Стиль біоніка в інтер'єрі

Зміст
Стиль біоніка в інтер'єрі: що він собою являє?
Основні відмінні риси стилю біоніка в інтер'єрі: які вони?
Сонцезахисні системи для стилю біоніка: на які варто звертати увагу?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Стиль біоніка - один з найбільш незаслужено забутих стилів інтер'єру, який навряд чи подібний хоч у чомусь з іншими. Стиль біоніка реалізують в інтер'єрах, в цілому, досить рідко, як мінімум, тому, що це досить недешеве задоволенням. Біоніка - це щось на кшталт синтезу або навіть еклектики еко і хай-тек стилів. У будь-якому випадку, якщо ви захочете реалізувати саме його, то можете бути впевнені, що такий інтер'єр буде тільки у вас.

Стиль біоніка в інтер'єрі: що він собою являє?

Біоніка вельми своєрідний стиль в архітектурі і дизайні інтер'єрів. Його суть полягає в тісному зв'язку природи і нових технологічних досягнень. Саме тому, стиль біоніка - це максимально комфортний і функціональний стиль інтер'єру.

Біонічне дизайн в інтер'єрах є найбільш прогресивним, і одночасно природним і близьким до природи напрямком. При цьому, він не настільки цілісний, як той же еко-стиль, який далеко не завжди зручний для життя. Відсутність цієї цілісності компенсується стовідсотковим комфортом.

Основні відмінні риси стилю біоніка в інтер'єрі: які вони?

Цей стиль характеризують:

  • переважно світла колірна гамма, приємна оку, неконтрастная і абсолютно не набридлива;
  • нестандартні прийоми зонування, що робить такий інтер'єр ідеальним для студій;
  • структурна будова;
  • оформлення за принципом модульних конструкцій.

Такий неабиякий і сучасний стиль, будь-яке приміщення зробить унікальним, оригінальним, функціонально продуманим і максимально комфортним. Ми сподіваємося, що скоро він увійде в моду, адже переваг у нього більш, ніж достатньо.

Біоніка - це не просто копіювання природних форм і об'єктів. Це органічний зв'язок, простота і виразна пластичність, мінімум ресурсів для максимуму комфортної функціональності і зручності. Меблі краще вибирати максимально комфортну, найкраще - футуристичну. Доречні, в тому числі, підсвічування меблів.

Як декор відмінно підійдуть великі і маленькі горщики з живими рослинами. Рослини повинні бути досить екзотичними, незвичайними. Декору має бути не надто багато і весь декор повинен так чи інакше перегукуватися з еко- або хай-тек темою.

Колірна гамма стилю біоніка базується на природних, натуральних відтінках. Занадто яскравих контрастів тут бути не повинно, як і неприродних, кислотних відтінків або подсветок. Популярні відтінки - коричневий, зелений, чорний, білий, кремовий.

Концепція біоніки грунтується на твердженні, що природні форми навколишньої природи є досконалими, тому текстури, декоративні елементи інтер'єру повторюються в стилі з тієї гармонійністю, яка властива природі.

Відображення природного середовища в интерьерном стилі біоніка має на увазі неймовірні й фантастичні задуми. Наприклад, будинок як продовження горбистого схилу, крісло з сітчастою структурою, що нагадує повітряну серпанок, легкі тюлі, які як би нагадують про туманах, стіни - бджолині стільники, шафа - печера. У стилі біоніка не повинно бути занадто геометричних ліній, гострих кутів. Всі предмети обстановки повинні бути максимально ергономічними.

Сонцезахисні системи для стилю біоніка: на які варто звертати увагу?

Вибір сонцезахисних систем для стилю біоніка - це досить непросто. Як мінімум, тому, що кожен з таких інтер'єрів - максимально індивідуальний. При виборі, ми радимо вам спиратися на те, на чому ж все-таки робить основний акцент у вашому концепті: на еко-частина, або ж на хай-тек. Якщо перший варіант - то придивіться до горизонтальних дерев'яних жалюзі, або ж класичним тканинним ролетів. Якщо другий - то зверніть увагу на алюмінієві жалюзі, також добре підійдуть пластикові. Універсальний варіант для обох випадків - штори-блекаут, які ідеально підійдуть для спалень, втім, для інших приміщень стилю біоніка - теж.

Задати питання
Опубликавано: 12.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Японська меблі
Якщо ви бажаєте в своїй квартирі відпочивати від стресів навколишнього життя, бажаєте поринути в атмосферу спокою і комфорту, варто звернути увагу на можливість облаштування кімнати в японському стилі.
Детальніше
Cтиль експресіонізм
Cтиль експресіонізм
Стиль експресіонізм - це один з популярних сучасних стилів як в мистецтві в цілому, так і в інтер'єрі, зокрема. Експресивність стилю полягає, перш за все, в поєднанні непоєднуваного, в цікавій грі світла, використанні контрастних відтінків.
Майстер клас по виготовленню римської штори
Майстер клас по виготовленню римської штори
Римські штори своїми руками - це простіше, ніж здається. У нашому огляді - поради щодо вибору тканини, розміру і кріплення таких штор
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень