Які бувають види замків для ролет

Зміст
Ригельна Блокада
Нижній замок ригеля
Бічні засувки ручного типу
Вимикач замкового типу
Амбарний замок

Самі рольставні сконструйовані таким чином, щоб забезпечити надійний захист дверних і віконних прорізів від навмисного злому. Незалежно від того, з якого матеріалу виготовляють ролети, від ціни і якості виробника, обраного рівня надійності, додаткового обладнання гратами і т. Д., Конструкція не буде повноцінно функціонувати, якщо не оснастити її надійним замком.

Замикаючий механізм & ndash; це може бути різноманітна система, що забезпечує необхідний рівень безпеки. Розглянемо, які бувають види замків для ролет, їх специфіку і правила вибору.

Ригельна Блокада

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0 Цей механізм просто незамінний у випадку з автоматизованими ролетами. Конструктивно складається з особливих блокуючих ригелів, які розміщені на спеціальному валу і монтуються всередині захисного короба. Кількість ригелів може бути різним, залежно від ширини того отвору, який повинні закрити рольставні.

В середньому, на кожних півметра необхідний один ригель. Зламати такий захист буде складно, так як вся система розміщується всередині спеціального короба і захищена від сторонніх очей. Щоб зламати цей короб і дістатися до самих ригелів, потрібні не просто особливі інструменти і час, а й спеціальні знання про будову системи. Ціна ригелів буде відрізнятися, в залежності від типажу вироби, розмірів, особливостей монтажу і обраного профілю ролетів.

Нижній замок ригеля

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0 Цей елемент є одним з комплектуючих конструкції на ручному управлінні. Для його функціонування в останню планку віконниць врізають замок, який працює за такою системою:

  • При повороті замку віконниці розсуваються.
  • Рух полотна блокується пластинами, які входять в напрямні.
  • Щоб зняти блокування, потрібно просто вставити ключ.

Замок може бути виконаний в одностороннім або двостороннім установці. Управління може здійснюватися як з однієї, так і з двох сторін.

Бічні засувки ручного типу

Це простий і зрозумілий варіант ригельного замку. Зовнішні засувки дуже прості, їх управління не викличе ніяких труднощів. Але від цього конструкція зовсім не менш надійна.

Коли йде зсув засувок в центральну частину, полотно можна легко регулювати, а коли засувки розсуваються в протилежні сторони, пластини чітко фіксують положення полотна.

Засувки бічного типу встановлюють з внутрішньої частини приміщення, а якщо виникає потреба установки зовнішнього захисту, конструкція доповнюється ригельним замком. Ці засувки коштують недорого, при цьому забезпечують відмінний захист.

Вимикач замкового типу

Цей елемент монтується в стіну і використовується в конструкціях з автоматичним приводом. Щоб підняти полотно віконниць, потрібно просто вставити ключ в свердловину, це замкне електричну ланцюжок і запустить електропривод.

Замок розташовується як із зовнішнього, так і з внутрішньої частини. Функціональність цього пристрою може блокувати полотно з рольставней і виступати як пусковий пристрій.

Амбарний замок

Для підвищення захисту часто використовують навісний амбарний замок. Це простий і доступний спосіб, рівень захисту якого дуже невисокий, тому як зрізати дужку можна без особливих проблем усього за пару хвилин. Але, не дивлячись на те, що амбарний замок не відрізняється високою надійністю, багато хто вибирає його з-за низької вартості. Найчастіше подібні фіксатори застосовують в закритих павільйонах і торгових точках.

Тепер у вас не повинно виникнути питань на рахунок того, які бувають види замків для ролет!

Популярні питання наших клієнтів
У яких випадках не варто користуватися замком на захисних ролети?

Не бажано користуватися замком в таких ситуаціях: користувач приміщення змінився, трапилася поломка під час експлуатації, був загублений ключ і замок відкрити не можна, був зламаний ключ, або він залишився в середині замку.

Навіщо потрібні замки для рольставен, які функції вони виконують?

Основна функція замку - фіксація ролет в певному стані, наприклад, опущеному. Міцне і надійне замкове пристрій дозволяє надійно захистити житло від сторонніх очей.

Що необхідно зробити у разі поломки замка на рольставнях?

Частіше за інших виходять з ладу ригельні замки. У разі поломки, спробуйте акуратно викрутити гвинти в кріпильної системі і зніміть ламелі. Це дозволить вам швидко відкрити рольставні.

Як підібрати хороший замок для рольставні На що звернути увагу при виборі?

Вибираючи замок для рольставен звертаємо увагу на: статус приміщення, спосіб управління ролетами, наявність додаткової охорони будівлі, ступінь бажаного комфорту, чи потрібно встановлювати двосторонній замок

Як самостійно замінити замок на рольставнях, черговість дій?

Щоб замінити замок на рольставнях необхідно: відкрити короб, видалити ригелі які вже вийшли з ладу, встановити нові, прикріпити кришку назад на своє місце, налаштувати ролети.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 25.03.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
У чому різниця між елітним дизайнерським ремонтом квартири і простим ремонтом?
В последнее время нас часто спрашивают, в чём разница между обычным и дизайнерским ремонтом квартиры и какой вариант лучше выбрать? В данной статье мы постараемся максимально полно дать ответ на данный вопрос, ну а выбор, какой ремонт заказывать и у кого делать вам.
Детальніше
Як оформити спальню в стилі мінімалізм
Як оформити спальню в стилі мінімалізм
Оздоблення спальної кімнати. Меблі в спальні стилю мінімалізм. Поради дизайнерів. Мінімалізм не допускає будь-яких розкиданих речей або предметів в кімнаті, тому слід попередньо передбачити місця для зберігання особистих речей, постільних речей і т.д., щоб вони не псували стриману красу спальні. Існує кілька різновидів цього напрямку, в яких допускаються елементи японського або урбаністичного стилів, а також деякі складові стилю хай-тек. Кольорове оформлення спальні. Освітлення для спальні в стилі мінімалізм. Основний елемент в спальні. Декор мінімалізму в спальній кімнаті
Дизайн квартири в стилі лофт
Дизайн квартири в стилі лофт
Як оформити квартиру в стилі лофт: фото готових інтер'єрів. Поради по ремонту житла в стилі лофт. Вибір матеріалів для обробки стелі і стін. Незамінні аксесуари в дизайні - меблі, картини. «Лофт», з'явившись відносно недавно, стрімко завоював високу популярність і широке поширення в сфері оформлення інтер'єрів. Однією з причин цього є його універсальність. Лофт-стиль прекрасно підходить і для невеликих квартир-студій, і для оформлення досить просторих апартаментів, і для облаштування офісних приміщень. Максимальна функціональність при порівняно невеликих витратах і мінімумі надмірностей
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00