• Головна
  • Блог
  • Що потрібно враховувати при виборі кольору стін у квартирі

Що потрібно враховувати при виборі кольору стін у квартирі

Зміст
Найважливіші правила вибору кольору
Кольори істотно впливають на самопочуття

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Правильно підібрані кольори стін дозволяють оптично зменшити або збільшити окремі зони в квартирі. Більш того, поєднання кольорів також дуже впливає на ваш настрій.

Кожен з нас мріє добре себе почувати в інтер'єрі своєї квартири, відпочивати і зустрічати гостей в приємній атмосфері. Ми також хочемо, щоб це виглядало красиво, а для цього слід ретельно продумати вибір кольору для інтер'єру.

Найважливіші правила вибору кольору

  1. Маленькі інтер'єри слід фарбувати яскравими фарбами, які відбивають велику кількість світла, це змусить кімнату здаватися набагато більше. У разі великих кімнат ви можете легко дозволити собі трохи більш насичені кольори, завдяки яким створите затишну атмосферу.
  2. При виборі обов'язково враховуйте освітлення кімнати. Кількість денного світла важливо, так як один і той же колір буде виглядати по-різному в різних умовах освітлення. Принцип також полягає в тому, що чим менше світла, тим світліше повинні бути стіни. Якщо в кімнаті, яку ви плануєте фарбувати, вікна виходять на південь і захід, відмінно підійдуть прохолодні відтінки. З іншого боку, там, де світла мало і він падає під великим кутом, більш теплі кольори виглядають краще.
  3. Не слід забувати, що колір завжди повинен бути правильно підібраний до меблів і аксесуарів, які знаходяться в даному приміщенні. Отже, вибираємо світлі фарби для темних меблів, а темні - для світлої. Чим більше відтінків ми вводимо в кімнату, тим гірше. Тому завжди краще використовувати відтінки одного кольору.
  4. Функція приміщення також дуже важлива. У кімнатах, створених для відпочинку, таких як вітальня або спальня, завжди буде кращим вибором більш спокійні кольори: відтінки сірого, синього, ультрамаринового або ніжних пастельних тонів.

Кольори істотно впливають на самопочуття

Замість того, щоб слідувати моді, краще зосередитися на кольорах, в яких ви будете почувати себе добре. Деякі кольори мають заспокійливі і розслаблюючі властивості (вони сприяють відпочинку, концентрації і навчання), інші стимулюють дію, а треті можуть стомлювати і дратувати вас. Таким чином, один і той же інтер'єр, в залежності від використовуваних кольорів, може сприйматися по-різному.

Нейтральні кольори, такі як білий і сірий, ідеально підходять практично для будь-якої кімнати. Вони не тільки красиві, але і непідвладні часу.

Приглушений зелений, чистий синій і світло-коричневий - кольори, що сприяють розслабленню. Зелений знижує артеріальний тиск, заспокоює, дає відчуття спокою і гармонії і в той же час підтримує творче мислення - подібно фіолетовому. Коричневий колір змушує вас відчувати себе в безпеці (ідеально підходить для вітальні). З іншого боку, світло-блакитний допомагає заспокоїти думки і полегшує засинання, тому варто використовувати його в спальні.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 9
Коментарі
Лиана 13.11.2020 в 18:00
new comment
Многое зависит от размера комнаты, ее освещенности и заставленности мебелью. Один и тот же цвет может выглядеть по-разному.
Дженни 13.11.2020 в 17:57
new comment
Очень правильный совет - сосредоточиться на цветах, в которых самому комфортно и которые нравятся.
Оксана 13.11.2020 в 17:55
new comment
На мой взгляд, с цветами в интерьере надо использовать то же правило, что и в одежде - не более трех цветов.
Ткаченко 28.10.2020 в 21:42
new comment
Еще до начала ремонта лучше нанять дизайнера, который поможет определиться с выбором расцветки, а так же подберет соответствующую отделку. Ну я бы выбрала более спокойные тона, главное, чтобы мебель сочеталась потом.
Эмма 22.10.2020 в 19:54
new comment
Не знала что нужно выбирать светлый цвет стен для помещений с плохим освещением. Обязательно учту, когда буду делать ремонт у себя.
Макс 21.10.2020 в 19:31
new comment
А если в комнате эркер, как лучше оформить стены, чтобы получилось гармонично и стильно?
Оля 01.10.2020 в 17:34
new comment
На мой взгляд, в спальне лучше делать мгякие приглушенные тона, неяркие, нераздражающие.
Дима 01.10.2020 в 17:33
new comment
Заметил, что если за окном пляж и море, то комната отлично смотрится в голубых тонах. Если много пасмурных дней, то в белых и бежевых.
Ирина 01.10.2020 в 14:42
new comment
Это мое субъективное мнение, но мне кажется что цвета нужно выбирать те которые тебе нравятся, а не те которые сейчас в моде.
Отменить
Додати коментар
Чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?
Вибір оптимальної сонцезахисної системи - це завжди справа досить-таки відповідальна. Все-таки на комфорт в будинку впливає дуже багато факторів і надлишок сонячного світла в спекотні дні - не найкраще, що можна уявити.
Детальніше
Стиль біоморфізм
Стиль біоморфізм
Стиль біоморфізм - це досить новий напрямок в дизайні інтер'єру. Насправді, він зібрав мало не все краще, що взагалі є в сучасних інтер'єрах. Тут і максимально функціональне використання простору, тут і простота, але при цьому - висока якість в обробці.
Які бувають рівні захисту рольставен?
Які бувають рівні захисту рольставен?
Рольставні - відмінний спосіб захисту від зловмисників віконних прорізів будинків, офісних, складських та промислових приміщень, торгових центрів та інших будівель. Сталеве або алюмінієве виріб в опущеному положенні забезпечує високий рівень безпеки.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00