Лаконічний дизайн - копія мінімалізму або унікальний стиль?

В процесі облаштування квартир багато дизайнерів використовують поняття «лаконічний дизайн». Деякі плутають його з мінімалізмом, але насправді існують деякі відмінності. Якщо при мінімалізмі йде відмова від декору і зайвих предметів інтер'єру, то в процесі реалізації лаконічного дизайну основна ставка робиться на розумний розбір використовуваного простору, з'єднання технологічності і комфорту. Найбільш актуальне дизайн для невеликих квартир-студій. Навіть за умови малогабаритного приміщення, ви зможете отримати найнесподіваніший результат, який безсумнівно порадує в результаті.

Лаконічний дизайн - копія мінімалізму або унікальний стиль?

Основні ідеї

До важливих моментів облаштування інтер'єру в лаконічному стилі варто віднести:

  • застосування модульних конструкцій і функціональних меблів;
  • зонування простору за допомогою освітлення і перегородок;
  • максимально просте оформлення.

Розстановка акцентів за допомогою системи освітлення або яскравих предметів дозволяє уникнути якоїсь безликості. Навіть якщо в кімнаті зовсім немає місця, досить просто повісити одну незвичайну картину, як вся квартира заграє новими фарбами.

Лаконічність бере основу з скандинавського дизайну, коли невелике приміщення отримує максимум природного світла за рахунок грамотної розстановки меблів і правильної корекції - дерев'яна підлога з світлих порід дерев, стіни сірого або білого кольору. Декор можна не використовувати. Штори якщо використовуються, то однотонні, без складного малюнка або бахроми. Вітається також використання тканинних жалюзі, вони дозволяють регулювати силу сонячного світіння.

Як розширити простір

Щоб домогтися візуального розширення простору, досить просто використовувати більше глянцевих і скляних поверхонь. Ідеально - установка скляної панелі на шафу-купе. В такому випадку ви отримуєте відмінну систему зберігання для особистих речей і обман зору, який візуально збільшує кімнату вдвічі.

У лаконічному стилі якщо ви можете залишити простір вільним, краще не захаращувати його. Навіть якщо може здатися, що для підлоги ваза або рослина стануть прикрасою, найчастіше вони просто займають місце і обмежують простір.

При виборі оздоблювальних матеріалів рекомендується зупинити свою увагу на світлих тонах. Темні кольори можуть застосовуватися виключно в якості засобів відтінків нюансів - темні ніжки у світлого столу, темні рамки картин і т.п.

Лаконічність не означає обмеженість, досить просто продумати заздалегідь габарити будь-якого предмету меблів і прорахувати їх місце розташування.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 467 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору