Чи можна мити жалюзі пароочищувачем?

Чи можна мити жалюзі пароочищувачем?

Жалюзі стали чудовою альтернативою штор. Всього кілька рухів керуючим механізмом дозволяє регулювати інтенсивність освітлення в приміщенні. Але, особливості будови і розташування ламелей додають певні складності при збиранні.

Тканина та пластик швидко покриваються пилом, на кухні жалюзі набувають неприємного жовтуватий відтінок і обростають жирними плямами. Частка в пральній машинці більшості моделей просто небезпечна, тому деякі використовують пароочиститель. У цій статті ми розповімо переваги і особливості цього варіанту очищення жалюзі.

Тонкощі роботи пароочисника

Працює пароочиститель за допомогою чистої води, яка заливається перед використанням. При активації механізму, вода нагрівається до високих температур і перетворюється на пару, яка під високим тиском подається назовні. Пар під високим тиском очищає поверхню, розріджуючи бруд і навіть в'їдаються плями. При цьому немає необхідності використовувати допоміжні очисні засоби. Деякі моделі пароочищувачів поставляються з різними насадками, що спрощує в рази догляд за будь-якою поверхнею.

Саме тому прилад рекомендується використовувати під час чищення жалюзі. Всього за кілька хвилин ви отримуєте чисті ламелі, незалежно від використовуваного матеріалу.

Переваги використання пароочисника

Очищення жалюзі паром відрізняється наступними перевагами:

  • справляється з очищенням від плям, незалежно від типу жалюзі і використовуваного матеріалу. Регульована подача пари ефективно очищає пластик, бамбук і навіть делікатну тканину;
  • немає необхідності знімати конструкцію перед чищенням, незалежно від ступеня забруднення;
  • очищення парою займає всього кілька хвилин, навіть в разі складних жирних плям;
  • пар застосовується для очищення жалюзі від плям продуктів харчування, пилу, бруду, жиру, масла, досить тільки кілька разів пройтися по забрудненого ділянці пароочищувачем;
  • відпадає необхідність у використанні абразивних і агресивних миючих засобів, які легко справляються з плямами, але призвести до пошкодження поверхні при очищенні.

І найголовніше — зручність і простота застосування. З приладом впорається навіть дитина, досить просто дотримуватися простих правил техніки безпеки.

Як очистити жалюзі за допомогою пароочисника

Для очищення горизонтальних жалюзі найкраще використовувати спеціальну насадку. Вона може бути присутнім в комплекті пароочисника, але при необхідності товар легко купується в інтернет-магазині. Потужність тиску при збиранні підбирається в залежності від матеріалу ламелей — для бамбука і пластика трохи вище, для тканини нижче.

Насадкою необхідно акуратно проводити по кожній ламелі, тільки в такому випадку можна гарантувати максимально ретельне очищення. Якщо пляма не очистилося з першого разу, рекомендується провести пароочищувачем кілька разів.

Пароочиститель оптимально справляється з очищенням жалюзі і не пошкоджує його поверхню, економлячи час і сили незалежно від масштабу прибирання.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 15.08.2019
Просмотрено: 359 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору