Оформлення вікна в дитячій кімнаті

Оформлення вікна в дитячій кімнаті

Дитяча кімната – це те місце, де дитина вчиться, відпочиває, пізнає світ. Від того, наскільки продуманою і функціональною стане ця кімната, залежить і самопочуття дитини. Важлива частина дитячої, це вікно. Через нього надходить природне світло і відкривається вид на зовнішній світ. Правильне, продумане оформлення вікна допоможе створити комфорт в кімнаті і використовувати його максимально ефективно. Розглянемо варіанти оформлення вікна для дитячої кімнати.

Кілька хороших варіантів оформлення

Існує кілька корисних варіантів оформлення, які дозволяють ефективно використовувати область біля вікна. До першого слід віднести створення робочого місця. Для цього замість підвіконня встановлюється стільниця. Вона може бути виконана з дерева, ПВХ, ДСП та інших матеріалів. В такому випадку виходить повноцінний робочий стіл. Завдяки такому способу оформлення вікна вдається отримати функціональне і добре освітлений простір.

Стільницю можна зробити єдиним елементом з іншими меблями, яка розміщується біля стіни з вікном. Таке рішення дозволить створити гармонійний інтер'єр, що особливо актуально в невеликих за площею дитячих кімнатах.

На противагу цьому способу існує ще один – перетворення підвіконня в затишні місце відпочинку. Вікно оформляється, як диван. Замість підвіконня з'являється повноцінне ложе з м'яким матрацом і подушками. Дитині буде цікаво сидіти біля вікна. На такому дивані можна читати книги, малювати і виконувати домашні завдання. Важливо, щоб ложе не розташовувалося занадто високо.

Регулювання освітленості кімнати

Для дітей важливий природне сонячне світло. Він впливає на настрій дитини, допомагає вчасно прокидатися і виконувати завдання по навчанню. У той же час важливо управляти надходженням світла через вікно. Занадто яскраве світло може перешкодити денного сну, а в літній день надмірно нагріти кімнату. Використовувати штори в дитячій не рекомендується, адже вони активно збирають пил і можуть послужити причиною виникнення алергії.

Оптимальним варіантом стануть жалюзі і ролети на вікна. Їх легко чистити і ними просто регулювати потрібний потік природного світла. До того ж завдяки різноманітності колірних рішень дуже просто підібрати підходящий варіант під інтер'єр дитячої кімнати.

Вибір жалюзі або ролет – це ще і безпечно. У згорнутому вигляді вони знаходяться досить високо, а значить маленькій дитині буде непросто їх дістати. У нічний час вони можуть повністю закрити огляд на вулицю, це знижує рівень тривожності дитини, і гарантує почуття захищеності від зовнішнього світу.

Забезпечення безпеки

Займаючись оформленням вікна в дитячій, важливо прийняти і запобіжні заходи. Так, корисним рішення стане установка на вікно ручок з можливістю блокування. Саме ж вікно не повинно пропускати протяг і пил. Не зайвим буде і наклеїти спеціальну плівку на скло, яка в разі його розбиття запобігає розліт осколків.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 15.08.2019
Просмотрено: 804 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору