Філії
руукр

Як кріпити рулонні штори

Зміст
Відкрита система
Приватна фіксація штори
Основні моменти кріплення рулонної штори
Як вибрати різновид фіксації

Штори рулонного типу часто застосовуються при оформленні житлових будинків, квартир, а також офісних приміщень. Вони виглядають стильно і акуратно, не займають додаткове місце і надійно захищають кімнату від небажаного сонячного світла. Існують певні варіанти кріплення рулонних фіранок, які використовуються для вікон різних форм, типів і розмірів.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0 

Відкрита система

Ця фіксація дає можливість закріплювати рулонні жалюзі двома способами:

  • в отворі вікна;
  • на стіні вище віконної рами.

Існують такі різновиди відкритого кріплення:

  • « міні » відмінно підходить для оформлення стулки, рами;
  • « стандарт » зазвичай встановлюється над отвором вікна стандартних розмірів;
  • « мансарда » використовується для складних за формою вікон.

Механізм роботи рулонних фіранок має схожу будову. Незалежно від їх розмірів, форми і типу. Вони щільно намотуються на спеціальний вал, закріплений на двох власників однакової форми. Фіранками керують за допомогою пружин або ланцюжка.

Товщина вала безпосередньо залежить від матеріалу, з якого виготовлена ??рулонна штора, а також її ширини. Габаритні і важкі полотна кріплять на міцній планці щоб уникнути поломки механічної системи.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Приватна фіксація штори

Закриту систему встановлюють на пластик, дерев'яні, полімерні або металеві вікна. Такі конструкції випускаються в різних розмірах, які не впливають на їх функціональність, естетичність і привабливість.

Основна відмінність даної системи від відкритої конструкції полягає в обов'язковій наявності короба, на якому розташовані бічні заглушки. Дана деталь забезпечує надійне функціонування всього комплексу.

Для великих рулонних штор необхідний міцний короб і надійний вал.

Основні моменти кріплення рулонної штори

При підборі системи кріплення слід звертати увагу на такі важливі моменти:

  1. Велике значення для надійної фіксації має не тільки діаметр вала, а й розмір кронштейнів, на яких він закріплюється. Від довжини кронштейна безпосередньо залежить обсяг намотування штор.
  2. Механізми, що встановлюються на вікнах, повинні працювати безшумно. Тому в разі, якщо при першому запуску системи можна почути якісь звуки, це свідчить про її несправності.

В даний час виробники випускають короба, які рухаються разом з рулонної фіранкою. Така система дає можливість управляти відразу двома варіантами.

Для заміських будівель відмінним варіантом стане придбання рулонних жалюзі на спеціальних планках, які кріпляться на скотч. При потребі, систему можна зняти для транспортування.

Як вибрати різновид фіксації

Вибір ідеального варіанту кріплення рулонних виробів залежить не тільки від індивідуальних переваг і стилю. Перш за все, необхідно орієнтуватися на розміри жалюзі і функціональне навантаження на вікно.

Глибокі вікна з широкими прорізами слід облаштовувати закритими системами з кріпленнями до рами. Цей спосіб дає можливість максимально використовувати місце на підвіконні для створення додаткового декору в кімнаті.

Для невеликого вікна без підвіконня відмінно підійде спосіб кріплення рулонів над отвором. В цьому випадку є можливість використовувати довгий карниз. Він візуально розтягне віконний отвір.

Рулонні штори в тон стін, закріплені над вікном, візуально збільшать навіть саме невелике приміщення.

Правильно підібрані жалюзі і дотримання основних рекомендацій по їх фіксації додадуть приміщенню гарний вид, візуально збільшать його розміри, а також захистять від попадання всередину будівлі сонячного світла.

Популярні питання наших клієнтів
Як можна закріпити рулонну штору на пластиковому вікні без свердління?

Щоб закріпити рулонну штору на вікно без свердління можна використовувати: двосторонній скотч (його наклеюють плоску сторону, яка звернена до вікон), також можна скористатися спеціальними зажимами.

Як повісити міні штори на пластикові вікна різними способами?

Якщо вам необхідно закріпити міні штори на пластикове вікно можна скористатися спеціальними кронштейнами або ж двостороннім скотчем. Ці способи дозволяють не травмувати віконні конструкції.

Які варіанти штор можна повісити на пластикове вікно без свердління?

Без дрилі рулонні штори на пластикові вікна можна закріпити в таких системах: рольштори, касетні штори, горизонтальні жалюзі з алюмінію, жалюзі типу міні, uni, isolite.

Як легко і швидко встановити віконні тканинні ролети з волосінню?

Для цього необхідно вставити шестерінки в кронштейн, поставити позначки, протягнути волосінь в отвір кронштейна, зав'язуємо вузли. Далі вставляємо штору з шестернями в кронштейн, перевіряємо як працює штора.

Як закріпити рулонну штору на глухе вікно, чи є якісь особливості?

В цьому випадку процес установки має свої особливості, наприклад, тут не буде кронштейнів-гачків. Будуть потрібні бічні кронштейни з шестернями. Монтаж починається з приклеювання скотча на пластини з пазами.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 12.08.2021
Коментарів: 4
Коментарі
Анастасия 02.12.2020 в 20:49
new comment
На мой взгляд, лучше всего смотрится закрытая система. Все выглядит очень эстетично и функционально.
Олечка 19.08.2019 в 23:36
new comment
Я сейчас очень жалею, что не выбрала закрытую систему фиксации штор. У меня несколько створок, и при открытии одной (которая находится посредине) - шторы на соседних начинают хлопать от ветра.
Марго-Ритта 11.08.2019 в 17:15
new comment
Использую шторы открытого типа уже несколько лет в спальной комнате и детской. Удобные как своей простотой в обслуживании, так и в установке. Если что, можно поменять ткань и цвет штор при желании.
Енкова 18.09.2019 в 23:16
new comment
Марго-Ритта, вы так четко изложили, вот только, как закрепить я толком и не поняла, что менять можно ткань, здесь и так ясно. А вот как именно их закрепить самостоятельно подскажите, что вообще для этого потребуется?
Отменить
Додати коментар
Тканинні ролети (ролети) або рулонні штори
Слово ролети з'явилося в обігу не так давно, з приходом в наше життя таких видів жалюзі як тканинні ролети і захисні ролети. Слід зауважити, що за своїм виглядом і виконуваних функцій вони абсолютно різні.
Детальніше
Як створити 100% темряву в приміщенні
Як створити 100% темряву в приміщенні
Іноді для вирішення певних завдань виникає необхідність повного блокування попадання сонячного світла в окремо взяті приміщення, тобто досягнення в них абсолютної темряви.
Антідізайн в інтер'єрі
Антідізайн в інтер'єрі
Антідізайн - це одне з найбільш суперечливих напрямків в дизайні інтер'єру. Антідізайн - це поєднання непоєднуваного, це - кітч, це - відсутність будь-яких кордонів і використання всього того, що може вважатися моветоном в будь-яких інших стилях

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень