Стиль біоморфізм

Зміст
Біоморфізм в інтер'єрі: що він собою являє?
Як правильно реалізувати стиль біоморфізм в інтер'єрі?
Кому підійде стиль біоморфізм в інтер'єрі?
Яка сонцезахисна система ідеально підійде для стилю біоморфізм?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Стиль біоморфізм - це досить новий напрямок в дизайні інтер'єру. Насправді, він зібрав мало не все краще, що взагалі є в сучасних інтер'єрах. Тут і максимально функціональне використання простору, тут і простота, але при цьому - висока якість в обробці, тут також застосування натуральних матеріалів, застосування оптимальної кількості декору. Втім, про все по порядку.

Біоморфізм в інтер'єрі: що він собою являє?

Біоморфізм - це особлива філософія. Вона має на увазі максимум функціональності, максимум раціонального використання матеріалів, мінімум декору. Свобода руху і простір для погляду. Великі вікна і панорамне скління, відсутність стін між холом, вітальнею, кухнею і їдальнею або перетворення їх в мобільні і прозорі перегородки. Зонування в цьому стилі завжди організовується досить цікаво і тут теж можна експериментувати. Все це дозволяє окремим зонам органічно перетікати одна в одну, а погляду блукати по плавним контурам приміщень, меблів і спрямовуватися в зовнішній простір.

Як правильно реалізувати стиль біоморфізм в інтер'єрі?

  1. Якщо з квартири проглядається красивий пейзаж, нехай він буде доступний погляду протягом світлового дня. Якщо ж нічого привабливого за межами інтер'єрів немає, закрийте вікна шторами, які добре пропускають світло, але приховують подробиці. Також добре підійдуть функціональні сонцезахисні системи; так як велика кількість текстилю в цьому стилі виглядає не дуже гармонійно.
  2. Психологічний і фізичний комфорт - основні властивості інтер'єру в стилі біоморфізм. І саме на цьому робиться основний акцент. Дуже важливо, щоб квартира, виконана в стилі біоморфізм була острівцем абсолютного релаксу.
  3. Все повинно бути не стільки минималистично, скільки лаконічно. Надмірність - це головний ворог стилю біоморфізм, тут точно не повинно бути ні кричущої дорожнечі, ні кітчу, ні еклектики. Чи не аскетизм, але близько того: декоративних елементів повинно бути не надто багато і, в ідеалі, вони повинні бути функціональними. Підійдуть, наприклад, цікаві, дизайнерські світильники. Весь декор потрібно підбирати дуже і дуже ретельно. Чудовою прикрасою такого інтер'єру, до речі, будуть живі рослини в діжках або невеликих горщиках.
  4. Природні матеріали та імітації. Стіни та підлога облицьовуються природними матеріалами. У їх числі дерево, цегла, камінь, шпалери з соломки, проста штукатурка. При цьому, всі матеріали повинні бути максимально високої якості.
  5. Колірна гамма в стилі біоморфізм повинна бути максимально спокійною. Базові коричневі кольори, сірі, білий, айворі, допускаються пастельні відтінки. Без яскравих акцентів зовсім можна обійтися, або ж варто зробити їх мінімальними.
  6. При всьому своєму мінімалізмі, інтер'єр в стилі біоморфізм не повинен виглядати дешево. Респектабельність і презентабельність стилю досягається за рахунок використання максимально якісних матеріалів меблів і обробки, а також за рахунок ідеально вивірених пропорцій і збалансованого кількості декору.

Кому підійде стиль біоморфізм в інтер'єрі?

Біоморфізм універсальний: він підходить як для квартир, так і для приватних будинків, як для невеликих квартир, так і для квартир-студій. А ще, він ідеальний для цінителів функціональності і мінімалізму, які цінують, щоб кожна річ була на своєму місці і несла свої, цілком конкретні функції.

Яка сонцезахисна система ідеально підійде для стилю біоморфізм?

Як було сказано вище, натуральні матеріали в стилі біоморфізм виглядають максимально логічно і гармонійно. Так що, в цьому стилі будуть дуже здорово виглядати горизонтальні дерев'яні жалюзі, ролети з грубого або необробленого полотна. Однотонні ролети будуть виглядати також досить красиво, незаяложений і, при цьому, не будуть перетягувати на себе багато уваги. А ось від пластикових і алюмінієвих кольорових жалюзі, мабуть, варто відмовитися.

Задати питання
Опубликавано: 12.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Жалюзі і ролети у Вінниці
Правильно підібрані, якісні жалюзі - це дуже хороша інвестиція в затишок і комфорт будинку. Сьогодні жалюзі і ролети захищають від надлишку сонячного світла, від зайвого шуму, а деякі - ще й від злому.
Детальніше
Єгипетський стиль в інтер'єрі
Єгипетський стиль в інтер'єрі
Сучасний Єгипет і Древній Єгипет - це два, безумовно, дуже різні держави. У інтер'єрних стилях, найчастіше, намагаються відтворити інтер'єрні особливості та культурні риси саме Стародавнього Єгипту - держави з надзвичайно цікавою історією, цікавою культурою, дуже самобутнього.
Дизайн інтер'єру в японському стилі
Дизайн інтер'єру в японському стилі
Інтер'єр зроблений в японському стилі має філософську спрямованість, яка виражає єднання людини і природи. Тому вдома зроблені в даному стилі вражають своєю лаконічністю, а також виразністю.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень