Автоматичні ролети Розумний будинок

Зміст
Особливості та переваги системи
Висновок

Автоматичні ролети Розумний будинок

Система « розумний будинок » користується все більшою вдячністю серед користувачів. Можливість управління багатьма гаджетами через одну приладову панель, планшет або смартфон дуже зручна. Не відстає від потреб клієнтів і ринок захисних механізмів. До системи розумного будинку можна з легкістю підключити не тільки сигналізацію і датчики, а й захисні ролети. Для цього достатньо просто встановити моделі з електричним приводом. Система може монтуватися для приватних користувачів і великих корпорацій, необхідно тільки визначитися з типом профілю, габаритами, матеріалом та іншими параметрами.

Особливості та переваги системи

Користувачеві немає необхідності постійно переживати про те, відкриті або закриті віконниці в його будинку — досить просто запросити актуальний звіт на екран. У разі, якщо одна з ролет залишилася відкритою, необхідно просто натиснути кнопку на пульті дистанційного управління.

Підключення системи захисних рольставен може підключатися вже після повного монтування датчиків « розумного будинку » у вашій квартирі. Програмне забезпечення дає повний доступ до керівництва:

  • системою освітлення;
  • відео- та аудіо гаджетами;
  • системою безпеки;
  • кухонними приладами і т.п.

Саме многокомпонентность « розумного будинку » дозволяє підібрати оптимальну систему управління для кожного користувача і відкоригувати, які процеси будуть здійснюватися вручну, а які автоматично. До таких відносяться і захисні ролети.

Процес монтування та підключення рольставен в систему « розумного будинку » особливо актуально для власника заміського котеджу або великого офісу. Вручну відкривати або закривати вікна досить проблематично, а система інтелектуального управління з легкістю вирішує це питання. Налаштування можна коригувати в міру необхідності.

Процес інтеграції з системою здійснюється дуже просто. Пульт управління « розумного будинку » оснащений спеціальним приймачем, який дозволяє керувати гаджетами по окремо виділеному радіоканалу. Тому немає необхідності в придбанні і установці окремого обладнання. Єдине, для підключення системи необхідно звернутися до профільного фахівця.

Переваги інтеграції захисних ролет:

  • процес управління здійснюється тільки автоматично, не потрібно докладати ніяких фізичних зусиль для регулярного закриття і відкриття кожної ролети;
  • при необхідності, всі налаштування по управлінню коригуються протягом декількох секунд — всі необхідні опції по управлінню здійснюються на виділеній панелі управління;
  • якщо до системи управління « розумного будинку » підключені гаджети, планшети або смартфони, контроль управління може здійснюватися віддалено.
  • Використання комплексного захисту забезпечує користувачів максимальної впевненістю в тому, що будинок захищений на всі 100%.

Висновок

Установка захисних ролет в систему « розумного будинку » дозволяє максимально захистити своє майно і полегшити процес управління ролетами. Єдина складність, з якою можуть зіткнутися користувачі — висока вартість системи установки і її інтеграції.

Популярні питання наших клієнтів
Як можна включити в роботу системи «розумний дім» автоматичні ролети?

Щоб включити рольставні в роботу системи «розумний дім» краще робити це як раз під час їх установки у приміщенні. Необхідну корекцію в настройки можна внести в будь-який зручний момент.

Чи можна внести корективи в уже встановлені автоматичні ролети?

Це можна зробити, але в цьому випадку краще звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців, так як самостійна установка може привести до небажаних наслідків.

Чи є які-небудь недоліки в інтеграції ролет в систему «розумний будинок»?

Автоматичні ролети це вигідне сучасне рішення, яке дозволять значно полегшити життя. Єдиним недоліком такої системи буде вартість самої установки.

Які ще варіанти автоматичного управління можуть застосовуватися для тканинних ролет?

Тканинні ролети з електроприводом крім підключення до системи розумний будинок також можуть управлятися за допомогою проводового управління (використовуючи настінний перемикач) або радіоуправління (пультом дистанційного керування).

Які варіанти управління ролетами і жалюзі можна використовувати по тимчасовим датчикам?

Використовуючи функції в системі «розумний будинок» можна підключати похмурий і метеорологічний датчик за такими сценаріями: «ніч», «ранок», «сонячно», «ураган», «вечірка», «домашній кінотеатр» і ін.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 25.03.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Лана 08.09.2019 в 23:08
new comment
Очень удобны такие ролеты, хотя не каждый может себе их и позволить. Мы пока рассматриваем такой вариант, но так же хочется узнать конкретную цену, потому что потребуется их очень много. Если бы была еще и скидка, совсем хорошо!
Оля 29.08.2019 в 15:52
new comment
При установки системы "умный дом" нам сразу предложили включить туда и защитные ролеты. Это действительно удобно. И по цене вышло нормально, все делали сразу, так что лучше подумать заранее.
Евгений 02.08.2019 в 16:40
new comment
Технологии не стоят на месте и всё движется вперед. Вот и приходится успевать за таким течением)) Установил себе такие роллеты в систему "умный дом". Соглашусь, не дёшево, но оно того стоит. Можно с любого места с помощью смартфона сделать любые действия, даже в поле зрения не обязательно. Ну круто же!
Отменить
Додати коментар
Чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?
Вибір оптимальної сонцезахисної системи - це завжди справа досить-таки відповідальна. Все-таки на комфорт в будинку впливає дуже багато факторів і надлишок сонячного світла в спекотні дні - не найкраще, що можна уявити.
Детальніше
Як вибрати штори на кухню?
Як вибрати штори на кухню?
Щоб інтер'єр кухні виглядав стильно і мав закінчений зовнішній вигляд, слід підібрати штори. Як вибрати штори для кухні? Головне їхнє завдання - створювати затишок, домашню атмосферу, візуально додавати легкості і простору, захищати від сторонніх очей, підкреслювати форму вікна, маскувати всі недоліки. Тому традиційні штори, мають безліч декоративних елементів, тут недоречні.
Кабінет на балконі
Кабінет на балконі
Дізнайтеся якомога дуже просто і ефективно оформити кабінет на балконі! Кабінет на балконі підійде для тих, хто працює або навчається вдома і багато часу проводить за комп'ютером. як правильно облаштувати особистий кабінет на балконі і втілити в дійсність мрію.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00