Як правильно повісити дзеркала в будинку

Як правильно повісити дзеркала в будинку

Дзеркало - невід'ємний елемент будь-якої квартири. Найчастіше їх розміщують у ванних кімнатах і коридорах, але вони також з'являються і в інших, менш очевидних кімнатах, таких як вітальня, їдальня або спальня.

Дзеркало для їдальні

У ванній і передпокої дзеркала в першу чергу функціональні. Однак варто подивитися на них через декоративну призму, і тоді ви знайдете їм застосування і в інших приміщеннях. Дзеркало - це елемент, який прикрасить простір і підкреслить його найбільші переваги. Відмінна ідея - розмістити дзеркало на одній зі стін їдальні, навпроти вікна, над комодом або врівень зі стільницею. Це зробить кімнату світлішою. Відображена в ньому люстра додатково створить цікаву атмосферу і ефект гри світла. Дзеркало відмінно впишеться в оформлення вітальні, якщо правильно підібрати раму.

Куди не вішати дзеркало

Перш ніж його повісити, обов'язково перевірте, що в ньому буде відображатися, і подумайте, чи влаштовує вас таке зображення. Уникайте розміщення декількох дзеркал на протилежних стінах - за винятком кількох виправданих випадків (наприклад, в маленькій ванній кімнаті) це може дати дивний ефект перевантаження.

Дзеркала, як і будь-який інший елемент інтер'єру будинку, схильні до пошкоджень, особливо в таких приміщеннях, як ванні кімнати або кухні, де часто відбуваються перепади температури і вологості повітря. Вибираючи дзеркала для цих кімнат, переконайтеся, що моделі оснащені додатковим захисним шаром, інакше з часом на їх поверхні можуть з'явитися непривабливі темні плями.

Розміщення дзеркала по фен-шуй

Згідно з китайською філософією, оточення людей впливає на їх долю. Ця школа робить акцент на практичний дизайн інтер'єру, який повинен забезпечити відчуття гармонії з природою і процвітання у всіх сферах життя. Вони здатні відбивати погану енергію, таким чином захищаючи від неї, і залучати гарну енергію: здоров'я, щастя і добробут. Фен-шуй підказує, які дзеркала вибрати для дому та де їх повісити. Ось кілька основних правил:

  1. Не створюйте інсталяцію або галерею з декількох дзеркал. Коли ви подивитеся в них, ви відчуєте себе ніяково і розбитим всередині.
  2. Дзеркала слід розташувати так, щоб вони відображали цікаві види за вікном, рослини або картини з протилежної стіни. Завдяки цьому позитивна енергія буде діяти в інтер'єрі з подвоєною силою.
  3. Вибирайте для будинку гладкі, рівні і чисті дзеркала. Ті, у кого брудна або пошкоджена поверхня, демонструють спотворене зображення і будуть привносити лицемірство, фальш в життя своїх власників.
  4. Дзеркала в передпокої обов'язкові, але фен-шуй пропонує не вішати їх перед входом - це для того, щоб щастя не втекло з дому.

Чи прислухатися до цих порад, вирішувати вам, але в будь-якому випадку, розміщення дзеркал в будинку вимагає ретельного підходу.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 31.08.2020
Просмотрено: 78 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору