Які бувають види замків для ролет

Зміст
Ригельна Блокада
Нижній замок ригеля
Бічні засувки ручного типу
Вимикач замкового типу
Амбарний замок

Самі рольставні сконструйовані таким чином, щоб забезпечити надійний захист дверних і віконних прорізів від навмисного злому. Незалежно від того, з якого матеріалу виготовляють ролети, від ціни і якості виробника, обраного рівня надійності, додаткового обладнання гратами і т. Д., Конструкція не буде повноцінно функціонувати, якщо не оснастити її надійним замком.

Замикаючий механізм & ndash; це може бути різноманітна система, що забезпечує необхідний рівень безпеки. Розглянемо, які бувають види замків для ролет, їх специфіку і правила вибору.

Ригельна Блокада

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0 Цей механізм просто незамінний у випадку з автоматизованими ролетами. Конструктивно складається з особливих блокуючих ригелів, які розміщені на спеціальному валу і монтуються всередині захисного короба. Кількість ригелів може бути різним, залежно від ширини того отвору, який повинні закрити рольставні.

В середньому, на кожних півметра необхідний один ригель. Зламати такий захист буде складно, так як вся система розміщується всередині спеціального короба і захищена від сторонніх очей. Щоб зламати цей короб і дістатися до самих ригелів, потрібні не просто особливі інструменти і час, а й спеціальні знання про будову системи. Ціна ригелів буде відрізнятися, в залежності від типажу вироби, розмірів, особливостей монтажу і обраного профілю ролетів.

Нижній замок ригеля

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0 Цей елемент є одним з комплектуючих конструкції на ручному управлінні. Для його функціонування в останню планку віконниць врізають замок, який працює за такою системою:

  • При повороті замку віконниці розсуваються.
  • Рух полотна блокується пластинами, які входять в напрямні.
  • Щоб зняти блокування, потрібно просто вставити ключ.

Замок може бути виконаний в одностороннім або двостороннім установці. Управління може здійснюватися як з однієї, так і з двох сторін.

Бічні засувки ручного типу

Це простий і зрозумілий варіант ригельного замку. Зовнішні засувки дуже прості, їх управління не викличе ніяких труднощів. Але від цього конструкція зовсім не менш надійна.

Коли йде зсув засувок в центральну частину, полотно можна легко регулювати, а коли засувки розсуваються в протилежні сторони, пластини чітко фіксують положення полотна.

Засувки бічного типу встановлюють з внутрішньої частини приміщення, а якщо виникає потреба установки зовнішнього захисту, конструкція доповнюється ригельним замком. Ці засувки коштують недорого, при цьому забезпечують відмінний захист.

Вимикач замкового типу

Цей елемент монтується в стіну і використовується в конструкціях з автоматичним приводом. Щоб підняти полотно віконниць, потрібно просто вставити ключ в свердловину, це замкне електричну ланцюжок і запустить електропривод.

Замок розташовується як із зовнішнього, так і з внутрішньої частини. Функціональність цього пристрою може блокувати полотно з рольставней і виступати як пусковий пристрій.

Амбарний замок

Для підвищення захисту часто використовують навісний амбарний замок. Це простий і доступний спосіб, рівень захисту якого дуже невисокий, тому як зрізати дужку можна без особливих проблем усього за пару хвилин. Але, не дивлячись на те, що амбарний замок не відрізняється високою надійністю, багато хто вибирає його з-за низької вартості. Найчастіше подібні фіксатори застосовують в закритих павільйонах і торгових точках.

Тепер у вас не повинно виникнути питань на рахунок того, які бувають види замків для ролет!

Популярні питання наших клієнтів
У яких випадках не варто користуватися замком на захисних ролети?

Не бажано користуватися замком в таких ситуаціях: користувач приміщення змінився, трапилася поломка під час експлуатації, був загублений ключ і замок відкрити не можна, був зламаний ключ, або він залишився в середині замку.

Навіщо потрібні замки для рольставен, які функції вони виконують?

Основна функція замку - фіксація ролет в певному стані, наприклад, опущеному. Міцне і надійне замкове пристрій дозволяє надійно захистити житло від сторонніх очей.

Що необхідно зробити у разі поломки замка на рольставнях?

Частіше за інших виходять з ладу ригельні замки. У разі поломки, спробуйте акуратно викрутити гвинти в кріпильної системі і зніміть ламелі. Це дозволить вам швидко відкрити рольставні.

Як підібрати хороший замок для рольставні На що звернути увагу при виборі?

Вибираючи замок для рольставен звертаємо увагу на: статус приміщення, спосіб управління ролетами, наявність додаткової охорони будівлі, ступінь бажаного комфорту, чи потрібно встановлювати двосторонній замок

Як самостійно замінити замок на рольставнях, черговість дій?

Щоб замінити замок на рольставнях необхідно: відкрити короб, видалити ригелі які вже вийшли з ладу, встановити нові, прикріпити кришку назад на своє місце, налаштувати ролети.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 25.03.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Для чого потрібна 3D-візуалізація проекту
Ремонт будинку - це складний технічно і досить вимотує психологічно процес, результат якого вплине на якість вашого життя. Тому, приходячи до дизайнера, який пропонує послуги по дизайну інтер'єру, до початку робіт хочеться бути впевненим в якості кінцевого результату
Детальніше
Що таке рулонні штори?
Що таке рулонні штори?
Якщо ви вирішили зробити свій будинок більш комфортним і сучасним, то ролетні штори - варіант саме для вас. Вони ідеально впишуться в будь-який інтер'єр і прослужать максимально довго.
Інтер'єр спальні в японському стилі
Інтер'єр спальні в японському стилі
Функциональность и изысканная простота японских спален — удивительная особенность традиционного и современного интерьера. В этой комнате каждому важно почувствовать свободу, дать себе возможность отдохнуть и хорошо выспаться. Японская культура обустройства спальни отлична от европейских традиций. Поэтому мы расскажем о традиционном подходе к вопросу интерьера спальни в японском стиле.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00