Філії
руукр

Як зібрати захисні ролети на вікна?

Зміст
Монтаж захисних ролетів
Установка ролет

Для захисту свого будинку або офісу від зловмисників прості жалюзі не підійдуть. Ідеальним рішенням буде встановити спеціальні ролети, які завойовують величезну популярність. Вони відрізняються міцністю, прийнятною ціною, довговічністю, надійністю, легкістю в експлуатації і привабливістю.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Монтаж захисних ролетів

Монтаж може бути виконаний 4 способами:

 1. Вбудований зовнішній і внутрішній.
 2. Накладний зовнішній.
 3. З вбудованим коробом.

Всі ці способи монтажу мають певні переваги, а значить, що при виборі ролетів необхідно брати до уваги чинники, які будуть найголовнішими в певній ситуації.

Коли будівля тільки будується, то спосіб вбудовування до є найкращим для монтажу роллета.

Даний вид монтажу заощаджує і зберігає естетичний вигляд отвору вікна як всередині, так і зовні, а монтаж з вбудованим коробом дає можливість захистити приміщення від злому. Цей спосіб установки демонструє ролет лише тоді, коли він закритий.

Так як площа ламелей та інших складових набагато менше, на відміну від інших способів установки для такого ж отвору, вартість виходить в рази дешевше.

Коли будівлі вже побудовані, і в них було проведено ремонт, вибирають накладної спосіб, так як він не потребує виконання додаткових робіт. Також, цей вид ролет дозволяє розмірами отвору зберегтися, і допомагає уникнути труднощів при закритті вікон через встановлення захисних коробів   в отворі або напрямних шин.

Установка ролет

 1. Висвердлити отвори на всю довжину направляючих шин, внизу і вгорі від 10 до 15 см від обріза шини, а інші отвори розподіляються на всю довжину (через 45-50 см); свердлити отвори потрібно наскрізь стіни.
 2. Відштовхуючись від способу установки, потрібно висвердлити на відбортовці зверху або ззаду отвори, потім вставити заклепки і закріпити ролети до отвору вікна.
 3. Вивести елементи приводу через отвори.
 4. Змонтувати напрямні пристрої.
 5. На стіні зробити мітки, для виведення керуючого елемента.
 6. Просвердлити отвір, щоб вивести стрічку і кабель керуючого елемента, і встановити пружини захисту.
 7. Змонтувати каркас роллета. Висвердлити отвори і вставити дюбелі.
 8. Ретельно з'єднати кабель двигуна і клеми між собою.
 9. Скріпити ламелі за допомогою заклепок, і вставити в пази готове полотно.
 10. ролетних полотно зібрати з тяговими елементами, і зафіксувати в отворах.
 11. Поставить обмежувач висоти підйому, т. Е. Просвердлити в фінальному профілі отвори наскрізь.
 12. Приєднати пружини, заздалегідь приєднавши їх за допомогою обертання валу, потім затиснути скобами. Сховати все в отворах вала. Скоби зняти.
 13. Провести перевірку плавності ходу роллета, якщо є дефекти, то відрегулювати пружинний механізм. Якщо після ручної перевірки все працює, необхідно перевірити роботу, підключивши весь механізм до мережі. Якщо все в нормі, то потрібно надіти захисну кришку короба.
 14. Декоративними, технологічними заглушками закрити всі отвори, закрити і ізолювати всі зазори.

Вивчивши тонкощі монтажу, ви зможете зробити установку ролетів на високому рівні, не вдаючись до виклику майстрів або спеціально навчених людей.

Популярні питання наших клієнтів
Як правильно збираються ролети типу день-ніч?

Для цього на верхню планку встановлюють кронштейн, простягають волосінь в механізм і зав'язують вузол. Встановлюємо механізм в кронштейн і ставимо напрямні механізму в вал. Ставимо засувку в шестірню, защелкиваем штору в механізмі. Закріплюємо заглушки і встановлюємо ролет на вікно.

Які інструменти необхідні для монтажу захисних ролет?

Для установки орієнтовно вам будуть потрібні наступні інструменти: електродриль, електроперфоратор, шуруповерт, електрична кутова відрізна машинка, клепальний пістолет, слюсарний молоток, кусачки, пасатижі.

Як правильно зібрати систему управління в захисних ролети?

Якщо в конструкції є варіант ручного управління, тоді ви зможете цілком зібрати їх самостійно. Типи управління можуть бути наступними: пружинний або тросовий. Касета з тросом встановлюється на вал з лівого або правого боку, при цьому блокування повинна бути зовні. З протилежного боку ставитися заглушка.

Як правильно визначається розмір захисних ролетів на вікнах?

Для замірів вам будуть потрібні наступні інструменти: куточок, будівельний метр, рівень, рулетка. Самі виміри відбуваються наступним чином: вимірюємо висоту отвору переміщаючись від лівого кута до правого. Міряємо ширину отвору в декількох точках знизу-вгору. І наостанок робимо завмер по діагоналі.

Про що потрібно пам'ятати перш ніж виміряти захисні ролети?

Важливо розуміти, що: остаточний розмір залежить від розміру отвору, але потрібно орієнтуватися і на особливість самої конструкції; визначаючи розмір системи зовні, орієнтуємося на висоту і ширину отвору + 1.5 см. Якщо це буде вбудована рольставні, то розмір буде залежати від мінімальних показників висоти і ширини прорізу (і віднімаємо по 5 мм з кожної зі сторін).

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 03.06.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Жанна 02.12.2020 в 23:44
new comment
Муж сам устанавливал. Волновались, но все прошло удачно. Держится надёжно и прочно. Действительно, главное не боятся.
Максим 02.12.2020 в 15:43
new comment
Роллеты дополняют интерьер любой комнаты. Спальни, зала или даже балкона. Вешать их не сложно, лишь бы не запутать.
Анатолий 11.08.2019 в 20:49
new comment
Главное не надо бояться и делать спокойно и без нервов. Для своего дома купил, но к сожалению на день приобретения не нашел человека который мог бы мне их установить. Вооружился инструментом и сам своими силами не спеша установил.
Отменить
Додати коментар
Як зібрати захисні ролети на вікна?
Для захисту свого будинку або офісу від зловмисників прості жалюзі не підійдуть. Ідеальним рішенням буде встановити спеціальні ролети, які завойовують величезну популярність. Вони відрізняються міцністю, прийнятною ціною, довговічністю, надійністю, легкістю в експлуатації і привабливістю.
Детальніше
Як зібрати вертикальні жалюзі
Як зібрати вертикальні жалюзі
Безперечно, кращим варіантом для закривання вікон вважаються жалюзі. Їх найчастіше вішають вдома, на роботі, в школах, університетах та лікарнях. Слід зазначити, що збірка вертикальних жалюзі - це зовсім просто.
Стиль функціоналізму в інтер'єрі
Стиль функціоналізму в інтер'єрі
Якщо ви втомилися від підкреслено естетичних стилів інтер'єру, де кожна деталь підпорядковується красі, то можливо, стиль функціоналізм стане для вас ідеальним рішенням. Функціональний дизайн - це рух, в якому форма безпосередньо підпорядкована меті і призначенню, а не естетики.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень