Антідізайн в інтер'єрі

Антідізайн в інтер'єрі

Антідізайн - це одне з найбільш суперечливих напрямків в дизайні інтер'єру. Антідізайн - це поєднання непоєднуваного, це - кітч, це - відсутність будь-яких кордонів і використання всього того, що може вважатися моветоном в будь-яких інших стилях.

Основні риси стилю антидизайн: які вони?

Назва цього стилю говорить сама за себе. Втім, навіть стилем це назвати складно - це щось на зразок напрямки. Кольори, змішання стилів і фактур, ірраціональність і творчий підхід - для тих, хто цінує унікальність свого інтер'єру. Все правильне стало нудним. Це - ідеальний варіант для творчих натур, які так і не змогли знайти серед всіх інтер'єрних стилів той, який повністю їх влаштує за всіма параметрами. Це поєднання непоєднуваного, це втеча від усталених канонів, це політ фантазії. Насправді, антидизайн - це те саме напрямок, в якому можна все; в тому числі, все те, що як правило, вважається поганим смаком.

Сюрреалізм і провокація, іронія і експерименти над функціональністю, яскраві акценти і гра над формами - все це поєднує в собі антидизайн. Якщо говорити про правила і основних рисах, то як би це не звучало, правил тут, як правило, немає. Точно так же, як немає усталених канонів. Єдине, чого тут не можна - слідувати якомусь одному, строго певного стилю, це завжди повинна бути еклектика на межі, як уже було сказано вище, визначеного дурновкусия.

Як реалізувати антидизайн в інтер'єрі?

Як вже було сказано вище, щоб реалізувати антидизайн в інтер'єрі, потрібно просто перестати слідувати певним правилам. Але в цілому, можна відзначити наступне:

  1. Додайте в ваш сучасний інтер'єр бабусине крісло, розбитий скриня або, навпаки, поряд з бабусиним шифоньєром поставте пластиковий бінбег. Природно, ці предмети ніяк поєднуються між собою, але в інтер'єрі антидизайну це буде як не можна до речі. Точно так же, як ви можете поєднувати досить дорогу техніку з дешевою обробкою, а також меблями, нашвидку збитий з дерев'яних ящиків.
  2. Пожвавити і додати ірраціональності допоможуть яскраві предмети. Перебити ваш старий диван в яскраво-синій або зелений велюр. На худий кінець, раскидайте кольорові подушки.
  3. Як можна зрозуміти з назви, спосіб і відтінки обробки стін, стелі і підлоги-це далеко не ключовий момент. Тут можна робити все, що завгодно. Головне, щоб стіни, підлоги і стелі з іншими предметами інтер'єру створювали свій, еклектичний ансамбль.
  4. Проявіть фантазію. Придумайте своє найзручніше крісло, новий колір або стиль в інтер'єрі. Правда, назва цього напрямку вже є і ви його знаєте - антидизайн.
  5. Кольорові акценти - це одна з головних рис антидизайну. Робіть акценти або на приємні дрібниці, або на чомусь побільше - наприклад, на столику-ведмежа або геометричной канапі. В цілому, важливо, щоб колірне рішення такого інтер'єру було максимально яскравим, базові відтінки і пастель можна сміливо залишити для інших стилів. Акценти можна також робити на яскравих, дизайнерських освітлювальних приладах.

Враховуйте, що яскравість цього стилю підійде далеко не всім. Якщо ви хочете, щоб ваш будинок був місцем для релаксу і стовідсоткової розслабленості, то акценти і еклектика можуть навіть дратувати. Якщо ви передбачаєте такі ризики, то можемо порекомендувати вам зробити хоча б спальню більш нейтральною в плані стилістики і колірних рішень.

Які сонцезахисні системи найкраще підійдуть для концепції антидизайну в інтер'єрі?

Насправді, очевидно, що підійде що завгодно: хоч жалюзі, хоч ролети, хоч штори-плісе, які ідеально підійдуть, до слова, для вікон нестандартної форми: якщо такі плануються в вашому інтер'єрі. Ви можете вибрати як яскраві, так і базові варіанти. Абсолютно все, чого попросить ваша фантазія!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.03.2020
Просмотрено: 287 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору