• Головна
  • Блог
  • Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні

Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні

Зміст
Види і тонкощі роботи рулонних конструкцій
Варіанти управління системою
Висновок

Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні

Рулонні штори користуються все більшою популярністю серед користувачів за рахунок зручності у використанні і привабливого зовнішнього вигляду. Різноманітність варіантів дозволяє підібрати відповідні штори для кожного інтер'єру. Особливо користувачі виділяють зручність використання пристрою, які служать роками. Розглянемо які механізми при активному використанні вважаються найбільш надійними і зможуть прослужити кілька років.

Види і тонкощі роботи рулонних конструкцій

Рулонні штори представлені сонцезахисної системою і складаються з єдиного полотна, що згортається при першій необхідності. Підбираються штори таким чином, щоб тканина штор повністю перекривала вікно, щоб уникнути проникнення сонячного світла.

Під тканиною монтуються направляючі, що забезпечують нижній планці конструкції плавне і рівномірне ковзання. Подібний спосіб кріплення забезпечує якісне прилягання полотна до скла, воно не відходить навіть при сильних поривах вітру.

Розрізняють декілька варіантів установок конструкцій:

  • відкриті системи (без короба);
  • закриті системи (з коробом).

В відкритих системах конструкція складається з вала, на який накручується тканина, щільною планки і направляючого механізму. Незалежно від використовуваної форми кронштейна, діаметра вала і ширини нижньої частини, принцип роботи системи залишається незмінним. Найчастіше використовується для завішування як всього вікна, так і окремих його стулок. Встановлюється в тому випадку, коли в пріоритеті не практично використання, а привабливий зовнішній вигляд. Додатково конструкція відрізняється доступною вартістю.

В закритій системі крім стандартних комплектуючих використовується короб. Він необхідний для фіксації матеріалу, запобігаючи його провисання. Система відрізняється великою перевагою, так як короб забезпечує щільне прилягання штори до вікна, запобігаючи потрапляння сонячних променів в кімнату.

При виборі рулонних штор також необхідно враховувати і тип управління системою.

Варіанти управління системою

В залежності від конструктивних особливостей, розрізняють:

  • ланцюговий шнур — найбільш простий варіант управління, при якому керуючий шнур прикріплюється до рулонному полотнищу, при цьому довжина полотна регулюється вручну, при дбайливому використанні служить декілька років;
  • пружинний тримач — автоматично фіксує рівень полотно при ручній дії, але пружина при частому використанні швидко зношується і розтягується;
  • електричний привід — довжина полотна регулюється за допомогою вбудованого електричного мотора, актуальний для установки в труднодоступних місцях, в яких вручну управляти довжиною полотна стає проблематично.

Використовуваний механізм прямо впливає на підсумкову вартість полотна — так найбільш дешеві моделі оснащені механізмом ланцюжка шнуром, а більш дорогі електромотором.

Висновок

Найбільш міцними вважаються рулонні штори з закритим коробом з механізмом ланцюжка шнуром. Це оптимальне поєднання за якістю виготовлення і підсумкової вартості. Інші варіанти комбінацій не є гіршими, але менш кращі при щоденному активному використанні в приватній квартирі або будинку.

Популярні питання наших клієнтів
Що значить рулонний штора RM-25?

25мм - це диметр вала, відкритого типу (без короба), розрахована для натуральних тканин і для віконних прорізів середнього розміру. Може встановлюватися в стелю і на вікно.

У чому різниця між рулонними шторами і римськими шторами?

Різниця в конструкції. Рулонні намотуються на вал, полотно рівне і може закриватися коробом. Римські не мають вала, полотно зі складками і завжди залишається окрасою інтер'єру. Ціна рулонних штор трохи дорожче.

Який діаметр вала може бути у рулонних штор і яку вагу штор він витримує?

Діаметр вала рулонних штор може бути від 19мм до 45 мм. Вага рулонних штор не повинен перевищувати 12 кг.

Яку конструкцію рулонних штор краще вибрати?

Термін служби закритої конструкції довше, так як полотно краще зберігається в коробі. Має більш акуратний естетичний вигляд. Відкрита система дешевше, легко встановлюється і знімається, можна використовувати для вікон з нестандартною шириною.

Яка конструкція рулонних штор закритого типу або відкритого дає кращий захист від сонячних променів?

Якщо основне завдання - рівень затінення, то найбільш раціонально використовувати сонцезахисну систему з закритого типу (з коробом). П-подібні затискачі дозволяють виконати 100% прилягання штори до шибки. Крім того, між склом і штори не буде накопичуватися пил.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 16.05.2021
Коментарів: 2
Коментарі
Борис 15.08.2019 в 00:48
new comment
Да практически все варианты хороши и практичны, главное ка использовать. Я лично предпочитаю в домашнем помещении открытый тип, а в офисе закрытый, там пыли больше. Но, повторюсь, хороши все по своему.
Сергей 14.08.2019 в 12:56
new comment
Сперва хотел вариант по дешевле с открытым типом, но все же затем решил не экономить, и купить закрытые. У меня слишком шкодливые дети которые могут из любопытства начать заглядывать в механизм.
Отменить
Додати коментар
Дизайн кухні 11 кв.м
Незважаючи на наявність в будинку різних кімнат, саме за кухонним столом з легкістю можна уявити сімейний обід, дружнє чаювання, душевні розмови і навіть романтичну вечерю. Не дарма існує афоризм про те, що «кухня - душа будинку». Це чиста правда! І якщо раніше люди не дуже різноманітно підходили до вибору оформлення цього куточка, то зараз дизайн кухні 11 кв.м. може стати чудовим втіленням функціональності і мистецтва. Вибираємо стиль інтер'єру. У зв'язку зі стрімким розвитком світу, сучасна людина намагається йти в ногу з новими тенденціями напрямків інтер'єру. Одинадцять «квадратів» - це ідеальне співвідношення для лаконічного і стильного дизайну невеликої кухні.
Детальніше
Актуальність модерну для кожного інтер'єру
Актуальність модерну для кожного інтер'єру
Сучасна архітектура або модерністська архітектура - це термін, який застосовується до групи стилів архітектури, яка виникла в першій половині 20-го століття і стала домінуючою після Другої світової війни.
Чи варто встановлювати алюмінієві жалюзі?
Чи варто встановлювати алюмінієві жалюзі?
Переваги алюмінієвих жалюзі: які вони? Цей матеріал має цілу масу переваг: стійкість до різних механічних пошкоджень, має невелику вагу, а також може похвалитися великим терміном служби.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00