Японські штори

Зміст
Особливості японських штор
Функціональна естетика
Матеріали для виготовлення японської штори

Японські елементи інтер'єру значно відрізняються від європейських традицій. Це цікаве поєднання функціональності і мінімалізму. Якщо під час ремонту прийшла ідея оформити житлове або робоче простір в стилі, характерному для Країни висхідного Сонця, то ми детально розповімо, як підібрати японські штори, про особливості цього практичного деталі.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості японських штор

Чим же вони так унікальні? Штори іноді називають панельними або екранними через форми і способу кріплення. Японська штора - довге тканинне полотно переважно світлого кольору, прикріплене на карниз. Вона складається з декількох рівнів, що дозволяє відкривати завісу з різних сторін. Також штора відкривається від центру до краю або ж справа наліво (і навпаки).

Полотно в ширину буває самих різних розмірів. Показник варіюється від 40 до 150 см. По виду нагадує рулонну або римську штору, але японська штора відкривається тільки в сторону через особливої ​​конструкції.

Функціональна естетика

Крім зручного кріплення карнизів над вікнами, у екранних штор є деякі переваги.

  • Японські штори відмінно справляються з важливим завданням: захист від сонячного світла і від поглядів перехожих. Зазвичай їх виконують з щільного матеріалу, що робить завіси надійним захисником від яскравих променів сонця.
  • Незвичайний елемент інтер'єру нехай і виходець зі Сходу, але чудово виглядає в класичному європейському інтер'єрі, додаючи цікаві нотки.
  • Конструкція панельних штор довговічна: вона проста у використанні, не вимагає постійного догляду. Досить регулярно обробляти антистатичним розчином, який запобігає скупченню пилу на полотні. Тим більше, тут відсутня декор і додаткові елементи, що потребують догляду.
  • Штори можуть не тільки захищати від світла або сторонніх поглядів, але і розділяти простір. У невеликих квартирах доцільно виділяти зони для комфортної роботи і відпочинку вдома. Тому розгляньте варіант японських штор для поділу домашньої або робочого простору.
  • Універсальні у використанні. Екранні штори можна встановлювати будинку, в офісі, в бутиках, магазинах і галереях. Вони ідеально доповнять такі стилі інтер'єру: мінімалізм, лофт, етнічний, еко-стиль і класику.

Матеріали для виготовлення японської штори

Для полотен використовуються натуральні матеріали: бавовна, шовк або льон. Для кріплень використовують легкі натуральні матеріали: бамбук, солома або рисовий папір. Іноді в цих цілях використовують джут. Натуральні напівпрозорі тканини частково розсіюють сонячне світло.

Оскільки тканини досить легкі, текстиль внизу обтяжують. На початку установки штор полотно натягують між планками, які розташовані горизонтально.

Іноді екранні штори роблять двох-або трирівнева. Тому можна підібрати кілька кольорів, які добре між собою поєднуються. Також варто спробувати комбінувати тканини, щоб створити штори день-ніч, наприклад. Якщо здається, що просто однотонне полотно виглядає нудно, розгляньте варіант з орнаментами на тканини. Це можуть бути геометричні, анімалістичні або абстрактні малюнки в тон полотна.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стиль бунгало в інтер'єрі
Якщо ви хочете дійсно оригінально оформити своє житло, то сміливо звертайтеся до стилю бунгало. Ми можемо сміливо стверджувати, що зараз він використовується досить рідко, а дуже даремно, адже він відмінно поєднує в собі естетику і затишок.
Детальніше
Жалюзі, ролети, римські штори або плісе?
Жалюзі, ролети, римські штори або плісе?
Найважливіше погода в домі, - саме так співалося у всьому відомій пісні. На щастя, вже давно прийшли ті часи, коли погода в домі більше не залежить від погоди на обличчі.
Римські штори для романтичних натур
Римські штори для романтичних натур
Все більше вікон в Україні стають схожими на вікна в європейських містах. Жалюзі різних моделей прийшли в наші міста так само стрімко, як Макдональдс, модні бутики і величезні торгові центри. Жителі Дніпропетровська і Луганська, Полтави та Донецька уважно відстежують
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень