Автоматичні ролети Розумний будинок

Зміст
Особливості та переваги системи
Висновок

Автоматичні ролети Розумний будинок

Система « розумний будинок » користується все більшою вдячністю серед користувачів. Можливість управління багатьма гаджетами через одну приладову панель, планшет або смартфон дуже зручна. Не відстає від потреб клієнтів і ринок захисних механізмів. До системи розумного будинку можна з легкістю підключити не тільки сигналізацію і датчики, а й захисні ролети. Для цього достатньо просто встановити моделі з електричним приводом. Система може монтуватися для приватних користувачів і великих корпорацій, необхідно тільки визначитися з типом профілю, габаритами, матеріалом та іншими параметрами.

Особливості та переваги системи

Користувачеві немає необхідності постійно переживати про те, відкриті або закриті віконниці в його будинку — досить просто запросити актуальний звіт на екран. У разі, якщо одна з ролет залишилася відкритою, необхідно просто натиснути кнопку на пульті дистанційного управління.

Підключення системи захисних рольставен може підключатися вже після повного монтування датчиків « розумного будинку » у вашій квартирі. Програмне забезпечення дає повний доступ до керівництва:

  • системою освітлення;
  • відео- та аудіо гаджетами;
  • системою безпеки;
  • кухонними приладами і т.п.

Саме многокомпонентность « розумного будинку » дозволяє підібрати оптимальну систему управління для кожного користувача і відкоригувати, які процеси будуть здійснюватися вручну, а які автоматично. До таких відносяться і захисні ролети.

Процес монтування та підключення рольставен в систему « розумного будинку » особливо актуально для власника заміського котеджу або великого офісу. Вручну відкривати або закривати вікна досить проблематично, а система інтелектуального управління з легкістю вирішує це питання. Налаштування можна коригувати в міру необхідності.

Процес інтеграції з системою здійснюється дуже просто. Пульт управління « розумного будинку » оснащений спеціальним приймачем, який дозволяє керувати гаджетами по окремо виділеному радіоканалу. Тому немає необхідності в придбанні і установці окремого обладнання. Єдине, для підключення системи необхідно звернутися до профільного фахівця.

Переваги інтеграції захисних ролет:

  • процес управління здійснюється тільки автоматично, не потрібно докладати ніяких фізичних зусиль для регулярного закриття і відкриття кожної ролети;
  • при необхідності, всі налаштування по управлінню коригуються протягом декількох секунд — всі необхідні опції по управлінню здійснюються на виділеній панелі управління;
  • якщо до системи управління « розумного будинку » підключені гаджети, планшети або смартфони, контроль управління може здійснюватися віддалено.
  • Використання комплексного захисту забезпечує користувачів максимальної впевненістю в тому, що будинок захищений на всі 100%.

Висновок

Установка захисних ролет в систему « розумного будинку » дозволяє максимально захистити своє майно і полегшити процес управління ролетами. Єдина складність, з якою можуть зіткнутися користувачі — висока вартість системи установки і її інтеграції.

Популярні питання наших клієнтів
Як можна включити в роботу системи «розумний дім» автоматичні ролети?

Щоб включити рольставні в роботу системи «розумний дім» краще робити це як раз під час їх установки у приміщенні. Необхідну корекцію в настройки можна внести в будь-який зручний момент.

Чи можна внести корективи в уже встановлені автоматичні ролети?

Це можна зробити, але в цьому випадку краще звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців, так як самостійна установка може привести до небажаних наслідків.

Чи є які-небудь недоліки в інтеграції ролет в систему «розумний будинок»?

Автоматичні ролети це вигідне сучасне рішення, яке дозволять значно полегшити життя. Єдиним недоліком такої системи буде вартість самої установки.

Які ще варіанти автоматичного управління можуть застосовуватися для тканинних ролет?

Тканинні ролети з електроприводом крім підключення до системи розумний будинок також можуть управлятися за допомогою проводового управління (використовуючи настінний перемикач) або радіоуправління (пультом дистанційного керування).

Які варіанти управління ролетами і жалюзі можна використовувати по тимчасовим датчикам?

Використовуючи функції в системі «розумний будинок» можна підключати похмурий і метеорологічний датчик за такими сценаріями: «ніч», «ранок», «сонячно», «ураган», «вечірка», «домашній кінотеатр» і ін.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 25.03.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Лана 08.09.2019 в 23:08
new comment
Очень удобны такие ролеты, хотя не каждый может себе их и позволить. Мы пока рассматриваем такой вариант, но так же хочется узнать конкретную цену, потому что потребуется их очень много. Если бы была еще и скидка, совсем хорошо!
Оля 29.08.2019 в 15:52
new comment
При установки системы "умный дом" нам сразу предложили включить туда и защитные ролеты. Это действительно удобно. И по цене вышло нормально, все делали сразу, так что лучше подумать заранее.
Евгений 02.08.2019 в 16:40
new comment
Технологии не стоят на месте и всё движется вперед. Вот и приходится успевать за таким течением)) Установил себе такие роллеты в систему "умный дом". Соглашусь, не дёшево, но оно того стоит. Можно с любого места с помощью смартфона сделать любые действия, даже в поле зрения не обязательно. Ну круто же!
Отменить
Додати коментар
Установка і замовлення жалюзі в Кам'янець-Подільський
Останнім часом жалюзі в Кам'янці-Подільському з офісних приміщень перебираються в житлові будинки, створюючи конкуренцію звичним для нас шторам. І дійсно, цей правильно підібраний предмет інтер'єру може не тільки відмінно вписується в стиль кімнати, а й надати їй відчутний затишок.
Детальніше
Дизайн кухні 12 кв.м
Дизайн кухні 12 кв.м
Незважаючи на наявність в будинку різних кімнат, саме за кухонним столом з легкістю можна уявити сімейний обід, дружнє чаювання, душевні розмови і навіть романтичну вечерю. Не дарма існує афоризм про те, що «кухня - душа будинку». Це чиста правда! І якщо раніше люди не дуже різноманітно підходили до вибору оформлення цього куточка, то зараз дизайн кухні 12 кв.м. може стати чудовим втіленням функціональності і мистецтва. Вибираємо стиль інтер'єру. У зв'язку зі стрімким розвитком світу, сучасна людина намагається йти в ногу з новими тенденціями напрямків інтер'єру. Одинадцять «квадратів» - це ідеальне співвідношення для лаконічного і стильного дизайну невеликої кухні.
Кращі виробники меблів 21 століття
Кращі виробники меблів 21 століття
Сучасний ринок меблів представлений множинами вітчизняних і зарубіжних компаній. Але далеко не кожна може похвалитися високою якістю, нагородами і позитивними відгуками споживачів. Ми склали власний рейтинг кращих виробників меблів 21 століття, з якими варто познайомитися ближче.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00