Як правильно повісити дзеркала в будинку

Зміст
Дзеркало для їдальні
Куди не вішати дзеркало
Розміщення дзеркала по фен-шуй

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Дзеркало - невід'ємний елемент будь-якої квартири. Найчастіше їх розміщують у ванних кімнатах і коридорах, але вони також з'являються і в інших, менш очевидних кімнатах, таких як вітальня, їдальня або спальня.

Дзеркало для їдальні

У ванній і передпокої дзеркала в першу чергу функціональні. Однак варто подивитися на них через декоративну призму, і тоді ви знайдете їм застосування і в інших приміщеннях. Дзеркало - це елемент, який прикрасить простір і підкреслить його найбільші переваги. Відмінна ідея - розмістити дзеркало на одній зі стін їдальні, навпроти вікна, над комодом або врівень зі стільницею. Це зробить кімнату світлішою. Відображена в ньому люстра додатково створить цікаву атмосферу і ефект гри світла. Дзеркало відмінно впишеться в оформлення вітальні, якщо правильно підібрати раму.

Куди не вішати дзеркало

Перш ніж його повісити, обов'язково перевірте, що в ньому буде відображатися, і подумайте, чи влаштовує вас таке зображення. Уникайте розміщення декількох дзеркал на протилежних стінах - за винятком кількох виправданих випадків (наприклад, в маленькій ванній кімнаті) це може дати дивний ефект перевантаження.

Дзеркала, як і будь-який інший елемент інтер'єру будинку, схильні до пошкоджень, особливо в таких приміщеннях, як ванні кімнати або кухні, де часто відбуваються перепади температури і вологості повітря. Вибираючи дзеркала для цих кімнат, переконайтеся, що моделі оснащені додатковим захисним шаром, інакше з часом на їх поверхні можуть з'явитися непривабливі темні плями.

Розміщення дзеркала по фен-шуй

Згідно з китайською філософією, оточення людей впливає на їх долю. Ця школа робить акцент на практичний дизайн інтер'єру, який повинен забезпечити відчуття гармонії з природою і процвітання у всіх сферах життя. Вони здатні відбивати погану енергію, таким чином захищаючи від неї, і залучати гарну енергію: здоров'я, щастя і добробут. Фен-шуй підказує, які дзеркала вибрати для дому та де їх повісити. Ось кілька основних правил:

  1. Не створюйте інсталяцію або галерею з декількох дзеркал. Коли ви подивитеся в них, ви відчуєте себе ніяково і розбитим всередині.
  2. Дзеркала слід розташувати так, щоб вони відображали цікаві види за вікном, рослини або картини з протилежної стіни. Завдяки цьому позитивна енергія буде діяти в інтер'єрі з подвоєною силою.
  3. Вибирайте для будинку гладкі, рівні і чисті дзеркала. Ті, у кого брудна або пошкоджена поверхня, демонструють спотворене зображення і будуть привносити лицемірство, фальш в життя своїх власників.
  4. Дзеркала в передпокої обов'язкові, але фен-шуй пропонує не вішати їх перед входом - це для того, щоб щастя не втекло з дому.

Чи прислухатися до цих порад, вирішувати вам, але в будь-якому випадку, розміщення дзеркал в будинку вимагає ретельного підходу.

Задати питання
Опубликавано: 31.08.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Оздоблення балконів всередині: фото, що ілюструють ідеї прикраси приміщення
Процес обробки балконів забирає не менш сил і часу, ніж при облаштуванні всієї квартири. Дуже важливо підібрати матеріал при обробці всередині, який збереже початкові якості балкона, стане справжньою окрасою і не завдасть клопоту при подальшому використанні.
Детальніше
На що звернути увагу при пошуку квартири
На що звернути увагу при пошуку квартири
Пошук добре оформленої і грамотно спланованої квартири в будь-якому місті може виявитися досить складним завданням. А якщо ви шукаєте квартири, які можуть похвалитися красивим і практичним дизайном інтер'єру, це може бути ще складніше.
Кілька слів про дизайн вікон
Кілька слів про дизайн вікон
Домогтися бездоганного дизайну вікон можна не тільки при зверненні до професіонала. Із застосуванням власної фантазії, корисної інформації з вільних джерел і сучасних матеріалів, це можна зробити швидко і якісно власними зусиллями, при цьому отримати приємні емоції від
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень