Як замінити ламелі жалюзі?

Зміст
Як замінити ламелі в горизонтальних жалюзі
Як замінити ламелі в вертикальних жалюзі
Висновок

Як замінити ламелі жалюзі?

Жалюзі є популярне дизайнерське рішення для будь-якого приміщення, одночасно захищає від сонця. Використання жалюзі перетворює будь-яку кімнату, офіс або навіть лекційний зал. Вони стали настільки популярні, що вибрати найбільш підходящий   варіант, незалежно від матеріалу, кольору і вартості не складає труднощів.

Навіть найміцніші і надійні моделі час від часу потребують ремонту ламелей. Це основні комплектуючі жалюзі, які кріпляться між собою міцними шнурками. Вони можуть легко ламатися під механічним впливом, під час транспортування або чищення. Заміна ламелей дозволяє вирішити це питання. При наявності певної вправності і мінімальної кількості інструментів, з завданням впорається кожен.

Як замінити ламелі в горизонтальних жалюзі

В горизонтальних жалюзі ламелі розташовані паралельно підлозі і часто на одне вікно встановлюється відразу кілька. Подібний варіант поширений не тільки в квартирах, але і в ресторанах, офісах і т.п. Вони більш звичні у використанні і монтажі, а їх застосування не викликає особливих труднощів. Як матеріал для основи використовується не тільки пластик, але і бамбук.

До поломки ламелей найчастіше призводить недбалість при експлуатації. Замінити їх можна самостійно. Найчастіше необхідно замінити тільки пару ламелей. У цьому випадку немає необхідності замовляти окремі комплектуючі на сайті виробника. У нижній частині кріплення присутні кілька невикористовуваних ламелей, які може встановить замість пошкоджених. Для цього необхідно відкріпити нижні заглушки, розв'язати і вийняти шнур, а після зняти по черзі всі ламелі до пошкодженого місця. Виймаються пошкоджені частини, а встановлюються жалюзі в зворотному порядку.

Якщо необхідно замінити 10% і   більше від загальної кількості ламелей, рекомендується звернутися до виробника для придбання комплектуючих. Порядок установки залишається той же.

Як замінити ламелі в вертикальних жалюзі

Вертикальні жалюзі найчастіше використовуються в громадських місцях і різних організаціях, так як вони дозволяють рівномірно розподілити сонячне світло і підкреслити стильовий напрям інтер'єру.

Розрізняють також моделі в підлогу або довжиною до підвіконня. Тому для багатьох власників може стати проблемою заміна деяких частин при їх пошкодженні. На відміну від горизонтальних, у вертикальних все ламелі функціональні і для установки необхідно замовляти додаткові комплектуючі. В цьому випадку необхідно відслідковувати не тільки використовуваний матеріал, але і його колір. В іншому випадку різниця буде дуже помітно.

Для заміни в вертикальних жалюзі необхідний для початку знайти місце кріплення ламелей і бігунка. Після смужка відгинається на пару міліметрів в бік високої стінки бігунка і виймається вниз різким ривком. Після знімається нижній вантаж, отсоединяя його від ланцюжка. Установка нових виробляється в зворотному порядку.

Висновок

Провести заміну пошкоджених ламелей в жалюзі можливо в будь-який момент, навіть не вдаючись до послуг спеціалізованих майстрів. Але, необхідно дотримуватися умов експлуатації, щоб подібні випадки скоротилися до мінімуму.

Популярні питання наших клієнтів
Як правильно прати ламелі в вертикальних жалюзі з вікон?

Щоб якісно очистити вертикальні жалюзі від скопилася бруду необхідно: зняті смужки згорнути в рулони і покласти в окремі мішечки і розмістити в барабані, заливаємо невеликою кількістю рідкого порошку. Вибираємо делікатний режим прання. Суші лише в підвішеному вертикальному стані.

З яких причин можуть не відкриватися жалюзі, що робити?

Тут причин поломки може бути багато. Наприклад, не дуже дбайлива експлуатація, знос певних деталей (тоді їх необхідно замінити), поломка механізму відкриття-закриття планок і т.д.

Жалюзі не фіксуються, що робити в цій ситуації, як відремонтувати?

Якщо горизонтальні жалюзі не вдається зафіксувати в піднятому вигляді, швидше за все несправний фіксатор шнура управління і необхідно фіксатор на новий. Якщо не вдається відрегулювати кут ламелей, то буде потрібно заміна поворотного механізму.

Яку послідовність дій необхідно виконати щоб зменшити довжину жалюзі?

Для того щоб зробити вертикальні жалюзі трохи коротше необхідно зняти ламель і за допомогою канцелярського ножа або ножиць зменшуємо до потрібного розміру. Важливо щоб жалюзі були на 5 см нижче підвіконня.

Як замінити бігунок на вертикальній жалюзі, щоб повернути рухливість?

Купуємо нову сполучну дистанцію і бігунок, демонтуємо шнур, витягуємо керуючий механізм, усуваємо старі бігунки, в новий елемент встановлюємо дистанцію і чекаємо клацання.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 12.08.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Rennit 30.08.2019 в 23:06
new comment
С такой проблемой встречаешься довольно часто, поэтому самому лучше не стоит ничего заменять, а правильным решением будет доверить это дело специалисту. Он всё проделает качественно и без ошибок.
Мартина 03.09.2019 в 00:21
new comment
Согласна на все сто процентов! А то, как бы еще не пришлось и новые жалюзи заказывать, после самостоятельного решения проблемы! Мне кажется в этом вопросе - только к специалисту.
Лиза 18.08.2019 в 23:53
new comment
У нас на работе несколько ламелей загнулось (жалюзи горизотнальные) и потом просто отломилось. Вызвали мастера - посчитал стоимость замены... Решили заказать новые вертикальные!
Отменить
Додати коментар
Помаранчевий колір в інтер'єрі
Помаранчевий колір в інтер'єрі можна охарактеризувати як напористий, активний, яскравий і життєстверджуючий, але його присутність в інтер'єрі на кожного впливає по-різному. У роботі з таким складним кольором все, що потрібно - приручити його, а коли це виходить зробити, соковитий відтінок може надовго вжитися в образ приміщення.
Детальніше
Основні види жалюзі
Основні види жалюзі
Основні види і особливості використання віконних жалюзі. Сьогодні вибір таких штор є величезним. Від вас вимагається лише тільки вибрати саме той товар, який ідеально підійде для Вашої оселі.
Як відремонтувати жалюзі горизонтальні
Як відремонтувати жалюзі горизонтальні
Горизонтальні жалюзі дуже міцні: якщо дбайливо до них ставитися і правильно експлуатувати, то вони прослужать не один рік без усіляких поломок. Погана заводська збірка або неправильна експлуатація стають причиною поломки певних деталей. Спробуємо розібратися, як відремонтувати жалюзі горизонтальні самому.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00