Оформлення вікна в дитячій кімнаті

Зміст
Кілька хороших варіантів оформлення
Регулювання освітленості кімнати
Забезпечення безпеки

Оформлення вікна в дитячій кімнаті

Дитяча кімната – це те місце, де дитина вчиться, відпочиває, пізнає світ. Від того, наскільки продуманою і функціональною стане ця кімната, залежить і самопочуття дитини. Важлива частина дитячої, це вікно. Через нього надходить природне світло і відкривається вид на зовнішній світ. Правильне, продумане оформлення вікна допоможе створити комфорт в кімнаті і використовувати його максимально ефективно. Розглянемо варіанти оформлення вікна для дитячої кімнати.

Кілька хороших варіантів оформлення

Існує кілька корисних варіантів оформлення, які дозволяють ефективно використовувати область біля вікна. До першого слід віднести створення робочого місця. Для цього замість підвіконня встановлюється стільниця. Вона може бути виконана з дерева, ПВХ, ДСП та інших матеріалів. В такому випадку виходить повноцінний робочий стіл. Завдяки такому способу оформлення вікна вдається отримати функціональне і добре освітлений простір.

Стільницю можна зробити єдиним елементом з іншими меблями, яка розміщується біля стіни з вікном. Таке рішення дозволить створити гармонійний інтер'єр, що особливо актуально в невеликих за площею дитячих кімнатах.

На противагу цьому способу існує ще один – перетворення підвіконня в затишні місце відпочинку. Вікно оформляється, як диван. Замість підвіконня з'являється повноцінне ложе з м'яким матрацом і подушками. Дитині буде цікаво сидіти біля вікна. На такому дивані можна читати книги, малювати і виконувати домашні завдання. Важливо, щоб ложе не розташовувалося занадто високо.

Регулювання освітленості кімнати

Для дітей важливий природне сонячне світло. Він впливає на настрій дитини, допомагає вчасно прокидатися і виконувати завдання по навчанню. У той же час важливо управляти надходженням світла через вікно. Занадто яскраве світло може перешкодити денного сну, а в літній день надмірно нагріти кімнату. Використовувати штори в дитячій не рекомендується, адже вони активно збирають пил і можуть послужити причиною виникнення алергії.

Оптимальним варіантом стануть жалюзі і ролети на вікна. Їх легко чистити і ними просто регулювати потрібний потік природного світла. До того ж завдяки різноманітності колірних рішень дуже просто підібрати підходящий варіант під інтер'єр дитячої кімнати.

Вибір жалюзі або ролет – це ще і безпечно. У згорнутому вигляді вони знаходяться досить високо, а значить маленькій дитині буде непросто їх дістати. У нічний час вони можуть повністю закрити огляд на вулицю, це знижує рівень тривожності дитини, і гарантує почуття захищеності від зовнішнього світу.

Забезпечення безпеки

Займаючись оформленням вікна в дитячій, важливо прийняти і запобіжні заходи. Так, корисним рішення стане установка на вікно ручок з можливістю блокування. Саме ж вікно не повинно пропускати протяг і пил. Не зайвим буде і наклеїти спеціальну плівку на скло, яка в разі його розбиття запобігає розліт осколків.

Популярні питання наших клієнтів
Як краще оформити вікно в дитячій кімнаті?

Якщо дитина шкільного віку, то місце біля вікна відмінно підійде для виконання шкільних завдань. Для цього підвіконня можна переобладнати в стільницю, і дитина зможе виконувати уроки на добре освітленому робочому просторі. Також, з підвіконня можна зробити зручний диван з м'яким матрацом і подушками, де дитина зможе милуватися видом з вікна.

Яке має бути освітлення в дитячій кімнаті?

Якщо дитина рухливий, то краще всього вибирати настінні світильники, до яких він не зможе дотягнутися. Якщо дитина посидющий і щось захоплено займається (малює, пише, робить уроки), йому потрібно посилити освітлення. Для цього підійде настільна лампа і торшер.

Як правильно розподілити світло в дитячій кімнаті?

Спочатку місце для дитячої кімнати потрібно вибрати на південно-східній стороні квартири або будинку. З цього боку найяскравіше природне освітлення, що дуже добре впливає на дитячий зір і настрій. Але яскравість теж потрібно контролювати за допомогою штор, ролет та жалюзі.

Які штори повісити в дитячій кімнаті?

В дитячу кімнату найкраще підійдуть римські штори, жалюзі, тканинні ролети. Вони м'яко знижують рівень сонячного світла. За ними легко доглядати. Завдяки різноманіттю кольорів можна підібрати підходящий варіант під інтер'єр кімнати.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 6
Коментарі
Мира 08.09.2019 в 04:31
new comment
Оформлять окно в детской необходимо, чтобы в первую очередь было комфортно ребенку, а так же стоит побеспокоиться и об безопасности. Не стоит на подоконнике расставлять множество предметов.
Svetka 01.09.2019 в 17:45
new comment
Катя А, вот и зря! Детскую комнату необходимо оформлять заранее, в том числе и окошко, а не только, когда ребенок подрастет. У меня уже имеется план на данный счет, как необычно оформить детскую и окно в детской!
Анна 20.08.2019 в 14:01
new comment
У нас большая детская. С оборудованием рабочего места проблем не было. А вот как задрапировать окно думали долго. В результате отказались от традиционного текстиля и отдали предпочтение римской шторе. Удобный и практичный вариант.
Вакуленко М.С. 18.08.2019 в 00:22
new comment
Мы именно так и сделали - столешницу к окну и света много, и практично. Для контроля за светом выбрали рулонную штору. Расцветку выбирал сын. Как по мне, ярко, но он доволен. Уроки делает и не отвлекается. Это дети, они любят яркость!
Катя А 16.08.2019 в 19:22
new comment
В нашей детской комнате будет все по минимуму, потому что дети пока еще маленькие и им свойственно все ломать и разбрасывать. На подоконнике ничего лишнего быть не должно, а вот подвесные полочки нам точно не помешают!
Лина 22.08.2019 в 22:30
new comment
Ну вот как раз рулонные шторы впишутся идеально. А то представляете как малыши будут дергать тюль или обычные длинные шторы. У моей подруги именно так карниз и падал раз в неделю, пока не сняла его и не поставили ролеты.
Отменить
Додати коментар
Античний стиль в інтер'єрі
Антична культура залишила величезний відбиток на всій європейській цивілізації. Відлуння античної культури можна знайти не тільки в місцях археологічних розкопок, характерні її риси запросто простежуються в, здавалося б, зовсім повсякденних речах, в тому числі - в інтер'єрах.
Детальніше
Дизайн однокімнатної квартири і тонкощі втілення - прості поради
Дизайн однокімнатної квартири і тонкощі втілення - прості поради
Необхідність проведення хорошого ремонту однокімнатної квартири - прекрасний стимул проявити своє творче начало. Накресліть схему, намалюйте ескізи квартири вашої мрії. А далі залишається найбільш оптимально розподілити на кресленні технічні комунікації, прилади та інше оснащення для створення зручності і комфорту. Ця стаття допоможе врахувати деякі важливі будівельні і дизайнерські тонкощі при проведенні хорошого ремонту однокімнатної квартири.
З чого почати ремонт в квартирі
З чого почати ремонт в квартирі
Ремонт в квартирі, незалежно від його масштабів, повинен проводитися максимально відповідально. Важливо вибирати якісні матеріали, продумувати етапи виконання і враховувати безліч дрібниць. Головне завдання - складання стратегії, дотримуючись якої ви зможете провести той ремонт, який буде радувати вас протягом тривалого часу
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00