Японські штори

Зміст
Особливості японських штор
Функціональна естетика
Матеріали для виготовлення японської штори

Японські елементи інтер'єру значно відрізняються від європейських традицій. Це цікаве поєднання функціональності і мінімалізму. Якщо під час ремонту прийшла ідея оформити житлове або робоче простір в стилі, характерному для Країни висхідного Сонця, то ми детально розповімо, як підібрати японські штори, про особливості цього практичного деталі.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості японських штор

Чим же вони так унікальні? Штори іноді називають панельними або екранними через форми і способу кріплення. Японська штора - довге тканинне полотно переважно світлого кольору, прикріплене на карниз. Вона складається з декількох рівнів, що дозволяє відкривати завісу з різних сторін. Також штора відкривається від центру до краю або ж справа наліво (і навпаки).

Полотно в ширину буває самих різних розмірів. Показник варіюється від 40 до 150 см. По виду нагадує рулонну або римську штору, але японська штора відкривається тільки в сторону через особливої ​​конструкції.

Функціональна естетика

Крім зручного кріплення карнизів над вікнами, у екранних штор є деякі переваги.

  • Японські штори відмінно справляються з важливим завданням: захист від сонячного світла і від поглядів перехожих. Зазвичай їх виконують з щільного матеріалу, що робить завіси надійним захисником від яскравих променів сонця.
  • Незвичайний елемент інтер'єру нехай і виходець зі Сходу, але чудово виглядає в класичному європейському інтер'єрі, додаючи цікаві нотки.
  • Конструкція панельних штор довговічна: вона проста у використанні, не вимагає постійного догляду. Досить регулярно обробляти антистатичним розчином, який запобігає скупченню пилу на полотні. Тим більше, тут відсутня декор і додаткові елементи, що потребують догляду.
  • Штори можуть не тільки захищати від світла або сторонніх поглядів, але і розділяти простір. У невеликих квартирах доцільно виділяти зони для комфортної роботи і відпочинку вдома. Тому розгляньте варіант японських штор для поділу домашньої або робочого простору.
  • Універсальні у використанні. Екранні штори можна встановлювати будинку, в офісі, в бутиках, магазинах і галереях. Вони ідеально доповнять такі стилі інтер'єру: мінімалізм, лофт, етнічний, еко-стиль і класику.

Матеріали для виготовлення японської штори

Для полотен використовуються натуральні матеріали: бавовна, шовк або льон. Для кріплень використовують легкі натуральні матеріали: бамбук, солома або рисовий папір. Іноді в цих цілях використовують джут. Натуральні напівпрозорі тканини частково розсіюють сонячне світло.

Оскільки тканини досить легкі, текстиль внизу обтяжують. На початку установки штор полотно натягують між планками, які розташовані горизонтально.

Іноді екранні штори роблять двох-або трирівнева. Тому можна підібрати кілька кольорів, які добре між собою поєднуються. Також варто спробувати комбінувати тканини, щоб створити штори день-ніч, наприклад. Якщо здається, що просто однотонне полотно виглядає нудно, розгляньте варіант з орнаментами на тканини. Це можуть бути геометричні, анімалістичні або абстрактні малюнки в тон полотна.

Популярні питання наших клієнтів
Чим відрізняються японські штори від японських панелей?

Японські штори набираються з декількох панелей, що надає їм особливий лаконічний вигляд східного стилю. Стандартна ширина японської панелі 60 см. На карнизі можуть кріпитися 5 панелей, кожна з яких має свою "бігову" доріжку.

Японська панель в кухні доречна?

Японські панелі відмінно виглядають в будь-якому приміщенні, необхідно враховувати стиль і поєднання кольорів. Японські панелі красиво прикрасять і урізноманітнять інтер'єр кухні.

Чи можна прати японські штори?

Так як штора зазвичай виконується з натуральних тканин, то велика ймовірність того, що після прання ви не дізнаєтеся свою "принадність" і тканину доведеться міняти. У разі сильного забруднення краще скористатися хімчисткою.

Де можна купити карниз для японських штор?

Підібрати і купити необхідний вам за розміром карниз ви можете в інтернет-магазині. Це алюмінієва конструкція з необхідною кількістю направляючих.

Можна купити готову японську штору?

Можна, але ймовірність, що вона вам підійде - мінімальна. Індивідуальне замовлення набагато розширить можливість прикрасити інтер'єр, а не зіпсувати його. З'явиться можливість відрегулювати висоту, симетрію, гармонійно підібрати колірну гамму.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 2
Коментарі
Богдана 29.10.2020 в 23:36
new comment
Такие шторы действительно отлично впишутся даже в классический интерьер. Понравилась идея использовать их для зонирования помещения.
Лиля 23.10.2020 в 20:07
new comment
Мне нравятся японские шторы, они необычные и милые. Но, конечно, органично будут смотреться в целом в азиатском интерьере.
Отменить
Додати коментар
Стиль онто-арт
Онто-арт - це стиль в інтер'єрі, який є настільки особливим і самобутнім, що про нього вкрай мало хто чув. Безумовно, про нього знають поціновувачі мистецтва і дизайнери інтер'єрів, але для обивателів ці два слова, як правило, говорять украй мало.
Детальніше
Як реалізувати стиль неокласика в інтер'єрі
Як реалізувати стиль неокласика в інтер'єрі
Неокласика Поєднуватися в собі розкіш класики і сучасну функціональність. Розбираємося, як оформити квартиру таким чином. Насправді неокласика в інтер'єрі - це не завжди химерність ліній, вензелі, камін, годинник. Це дуже гнучкий стиль, який можна обіграти практично на будь-якої площі, навіть в маленькій кімнаті.
Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?
Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?
Відкрита і закрита система рулонних штор: в чому відмінності і як зробити правильний вибір. Тому перед тим, як встановити рулонні жалюзі на пластикові вікна вам потрібно визначитися з типом тканинних штор і видом їх установки.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00