Що потрібно враховувати при виборі кольору стін у квартирі

Що потрібно враховувати при виборі кольору стін у квартирі

Правильно підібрані кольори стін дозволяють оптично зменшити або збільшити окремі зони в квартирі. Більш того, поєднання кольорів також дуже впливає на ваш настрій.

Кожен з нас мріє добре себе почувати в інтер'єрі своєї квартири, відпочивати і зустрічати гостей в приємній атмосфері. Ми також хочемо, щоб це виглядало красиво, а для цього слід ретельно продумати вибір кольору для інтер'єру.

Найважливіші правила вибору кольору

  1. Маленькі інтер'єри слід фарбувати яскравими фарбами, які відбивають велику кількість світла, це змусить кімнату здаватися набагато більше. У разі великих кімнат ви можете легко дозволити собі трохи більш насичені кольори, завдяки яким створите затишну атмосферу.
  2. При виборі обов'язково враховуйте освітлення кімнати. Кількість денного світла важливо, так як один і той же колір буде виглядати по-різному в різних умовах освітлення. Принцип також полягає в тому, що чим менше світла, тим світліше повинні бути стіни. Якщо в кімнаті, яку ви плануєте фарбувати, вікна виходять на південь і захід, відмінно підійдуть прохолодні відтінки. З іншого боку, там, де світла мало і він падає під великим кутом, більш теплі кольори виглядають краще.
  3. Не слід забувати, що колір завжди повинен бути правильно підібраний до меблів і аксесуарів, які знаходяться в даному приміщенні. Отже, вибираємо світлі фарби для темних меблів, а темні - для світлої. Чим більше відтінків ми вводимо в кімнату, тим гірше. Тому завжди краще використовувати відтінки одного кольору.
  4. Функція приміщення також дуже важлива. У кімнатах, створених для відпочинку, таких як вітальня або спальня, завжди буде кращим вибором більш спокійні кольори: відтінки сірого, синього, ультрамаринового або ніжних пастельних тонів.

Кольори істотно впливають на самопочуття

Замість того, щоб слідувати моді, краще зосередитися на кольорах, в яких ви будете почувати себе добре. Деякі кольори мають заспокійливі і розслаблюючі властивості (вони сприяють відпочинку, концентрації і навчання), інші стимулюють дію, а треті можуть стомлювати і дратувати вас. Таким чином, один і той же інтер'єр, в залежності від використовуваних кольорів, може сприйматися по-різному.

Нейтральні кольори, такі як білий і сірий, ідеально підходять практично для будь-якої кімнати. Вони не тільки красиві, але і непідвладні часу.

Приглушений зелений, чистий синій і світло-коричневий - кольори, що сприяють розслабленню. Зелений знижує артеріальний тиск, заспокоює, дає відчуття спокою і гармонії і в той же час підтримує творче мислення - подібно фіолетовому. Коричневий колір змушує вас відчувати себе в безпеці (ідеально підходить для вітальні). З іншого боку, світло-блакитний допомагає заспокоїти думки і полегшує засинання, тому варто використовувати його в спальні.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 13.08.2020
Просмотрено: 55 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору