Як кріпити рулонні штори

Зміст
Відкрита система
Приватна фіксація штори
Основні правила і рекомендації по кріпленню
Як вибрати різновид фіксації

Штори рулонного типу часто застосовуються при оформленні житлових будинків, квартир, а також офісних приміщень. Вони виглядають стильно і акуратно, не займають додаткове місце і надійно захищають кімнату від небажаного сонячного світла. Існують певні варіанти кріплення рулонних фіранок, які використовуються для вікон різних форм, типів і розмірів.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0 sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Відкрита система

Ця фіксація дає можливість закріплювати рулонні жалюзі двома способами:

  • в отворі вікна;
  • на стіні вище віконної рами.

Існують такі різновиди відкритого кріплення:

  • « міні » відмінно підходить для оформлення стулки, рами;
  • « стандарт » зазвичай встановлюється над отвором вікна стандартних розмірів;
  • « мансарда » використовується для складних за формою вікон.

Механізм роботи рулонних фіранок має схожу будову. Незалежно від їх розмірів, форми і типу. Вони щільно намотуються на спеціальний вал, закріплений на двох власників однакової форми. Фіранками керують за допомогою пружин або ланцюжка.

Товщина вала безпосередньо залежить від матеріалу, з якого виготовлена ??рулонна штора, а також її ширини. Габаритні і важкі полотна кріплять на міцній планці щоб уникнути поломки механічної системи.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0 sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Приватна фіксація штори

Закриту систему встановлюють на пластик, дерев'яні, полімерні або металеві вікна. Такі конструкції випускаються в різних розмірах, які не впливають на їх функціональність, естетичність і привабливість.

Основна відмінність даної системи від відкритої конструкції полягає в обов'язковій наявності короба, на якому розташовані бічні заглушки. Дана деталь забезпечує надійне функціонування всього комплексу.

Для великих рулонних штор необхідний міцний короб і надійний вал.

Основні правила і рекомендації по кріпленню

При підборі системи кріплення слід звертати увагу на такі важливі моменти:

  1. Велике значення для надійної фіксації має не тільки діаметр вала, а й розмір кронштейнів, на яких він закріплюється. Від довжини кронштейна безпосередньо залежить обсяг намотування штор.
  2. Механізми, що встановлюються на вікнах, повинні працювати безшумно. Тому в разі, якщо при першому запуску системи можна почути якісь звуки, це свідчить про її несправності.

В даний час виробники випускають короба, які рухаються разом з рулонної фіранкою. Така система дає можливість управляти відразу двома варіантами.

Для заміських будівель відмінним варіантом стане придбання рулонних жалюзі на спеціальних планках, які кріпляться на скотч. При потребі, систему можна зняти для транспортування.

Як вибрати різновид фіксації

Вибір ідеального варіанту кріплення рулонних виробів залежить не тільки від індивідуальних переваг і стилю. Перш за все, необхідно орієнтуватися на розміри жалюзі і функціональне навантаження на вікно.

Глибокі вікна з широкими прорізами слід облаштовувати закритими системами з кріпленнями до рами. Цей спосіб дає можливість максимально використовувати місце на підвіконні для створення додаткового декору в кімнаті.

Для невеликого вікна без підвіконня відмінно підійде спосіб кріплення рулонів над отвором. В цьому випадку є можливість використовувати довгий карниз. Він візуально розтягне віконний отвір.

Рулонні штори в тон стін, закріплені над вікном, візуально збільшать навіть саме невелике приміщення.

Правильно підібрані жалюзі і дотримання основних рекомендацій по їх фіксації додадуть приміщенню гарний вид, візуально збільшать його розміри, а також захистять від попадання всередину будівлі сонячного світла.

Опубликавано: 16.05.2019
Комментариев: 3
Коментарі
Олечка
19.08.2019 в 23:36 # Ответить
new comment
Я сейчас очень жалею, что не выбрала закрытую систему фиксации штор. У меня несколько створок, и при открытии одной (которая находится посредине) - шторы на соседних начинают хлопать от ветра.
Марго-Ритта
11.08.2019 в 17:15 # Ответить
new comment
Использую шторы открытого типа уже несколько лет в спальной комнате и детской. Удобные как своей простотой в обслуживании, так и в установке. Если что, можно поменять ткань и цвет штор при желании.
Енкова
18.09.2019 в 23:16 # Ответить
new comment
Марго-Ритта, вы так четко изложили, вот только, как закрепить я толком и не поняла, что менять можно ткань, здесь и так ясно. А вот как именно их закрепить самостоятельно подскажите, что вообще для этого потребуется?
Отменить
Додати коментар
Гідроізоляція підвалу зсередини від грунтових вод: методи захисту будівлі від вологи
При будівництві будівлі окрему увагу необхідно приділити гідроізоляції підвалу і захисту його від проникнення грунтових вод. В іншому випадку фундамент будівлі буде регулярно піддаватися негативному впливу і зруйнуватися набагато раніше, ніж заплановано. Щоб запобігти передчасному руйнуванню, необхідно використовувати якісні матеріали і враховувати всі рекомендації
Детальніше
Стиль Френка Ллойда Райта - ідеальність заміського будинку для кожного
Стиль Френка Ллойда Райта - ідеальність заміського будинку для кожного
На нашому сайті з проектування та будівництва будинків є докладна стаття, присвячену архітектурі Ллойда Райта - американського архітектора ХХ століття. Він створив стиль, інакше званий стиль прерій, вплив якого на сучасний дизайн величезна.
Інтер'єр будинку в стилі прованс
Інтер'єр будинку в стилі прованс
Надзвичайну популярність в Європі прованський стиль в інтер'єрі отримав в XIX столітті. Перш за все, він привертав атмосферою простоти, спокою і природності, властивою селі. І сьогодні атмосфера французького кантрі як і раніше зачаровує багатьох своєю унікальною енергетикою, котра володіє до розслаблення і відпочинку від щоденної суєти. Якщо ви хочете наповнити ваше житло легким середземноморським шармом, затишком і гармонією, стиль прованс - кращий вибір, як для заміського будинку, так і сучасної міської квартири. Відмінні риси стилю прованс в інтер'єрі домівки. Дизайн інтер'єру в стилі прованс пронизаний свіжістю солоного бризу, пікантність прованських трав і п'янким ароматом лаванди. У ньому чарівність провінційного затишку і комфорт з'єднані зі старовиною і розкішшю. Багато в чому він співзвучний зі стилем кантрі, з ледь відчутною вишуканістю французького маєтку. Отже, чим характеризується стиль прованс?
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень