Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Лаконічний дизайн - копія мінімалізму або унікальний стиль?

Лаконічний дизайн - копія мінімалізму або унікальний стиль?

Зміст
Основні ідеї
Як розширити простір

В процесі облаштування квартир багато дизайнерів використовують поняття «лаконічний дизайн». Деякі плутають його з мінімалізмом, але насправді існують деякі відмінності. Якщо при мінімалізмі йде відмова від декору і зайвих предметів інтер'єру, то в процесі реалізації лаконічного дизайну основна ставка робиться на розумний розбір використовуваного простору, з'єднання технологічності і комфорту. Найбільш актуальне дизайн для невеликих квартир-студій. Навіть за умови малогабаритного приміщення, ви зможете отримати найнесподіваніший результат, який безсумнівно порадує в результаті.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні ідеї

До важливих моментів облаштування інтер'єру в лаконічному стилі варто віднести:

  • застосування модульних конструкцій і функціональних меблів;
  • зонування простору за допомогою освітлення і перегородок;
  • максимально просте оформлення.

Розстановка акцентів за допомогою системи освітлення або яскравих предметів дозволяє уникнути якоїсь безликості. Навіть якщо в кімнаті зовсім немає місця, досить просто повісити одну незвичайну картину, як вся квартира заграє новими фарбами.

Лаконічність бере основу з скандинавського дизайну, коли невелике приміщення отримує максимум природного світла за рахунок грамотної розстановки меблів і правильної корекції - дерев'яна підлога з світлих порід дерев, стіни сірого або білого кольору. Декор можна не використовувати. Штори якщо використовуються, то однотонні, без складного малюнка або бахроми. Вітається також використання тканинних жалюзі, вони дозволяють регулювати силу сонячного світіння.

Як розширити простір

Щоб домогтися візуального розширення простору, досить просто використовувати більше глянцевих і скляних поверхонь. Ідеально - установка скляної панелі на шафу-купе. В такому випадку ви отримуєте відмінну систему зберігання для особистих речей і обман зору, який візуально збільшує кімнату вдвічі.

У лаконічному стилі якщо ви можете залишити простір вільним, краще не захаращувати його. Навіть якщо може здатися, що для підлоги ваза або рослина стануть прикрасою, найчастіше вони просто займають місце і обмежують простір.

При виборі оздоблювальних матеріалів рекомендується зупинити свою увагу на світлих тонах. Темні кольори можуть застосовуватися виключно в якості засобів відтінків нюансів - темні ніжки у світлого столу, темні рамки картин і т.п.

Лаконічність не означає обмеженість, досить просто продумати заздалегідь габарити будь-якого предмету меблів і прорахувати їх місце розташування.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Дизайн маленької кухні в сталінці
Будинки, побудовані в 30-х - наприкінці 50-х років минулого століття, в просторіччі звані сталинками, завжди цікавили покупців вторинки завдяки своїм безперечних переваг: високим стелям, великим вікнам, хорошою площі. Однак ремонт в сталінці вимагає великих вкладень, і причина тому - зношені інженерні комунікації, необхідність заміни проводки і серйозні роботи з вирівнюванням підлоги і стін.
Детальніше
Як встановлювати тканинні ролети
Як встановлювати тканинні ролети
Тканинні ролети інакше називають тканинні штори. Обидва визначення виконують одну і ту ж функцію - захист приміщення від проникнення світла, плюс до всього служать в якості декору. Популярність ролети здобули за рахунок своєї простий функціональності, і вони практично не вимагають особливого догляду. Є два варіанти, як встановити тканинні ролети - власноруч або звернутися в спеціалізовану компанію.
Тканинні ролети: як зібрати і встановити?
Тканинні ролети: як зібрати і встановити?
Ви провели ремонт у квартирі і тепер задумалися над тим, як би гідно оформити віконний проріз? Зверніть увагу на тканинні ролети, які легко встановлюються самостійно.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень