Філії
руукр

Як вибрати тканинні ролети

Як вибрати тканинні ролети
Сучасний міржалюзіуже неможливо уявити без тканинних ролет. Акуратні рами металопластикових та дерев'яних вікон прикрашають тканинні ролети різних кольорів. Іноді вони прикріплені над віконним прорізом і закривають підвіконня, іноді вони монтуються безпосередньо над віконною рамою, відкриваючи підвіконня, але все частіше тканинні ролети кріплять впритул до склопакету, тоді, закриваючи скло, тканинна ролета зливається з рамою, складаючи як би одне ціле.
 
Популярність тканинних ролет пояснюється ще й тим, що вони дуже вдало можуть вписатися в уже готовий інтер'єр. Залежно від розташування кімнати (сонячна сторона або тіньова) вибирають і тканину для ролети. Для кімнат тіньової сторони можна купити тканинні ролети з напівпрозорої тканини, яка створить м'яку освітленість, злегка приглушити зовнішній світ. Сонячна сторона вимагає установки більш щільних тканинних ролет, а якщо вам потрібні ролети в домашній кінотеатр, для цього існує тканину black out, ролети з якої створять в приміщенні абсолютну темряву
 
Тканинні ролети не тільки виконують сонцезахисну функцію, вони є прекрасним стильним прикрасою вікон, замінивши гардини і важкі штори. Не виключено і спільне застосування тканинних ролет в оздобленні вікон разом з легкими гардинами або прозорою тюлью.
 
В дитячу кімнату краще замовити тканинні ролети з щільної тканини, а якщо ви підберете малюнок з красивими квітами або казковими героями, ваша малеча порадують вас своїм веселим настроєм.
 
Купуючи тканинні ролети оптом, ви економите значні кошти, оскільки оптова ціна тканинних ролет значно нижче за роздрібну.
 
Купити тканинні ролети можна в Дніпропетровську і Києві, викликавши замірника для точних вимірів, які необхідні для виготовлення ролет, або вказавши точні розміри тканинних ролет при замовленні з сайту виробника.
 
Автор: Микола Пунько
Популярні питання наших клієнтів
Яка конструкція рулонних штор частіше ламається: відкрита або закрита?

У закритій системі набагато більше складових, ніж у відкритій. Природно, чим більше компонентів, тим імовірніше поломка. Але конструкція закритої системи продумана до дрібниць, щоб забезпечити тривале використання цього виду штор. Робіть вибір відповідно до своїх уподобань.

Рулонні штори вибрати під колір меблів, шпалер, підлоги?

Якщо дотримуватися ради: меблі темніше стін, але світліше статі, а тканинні штори під колір меблів - це забезпечить безпрограшний варіант поєднання кольорових гам. Використання при цьому теплих відтінків, створить бажаний комфорт і затишок.

Якщо я планую комбінувати ролети, яку систему вибрати - відкриту або закриту?

При такому варіанті застосування ефектніше виглядатимуть міні-ролети закритого типу, так як в складеному вигляді вони не будуть залучати до себе уваги і на перший план виступлять красиві штори або гардини.

Хочемо повісити рулонні штори для ванної. Що порадите?

У цьому приміщенні рольштори будуть себе почувати чудово. Для виготовлення виробів для ванної кімнати ми використовуємо тканини зі спеціальною антигрибковой і вологостійким просоченням, завдяки чому підвищується стійкість до вологості і утворення грибка. Забарвлення тканини ви можете підібрати як в холодних, так і в теплих тонах.

Який вид ролет можна застосувати, щоб при кріпленні не свердлити профіль?

Для цього можна використовувати рулонні штори відкритого типу, які кріпляться до стелі. В цьому випадку цілісність віконної рами не піддається свердління, і легкість конструкції виключає можливість падіння рулонних штор.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Никита 16.08.2019 в 19:03
new comment
При выборе тканевых ролетов, я бы обратил внимание на их качество, потому что выбор довольно-таки велик и часто попадется подделка. Я бы предпочел тканевые ролеты обычным шторам или гардинам, последние так вообще уже мало востребованы в наше время.
Марина 04.10.2019 в 07:42
new comment
Согласна, гардины на мой взгляд вообще пережиток прошлого времени. Неоправданно высокая цена и куча хлопот потом, стирать нужно вручную, глажка, куча пыли собирается на них и т.д.
Любовь 06.08.2019 в 14:03
new comment
У тканевых ролет есть один большой и существенный плюс, это то, что они могут очень плотно прилегать к окну и полностью закрывать его от света. Обычные жалюзи, даже если и крепятся на раму окна, все равно немного пропускают свет.
Отменить
Додати коментар
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Застосування у вікнах і фасадах скла виготовленого за триплекс технології дозволить зробити ваше приміщення більш безпечним. Його буде складно розбити як зсередини так і зовні. Але, навіть при розбитті, скло не розлетиться в різні боки завдаючи при цьому пошкодження людині
Детальніше
Відгуки про Ролети день-ніч: основні переваги та недоліки
Відгуки про Ролети день-ніч: основні переваги та недоліки
Різних сонцезахисних систем на ринку зараз існує більше, ніж достатньо і, ми впевнені, що можна знайти безліч альтернатив громіздким, вже зовсім немодним портьєрам.
Для чого потрібна 3D-візуалізація проекту
Для чого потрібна 3D-візуалізація проекту
Ремонт будинку - це складний технічно і досить вимотує психологічно процес, результат якого вплине на якість вашого життя. Тому, приходячи до дизайнера, який пропонує послуги по дизайну інтер'єру, до початку робіт хочеться бути впевненим в якості кінцевого результату

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень