Антідізайн в інтер'єрі

Зміст
Основні риси стилю антидизайн: які вони?
Як реалізувати антидизайн в інтер'єрі?
Які сонцезахисні системи найкраще підійдуть для концепції антидизайну в інтер'єрі?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Антідізайн - це одне з найбільш суперечливих напрямків в дизайні інтер'єру. Антідізайн - це поєднання непоєднуваного, це - кітч, це - відсутність будь-яких кордонів і використання всього того, що може вважатися моветоном в будь-яких інших стилях.

Основні риси стилю антидизайн: які вони?

Назва цього стилю говорить сама за себе. Втім, навіть стилем це назвати складно - це щось на зразок напрямки. Кольори, змішання стилів і фактур, ірраціональність і творчий підхід - для тих, хто цінує унікальність свого інтер'єру. Все правильне стало нудним. Це - ідеальний варіант для творчих натур, які так і не змогли знайти серед всіх інтер'єрних стилів той, який повністю їх влаштує за всіма параметрами. Це поєднання непоєднуваного, це втеча від усталених канонів, це політ фантазії. Насправді, антидизайн - це те саме напрямок, в якому можна все; в тому числі, все те, що як правило, вважається поганим смаком.

Сюрреалізм і провокація, іронія і експерименти над функціональністю, яскраві акценти і гра над формами - все це поєднує в собі антидизайн. Якщо говорити про правила і основних рисах, то як би це не звучало, правил тут, як правило, немає. Точно так же, як немає усталених канонів. Єдине, чого тут не можна - слідувати якомусь одному, строго певного стилю, це завжди повинна бути еклектика на межі, як уже було сказано вище, визначеного дурновкусия.

Як реалізувати антидизайн в інтер'єрі?

Як вже було сказано вище, щоб реалізувати антидизайн в інтер'єрі, потрібно просто перестати слідувати певним правилам. Але в цілому, можна відзначити наступне:

  1. Додайте в ваш сучасний інтер'єр бабусине крісло, розбитий скриня або, навпаки, поряд з бабусиним шифоньєром поставте пластиковий бінбег. Природно, ці предмети ніяк поєднуються між собою, але в інтер'єрі антидизайну це буде як не можна до речі. Точно так же, як ви можете поєднувати досить дорогу техніку з дешевою обробкою, а також меблями, нашвидку збитий з дерев'яних ящиків.
  2. Пожвавити і додати ірраціональності допоможуть яскраві предмети. Перебити ваш старий диван в яскраво-синій або зелений велюр. На худий кінець, раскидайте кольорові подушки.
  3. Як можна зрозуміти з назви, спосіб і відтінки обробки стін, стелі і підлоги-це далеко не ключовий момент. Тут можна робити все, що завгодно. Головне, щоб стіни, підлоги і стелі з іншими предметами інтер'єру створювали свій, еклектичний ансамбль.
  4. Проявіть фантазію. Придумайте своє найзручніше крісло, новий колір або стиль в інтер'єрі. Правда, назва цього напрямку вже є і ви його знаєте - антидизайн.
  5. Кольорові акценти - це одна з головних рис антидизайну. Робіть акценти або на приємні дрібниці, або на чомусь побільше - наприклад, на столику-ведмежа або геометричной канапі. В цілому, важливо, щоб колірне рішення такого інтер'єру було максимально яскравим, базові відтінки і пастель можна сміливо залишити для інших стилів. Акценти можна також робити на яскравих, дизайнерських освітлювальних приладах.

Враховуйте, що яскравість цього стилю підійде далеко не всім. Якщо ви хочете, щоб ваш будинок був місцем для релаксу і стовідсоткової розслабленості, то акценти і еклектика можуть навіть дратувати. Якщо ви передбачаєте такі ризики, то можемо порекомендувати вам зробити хоча б спальню більш нейтральною в плані стилістики і колірних рішень.

Які сонцезахисні системи найкраще підійдуть для концепції антидизайну в інтер'єрі?

Насправді, очевидно, що підійде що завгодно: хоч жалюзі, хоч ролети, хоч штори-плісе, які ідеально підійдуть, до слова, для вікон нестандартної форми: якщо такі плануються в вашому інтер'єрі. Ви можете вибрати як яскраві, так і базові варіанти. Абсолютно все, чого попросить ваша фантазія!

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 5
Коментарі
Леша 29.10.2020 в 18:31
new comment
На фото типичный антидизайн. Кричащие оттенки и сочетание несочетаемого в одной комнате.
Марина 29.10.2020 в 18:30
new comment
Мне кажется, антидизайн можно встретить у многих, при этом никаких усилий к этому не прикладывается. Просто собирается ВСЁ в один интерьер.
Лея 29.10.2020 в 18:29
new comment
Антидизайн очень нескучный и пестрый стиль. Не думала, что он выделяется в отдельную категорию.
Алина 22.10.2020 в 17:50
new comment
Интересное название "антидизайн". Это разве не эклектика? Смешение всех стилей в один.
Алла 22.10.2020 в 11:38
new comment
Такой интерьер напрочь лишен гармонии. Сразу чувствуется перегруз цветом, формами, предметами. Далеко не каждый сможет ужиться в условиях антидизайна. Решение нестандартное и сложное.
Отменить
Додати коментар
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Застосування у вікнах і фасадах скла виготовленого за триплекс технології дозволить зробити ваше приміщення більш безпечним. Його буде складно розбити як зсередини так і зовні. Але, навіть при розбитті, скло не розлетиться в різні боки завдаючи при цьому пошкодження людині
Детальніше
Купити бамбукові ролети в Києві
Купити бамбукові ролети в Києві
Бамбукові штори стали дуже популярними останнім часом. Причина в тому, що при створенні дизайну інтер'єрів приміщень стало модним використання елементів в східному стилі. Завдяки екологічно чистому матеріалу і функціональності, дані вироби
Чи можна прати тканинні жалюзі?
Чи можна прати тканинні жалюзі?
Як прати жалюзі вертикальні тканинні в домашніх умовах? - Питання багатогранний. Розглянемо основні моменти. Але перш, ніж ви приступите до прання, хочу вам дати кілька рекомендацій, які допоможуть продовжити термін експлуатації жалюзі
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00