Як працюють тканинні ролети з електроприводом
Багато людей відмовляються від використання штор і гардин в своїх оселях. На їх зміну прийшли сучасні тканинні ролети з електроприводом. Це естетичні, функціональні вироби, здатні стати & laquo; родзинкою & raquo; в будь-якому дизайні інтер'єру. Головне, що такий декор не перевантажує обстановку і йому не потрібен особливий догляд. Експериментуйте з квітами і візерунками: асортимент тканинних ролетів величезний, і дозволяє навіть вимогливому клієнтові підібрати підходящий варіант. В європейських країнах такий варіант оформлення вікон користується особливою популярністю досить давно. Там ролети присутні практично в кожній оселі, навіть в громадських установах. Розглянемо детально, як працюють тканинні ролети з електроприводом.
Переваги рулонних штор
Популярність таких виробів обумовлена ??наступними перевагами:
- Відсутність необхідності в догляді. Справа в тому, що тканина обробляється спеціальною речовиною, яка відштовхує бруд, пил і вологу. Головне, що подібна просочення захищає поверхню від вигорання на сонячних променях
- Можливість установки в будь-якому приміщенні. Завдяки цьому, ви зможете захистити приміщення від сонячних променів і вбережете кімнатні рослини від впливу УФ.
- Відсутність складнощів в процесі застосування. Штори ви зможете без особливих зусиль відкривати і закривати. Причому робити це можна за допомогою виконавчі електричні і вручну.
Доглядати за такими шторами теж дуже просто, так як вони не мають потреби у вологому прибиранні, і на них не осідає бруд, завдяки просоченню. Якщо вам здасться, що подібні штори не створюють в приміщенні затишку, можете комбінувати їх з класичними шторами, гардинами. Зараз вважається модним поєднання класики і сучасного стилю в приміщенні.
Як користуватися пристроєм?
Ролети з електромеханізмом є максимально зручними в процесі використання & ndash; не вимагають від користувача абсолютно ніяких зусиль. Вони відрізняються від звичайних ролетів наявністю мотора. З його допомогою полотно автоматично пересувається в необхідному напрямку. Існує всього два варіанти управління ролетів з електромеханізмом:
- Стаціонарний спосіб & ndash; за допомогою кнопки, встановленої на поверхні. Досить натиснути на кнопку, щоб підняти або опустити полотно.
- Також можна скористатися дистанційним методом & ndash; для цього потрібно застосовувати пульт.
Набагато простіше, звичайно ж, користуватися пультом. Існують удосконалені системи, що дозволяють за допомогою одного пульта контролювати всі ролети в будинку. Додатково, деякі користувачі встановлюють таймер, щоб полотно самостійно піднімалося і опускалося в чітко встановлений час.
Такі установки не тільки здатні заощадити час, а й дозволяють контролювати рівень освітлення в приміщенні. Особливо зручно використовувати ролетні штори на об'ємних віконних конструкціях, так як важкі полотна вручну піднімати складно.
Про що слід пам'ятати в процесі установки?
Перед тим, як проводити монтаж, необхідно оцінити вагу штори. Якщо полотно буде важким, & nbsp; трубка маленька, то з часом може статися деформація вироби. Через це система може взагалі перестати функціонувати.
Якщо ви не володієте необхідними навичками, скористайтеся послугами професіонала. Таким чином, ви зможете розраховувати на тривалий період експлуатації штори.
- Чи можна самостійно встановити рулонні штори з електроприводом?
-
Самостійно встановити жалюзі з електроприводом набагато складніше, ніж з механічним управлінням. Треба враховувати, що при самостійному монтажі, на такий виріб не поширюватимуться гарантійні зобов'язання. Краще довірити цю роботу професіоналам.
- Чи всі ролети можна облаштувати електричним приводом?
-
На рулонні жалюзі з діаметром вала від 19 мм до 80 мм можна встановити електропривод. Привід не встановлюється на бамбукові ролети.
- В яких випадках взагалі неможливо відмовитися від автоматичного управління?
-
Якщо у вас мансардні вікна, або жалюзі розташовуються на великій висоті, то єдине рішення буде - автоматичне керування. Якщо вага виробу досить великий, то управляти ним вручну, теж буде досить проблематично.
- Бувають поломки в автоматичній системі управління?
-
Автоматична система, як і будь-яка інша, може виходити з ладу. При перших же сигналах необхідно викликати майстра для ремонту. Викликати поломку електричного приводу можуть значні перепади напруги електромережі, неправильний монтаж проводів, потрапляння всередину блоку управління сторонніх предметів, вологи і багато інших причин.
- Які ознаки поломки автоматичної системи управління?
-
Отклонения от нормальной работы: полотно заклинило в определенном положении; в закрытом положении виден перекос; неправильное распознавание электроприводом команд с панели или пульта управления; посторонние звуки при работе привода; отсутствие реакции на команды с пульта управления.



Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.