• Головна
  • Блог
  • Лаконічний дизайн - копія мінімалізму або унікальний стиль?

Лаконічний дизайн - копія мінімалізму або унікальний стиль?

Зміст
Основні ідеї
Як розширити простір

В процесі облаштування квартир багато дизайнерів використовують поняття «лаконічний дизайн». Деякі плутають його з мінімалізмом, але насправді існують деякі відмінності. Якщо при мінімалізмі йде відмова від декору і зайвих предметів інтер'єру, то в процесі реалізації лаконічного дизайну основна ставка робиться на розумний розбір використовуваного простору, з'єднання технологічності і комфорту. Найбільш актуальне дизайн для невеликих квартир-студій. Навіть за умови малогабаритного приміщення, ви зможете отримати найнесподіваніший результат, який безсумнівно порадує в результаті.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні ідеї

До важливих моментів облаштування інтер'єру в лаконічному стилі варто віднести:

  • застосування модульних конструкцій і функціональних меблів;
  • зонування простору за допомогою освітлення і перегородок;
  • максимально просте оформлення.

Розстановка акцентів за допомогою системи освітлення або яскравих предметів дозволяє уникнути якоїсь безликості. Навіть якщо в кімнаті зовсім немає місця, досить просто повісити одну незвичайну картину, як вся квартира заграє новими фарбами.

Лаконічність бере основу з скандинавського дизайну, коли невелике приміщення отримує максимум природного світла за рахунок грамотної розстановки меблів і правильної корекції - дерев'яна підлога з світлих порід дерев, стіни сірого або білого кольору. Декор можна не використовувати. Штори якщо використовуються, то однотонні, без складного малюнка або бахроми. Вітається також використання тканинних жалюзі, вони дозволяють регулювати силу сонячного світіння.

Як розширити простір

Щоб домогтися візуального розширення простору, досить просто використовувати більше глянцевих і скляних поверхонь. Ідеально - установка скляної панелі на шафу-купе. В такому випадку ви отримуєте відмінну систему зберігання для особистих речей і обман зору, який візуально збільшує кімнату вдвічі.

У лаконічному стилі якщо ви можете залишити простір вільним, краще не захаращувати його. Навіть якщо може здатися, що для підлоги ваза або рослина стануть прикрасою, найчастіше вони просто займають місце і обмежують простір.

При виборі оздоблювальних матеріалів рекомендується зупинити свою увагу на світлих тонах. Темні кольори можуть застосовуватися виключно в якості засобів відтінків нюансів - темні ніжки у світлого столу, темні рамки картин і т.п.

Лаконічність не означає обмеженість, досить просто продумати заздалегідь габарити будь-якого предмету меблів і прорахувати їх місце розташування.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Ванна в японському стилі
Японський стиль оформлення ванних кімнат набирає все більшої популярності. Це, по-перше, екзотичне і свіже рішення, по-друге, він відрізняється практичністю і витонченістю. Простота форм, гармонійне поєднання кольорів - все це дарує певне заспокоєння. До особливостей такого дизайну відноситься простота і максимальна лаконічність.
Детальніше
Особливості та тонкощі опрацювання проекту при перепланування двушки
Особливості та тонкощі опрацювання проекту при перепланування двушки
Типову квартиру можна назвати найпоширенішим варіантом житла. Однак іноді так хочеться змінити звичне під свої потреби! Як же можна змінити план квартири. Двокімнатна квартира - це прекрасно. Вона простора та світла. Але так сприйматися житло буде до пори до часу. У міру зростання сім'ї в ньому стане затісно. Останнім часом жоден дизайн проект не обходиться без перепланування квартири в тій чи іншій мірі, починаючи від створення маленьких гіпсокартонних перегородок, до знесення існуючих цегляних стін, не кажучи вже про протизаконні маніпуляціях з несучими стінами. Звичайно, будь-яке перепланування квартири має і плюси, і мінуси, але, тим не менш, багато хто йде на це, щоб поліпшити існуюче житло і зробити з нього комфортний і затишний будинок.
Купити тканинні жалюзі день-ніч в Києві
Купити тканинні жалюзі день-ніч в Києві
Ролети день-ніч - це система, яка має можливість регулювання світлового потоку. Модель прекрасно підходить інтер'єру будь-якого приміщення. Використання полотна з чергуються смугами в конструкції визначає другу назву такого зручного пристосування - жалюзі день-ніч "зебра". В жалюзі день-ніч використовується спеціальна якісна тканина, що не піддається забрудненню, прекрасно відштовхує вологу і не вигоряє під сонячними променями. Матеріал весь трохи, а весь догляд реально звести до використання сухий щітки для усунення мінімальної кількості пилу, що скупчився.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень