Філії
руукр

Особливості установки захисних ролет

Зміст
Підготовчі роботи
Необхідне обладнання
Види монтажу виробів
Процес установки ролети
Основні рекомендації по правильному монтажу ролети

Ролети широко використовуються в захисних цілях. Їх встановлюють на вікна приватних будинків, промислових об'єктів, офісних приміщень, магазинів, бутіків.

Ролети представляють собою трансформовані вироби, які при необхідності легко знімаються для зберігання і транспортування. Розглянемо основні способи установки цих захисних предметів.

Підготовчі роботи

Важливим етапом установки є якісна підготовка отвору для монтування ролети. На початковій стадії необхідно з точністю визначити розмір отвору, а також товщину стін і матеріал, з якого вони виготовлені.

Основні вимоги, яким повинні відповідати віконні прорізи:

 • вони повинні мати прямокутну, квадратну або іншу форму, узгоджену виконавцем робіт і їх замовником;
 • допустимі відхилення робочої поверхні в горизонтальному і вертикальному напрямку – не більше 1,5 мм на метр квадратний;
 • різниця діагоналей не повинна бути більше 5 мм;
 • поверхня повинна бути гладкою, рівною, без тріщин або горбків.

Необхідне обладнання

Перед установкою захисних конструкцій потрібно підготувати наступні інструменти і предмети:

 • дриль;
 • перфоратор;
 • шуруповерт;
 • рівень;
 • будівельна рулетка;
 • драбина;
 • витратні елементи – дюбеля, кліпси, саморізи;
 • сходи або драбина;
 • захисні засоби для обличчя, очей і рук.

Види монтажу виробів

Існує кілька варіантів установки захисної ролети.

 1. Накладний спосіб. В цьому випадку короб встановлюють на стіну приміщення або фасаду будівлі. Такий монтаж забезпечує максимальну кількість потрапляння всередину сонячного світла.
 2. Вбудований варіант передбачає установку основи всередині отвору. Основна його перевага – відсутність виступаючих частин ролети, що дає можливість розміщення вироби в будинках і будівлях різноманітних архітектурних форм.

Комбінований монтаж полягає в розташуванні короба в ніші віконного отвору. Даний варіант поєднує дві переваги – максимальне природне освітлення і відсутність виступаючих за фасад елементів.

Процес установки ролети

Початковий етап полягає в підготовці вироби до монтажу. Для цього слід просвердлити в бічних напрямних отвори за допомогою дриля. Потім в бічних кришках просверливаются невеликі отвори, в яких будуть кріпитися заклепки. На задній панелі також повинні бути дірки для кріплення короба до віконного отвору.

Після підготовки основи для рольставні можна приступати до складання каркаса вироби. Наступний етап полягає в установці елементів управління конструкцією, а потім – монтаж полотна рольставні.

Основні рекомендації по правильному монтажу ролети

Необхідно виділити послідовність дій по установці захисної ролети:

 1. Перевірка відповідності розмірів віконного отвору з габаритами конструкції.
 2. Звірка наявності всіх необхідних деталей для монтажу.
 3. Збірка основних елементів для кріплення конструкції.
 4. Робота по збірці роллетной системи.
 5. просверливании отворів для установки.
 6. Кріплення бічних напрямних і металевого короба.
 7. Установка полотна на вал і бічні напрямні.
 8. Контрольний запуск і перевірка всієї системи.

При установці захисної конструкції самостійно слід уважно прочитати інструкцію і обов'язково перевірити наявність всіх комплектуючих. Також важливим моментом є наявність всіх необхідних для монтажу інструментів і пристосувань.

Популярні питання наших клієнтів
Як можна самостійно встановити ролети на дверний отвір?

Для проведення процедури вам буде потрібно: перевірити наявність всіх комплектуючих, розмітити напрямні, просвердлити напрямні, рассверлить отвори для виведення системи управління при зовнішньому монтажі, збираємо конструкцію, кріпимо до стіни.

Як самостійно встановити шнур управління в захисних ролети?

Щоб шнур через стіну, необхідна запобіжна пружина (її можна замовити разом з роль ставнями). Встановити стрічку крізь стіну не можна, так як вона може легко перекрутити, а значить користуватися їй буде незручно.

Як легко встановити блокуючий ригель в захисних ролети?

Кільце, яке утримує ригель на валу, легко фіксується саморізами. Фіксувати саморізи потрібно дуже акуратно, адже є небезпека пошкодити двигун. Ригелі можна встановлювати для автоматичних віконниць або для карданного управління.

Як встановити стопор в захисних ролети на вікнах або дверях?

За допомогою стопора вал не втече повністю в короб. Для його установки буде потрібно просвердлити отвір в кінцевому профілі. Стопори розташовуються не ближче ніж за 10 см до країв профілів.

Як встановити пружинно-інерційний управління в захисних ролети?

Для цього необхідно перекинути полотно через напрямні і прикріпити до нього тягові пружини. За допомогою крутіння вала заводиться пружина і кінець з тягових пружин пропускається в перфорації вала.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 12.08.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Костя 10.08.2019 в 19:05
new comment
Сам первый раз не рискнул ставить на даче ролеты, позвал специалиста и заодно посмотрел на то, как он это делает. Теперь я уже относительно в курсе, и думаю установить сам на еще одно окно, которое сам же и сделал. В принципе, советы тут идентичные с действиями мастера.
Отменить
Додати коментар
Типи захисних ролет
Види і особливості захисних ролет. Альтернативою старим добрим ставням в наші дні можна назвати ролети. Існують різні типи управління захисних ролет: такі як класичні приводи ручного управління, так і електроприводи
Детальніше
Як заховати на стіні дроти від телевізора: способи маскування кабелів
Як заховати на стіні дроти від телевізора: способи маскування кабелів
При облаштуванні домашнього кінотеатру телевізор найчастіше монтується на стіну. Подібний принцип використовується і при покупці телевізорів з великою діагоналлю, набагато зручніше дивитися зображення з великого екрану, який знаходиться трохи вище рівня очей.
Світлопрозорі рольставні з полікарбонату
Світлопрозорі рольставні з полікарбонату
Прозорі рольставні з полікарбонату - відмінний спосіб захистити ваше приміщення від опадів, вітру і пилу. Завдяки естетичному зовнішньому вигляду конструкції і високою світлопроникності використання рольставней з полікарбонта на веранді, терасі, балконі або альтанці дозволить вам проводити час в улюблених відкритих приміщеннях навіть в негоду, а в осінньо-зимовий період

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень