Філії
руукр

Антідізайн в інтер'єрі

Зміст
Основні риси стилю антидизайн: які вони?
Як реалізувати антидизайн в інтер'єрі?
Які сонцезахисні системи найкраще підійдуть для концепції антидизайну в інтер'єрі?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Антідізайн - це одне з найбільш суперечливих напрямків в дизайні інтер'єру. Антідізайн - це поєднання непоєднуваного, це - кітч, це - відсутність будь-яких кордонів і використання всього того, що може вважатися моветоном в будь-яких інших стилях.

Основні риси стилю антидизайн: які вони?

Назва цього стилю говорить сама за себе. Втім, навіть стилем це назвати складно - це щось на зразок напрямки. Кольори, змішання стилів і фактур, ірраціональність і творчий підхід - для тих, хто цінує унікальність свого інтер'єру. Все правильне стало нудним. Це - ідеальний варіант для творчих натур, які так і не змогли знайти серед всіх інтер'єрних стилів той, який повністю їх влаштує за всіма параметрами. Це поєднання непоєднуваного, це втеча від усталених канонів, це політ фантазії. Насправді, антидизайн - це те саме напрямок, в якому можна все; в тому числі, все те, що як правило, вважається поганим смаком.

Сюрреалізм і провокація, іронія і експерименти над функціональністю, яскраві акценти і гра над формами - все це поєднує в собі антидизайн. Якщо говорити про правила і основних рисах, то як би це не звучало, правил тут, як правило, немає. Точно так же, як немає усталених канонів. Єдине, чого тут не можна - слідувати якомусь одному, строго певного стилю, це завжди повинна бути еклектика на межі, як уже було сказано вище, визначеного дурновкусия.

Як реалізувати антидизайн в інтер'єрі?

Як вже було сказано вище, щоб реалізувати антидизайн в інтер'єрі, потрібно просто перестати слідувати певним правилам. Але в цілому, можна відзначити наступне:

  1. Додайте в ваш сучасний інтер'єр бабусине крісло, розбитий скриня або, навпаки, поряд з бабусиним шифоньєром поставте пластиковий бінбег. Природно, ці предмети ніяк поєднуються між собою, але в інтер'єрі антидизайну це буде як не можна до речі. Точно так же, як ви можете поєднувати досить дорогу техніку з дешевою обробкою, а також меблями, нашвидку збитий з дерев'яних ящиків.
  2. Пожвавити і додати ірраціональності допоможуть яскраві предмети. Перебити ваш старий диван в яскраво-синій або зелений велюр. На худий кінець, раскидайте кольорові подушки.
  3. Як можна зрозуміти з назви, спосіб і відтінки обробки стін, стелі і підлоги-це далеко не ключовий момент. Тут можна робити все, що завгодно. Головне, щоб стіни, підлоги і стелі з іншими предметами інтер'єру створювали свій, еклектичний ансамбль.
  4. Проявіть фантазію. Придумайте своє найзручніше крісло, новий колір або стиль в інтер'єрі. Правда, назва цього напрямку вже є і ви його знаєте - антидизайн.
  5. Кольорові акценти - це одна з головних рис антидизайну. Робіть акценти або на приємні дрібниці, або на чомусь побільше - наприклад, на столику-ведмежа або геометричной канапі. В цілому, важливо, щоб колірне рішення такого інтер'єру було максимально яскравим, базові відтінки і пастель можна сміливо залишити для інших стилів. Акценти можна також робити на яскравих, дизайнерських освітлювальних приладах.

Враховуйте, що яскравість цього стилю підійде далеко не всім. Якщо ви хочете, щоб ваш будинок був місцем для релаксу і стовідсоткової розслабленості, то акценти і еклектика можуть навіть дратувати. Якщо ви передбачаєте такі ризики, то можемо порекомендувати вам зробити хоча б спальню більш нейтральною в плані стилістики і колірних рішень.

Які сонцезахисні системи найкраще підійдуть для концепції антидизайну в інтер'єрі?

Насправді, очевидно, що підійде що завгодно: хоч жалюзі, хоч ролети, хоч штори-плісе, які ідеально підійдуть, до слова, для вікон нестандартної форми: якщо такі плануються в вашому інтер'єрі. Ви можете вибрати як яскраві, так і базові варіанти. Абсолютно все, чого попросить ваша фантазія!

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 5
Коментарі
Леша 29.10.2020 в 18:31
new comment
На фото типичный антидизайн. Кричащие оттенки и сочетание несочетаемого в одной комнате.
Марина 29.10.2020 в 18:30
new comment
Мне кажется, антидизайн можно встретить у многих, при этом никаких усилий к этому не прикладывается. Просто собирается ВСЁ в один интерьер.
Лея 29.10.2020 в 18:29
new comment
Антидизайн очень нескучный и пестрый стиль. Не думала, что он выделяется в отдельную категорию.
Алина 22.10.2020 в 17:50
new comment
Интересное название "антидизайн". Это разве не эклектика? Смешение всех стилей в один.
Алла 22.10.2020 в 11:38
new comment
Такой интерьер напрочь лишен гармонии. Сразу чувствуется перегруз цветом, формами, предметами. Далеко не каждый сможет ужиться в условиях антидизайна. Решение нестандартное и сложное.
Отменить
Додати коментар
Як очистити жалюзі від жирних плям?
Через свою пластинчастої структури жалюзі дуже швидко піддаються забруднень, при цьому дуже складно очищаються від них. Якщо вони знаходяться в вітальні, спальні або дитячій кімнаті, прибирання не складає великих труднощів. Але якщо це жалюзі, які закривають кухонне вікно, вони неминуче забруднюються жиром і гаром.
Детальніше
Чи можна використовувати стільницю замість підвіконня
Чи можна використовувати стільницю замість підвіконня
Варіант як стільниця замість підвіконня дозволяє заощадити значний простір і освіжити інтер'єр мініатюрної кухні, звільнивши місце під інші, не менш важливі предмети обстановки. Економічне використання простору біля вікна на кухні
Стиль контемпорарі в інтер'єрі
Стиль контемпорарі в інтер'єрі
Серед усіх можливих стилів в інтер'єрі, сьогодні все більш і більш популярним стає стиль контемпорарі. Контемпорарі, буквально, перекладається з англійської мови як "сучасний" і він, по факту, дійсно є гідне відображення нинішньої епохи.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень