Як правильно повісити дзеркала в будинку

Зміст
Дзеркало для їдальні
Куди не вішати дзеркало
Розміщення дзеркала по фен-шуй

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Дзеркало - невід'ємний елемент будь-якої квартири. Найчастіше їх розміщують у ванних кімнатах і коридорах, але вони також з'являються і в інших, менш очевидних кімнатах, таких як вітальня, їдальня або спальня.

Дзеркало для їдальні

У ванній і передпокої дзеркала в першу чергу функціональні. Однак варто подивитися на них через декоративну призму, і тоді ви знайдете їм застосування і в інших приміщеннях. Дзеркало - це елемент, який прикрасить простір і підкреслить його найбільші переваги. Відмінна ідея - розмістити дзеркало на одній зі стін їдальні, навпроти вікна, над комодом або врівень зі стільницею. Це зробить кімнату світлішою. Відображена в ньому люстра додатково створить цікаву атмосферу і ефект гри світла. Дзеркало відмінно впишеться в оформлення вітальні, якщо правильно підібрати раму.

Куди не вішати дзеркало

Перш ніж його повісити, обов'язково перевірте, що в ньому буде відображатися, і подумайте, чи влаштовує вас таке зображення. Уникайте розміщення декількох дзеркал на протилежних стінах - за винятком кількох виправданих випадків (наприклад, в маленькій ванній кімнаті) це може дати дивний ефект перевантаження.

Дзеркала, як і будь-який інший елемент інтер'єру будинку, схильні до пошкоджень, особливо в таких приміщеннях, як ванні кімнати або кухні, де часто відбуваються перепади температури і вологості повітря. Вибираючи дзеркала для цих кімнат, переконайтеся, що моделі оснащені додатковим захисним шаром, інакше з часом на їх поверхні можуть з'явитися непривабливі темні плями.

Розміщення дзеркала по фен-шуй

Згідно з китайською філософією, оточення людей впливає на їх долю. Ця школа робить акцент на практичний дизайн інтер'єру, який повинен забезпечити відчуття гармонії з природою і процвітання у всіх сферах життя. Вони здатні відбивати погану енергію, таким чином захищаючи від неї, і залучати гарну енергію: здоров'я, щастя і добробут. Фен-шуй підказує, які дзеркала вибрати для дому та де їх повісити. Ось кілька основних правил:

  1. Не створюйте інсталяцію або галерею з декількох дзеркал. Коли ви подивитеся в них, ви відчуєте себе ніяково і розбитим всередині.
  2. Дзеркала слід розташувати так, щоб вони відображали цікаві види за вікном, рослини або картини з протилежної стіни. Завдяки цьому позитивна енергія буде діяти в інтер'єрі з подвоєною силою.
  3. Вибирайте для будинку гладкі, рівні і чисті дзеркала. Ті, у кого брудна або пошкоджена поверхня, демонструють спотворене зображення і будуть привносити лицемірство, фальш в життя своїх власників.
  4. Дзеркала в передпокої обов'язкові, але фен-шуй пропонує не вішати їх перед входом - це для того, щоб щастя не втекло з дому.

Чи прислухатися до цих порад, вирішувати вам, але в будь-якому випадку, розміщення дзеркал в будинку вимагає ретельного підходу.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 12
Коментарі
Наташа 24.11.2020 в 20:05
new comment
Люди даже делают зеркальные потолки в спальнях или напротив спальной кровати и кому-то это нравится даже.
Еня 29.10.2020 в 17:30
new comment
И надо быть осторожным с антикварными зеркалами. Давно известно, что зеркала сохраняют энергетику хозяина, не зря же их используют в магических ритуалах или гаданиях. С рекомендациями фен-шуя тоже согласна.
Марго 29.10.2020 в 13:03
new comment
Зеркало -- это особый атрибут в интерьере, даже магический. Поэтому, я за соблюдение правил и чтобы все было по фен-шую.
Ангелина 29.10.2020 в 08:10
new comment
Обожаю большие зеркала, чтобы можно было видеть себя во весть рост. Зеркальная стена в прихожей (особенно в маленькой) увеличивает пространство. В ванной - это исключительно функциональное назначение. Про кухню и столовую задумалась только сейчас. Действительно , если добавить зеркальный декор, помещение будет смотреться интереснее.
Надя 28.10.2020 в 19:42
new comment
Смотря еще сколько вы собираетесь использовать зеркал. Будет лучше, если в каждой спальне будет иметься не большое зеркало, при этом стоит учитывать и общий имеющийся интерьер.
Мария 23.10.2020 в 13:47
new comment
После прочтения статьи решила повесить зеркало в столовой, прямо напротив окна. Я даже словами описать не могу насколько всё получилось гармонично и уютно. Комната наполнилась визуальным пространством и воздухом.
Мася 23.10.2020 в 12:40
new comment
Я люблю например, когда зеркало расположено по центру стены, сильно высоко или наоборот низко мне не нравится.
Юна 23.10.2020 в 09:52
new comment
Интересная статья. Есть над чем задуматься. Пошла, пройдусь по дому, посмотрю что-куда можно перевесить.
Лана 22.10.2020 в 22:13
new comment
Очень люблю большие зеркала в интерьере. Но никак не решусь сделать зеркальный апгрейд в квартире, т.к. боюсь, что уход за зеркалами будет занимать много времени.
Ева 21.10.2020 в 22:26
new comment
Очень полезный совет о том, что зеркало в ванной обязательно должно иметь защитный слой, учту это при покупке.
Мария 01.10.2020 в 16:50
new comment
Люблю зеркала, и считаю что они расширяют и освежают интерьер. Не приемлю их только в спальне. Существует масса вариантов зеркального декора, который сегодня очень актуален.
Яромир 01.10.2020 в 14:22
new comment
В прихожей зеркало нужно не только из за феншуя, но и для того чтобы привести себя в порядок перед выходом из дома!
Отменить
Додати коментар
Жалюзі на замовлення в Житомирі
Якісні жалюзі або ролети - це справжній маст-хев будинку, в офісі, в магазині, салоні краси, клініці, - де завгодно. Сонцезахисні системи дозволяють уберегти приміщення від надлишку сонячного світла, а деякі варіації ще й чудово працюють на шумоізоляцію і захист від злому.
Детальніше
Як зібрати вертикальні жалюзі
Як зібрати вертикальні жалюзі
Безперечно, кращим варіантом для закривання вікон вважаються жалюзі. Їх найчастіше вішають вдома, на роботі, в школах, університетах та лікарнях. Слід зазначити, що збірка вертикальних жалюзі - це зовсім просто.
Чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?
Чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?
Вибір оптимальної сонцезахисної системи - це завжди справа досить-таки відповідальна. Все-таки на комфорт в будинку впливає дуже багато факторів і надлишок сонячного світла в спекотні дні - не найкраще, що можна уявити.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00