Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Що робити, якщо примерзли захисні ролети на вхідних дверях?

Що робити, якщо примерзли захисні ролети на вхідних дверях?

Зміст
Інструкція на випадок примерзання рольставней
Часті помилки при розморожуванні рольставней
Що не можна робити, якщо ролети таки замерзли?

Що робити, якщо примерзли захисні ролети на вхідних дверях?

Захисні ролети – це надійна і універсальна конструкція для захисту приміщення. Їх використовують в приватних будинках, гаражах, а також на підприємствах. У міжсезоння і влітку проблем з використанням рольставней немає. Але іноді трапляються неприємності у вигляді холодів. Через них рольставні примерзають на вхідних дверях. Ми розповімо, що робити в такій ситуації, а яких дій краще уникати.

Інструкція на випадок примерзання рольставней

Для початку розберемося з ситуацією. Перевірте, примерз замок або все напрямні. Якщо тільки замок, то план дій простий. Досить завжди мати при собі розморожувати спрей. Його потрібно розпорошувати прямо на замку. Коли ситуація складніша, і примерзли самі ролети, то негайно викликайте майстра. Будь-яка самодіяльність може обійтися вам ціною покупки нових ролет та оплати роботи майстра. Досвідчені фахівці мають інструменти, за допомогою яких вони ефективно вирішують проблему примерзли ролет.

Часті помилки при розморожуванні рольставней

Багато припускаються помилок, через які захисні ролети не те що не розморожуються, так ламаються один раз і назавжди. Якщо по приїзду додому, до гаражу, ви виявили дану проблему, то головною вашою помилкою стане паніка. Вона завадить раціонально і адекватно оцінити ситуацію. Не переживайте, якщо не вийшло відкрити замок за допомогою спрею. Завжди можна викликати майстра, який за лічені хвилини усуне проблему.

Що не можна робити, якщо ролети таки замерзли?

  • Застосовувати силу. Навіть якщо вам терміново потрібно потрапити в приміщення, навіть якщо ви спробували всі перераховані вище методи (крім виклику майстра). Не намагайтеся ривком відкривати ролети. По-перше, так є майже 100% шанс їх пошкодити або ж повністю порушити цілісність конструкції. Якщо пам'ятаємо, то ролети захисні, а значить просто так їх відкрити не вийде. Але шкода нанести – запросто.
  • Автоматичний привід. Якщо ролети відкриваються за допомогою автоматичного приводу, то не можна його включати для розморожування. Мотор, який відповідає за відкривання рольставней не витримає такого навантаження і зламається. Як підсумок: закриті ролети і зламані механізм.
  • Окріп для найвідчайдушніших. Здається, що все цілком логічно. Якщо ролети примерзли, то їх потрібно в прямому сенсі розморожувати. Це вкрай небезпечно для конструкції. При різкому перепаді температур алюмінієві або сталеві частини конструкції вийдуть з ладу. Також справа в тому, що сильний мороз остудить окріп, і проблема нікуди не дінеться: вода замерзне.

Для попередження цієї сезонної неприємності можна використовувати наші невеликі поради. При установці ролетів конструкцію краще ставити в приміщенні, а не за ним. Це вбереже сталь або алюміній від охолодження. Що стосується типу наповнювача, віддавайте перевагу пенозаполненному профілем. Усередині нього не утворюється конденсат, так як товщина в 1 см не пропускає потоки повітря.

Популярні питання наших клієнтів
Якщо ворота промерзли, майстру доїхати проблематично, що можна зробити?

По-перше можна самостійно механічним шляхом позбутися скоринки методом легкого постукування долонею. Це не призведе до пошкодження планок, а ожеледних скоринка розламається. По-друге, обов'язково очистити від ожеледного скоринки підйомний механізм і замок.

Як не допустити обмерзання ролет?

Для того, щоб уникнути утворення криги, необхідно не залишати вироби в тривалій бездіяльності, тобто необхідно регулярно приводити в дію підйомний механізм. Але якщо обмерзання сталося, то можна скористатися феном.

Як уникнути скупчення конденсату в рухомих частинах рольдверей?

Для того, щоб рулонні двері служили довго і безвідмовно, необхідно взяти за правило змащувати рухомі частини не менше двох разів на рік (за умови, що це передбачено інструкцією). Для цього треба використовувати спеціальні грязе і водовідштовхувальні спреї. Найчастіше це спреї на силіконовій основі.

Що дає мастило дверей?

Вона оберігає ролети від передчасної корозії; утворює захисний шар, який захищає ролети від бруду, пилу, скупчення вологи; змащує тертьові елементи і виключає заїдання при експлуатації; прозорість мастила не утворює патьоків.

Що необхідно мати для екстреної допомоги при відкритті рулонних конструкцій?

Для цих цілей добре мати профілактичні набори по догляду за захисними ролетами, які можна придбати в зібраному вигляді. Вони включають спеціальні очисники, мастила для тертьових елементів, серветки зі спеціальним просоченням, якими обробляються ущільнювачі, з метою виключення прилипання їх до профілю взимку.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 06.06.2021
Коментарів: 4
Коментарі
Света 28.08.2019 в 22:11
new comment
Нам сразу при установке мастера посоветовали установить внутри помещения сам механизм и профиль заполнить пеной. Пока подобной ситуации не случалось, чтобы механизм замерз.
Иван 22.08.2019 в 22:15
new comment
Мои знакомые так и сломали совет защитные ролеты. Сначала пытались силой открыть. Потом кто-то подсказал использовать кипяток. Это вместо того, чтобы вызвать мастера. Пришлось новые заказывать.
Оксана 20.08.2019 в 12:46
new comment
А у нас все в порядке. Когда решили установить роллеты, сначала проконсультировались с мастером. Он дал те же советы, что приведены здесь. Две зимы перезимовали без проблем. Но номер телефона мастера внесли в память телефонов. В каждом деле нужен специалист. А сломать - дело не хитрое.
Наумов 18.08.2019 в 00:07
new comment
У меня такое было уже не раз. Хорошо, что только замок примерзал. Хотя в первый раз все равно вызывал мастера, т.к. не знал, да и спрея не было. Теперь он всегда у меня имеется под рукой.
Отменить
Додати коментар
Колоніальний стиль в інтер'єрі
Колоніальний стиль - це ідеальне рішення для всіх тих, хто хоче експериментів. Спочатку він виник тоді, коли Великобританія почала кампанію із захоплення нових земель і тамтешні житла обставлялися в британському стилі, але все ж, з нальотом етніки.
Детальніше
Особливості установки захисних ролет
Особливості установки захисних ролет
Шукайте, як встановити ролети своїми руками? Особливості установки захисних ролет на вікна своїми руками. Керівництво, інструкції, фото. Самостійний монтаж ролет. Що для цього необхідно?
Яким жалюзі віддати перевагу
Яким жалюзі віддати перевагу
Завдяки сонцезахисним системам, можна не тільки сховатися від палючого сонячного світла, а й створити мінімалістичний стиль в дизайні, в якому кожен елемент інтер'єру буде відповідати своєму призначенню.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень