Стиль біоніка в інтер'єрі

Зміст
Стиль біоніка в інтер'єрі: що він собою являє?
Основні відмінні риси стилю біоніка в інтер'єрі: які вони?
Сонцезахисні системи для стилю біоніка: на які варто звертати увагу?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Стиль біоніка - один з найбільш незаслужено забутих стилів інтер'єру, який навряд чи подібний хоч у чомусь з іншими. Стиль біоніка реалізують в інтер'єрах, в цілому, досить рідко, як мінімум, тому, що це досить недешеве задоволенням. Біоніка - це щось на кшталт синтезу або навіть еклектики еко і хай-тек стилів. У будь-якому випадку, якщо ви захочете реалізувати саме його, то можете бути впевнені, що такий інтер'єр буде тільки у вас.

Стиль біоніка в інтер'єрі: що він собою являє?

Біоніка вельми своєрідний стиль в архітектурі і дизайні інтер'єрів. Його суть полягає в тісному зв'язку природи і нових технологічних досягнень. Саме тому, стиль біоніка - це максимально комфортний і функціональний стиль інтер'єру.

Біонічне дизайн в інтер'єрах є найбільш прогресивним, і одночасно природним і близьким до природи напрямком. При цьому, він не настільки цілісний, як той же еко-стиль, який далеко не завжди зручний для життя. Відсутність цієї цілісності компенсується стовідсотковим комфортом.

Основні відмінні риси стилю біоніка в інтер'єрі: які вони?

Цей стиль характеризують:

  • переважно світла колірна гамма, приємна оку, неконтрастная і абсолютно не набридлива;
  • нестандартні прийоми зонування, що робить такий інтер'єр ідеальним для студій;
  • структурна будова;
  • оформлення за принципом модульних конструкцій.

Такий неабиякий і сучасний стиль, будь-яке приміщення зробить унікальним, оригінальним, функціонально продуманим і максимально комфортним. Ми сподіваємося, що скоро він увійде в моду, адже переваг у нього більш, ніж достатньо.

Біоніка - це не просто копіювання природних форм і об'єктів. Це органічний зв'язок, простота і виразна пластичність, мінімум ресурсів для максимуму комфортної функціональності і зручності. Меблі краще вибирати максимально комфортну, найкраще - футуристичну. Доречні, в тому числі, підсвічування меблів.

Як декор відмінно підійдуть великі і маленькі горщики з живими рослинами. Рослини повинні бути досить екзотичними, незвичайними. Декору має бути не надто багато і весь декор повинен так чи інакше перегукуватися з еко- або хай-тек темою.

Колірна гамма стилю біоніка базується на природних, натуральних відтінках. Занадто яскравих контрастів тут бути не повинно, як і неприродних, кислотних відтінків або подсветок. Популярні відтінки - коричневий, зелений, чорний, білий, кремовий.

Концепція біоніки грунтується на твердженні, що природні форми навколишньої природи є досконалими, тому текстури, декоративні елементи інтер'єру повторюються в стилі з тієї гармонійністю, яка властива природі.

Відображення природного середовища в интерьерном стилі біоніка має на увазі неймовірні й фантастичні задуми. Наприклад, будинок як продовження горбистого схилу, крісло з сітчастою структурою, що нагадує повітряну серпанок, легкі тюлі, які як би нагадують про туманах, стіни - бджолині стільники, шафа - печера. У стилі біоніка не повинно бути занадто геометричних ліній, гострих кутів. Всі предмети обстановки повинні бути максимально ергономічними.

Сонцезахисні системи для стилю біоніка: на які варто звертати увагу?

Вибір сонцезахисних систем для стилю біоніка - це досить непросто. Як мінімум, тому, що кожен з таких інтер'єрів - максимально індивідуальний. При виборі, ми радимо вам спиратися на те, на чому ж все-таки робить основний акцент у вашому концепті: на еко-частина, або ж на хай-тек. Якщо перший варіант - то придивіться до горизонтальних дерев'яних жалюзі, або ж класичним тканинним ролетів. Якщо другий - то зверніть увагу на алюмінієві жалюзі, також добре підійдуть пластикові. Універсальний варіант для обох випадків - штори-блекаут, які ідеально підійдуть для спалень, втім, для інших приміщень стилю біоніка - теж.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 5
Коментарі
Людмила 30.10.2020 в 10:58
new comment
Никогда не слышала про такой стиль, но с мебелью подобных форм знакома. Зонирование в таком стиле и правда необычное, но удобное и продуманное. Мне нравится.
Инга 23.10.2020 в 19:26
new comment
Впервые читаю о таком стиле, но очень заинтересовалась. Хорошая идея выбирать в основном светлые, не надоедающие цвета и модульные конструкции.
Kira 23.10.2020 в 13:03
new comment
Такой стиль можно выбрать так же и для офисного помещения, смотреться будет оригинально.
Алекс 22.10.2020 в 17:39
new comment
Тк сейчас идет популяризация эко-стилей, то стиль бионика вполне выглядит современным
Мила 22.10.2020 в 17:37
new comment
Какой интересный и необычный стиль. Пока не могу понять свое отношение к нему. Нужно больше примеров.
Отменить
Додати коментар
Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно
Рулонні штори найчастіше підрізають для того, щоб змінити дизайн кімнати, виконати декорування, підігнати їх відповідно до розмірів прорізів вікон. Це необхідно при зміні місця проживання. Якщо спочатку ваше вікно мало одні розміри, а після ви в'їхали в іншу квартиру і при цьому не хочете купувати нові віконні конструкції, необхідно знати, як обрізати рулонні штори по ширині самостійно.
Детальніше
Що має на увазі дизайн-проект трикімнатної квартири
Що має на увазі дизайн-проект трикімнатної квартири
Дизайн трикімнатних апартаментів - завдання одночасно проста і складна. Власники подібного приміщення не обмежені метражем, а тому немає необхідності стримувати фантазію. Але, в той же час, всі три кімнати повинні гармоніювати між собою. А це нелегко. Та й варіантів інтер'єру 3 кімнатної квартири маса. Так що після ретельного аналізу дизайнерських «фішок», можна вибрати те, що сподобається кожному члену сім'ї. Кращі ідеї - на фото. Дизайн трикімнатної квартири площею близько 75 квадратних метрів створювався для сім'ї з трьох осіб. Об'єкт розташовується в новому житловому комплексі бізнес-класу, а тому в апартаментах цього комплексу найбільш органічно виглядає сучасний стиль інтер'єру з його динамічністю і мінімалістичністю.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00