Як замінити ламелі жалюзі?

Як замінити ламелі жалюзі?

Жалюзі є популярне дизайнерське рішення для будь-якого приміщення, одночасно захищає від сонця. Використання жалюзі перетворює будь-яку кімнату, офіс або навіть лекційний зал. Вони стали настільки популярні, що вибрати найбільш підходящий   варіант, незалежно від матеріалу, кольору і вартості не складає труднощів.

Навіть найміцніші і надійні моделі час від часу потребують ремонту ламелей. Це основні комплектуючі жалюзі, які кріпляться між собою міцними шнурками. Вони можуть легко ламатися під механічним впливом, під час транспортування або чищення. Заміна ламелей дозволяє вирішити це питання. При наявності певної вправності і мінімальної кількості інструментів, з завданням впорається кожен.

Як замінити ламелі в горизонтальних жалюзі

В горизонтальних жалюзі ламелі розташовані паралельно підлозі і часто на одне вікно встановлюється відразу кілька. Подібний варіант поширений не тільки в квартирах, але і в ресторанах, офісах і т.п. Вони більш звичні у використанні і монтажі, а їх застосування не викликає особливих труднощів. Як матеріал для основи використовується не тільки пластик, але і бамбук.

До поломки ламелей найчастіше призводить недбалість при експлуатації. Замінити їх можна самостійно. Найчастіше необхідно замінити тільки пару ламелей. У цьому випадку немає необхідності замовляти окремі комплектуючі на сайті виробника. У нижній частині кріплення присутні кілька невикористовуваних ламелей, які може встановить замість пошкоджених. Для цього необхідно відкріпити нижні заглушки, розв'язати і вийняти шнур, а після зняти по черзі всі ламелі до пошкодженого місця. Виймаються пошкоджені частини, а встановлюються жалюзі в зворотному порядку.

Якщо необхідно замінити 10% і   більше від загальної кількості ламелей, рекомендується звернутися до виробника для придбання комплектуючих. Порядок установки залишається той же.

Як замінити ламелі в горизонтальних жалюзі

Вертикальні жалюзі найчастіше використовуються в громадських місцях і різних організаціях, так як вони дозволяють рівномірно розподілити сонячне світло і підкреслити стильовий напрям інтер'єру. В залежності від побажань, можуть використовуватися:

  • тканинні;
  • дерев'яні;
  • пластикові моделі.

Розрізняють також моделі в підлогу або довжиною до підвіконня. Тому для багатьох власників може стати проблемою заміна деяких частин при їх пошкодженні. На відміну від горизонтальних, у вертикальних все ламелі функціональні і для установки необхідно замовляти додаткові комплектуючі. В цьому випадку необхідно відслідковувати не тільки використовуваний матеріал, але і його колір. В іншому випадку різниця буде дуже помітно.

Для заміни в вертикальних жалюзі необхідний для початку знайти місце кріплення ламелей і бігунка. Після смужка відгинається на пару міліметрів в бік високої стінки бігунка і виймається вниз різким ривком. Після знімається нижній вантаж, отсоединяя його від ланцюжка. Установка нових виробляється в зворотному порядку.

Висновок

Провести заміну пошкоджених ламелей в жалюзі можливо в будь-який момент, навіть не вдаючись до послуг спеціалізованих майстрів. Але, необхідно дотримуватися умов експлуатації, щоб подібні випадки скоротилися до мінімуму.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 14.08.2019
Просмотрено: 737 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору