Чи можна мити жалюзі пароочищувачем?

Зміст
Тонкощі роботи пароочисника
Переваги використання пароочисника
Як очистити жалюзі за допомогою пароочисника

Чи можна мити жалюзі пароочищувачем?

Жалюзі стали чудовою альтернативою штор. Всього кілька рухів керуючим механізмом дозволяє регулювати інтенсивність освітлення в приміщенні. Але, особливості будови і розташування ламелей додають певні складності при збиранні.

Тканина та пластик швидко покриваються пилом, на кухні жалюзі набувають неприємного жовтуватий відтінок і обростають жирними плямами. Частка в пральній машинці більшості моделей просто небезпечна, тому деякі використовують пароочиститель. У цій статті ми розповімо переваги і особливості цього варіанту очищення жалюзі.

Тонкощі роботи пароочисника

Працює пароочиститель за допомогою чистої води, яка заливається перед використанням. При активації механізму, вода нагрівається до високих температур і перетворюється на пару, яка під високим тиском подається назовні. Пар під високим тиском очищає поверхню, розріджуючи бруд і навіть в'їдаються плями. При цьому немає необхідності використовувати допоміжні очисні засоби. Деякі моделі пароочищувачів поставляються з різними насадками, що спрощує в рази догляд за будь-якою поверхнею.

Саме тому прилад рекомендується використовувати під час чищення жалюзі. Всього за кілька хвилин ви отримуєте чисті ламелі, незалежно від використовуваного матеріалу.

Переваги використання пароочисника

Очищення жалюзі паром відрізняється наступними перевагами:

  • справляється з очищенням від плям, незалежно від типу жалюзі і використовуваного матеріалу. Регульована подача пари ефективно очищає пластик, бамбук і навіть делікатну тканину;
  • немає необхідності знімати конструкцію перед чищенням, незалежно від ступеня забруднення;
  • очищення парою займає всього кілька хвилин, навіть в разі складних жирних плям;
  • пар застосовується для очищення жалюзі від плям продуктів харчування, пилу, бруду, жиру, масла, досить тільки кілька разів пройтися по забрудненого ділянці пароочищувачем;
  • відпадає необхідність у використанні абразивних і агресивних миючих засобів, які легко справляються з плямами, але призвести до пошкодження поверхні при очищенні.

І найголовніше — зручність і простота застосування. З приладом впорається навіть дитина, досить просто дотримуватися простих правил техніки безпеки.

Як очистити жалюзі за допомогою пароочисника

Для очищення горизонтальних жалюзі найкраще використовувати спеціальну насадку. Вона може бути присутнім в комплекті пароочисника, але при необхідності товар легко купується в інтернет-магазині. Потужність тиску при збиранні підбирається в залежності від матеріалу ламелей — для бамбука і пластика трохи вище, для тканини нижче.

Насадкою необхідно акуратно проводити по кожній ламелі, тільки в такому випадку можна гарантувати максимально ретельне очищення. Якщо пляма не очистилося з першого разу, рекомендується провести пароочищувачем кілька разів.

Пароочищувач оптимально справляється з очищенням жалюзі і не пошкоджує його поверхню, економлячи час і сили незалежно від масштабу прибирання.

Популярні питання наших клієнтів

Чи не утвориться в будинку зайва волога після чистки жалюзі пароочищувачем?

Хоча багато хто вважає, що використання пароочисника в побуті призводить до вогкості в приміщенні, насправді це не так. Розгромна замовна стаття волога швидко зникає. А повітря в будинку навпаки стає чистішим і свіжим. Особливо це корисно в зимовий період, коли повітря пересушене.

Яку воду краще заливати в пароочиститель щоб не зіпсувати жалюзі?

Часто можна почути таку думку що вода повинна заливатися виключно дистильована, але можна використовувати і звичайну воду. Дистильована вода гірше утворює пару і погано випаровується.

Які жалюзі краще не очищати пароочищувачем, щоб не зіпсувати?

Є тканини, які не можна очищати пароочищувачем, інакше вони деформуються і далі використовувати їх буде не можна. Це натуральний льон, наприклад. Але і в цьому випадку можна знайти вихід - встановити менший рівень пара.

Чи зможе очищення за допомогою пароочисника впоратися з проблемою пилових кліщів?

Так, пароочиститель допоможе впоратися з проблемою пилових кліщів, усунути різні алергени, бактерії. Також пар прибере з жалюзі неприємний запах і трохи зволожує повітря в приміщенні.

Чи потрібно попередньо очищати жалюзі перед обробкою пароочищувачем?

Ні, пароочиститель прекрасно впоратися з проблемою самостійно без попереднього очищення миючими засобами або спеціальними препаратами. Навіть просто протирати пил перед цим немає необхідності.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2023
Коментарів: 9
Коментарі
Ира 03.12.2020 в 14:09
new comment
Я счастливая обладательница пароочистителя, а у мамы во всех комнатах горизонтальные жалюзи. Она всегда так мучается с ними, окна высокие, жалюзей много. Обязательно возьмём с собой пароочиститель к маме в гости. Я ее давно уговариваю купить и себе такой же аппарат. Думаю, это еще один аргумент.
Лиля 29.10.2020 в 20:05
new comment
Думала, с таким заголовком ответ будет "нельзя!". Очень удивлена, что можно. Никогда бы не предположила.
Марика 29.10.2020 в 20:05
new comment
Думаю, пластиковые жалюзи просто расплавятся от такой температуры. Разве нет? Рискованно.
Deralli 03.10.2019 в 03:05
new comment
За счет пара жалюзи отмываются быстро, но стоит контролировать мощность, чтобы их напросто не повредить.
Elana 22.08.2019 в 00:02
new comment
Я не пробовала чистить жалюзи именно пароочистителем, хотя было бы неплохо попробовать. Не знаю почему некоторые пишут, что он может испортить жалюзи, ведь столько положительных отзывов об этом.
Марта 19.08.2019 в 13:54
new comment
Раньше горизонтальные жалюзи мыла вручную в ванной. Процесс достаточно трудоемкий. Теперь пользуюсь пароочистителем. Времени и усилий затрачиваю гораздо меньше, а эффект радует больше.
Алена 18.08.2019 в 23:48
new comment
Именно таким образом и мою свою жалюзи. У меня горизонтальные. В первый раз вытирала тряпочкой каждую ламелю. Потом почитала в интернете - и теперь все делаю только с пароочистителем.
Алена 17.08.2019 в 04:16
new comment
Лично я паровой очиститель еще ни разу не использовала, так же это наверно зависит, какие жалюзи вы собираетесь им чистить. Для деревянных или бамбуковых жалюзей такой пароочиститель однозначно не подойдет.
Таня 05.09.2019 в 00:03
new comment
Алена, а почему вы утверждаете, что для деревянных или бамбуковых жалюзи не подойдет? В статье написано, что пароочиститель подходит для любых жалюзи. Только нужно грамотно выбирать мощность давления.
Отменить
Додати коментар
Майстер клас по виготовленню римської штори
Римські штори своїми руками - це простіше, ніж здається. У нашому огляді - поради щодо вибору тканини, розміру і кріплення таких штор
Детальніше
Чи потрібно фарбувати захисні ролети
Чи потрібно фарбувати захисні ролети
Фарбувати або не фарбувати рольставні? Захисні ролети з алюмінію не схильні до корозії, тому не потребують регулярної забарвленням і нанесенні на поверхню будь-яких додаткових шарів.
Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?
Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?
Вертикальні жалюзі сьогодні неймовірно популярні. Вони зручні, вони дуже добре, естетично виглядають, вони дозволяють оптимально захищати приміщення, в якому вони встановлені від надлишку сонячного світла.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв`яжеться з вами