Як вибрати тканинні ролети

Як вибрати тканинні ролети
Сучасний міржалюзіуже неможливо уявити без тканинних ролет. Акуратні рами металопластикових та дерев'яних вікон прикрашають тканинні ролети різних кольорів. Іноді вони прикріплені над віконним прорізом і закривають підвіконня, іноді вони монтуються безпосередньо над віконною рамою, відкриваючи підвіконня, але все частіше тканинні ролети кріплять впритул до склопакету, тоді, закриваючи скло, тканинна ролета зливається з рамою, складаючи як би одне ціле.
 
Популярність тканинних ролет пояснюється ще й тим, що вони дуже вдало можуть вписатися в уже готовий інтер'єр. Залежно від розташування кімнати (сонячна сторона або тіньова) вибирають і тканину для ролети. Для кімнат тіньової сторони можна купити тканинні ролети з напівпрозорої тканини, яка створить м'яку освітленість, злегка приглушити зовнішній світ. Сонячна сторона вимагає установки більш щільних тканинних ролет, а якщо вам потрібні ролети в домашній кінотеатр, для цього існує тканину black out, ролети з якої створять в приміщенні абсолютну темряву
 
Тканинні ролети не тільки виконують сонцезахисну функцію, вони є прекрасним стильним прикрасою вікон, замінивши гардини і важкі штори. Не виключено і спільне застосування тканинних ролет в оздобленні вікон разом з легкими гардинами або прозорою тюлью.
 
В дитячу кімнату краще замовити тканинні ролети з щільної тканини, а якщо ви підберете малюнок з красивими квітами або казковими героями, ваша малеча порадують вас своїм веселим настроєм.
 
Купуючи тканинні ролети оптом, ви економите значні кошти, оскільки оптова ціна тканинних ролет значно нижче за роздрібну.
 
Купити тканинні ролети можна в Дніпропетровську і Києві, викликавши замірника для точних вимірів, які необхідні для виготовлення ролет, або вказавши точні розміри тканинних ролет при замовленні з сайту виробника.
 
Автор: Микола Пунько
Популярні питання наших клієнтів
Яка конструкція рулонних штор частіше ламається: відкрита або закрита?

У закритій системі набагато більше складових, ніж у відкритій. Природно, чим більше компонентів, тим імовірніше поломка. Але конструкція закритої системи продумана до дрібниць, щоб забезпечити тривале використання цього виду штор. Робіть вибір відповідно до своїх уподобань.

Рулонні штори вибрати під колір меблів, шпалер, підлоги?

Якщо дотримуватися ради: меблі темніше стін, але світліше статі, а тканинні штори під колір меблів - це забезпечить безпрограшний варіант поєднання кольорових гам. Використання при цьому теплих відтінків, створить бажаний комфорт і затишок.

Якщо я планую комбінувати ролети, яку систему вибрати - відкриту або закриту?

При такому варіанті застосування ефектніше виглядатимуть міні-ролети закритого типу, так як в складеному вигляді вони не будуть залучати до себе уваги і на перший план виступлять красиві штори або гардини.

Хочемо повісити рулонні штори для ванної. Що порадите?

У цьому приміщенні рольштори будуть себе почувати чудово. Для виготовлення виробів для ванної кімнати ми використовуємо тканини зі спеціальною антигрибковой і вологостійким просоченням, завдяки чому підвищується стійкість до вологості і утворення грибка. Забарвлення тканини ви можете підібрати як в холодних, так і в теплих тонах.

Який вид ролет можна застосувати, щоб при кріпленні не свердлити профіль?

Для цього можна використовувати рулонні штори відкритого типу, які кріпляться до стелі. В цьому випадку цілісність віконної рами не піддається свердління, і легкість конструкції виключає можливість падіння рулонних штор.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Никита 16.08.2019 в 19:03
new comment
При выборе тканевых ролетов, я бы обратил внимание на их качество, потому что выбор довольно-таки велик и часто попадется подделка. Я бы предпочел тканевые ролеты обычным шторам или гардинам, последние так вообще уже мало востребованы в наше время.
Марина 04.10.2019 в 07:42
new comment
Согласна, гардины на мой взгляд вообще пережиток прошлого времени. Неоправданно высокая цена и куча хлопот потом, стирать нужно вручную, глажка, куча пыли собирается на них и т.д.
Любовь 06.08.2019 в 14:03
new comment
У тканевых ролет есть один большой и существенный плюс, это то, что они могут очень плотно прилегать к окну и полностью закрывать его от света. Обычные жалюзи, даже если и крепятся на раму окна, все равно немного пропускают свет.
Отменить
Додати коментар
Штори - плісе - як зібрати і встановити?
Якщо вам набридли звичайні рольштори, тоді виберіть цікаву альтернативу - штори-плісе. Дана конструкція складається з профілю із закріпленою плісированою тканиною або папером. Коли вони закриті, то займають не більше 50 мм і збираються в зручну вузьку смужку, коли закриті (уздовж лінії складок).
Детальніше
Стиль бароко в інтер'єрі
Стиль бароко в інтер'єрі
Якщо ви втомилися від модних сьогодні, нарочито мінімалістичний інтер'єрів і вам хочеться, щоб ваша квартира була істинно прекрасної і респектабельної, то можливо, варто звернутися до стилю бароко.
Дизайн кухні в хрущовці
Дизайн кухні в хрущовці
Зробити найтісніший кухню багатофункціональної, комфортною і дуже затишній цілком реально. Якщо площа вашої кухні не перевищує і 6 кв. м, то ви володар так званої кухні в хрущовці. Такі приміщення будувалися ще за часів правління товариша Хрущова. Кухні цього типу не відрізняються хорошим дизайном і великою площею, головне їх призначення це приготування їжі. Далі в статті ми розглянемо, які заходи потрібно вжити для того щоб збільшити площу на кухні і зробити її максимально зручною
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00