Стиль футуризм в інтер'єрі

Зміст
Кому підходить стиль футуризм?
Основні відмінні риси стилю футуризм: які вони?
Які сонцезахисні системи ідеально підійдуть для стилю футуризм?

[*pagetitle*]

Якщо ви не знаєте, який стиль краще всього вибрати для свого інтер'єру і вам абсолютно не до душі надмірно естетичні стилі, буяють величезною кількістю декоративних елементів, то зверніть увагу на стиль футуризм. Креативний, незвичайний, сучасний - це про футуризм! Головними властивостями цієї стилістики є: ергономіка, функціональність, новітні матеріали і технології, а також максимум вільного простору. Футуризм в чомусь схожий зі стилем хай-тек: йому також властива підкреслена функціональністю. Стіни, стелі та меблі можуть мати незвичайні форми і конфігурацію. Монохромність світлого інтер'єру розбавляють яскравими акцентами, привносячи різноманітність в колірну палітру. Декором служать новинки побутової, аудіо та відеотехніки. Відмінно вписуються різні системи "розумного будинку". Особливо вдало стиль футуризм підходить для невеликих квартир-студій.

Кому підходить стиль футуризм?

Футуризм - це простий, лаконічний, але в теж час незвичайний і оригінальний стиль інтер'єру, який підійде далеко не всім. Найчастіше його віддають перевагу молоді люди, неординарно мислячі, які прагнуть до досконалості і крокуючі в ногу з часом і, насправді, навіть випереджаючого його. Футуризм, за фактом, добре поєднує в собі естетику і функціональність. Але все ж, він досить специфічний. Тому перш ніж приступити до ремонту, потрібно ретельно продумати всі деталі оформлення інтер'єру житла. Якщо візуальна картинка вас цілком влаштовує - сміливо приступайте до роботи!

Основні відмінні риси стилю футуризм: які вони?

  1. Домінуючий колір - білий і його відтінки. Використання матових і світловідбивних матеріалів допоможе створити ілюзію, що кольори в кімнаті багато, а інтер'єр досить різноманітний. Велика кількість дзеркал в приміщенні також буде плюсом. Додати фарб інтер'єру можна за допомогою авангардного живопису на стінах, яскравих вставок на меблів, килимів з геометричними візерунками. Можуть бути присутніми сталеві відтінки. Контрастні відтінки застосовуються в мінімальних кількостях. Але все ж, класичне поєднання чорного і білого - хороший варіант для інтер'єру такого типу. А ще, це - той рідкісний стиль інтер'єру, де цілком використовувати яскраве флуоресцентне освітлення і, не менш яскраві, кислотні відтінки в якості акцентів. В ідеалі, відтінки в інтер'єрі повинні бути холодними. Тепла гама, як правило, нейтралізує ту саму футуристичність.
  2. Матеріали повинні домінувати гладкі. Дзеркала, хром, плитка, пластик, - все це підходить.
  3. Незвичайні й оригінальні предмети меблів в рамках стриманого футуристичного стилю грають ключову роль. Ніяких гострих кутів і строгих форм. Навпаки, всі меблі легка, багатофункціональна, з вигнутими формами. А ще, вона повинна бути максимально зручною та ергономічною.
  4. Як матеріал для обробки підлоги відмінно підійде плитка. Непогано буде виглядати також ламінат.
  5. Светодіоідное освітлення - маст-хев. При бажанні, воно може бути, в тому числі, кольоровим.
  6. Зайвої геометричности і гострих кутів в інтер'єрах стилю футуризм краще уникати. Форми кращі округлі. Як декоративні елементи, як уже було сказано вище, відмінно підійдуть картини з абстрактними мотивами - досить мінімалістичні, навіть без рамок. Не менш вдало впишуться дизайнерські світильники, які зможуть бути як функціональним елементом, так і декоративним. До слова, цікава концепція освітлення, гра декількох видів / відтінків світла, також може бути варіантом футуристичного декору.

Які сонцезахисні системи ідеально підійдуть для стилю футуризм?

Відмінно підійдуть штори-плісе, ролети день-ніч, а також класичні ролети. До слова, вони можуть управлятися дистанційно, а також бути вбудованими в єдину систему "розумного будинку": враховуйте це при виборі, в цьому стилі це буде більш, ніж доречно. Дуже непогано впишуться, до слова, класичні горизонтальні жалюзі з пластика або алюмінію. Будь-які типи сонцезахисних систем для будь-яких інтер'єрів, ви можете без проблем знайти у Nikoss. Ми допоможемо вам підібрати оптимальну сонцезахисну систему, зробимо всі необхідні виміри, грамотно встановимо - і все це за розумні гроші!

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 15.02.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Ната 02.12.2020 в 23:53
new comment
Я бы не назвала футуризм простым стилем. Он особенный и здесь важно придерживаться лаконичность линий форм.
Отменить
Додати коментар
Предмети інтер'єру в японському стилі
Мінімалізм, натуральні матеріали - невід'ємна частина японського інтер'єру. До цих рис багато хто звик. Тому ми розповімо про те, що унікального можна запозичити у жителів Японії для створення затишної домашньої атмосфери.
Детальніше
Рулонні ворота
Рулонні ворота
Легкокеровані, але в той же час дуже міцні, рулонні ворота захистять не тільки ваш гараж, але і території приватних володінь, виробництв, а також можуть виконувати охоронну функцію територій будь-яких установ.
Кабінет на балконі
Кабінет на балконі
Дізнайтеся якомога дуже просто і ефективно оформити кабінет на балконі! Кабінет на балконі підійде для тих, хто працює або навчається вдома і багато часу проводить за комп'ютером. як правильно облаштувати особистий кабінет на балконі і втілити в дійсність мрію.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00