Стиль біоніка в інтер'єрі

Зміст
Стиль біоніка в інтер'єрі: що він собою являє?
Основні відмінні риси стилю біоніка в інтер'єрі: які вони?
Сонцезахисні системи для стилю біоніка: на які варто звертати увагу?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Стиль біоніка - один з найбільш незаслужено забутих стилів інтер'єру, який навряд чи подібний хоч у чомусь з іншими. Стиль біоніка реалізують в інтер'єрах, в цілому, досить рідко, як мінімум, тому, що це досить недешеве задоволенням. Біоніка - це щось на кшталт синтезу або навіть еклектики еко і хай-тек стилів. У будь-якому випадку, якщо ви захочете реалізувати саме його, то можете бути впевнені, що такий інтер'єр буде тільки у вас.

Стиль біоніка в інтер'єрі: що він собою являє?

Біоніка вельми своєрідний стиль в архітектурі і дизайні інтер'єрів. Його суть полягає в тісному зв'язку природи і нових технологічних досягнень. Саме тому, стиль біоніка - це максимально комфортний і функціональний стиль інтер'єру.

Біонічне дизайн в інтер'єрах є найбільш прогресивним, і одночасно природним і близьким до природи напрямком. При цьому, він не настільки цілісний, як той же еко-стиль, який далеко не завжди зручний для життя. Відсутність цієї цілісності компенсується стовідсотковим комфортом.

Основні відмінні риси стилю біоніка в інтер'єрі: які вони?

Цей стиль характеризують:

  • переважно світла колірна гамма, приємна оку, неконтрастная і абсолютно не набридлива;
  • нестандартні прийоми зонування, що робить такий інтер'єр ідеальним для студій;
  • структурна будова;
  • оформлення за принципом модульних конструкцій.

Такий неабиякий і сучасний стиль, будь-яке приміщення зробить унікальним, оригінальним, функціонально продуманим і максимально комфортним. Ми сподіваємося, що скоро він увійде в моду, адже переваг у нього більш, ніж достатньо.

Біоніка - це не просто копіювання природних форм і об'єктів. Це органічний зв'язок, простота і виразна пластичність, мінімум ресурсів для максимуму комфортної функціональності і зручності. Меблі краще вибирати максимально комфортну, найкраще - футуристичну. Доречні, в тому числі, підсвічування меблів.

Як декор відмінно підійдуть великі і маленькі горщики з живими рослинами. Рослини повинні бути досить екзотичними, незвичайними. Декору має бути не надто багато і весь декор повинен так чи інакше перегукуватися з еко- або хай-тек темою.

Колірна гамма стилю біоніка базується на природних, натуральних відтінках. Занадто яскравих контрастів тут бути не повинно, як і неприродних, кислотних відтінків або подсветок. Популярні відтінки - коричневий, зелений, чорний, білий, кремовий.

Концепція біоніки грунтується на твердженні, що природні форми навколишньої природи є досконалими, тому текстури, декоративні елементи інтер'єру повторюються в стилі з тієї гармонійністю, яка властива природі.

Відображення природного середовища в интерьерном стилі біоніка має на увазі неймовірні й фантастичні задуми. Наприклад, будинок як продовження горбистого схилу, крісло з сітчастою структурою, що нагадує повітряну серпанок, легкі тюлі, які як би нагадують про туманах, стіни - бджолині стільники, шафа - печера. У стилі біоніка не повинно бути занадто геометричних ліній, гострих кутів. Всі предмети обстановки повинні бути максимально ергономічними.

Сонцезахисні системи для стилю біоніка: на які варто звертати увагу?

Вибір сонцезахисних систем для стилю біоніка - це досить непросто. Як мінімум, тому, що кожен з таких інтер'єрів - максимально індивідуальний. При виборі, ми радимо вам спиратися на те, на чому ж все-таки робить основний акцент у вашому концепті: на еко-частина, або ж на хай-тек. Якщо перший варіант - то придивіться до горизонтальних дерев'яних жалюзі, або ж класичним тканинним ролетів. Якщо другий - то зверніть увагу на алюмінієві жалюзі, також добре підійдуть пластикові. Універсальний варіант для обох випадків - штори-блекаут, які ідеально підійдуть для спалень, втім, для інших приміщень стилю біоніка - теж.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 5
Коментарі
Людмила 30.10.2020 в 10:58
new comment
Никогда не слышала про такой стиль, но с мебелью подобных форм знакома. Зонирование в таком стиле и правда необычное, но удобное и продуманное. Мне нравится.
Инга 23.10.2020 в 19:26
new comment
Впервые читаю о таком стиле, но очень заинтересовалась. Хорошая идея выбирать в основном светлые, не надоедающие цвета и модульные конструкции.
Kira 23.10.2020 в 13:03
new comment
Такой стиль можно выбрать так же и для офисного помещения, смотреться будет оригинально.
Алекс 22.10.2020 в 17:39
new comment
Тк сейчас идет популяризация эко-стилей, то стиль бионика вполне выглядит современным
Мила 22.10.2020 в 17:37
new comment
Какой интересный и необычный стиль. Пока не могу понять свое отношение к нему. Нужно больше примеров.
Отменить
Додати коментар
Кафе в японському стилі
Все частіше люди вирішують відкривати ресторани або кафе в японському стилі з відповідною кухнею і блюдами. Деякі помилково плутають і роблять якийсь синтез китайського і японського стилю. Щоб організувати саме класичне японське заклад, потрібно знати про тонкощі. Ними ми і поділимося.
Детальніше
Колоніальний стиль в інтер'єрі
Колоніальний стиль в інтер'єрі
Колоніальний стиль - це ідеальне рішення для всіх тих, хто хоче експериментів. Спочатку він виник тоді, коли Великобританія почала кампанію із захоплення нових земель і тамтешні житла обставлялися в британському стилі, але все ж, з нальотом етніки.
Особливості установки захисних ролет
Особливості установки захисних ролет
Шукайте, як встановити ролети своїми руками? Особливості установки захисних ролет на вікна своїми руками. Керівництво, інструкції, фото. Самостійний монтаж ролет. Що для цього необхідно?
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00