Як правильно повісити дзеркала в будинку

Зміст
Дзеркало для їдальні
Куди не вішати дзеркало
Розміщення дзеркала по фен-шуй

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Дзеркало - невід'ємний елемент будь-якої квартири. Найчастіше їх розміщують у ванних кімнатах і коридорах, але вони також з'являються і в інших, менш очевидних кімнатах, таких як вітальня, їдальня або спальня.

Дзеркало для їдальні

У ванній і передпокої дзеркала в першу чергу функціональні. Однак варто подивитися на них через декоративну призму, і тоді ви знайдете їм застосування і в інших приміщеннях. Дзеркало - це елемент, який прикрасить простір і підкреслить його найбільші переваги. Відмінна ідея - розмістити дзеркало на одній зі стін їдальні, навпроти вікна, над комодом або врівень зі стільницею. Це зробить кімнату світлішою. Відображена в ньому люстра додатково створить цікаву атмосферу і ефект гри світла. Дзеркало відмінно впишеться в оформлення вітальні, якщо правильно підібрати раму.

Куди не вішати дзеркало

Перш ніж його повісити, обов'язково перевірте, що в ньому буде відображатися, і подумайте, чи влаштовує вас таке зображення. Уникайте розміщення декількох дзеркал на протилежних стінах - за винятком кількох виправданих випадків (наприклад, в маленькій ванній кімнаті) це може дати дивний ефект перевантаження.

Дзеркала, як і будь-який інший елемент інтер'єру будинку, схильні до пошкоджень, особливо в таких приміщеннях, як ванні кімнати або кухні, де часто відбуваються перепади температури і вологості повітря. Вибираючи дзеркала для цих кімнат, переконайтеся, що моделі оснащені додатковим захисним шаром, інакше з часом на їх поверхні можуть з'явитися непривабливі темні плями.

Розміщення дзеркала по фен-шуй

Згідно з китайською філософією, оточення людей впливає на їх долю. Ця школа робить акцент на практичний дизайн інтер'єру, який повинен забезпечити відчуття гармонії з природою і процвітання у всіх сферах життя. Вони здатні відбивати погану енергію, таким чином захищаючи від неї, і залучати гарну енергію: здоров'я, щастя і добробут. Фен-шуй підказує, які дзеркала вибрати для дому та де їх повісити. Ось кілька основних правил:

  1. Не створюйте інсталяцію або галерею з декількох дзеркал. Коли ви подивитеся в них, ви відчуєте себе ніяково і розбитим всередині.
  2. Дзеркала слід розташувати так, щоб вони відображали цікаві види за вікном, рослини або картини з протилежної стіни. Завдяки цьому позитивна енергія буде діяти в інтер'єрі з подвоєною силою.
  3. Вибирайте для будинку гладкі, рівні і чисті дзеркала. Ті, у кого брудна або пошкоджена поверхня, демонструють спотворене зображення і будуть привносити лицемірство, фальш в життя своїх власників.
  4. Дзеркала в передпокої обов'язкові, але фен-шуй пропонує не вішати їх перед входом - це для того, щоб щастя не втекло з дому.

Чи прислухатися до цих порад, вирішувати вам, але в будь-якому випадку, розміщення дзеркал в будинку вимагає ретельного підходу.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 12
Коментарі
Наташа 24.11.2020 в 20:05
new comment
Люди даже делают зеркальные потолки в спальнях или напротив спальной кровати и кому-то это нравится даже.
Еня 29.10.2020 в 17:30
new comment
И надо быть осторожным с антикварными зеркалами. Давно известно, что зеркала сохраняют энергетику хозяина, не зря же их используют в магических ритуалах или гаданиях. С рекомендациями фен-шуя тоже согласна.
Марго 29.10.2020 в 13:03
new comment
Зеркало -- это особый атрибут в интерьере, даже магический. Поэтому, я за соблюдение правил и чтобы все было по фен-шую.
Ангелина 29.10.2020 в 08:10
new comment
Обожаю большие зеркала, чтобы можно было видеть себя во весть рост. Зеркальная стена в прихожей (особенно в маленькой) увеличивает пространство. В ванной - это исключительно функциональное назначение. Про кухню и столовую задумалась только сейчас. Действительно , если добавить зеркальный декор, помещение будет смотреться интереснее.
Надя 28.10.2020 в 19:42
new comment
Смотря еще сколько вы собираетесь использовать зеркал. Будет лучше, если в каждой спальне будет иметься не большое зеркало, при этом стоит учитывать и общий имеющийся интерьер.
Мария 23.10.2020 в 13:47
new comment
После прочтения статьи решила повесить зеркало в столовой, прямо напротив окна. Я даже словами описать не могу насколько всё получилось гармонично и уютно. Комната наполнилась визуальным пространством и воздухом.
Мася 23.10.2020 в 12:40
new comment
Я люблю например, когда зеркало расположено по центру стены, сильно высоко или наоборот низко мне не нравится.
Юна 23.10.2020 в 09:52
new comment
Интересная статья. Есть над чем задуматься. Пошла, пройдусь по дому, посмотрю что-куда можно перевесить.
Лана 22.10.2020 в 22:13
new comment
Очень люблю большие зеркала в интерьере. Но никак не решусь сделать зеркальный апгрейд в квартире, т.к. боюсь, что уход за зеркалами будет занимать много времени.
Ева 21.10.2020 в 22:26
new comment
Очень полезный совет о том, что зеркало в ванной обязательно должно иметь защитный слой, учту это при покупке.
Мария 01.10.2020 в 16:50
new comment
Люблю зеркала, и считаю что они расширяют и освежают интерьер. Не приемлю их только в спальне. Существует масса вариантов зеркального декора, который сегодня очень актуален.
Яромир 01.10.2020 в 14:22
new comment
В прихожей зеркало нужно не только из за феншуя, но и для того чтобы привести себя в порядок перед выходом из дома!
Отменить
Додати коментар
Які бувають рівні захисту рольставен?
Рольставні - відмінний спосіб захисту від зловмисників віконних прорізів будинків, офісних, складських та промислових приміщень, торгових центрів та інших будівель. Сталеве або алюмінієве виріб в опущеному положенні забезпечує високий рівень безпеки.
Детальніше
Як підготувати проект двокімнатної квартири: на що звернути увагу
Як підготувати проект двокімнатної квартири: на що звернути увагу
Двокімнатні квартири є універсальним житлом, що сприяє їх популярності серед покупців. Залежно від планування будинку загальна площа такого житла може досягати 80 кв. м, що дає можливість реалізувати безліч ідей. Дизайн двокімнатних квартир вимагає дотримання декількох правил. Крім функціональної доцільності окремих зон, необхідно звернути увагу і на інші фактори.
Дерев'яний інтер'єр будинку: кілька способів зробити його незвичайним
Дерев'яний інтер'єр будинку: кілька способів зробити його незвичайним
Посилити їх виразність можна за допомогою лаків темних відтінків і фарб на водній основі. Наносити їх потрібно в помірній кількості, щоб деревина не втратила природний вигляд і не стала занадто темною. При виборі цього варіанту, важливо не перестаратися, оформляючи іншу обстановку, щоб житло не перетворилося в хатинку жителя Середньовіччя.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00