• Головна
  • Блог
  • Як працюють тканинні ролети з електроприводом

Як працюють тканинні ролети з електроприводом

Зміст
Переваги рулонних штор
Як користуватися пристроєм?
Про що слід пам'ятати в процесі установки?

Багато людей відмовляються від використання штор і гардин в своїх оселях. На їх зміну прийшли сучасні тканинні ролети з електроприводом. Це естетичні, функціональні вироби, здатні стати & laquo; родзинкою & raquo; в будь-якому дизайні інтер'єру. Головне, що такий декор не перевантажує обстановку і йому не потрібен особливий догляд. Експериментуйте з квітами і візерунками: асортимент тканинних ролетів величезний, і дозволяє навіть вимогливому клієнтові підібрати підходящий варіант. В європейських країнах такий варіант оформлення вікон користується особливою популярністю досить давно. Там ролети присутні практично в кожній оселі, навіть в громадських установах. Розглянемо детально, як працюють тканинні ролети з електроприводом.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Переваги рулонних штор

Популярність таких виробів обумовлена ??наступними перевагами:

  1. Відсутність необхідності в догляді. Справа в тому, що тканина обробляється спеціальною речовиною, яка відштовхує бруд, пил і вологу. Головне, що подібна просочення захищає поверхню від вигорання на сонячних променях
  2. Можливість установки в будь-якому приміщенні. Завдяки цьому, ви зможете захистити приміщення від сонячних променів і вбережете кімнатні рослини від впливу УФ.
  3. Відсутність складнощів в процесі застосування. Штори ви зможете без особливих зусиль відкривати і закривати. Причому робити це можна за допомогою виконавчі електричні і вручну.

Доглядати за такими шторами теж дуже просто, так як вони не мають потреби у вологому прибиранні, і на них не осідає бруд, завдяки просоченню. Якщо вам здасться, що подібні штори не створюють в приміщенні затишку, можете комбінувати їх з класичними шторами, гардинами. Зараз вважається модним поєднання класики і сучасного стилю в приміщенні.

Як користуватися пристроєм?

Ролети з електромеханізмом є максимально зручними в процесі використання & ndash; не вимагають від користувача абсолютно ніяких зусиль. Вони відрізняються від звичайних ролетів наявністю мотора. З його допомогою полотно автоматично пересувається в необхідному напрямку. Існує всього два варіанти управління ролетів з електромеханізмом:

  1. Стаціонарний спосіб & ndash; за допомогою кнопки, встановленої на поверхні. Досить натиснути на кнопку, щоб підняти або опустити полотно.
  2. Також можна скористатися дистанційним методом & ndash; для цього потрібно застосовувати пульт.

Набагато простіше, звичайно ж, користуватися пультом. Існують удосконалені системи, що дозволяють за допомогою одного пульта контролювати всі ролети в будинку. Додатково, деякі користувачі встановлюють таймер, щоб полотно самостійно піднімалося і опускалося в чітко встановлений час.

Такі установки не тільки здатні заощадити час, а й дозволяють контролювати рівень освітлення в приміщенні. Особливо зручно використовувати ролетні штори на об'ємних віконних конструкціях, так як важкі полотна вручну піднімати складно.

Про що слід пам'ятати в процесі установки?

Перед тим, як проводити монтаж, необхідно оцінити вагу штори. Якщо полотно буде важким, & nbsp; трубка маленька, то з часом може статися деформація вироби. Через це система може взагалі перестати функціонувати.

Якщо ви не володієте необхідними навичками, скористайтеся послугами професіонала. Таким чином, ви зможете розраховувати на тривалий період експлуатації штори.

Популярні питання наших клієнтів
Чи можна самостійно встановити рулонні штори з електроприводом?

Самостійно встановити жалюзі з електроприводом набагато складніше, ніж з механічним управлінням. Треба враховувати, що при самостійному монтажі, на такий виріб не поширюватимуться гарантійні зобов'язання. Краще довірити цю роботу професіоналам.

Чи всі ролети можна облаштувати електричним приводом?

На рулонні жалюзі з діаметром вала від 19 мм до 80 мм можна встановити електропривод. Привід не встановлюється на бамбукові ролети.

В яких випадках взагалі неможливо відмовитися від автоматичного управління?

Якщо у вас мансардні вікна, або жалюзі розташовуються на великій висоті, то єдине рішення буде - автоматичне керування. Якщо вага виробу досить великий, то управляти ним вручну, теж буде досить проблематично.

Бувають поломки в автоматичній системі управління?

Автоматична система, як і будь-яка інша, може виходити з ладу. При перших же сигналах необхідно викликати майстра для ремонту. Викликати поломку електричного приводу можуть значні перепади напруги електромережі, неправильний монтаж проводів, потрапляння всередину блоку управління сторонніх предметів, вологи і багато інших причин.

Які ознаки поломки автоматичної системи управління?

Отклонения от нормальной работы: полотно заклинило в определенном положении; в закрытом положении виден перекос; неправильное распознавание электроприводом команд с панели или пульта управления; посторонние звуки при работе привода; отсутствие реакции на команды с пульта управления.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 4
Коментарі
Аля 08.09.2019 в 23:09
new comment
У нас на работе практически все роллеты установлены с электроприводом - с использованием пульта. Очень удобно. Единственный минус - это когда кто-то из сотрудников на место пульт не положит.
Екатерина 03.12.2020 в 10:26
new comment
Это Вам надо было стационарную кнопку устанавливать и пульт искать не нужно, только помнить где находится кнопка.
Максим 11.08.2019 в 00:07
new comment
Заказывали недавно установку рулонных штор с электрическим управлением себе в офисный демонстрационный зал, по совместительству и конференцзал. Когда необходимо быстро убрать освещение или сделать его частичным, это лучшая вещь крайне удобная и необходимая.
Алина 15.08.2019 в 02:34
new comment
И нам бы хотелось заказать именно такие тканевые ролеты с электроприводом. Вопрос в том, насколько это будет актуально для простой квартиры, вы же все таки их в офис их заказывали!
Отменить
Додати коментар
Підготування до поклейки шпалер
Поклейка шпалер - простий спосіб освіжити будь-який інтер'єр. Це не складно і не вимагає особливих навичок, але варто пам'ятати про кілька аспектів, які забезпечать успіх
Детальніше
Як створити затишний білий інтер'єр
Як створити затишний білий інтер'єр
Вибираючи білий інтер'єр, велика частина людей не знають - він відмінно поєднується з пастельними тонами. Подібну комбінацію досить часто використовують при оформленні житлового простору самих різних стилів, завдяки чому виходять справжні витвори інтер'єру. Спокійна кольорова палітра пастельних відтінків сприяє появі позитивних емоцій, почуття свободи, розкутості, гарного настрою
Гідроізоляція підвалу зсередини від грунтових вод: методи захисту будівлі від вологи
Гідроізоляція підвалу зсередини від грунтових вод: методи захисту будівлі від вологи
При будівництві будівлі окрему увагу необхідно приділити гідроізоляції підвалу і захисту його від проникнення грунтових вод. В іншому випадку фундамент будівлі буде регулярно піддаватися негативному впливу і зруйнуватися набагато раніше, ніж заплановано. Щоб запобігти передчасному руйнуванню, необхідно використовувати якісні матеріали і враховувати всі рекомендації
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00