Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Поломки вертикальних жалюзі і способи їх усунення

Поломки вертикальних жалюзі і способи їх усунення

Зміст
На що звернути увагу, щоб усунення поломок жалюзі було вдалим
Як уникнути поломок вертикальних жалюзі

Поломки вертикальних жалюзі і способи їх усунення

Якщо після покупки вертикальних жалюзі використовувати їх не дотримуючись важливих експлуатаційних правил, поломки будуть зовсім нередкостним явищем. Проте коли конструкція вийде з ладу, ви зможете полагодити її самостійно, слідуючи декільком простим і зрозумілим правилам. У цій статті ви зможете ознайомитися з рекомендаціями експертів, завдяки яким зможете помітно заощадити, адже відразу після появи дефекту вам не доведеться розщедрюватися на придбання нової речі.
 

На що звернути увагу, щоб усунення поломок жалюзі було вдалим

 
Замислюючись над тим, як замінити ту чи іншу деталь, згадайте, чи не було запасних частин в стандартному наборі жалюзі при придбанні. Зазвичай виробник пропонує разом з елементами, необхідними для монтажу сонцезахисної конструкції ще кілька деталей, які ламаються або зношуються найчастіше.
 
Прийняти рішення про те, як зробити ремонт жалюзі, допоможе розуміння причини поломки:
• Якщо пошкодився керуючий шнур, його можна зшити або замінити. Відкрийте касету керуючої системи, витягніть стару деталь і вставте назад після ремонту її або новий шнур.
• При пошкодженні або надмірному забрудненні ламелі просто вставте на місце старої деталі нову. Нанизування на ланцюжок не повинно доставити труднощів. Якщо деталь доведеться пристібати, ви витратите більше часу, але з цим завданням також можна впоратися самостійно.
• Як обрізати вертикальних жалюзі просто ретельно відміряйте оптимальні параметри, нанесіть мітки і відріжте зайві частини. Після цього пропустіть керуючу ланцюжок по нижній частині смуг і користуйтеся як раніше.
 
Але не варто братися за ремонт самому в тому випадку, якщо для жалюзі необхідно перебирати весь карниз, замінювати велика кількість деталей. Вигідніше довірити виконання цього завдання професіоналу.
 

Як уникнути поломок вертикальних жалюзі

 
Купуйте відразу якісні і надійні жалюзі від виробників з хорошою репутацією. Вони не обов'язково повинні бути дорогими: ретельно вивчіть відгуки користувачів, і навіть при середніх витратах ви зможете підібрати для свого будинку або офісу практичні і надійні вироби зі стильним оформленням. Також дуже важливо проводити монтаж жалюзі акуратно, при відкриванні та закриванні не робити різких рухів, в ході чистки слідувати рекомендаціям виробника.
Популярні питання наших клієнтів
Як швидко зменшити або збільшити вертикальні жалюзі маючи мінімальний набір інструментів?

Відрегулювати їх можна тільки в тому випадку, якщо в закритому положенні ламелі перестали щільно прилягати одне до одного. В цьому випадку, розгортаємо ламель в закрите положення, далі беремося за карниз (але щоб він не змістився), тягнемо за ланцюжок управління.

Як переробити вертикальні жалюзі з орієнтиром на розмір?

Перед тим, як вкоротити частина гардини потрібно подумати про те, щоб зберегти гайку, до якої кріпитися фігурний шток. Шток підпилюють за допомогою болгарки, витягують торцеву частину карниза і знімають звільнилася гайку з обріза штока. Далі карниз можна вкоротити на потрібну довжину, видаляємо зайві ламелі і гачки, укорочуємо шнури.

Як замінити пластмасове плече в вертикальних жалюзі?

Так як плече кріпитися до матер'яної ламелі за допомогою нитки або волосіні, а до ламелі з пластика плече клеїться. Але тут потрібно враховувати, що ширина ламелі і плічка в різних жалюзі має різний розмір.

Підкажіть, як правильно встановити вертикальні жалюзі на вікно?

Закріпити вертикальні штори можна трьома різними способами: до рами без свердління, до стелі, до рами без свердління. У кожній із ситуацій кріплення - це карниз з декоративним фасадом або без нього. Кронштейн кріпиться саморізами, навішуються або приклеюються на двосторонній скотч.

Як можна зняти вертикальні жалюзі в домашніх умовах?

В першу чергу повертаємо ламелі, щоб вони відкрилися, складав жалюзі використовуючи систему управління, знімаємо сполучну ланцюжок, витягуємо важки з нижньої частини ламелей, з карниза прибираємо декоративну планку, знімаємо бічну кришку, знімаємо кожну з ламелей, знімаємо карниз (клацаючи на язичок кріплення) .

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 24.03.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Зоя 02.12.2020 в 17:54
new comment
А как часто вообще выходят из строя механизмы таких жалюзи? Мне всегда казалось, что там особо нечему ломаться. Или нет?
Генадий 10.08.2019 в 13:58
new comment
Из опыта пользованием вертикальными жалюзи знаю одно, что если заменить в них ничего не получается и они не работают, то вы их сломали окончательно, для чего нужно сильно постараться. Но, все остальное не поломка, а простая замена деталей.
Екатерина 05.08.2019 в 23:22
new comment
Пока, к счастью, поломок не было, но все же возьму данные рекомендации себе на заметку, вдруг пригодятся. Пользуемся жалюзи аккуратно, поэтому никаких проблем нет, но, кто знает.
Отменить
Додати коментар
Установка захисних ролет та енергоефективність будинку
Чи впливає установка захисних ролет на енергоефективність будинку / квартири? Захисні ролети та енергоефективність: як це працює? Скільки вдасться заощадити з ролетами. Який профіль ролет наділений високою енергоефективністю?
Детальніше
Відгуки про Ролети день-ніч: основні переваги та недоліки
Відгуки про Ролети день-ніч: основні переваги та недоліки
Різних сонцезахисних систем на ринку зараз існує більше, ніж достатньо і, ми впевнені, що можна знайти безліч альтернатив громіздким, вже зовсім немодним портьєрам.
Сам собі дизайнер: 10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру
Сам собі дизайнер: 10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру
Не завжди навіть дизайнери можуть допомогти з вибором, адже у кожного свій смак, та й не у всіх є можливість оплатити таку послугу фахівця. Дизайн - це творчий задум, тому якщо у вас добре розвинена фантазія, то ви можете кардинально змінити інтер'єр самостійно.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень