Філії
руукр

Як правильно повісити дзеркала в будинку

Зміст
Дзеркало для їдальні
Куди не вішати дзеркало
Розміщення дзеркала по фен-шуй

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Дзеркало - невід'ємний елемент будь-якої квартири. Найчастіше їх розміщують у ванних кімнатах і коридорах, але вони також з'являються і в інших, менш очевидних кімнатах, таких як вітальня, їдальня або спальня.

Дзеркало для їдальні

У ванній і передпокої дзеркала в першу чергу функціональні. Однак варто подивитися на них через декоративну призму, і тоді ви знайдете їм застосування і в інших приміщеннях. Дзеркало - це елемент, який прикрасить простір і підкреслить його найбільші переваги. Відмінна ідея - розмістити дзеркало на одній зі стін їдальні, навпроти вікна, над комодом або врівень зі стільницею. Це зробить кімнату світлішою. Відображена в ньому люстра додатково створить цікаву атмосферу і ефект гри світла. Дзеркало відмінно впишеться в оформлення вітальні, якщо правильно підібрати раму.

Куди не вішати дзеркало

Перш ніж його повісити, обов'язково перевірте, що в ньому буде відображатися, і подумайте, чи влаштовує вас таке зображення. Уникайте розміщення декількох дзеркал на протилежних стінах - за винятком кількох виправданих випадків (наприклад, в маленькій ванній кімнаті) це може дати дивний ефект перевантаження.

Дзеркала, як і будь-який інший елемент інтер'єру будинку, схильні до пошкоджень, особливо в таких приміщеннях, як ванні кімнати або кухні, де часто відбуваються перепади температури і вологості повітря. Вибираючи дзеркала для цих кімнат, переконайтеся, що моделі оснащені додатковим захисним шаром, інакше з часом на їх поверхні можуть з'явитися непривабливі темні плями.

Розміщення дзеркала по фен-шуй

Згідно з китайською філософією, оточення людей впливає на їх долю. Ця школа робить акцент на практичний дизайн інтер'єру, який повинен забезпечити відчуття гармонії з природою і процвітання у всіх сферах життя. Вони здатні відбивати погану енергію, таким чином захищаючи від неї, і залучати гарну енергію: здоров'я, щастя і добробут. Фен-шуй підказує, які дзеркала вибрати для дому та де їх повісити. Ось кілька основних правил:

  1. Не створюйте інсталяцію або галерею з декількох дзеркал. Коли ви подивитеся в них, ви відчуєте себе ніяково і розбитим всередині.
  2. Дзеркала слід розташувати так, щоб вони відображали цікаві види за вікном, рослини або картини з протилежної стіни. Завдяки цьому позитивна енергія буде діяти в інтер'єрі з подвоєною силою.
  3. Вибирайте для будинку гладкі, рівні і чисті дзеркала. Ті, у кого брудна або пошкоджена поверхня, демонструють спотворене зображення і будуть привносити лицемірство, фальш в життя своїх власників.
  4. Дзеркала в передпокої обов'язкові, але фен-шуй пропонує не вішати їх перед входом - це для того, щоб щастя не втекло з дому.

Чи прислухатися до цих порад, вирішувати вам, але в будь-якому випадку, розміщення дзеркал в будинку вимагає ретельного підходу.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 12
Коментарі
Наташа 24.11.2020 в 20:05
new comment
Люди даже делают зеркальные потолки в спальнях или напротив спальной кровати и кому-то это нравится даже.
Еня 29.10.2020 в 17:30
new comment
И надо быть осторожным с антикварными зеркалами. Давно известно, что зеркала сохраняют энергетику хозяина, не зря же их используют в магических ритуалах или гаданиях. С рекомендациями фен-шуя тоже согласна.
Марго 29.10.2020 в 13:03
new comment
Зеркало -- это особый атрибут в интерьере, даже магический. Поэтому, я за соблюдение правил и чтобы все было по фен-шую.
Ангелина 29.10.2020 в 08:10
new comment
Обожаю большие зеркала, чтобы можно было видеть себя во весть рост. Зеркальная стена в прихожей (особенно в маленькой) увеличивает пространство. В ванной - это исключительно функциональное назначение. Про кухню и столовую задумалась только сейчас. Действительно , если добавить зеркальный декор, помещение будет смотреться интереснее.
Надя 28.10.2020 в 19:42
new comment
Смотря еще сколько вы собираетесь использовать зеркал. Будет лучше, если в каждой спальне будет иметься не большое зеркало, при этом стоит учитывать и общий имеющийся интерьер.
Мария 23.10.2020 в 13:47
new comment
После прочтения статьи решила повесить зеркало в столовой, прямо напротив окна. Я даже словами описать не могу насколько всё получилось гармонично и уютно. Комната наполнилась визуальным пространством и воздухом.
Мася 23.10.2020 в 12:40
new comment
Я люблю например, когда зеркало расположено по центру стены, сильно высоко или наоборот низко мне не нравится.
Юна 23.10.2020 в 09:52
new comment
Интересная статья. Есть над чем задуматься. Пошла, пройдусь по дому, посмотрю что-куда можно перевесить.
Лана 22.10.2020 в 22:13
new comment
Очень люблю большие зеркала в интерьере. Но никак не решусь сделать зеркальный апгрейд в квартире, т.к. боюсь, что уход за зеркалами будет занимать много времени.
Ева 21.10.2020 в 22:26
new comment
Очень полезный совет о том, что зеркало в ванной обязательно должно иметь защитный слой, учту это при покупке.
Мария 01.10.2020 в 16:50
new comment
Люблю зеркала, и считаю что они расширяют и освежают интерьер. Не приемлю их только в спальне. Существует масса вариантов зеркального декора, который сегодня очень актуален.
Яромир 01.10.2020 в 14:22
new comment
В прихожей зеркало нужно не только из за феншуя, но и для того чтобы привести себя в порядок перед выходом из дома!
Отменить
Додати коментар
Світильники в японському стилі
Коли стандартні рішення набридають своєю банальністю і хочеться чогось нового, екзотичного, то відмінним вибором стане використання елементів декору в японському стилі. Тренд на запозичення національних і етнічних декорів активно розвивається, адже це дозволяє впровадити в інтер'єрі щось оригінальне.
Детальніше
Хімчистка вертикальних жалюзі
Хімчистка вертикальних жалюзі
Для вертикальних ламелей хімічне чищення один з найбільш раціональних видів догляду. Застосовується вона через досить великі проміжки часу, так як процес складний і вимагає професійного підходу, спеціального обладнання та витратних матеріалів.
Шпалери в інтер'єрі вітальні
Шпалери в інтер'єрі вітальні
Сучасний дизайн шпалер для вітальні відрізняється різноманітністю, для будь-якого стилю інтер'єру можна знайти цікаві варіанти, що підкреслюють смак і індивідуальність господаря квартири. При виборі шпалер для вітальні необхідно в першу чергу враховувати, яке приміщення планується оформляти. Умови освітленості, розмір і форма кімнати відіграють визначальну роль, адже колір, насиченість тону а також малюнок настінного покриття можуть значно змінити сприйняття інтер'єру.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень