Філії
руукр

Який ширини бувають рулонні штори?

Зміст
Яка повинна бути ширина рулонних штор
Як визначитися з параметрами
Висновок

Який ширини бувають рулонні штори?

Рулонні штори стали універсальним способом декорування вікна   захисту приміщення від сонячних променів і вуличного світла. Різноманітність варіантів дозволяє з легкістю підібрати оптимальну систему для будь-якої кімнати — кухні, вітальні, офісу або лекційної зали. Тому при виборі рулонних штор в першу чергу необхідно звернути увагу на ширину. На відміну від жалюзі, рулонні штори повністю закривають вікно і можуть як повністю захистити від сонця, так і створити легкий напівтемрява. Все залежить від того, наскільки якісно підібрані штори.

Яка повинна бути ширина рулонних штор

Щоб конструкція оптимально справлялася з поставленим завданням, важливо підібрати штори, які будуть повністю закривати склопакет. Вибравши відповідний розмір полотна, ролл штори стануть справжньою окрасою приміщення. Залежно від самого вікна різниться і ширина конструкції штор. Для приватного будинку або квартири максимальний показник ширини не повинен перевищувати 150 см.

Для офісів, лікарень, навчальних заклад та інше ширина підбирається індивідуально, так як в таких приміщеннях вікна рідко встановлюються стандартні конструкції. В такому випадку робиться особливий замовлення для виготовлення.

Як визначитися з параметрами

Перш ніж підбирати необхідні параметри, варто ознайомитися з технологією виробництва рулонних штор. Цілісне полотно, найчастіше з тканини, двома кінцями закріплюється на валу, діаметр якого коливається від 1,9 до 4,5 см. Від діаметра вала залежить ширина штори. У нижній частині полотна розміщується металева планка, яка виконує роль вантажу. Ролик тканини з валом встановлюються на верхню частину віконного отвору.

Щоб дізнатися, який саме розмір полотна необхідний у вашому випадку, необхідно виміряти відстань між внутрішніми штапиками (або рейками). Ширина готового виробу тканинних штор повинна як мінімум відповідати вимірами або не набагато перевищувати їх. В іншому випадку, послу установки конструкції з боків залишаться смужки, які будуть пропускати світло з вулиці.

Після вимірювання вікна необхідно відповідально підійти до вибору вироби. Якщо ви купуєте готову конструкцію, варто пам'ятати про те, що розмірна сітка у різних виробників буде змінюватися. Тому необхідно враховувати тільки ширину полотна. Найчастіше параметри коливається в межах 30-90 см. Але, в деяких випадках, ширина тканинної рулонної штори може досягати 155-160 см. В інших випадках, штори необхідно замовити індивідуально.

Якщо покупки стало зрозуміло, що ширина рейки і полотна ширше вікна, довжину як конструкції, так і тканини можна відрегулювати за допомогою ножиць по металу.

Висновок

Проведення вимірів перед покупкою дозволить з чіткістю підібрати ідеальні рулонні штори. Необхідно тільки максимально провести вимір і записати їх. При проведенні замірів рекомендується використовувати рулетку з металевою стрічкою, яка не розтягується в процесі використання. В результаті ви зможете отримати максимально точні показники, які допоможуть визначитися з показниками штор саме для вашого вікна.

Популярні питання наших клієнтів
Як точно дізнатися розмір рулонних штор для вітальні або іншої кімнати?

Для цього необхідно вибрати модель рулонних штор і перед тим як піти в магазин знімаємо і записуємо розмір вашого вікна або двері. Обов'язково використовуйте будівельну рулетку, а не шкільні лінійки

Як з легкістю закріпити рулонні штори на будь-які пластикові вікна в будинку?

Найбільш простими способами кріплення рулонних штор це використання саморізів або двостороннього спеціального скотча, ще один цікавий варіант - застосування спеціального клею для конструкцій ПВХ

Чи можна при необхідності змінити розмір рулонних штор?

Так можна. Для цього можна розкласти на рівній поверхні саму штору, розібрати всі складові і обрізати вал на потрібну ширину. Також слід обрізати утяжелитель і зібрати штору в одну конструкцію знову.

Розмір штор - вони різні Якими вони бувають, на що орієнтуватися при виборі?

Так, штори мають як стандартну ширину, так і оригінальну, під індивідуальні параметри. Наприклад, стандартною є ширина в 300 - 900 міліметрів, а ось стандартна довжина - 1000-3000 міліметрів.

Як правильно повісити карниз для римських і рулонних штор?

Для цього необхідно розкачати римську штору, розправити ланцюжок управління, після цього встановлюємо кріплення не відстань не більше 15 см від країв карнизів. Близький відворот карниза заводимо за виступ кріплення, потім повертаємо ручку кріплення за годинниковою стрілкою на 90 градусів.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 24.03.2021
Коментарів: 2
Коментарі
Kriss 10.09.2019 в 01:12
new comment
Так можно ведь сделать их на заказ, какую ширину закажете, такие и сделают. Знаю, что рулоные шторы так же используют и для студий, где стекло идет полностью в пол. Они вообще очень практичные.
Мила 19.08.2019 в 23:51
new comment
На фото рулонная штора полностью перекрывает две створки стеклянных дверей. С одной стороны мне кажется там есть и ручка. Насколько это удобно? Ведь их же нужно будет открывать.
Отменить
Додати коментар
Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?
Вертикальні жалюзі сьогодні неймовірно популярні. Вони зручні, вони дуже добре, естетично виглядають, вони дозволяють оптимально захищати приміщення, в якому вони встановлені від надлишку сонячного світла.
Детальніше
Що робити, якщо примерзли захисні ролети на вхідних дверях?
Що робити, якщо примерзли захисні ролети на вхідних дверях?
Чого категорично не можна робити, якщо рольставні примерзли? Як прибрати примерзанню ролет? Пам'ятайте: найправильніший і безпечний варіант - це викликати майстра по ремонту рольставен. Чи можна уникнути примерзання рольставен?
Чи можна прати вертикальні тканинні жалюзі?
Чи можна прати вертикальні тканинні жалюзі?
Вертикальні тканинні жалюзі - це надзвичайно популярний варіант сонцезахисної системи як вдома, так і в навчальних закладах і офісах. Вони недорогі, надійні, відмінно вписуються практично в будь-який інтер'єр, легко керовані, вибрати можна практично будь-яке колірне рішення, а ще, за ними дуже просто доглядати.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень