте, який стиль краще всього вибрати для свого інтер'єру і вам абсолютно не до душі надмірно естетичні стилі, буяють величезною кількістю декоративних елементів, то зверніть увагу на стиль футуризм.
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Застосування у вікнах і фасадах скла виготовленого за триплекс технології дозволить зробити ваше приміщення більш безпечним. Його буде складно розбити як зсередини так і зовні. Але, навіть при розбитті, скло не розлетиться в різні боки завдаючи при цьому пошкодження людині

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень