Що робити, якщо примерзли захисні ролети на вхідних дверях?

Що робити, якщо примерзли захисні ролети на вхідних дверях?

Захисні ролети – це надійна і універсальна конструкція для захисту приміщення. Їх використовують в приватних будинках, гаражах, а також на підприємствах. У міжсезоння і влітку проблем з використанням рольставней немає. Але іноді трапляються неприємності у вигляді холодів. Через них рольставні примерзають на вхідних дверях. Ми розповімо, що робити в такій ситуації, а яких дій краще уникати.

Інструкція на випадок примерзання рольставней

Для початку розберемося з ситуацією. Перевірте, примерз замок або все напрямні. Якщо тільки замок, то план дій простий. Досить завжди мати при собі розморожувати спрей. Його потрібно розпорошувати прямо на замку. Коли ситуація складніша, і примерзли самі ролети, то негайно викликайте майстра. Будь-яка самодіяльність може обійтися вам ціною покупки нових ролет та оплати роботи майстра. Досвідчені фахівці мають інструменти, за допомогою яких вони ефективно вирішують проблему примерзли ролет.

Часті помилки при розморожуванні рольставней

Багато припускаються помилок, через які захисні ролети не те що не розморожуються, так ламаються один раз і назавжди. Якщо по приїзду додому, до гаражу, ви виявили дану проблему, то головною вашою помилкою стане паніка. Вона завадить раціонально і адекватно оцінити ситуацію. Не переживайте, якщо не вийшло відкрити замок за допомогою спрею. Завжди можна викликати майстра, який за лічені хвилини усуне проблему.

Що не можна робити, якщо ролети таки замерзли?

  • Застосовувати силу. Навіть якщо вам терміново потрібно потрапити в приміщення, навіть якщо ви спробували всі перераховані вище методи (крім виклику майстра). Не намагайтеся ривком відкривати ролети. По-перше, так є майже 100% шанс їх пошкодити або ж повністю порушити цілісність конструкції. Якщо пам'ятаємо, то ролети захисні, а значить просто так їх відкрити не вийде. Але шкода нанести – запросто.
  • Автоматичний привід. Якщо ролети відкриваються за допомогою автоматичного приводу, то не можна його включати для розморожування. Мотор, який відповідає за відкривання рольставней не витримає такого навантаження і зламається. Як підсумок: закриті ролети і зламані механізм.
  • Окріп для найвідчайдушніших. Здається, що все цілком логічно. Якщо ролети примерзли, то їх потрібно в прямому сенсі розморожувати. Це вкрай небезпечно для конструкції. При різкому перепаді температур алюмінієві або сталеві частини конструкції вийдуть з ладу. Також справа в тому, що сильний мороз остудить окріп, і проблема нікуди не дінеться: вода замерзне.

Для попередження цієї сезонної неприємності можна використовувати наші невеликі поради. При установці ролетів конструкцію краще ставити в приміщенні, а не за ним. Це вбереже сталь або алюміній від охолодження. Що стосується типу наповнювача, віддавайте перевагу пенозаполненному профілем. Усередині нього не утворюється конденсат, так як товщина в 1 см не пропускає потоки повітря.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 15.08.2019
Просмотрено: 704 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору