Єгипетський стиль в інтер'єрі

Зміст
Єгипетський стиль в інтер'єрі: що він собою являє?
Сонцезахисні системи для інтер'єрів єгипетського стилю: які підійдуть найбільш вдало?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Сучасний Єгипет і Древній Єгипет - це два, безумовно, дуже різні держави. У інтер'єрних стилях, найчастіше, намагаються відтворити інтер'єрні особливості та культурні риси саме Стародавнього Єгипту - держави з надзвичайно цікавою історією, цікавою культурою, дуже самобутнього. Найкраще єгипетський стиль в інтер'єрі підійде для справжніх цінителів єгипетської історії і культури. В іншому випадку, такий інтер'єр набридне максимально швидко.

Єгипетський стиль в інтер'єрі: що він собою являє?

Єгипетський стиль в інтер'єрі - це симетрія, геометрія, наявність колон, рясна символіка, дорогі матеріали, золоті драпірування і забарвлення, специфічні аксесуари! Особливу увагу слід приділити мармуровою ванною з подіумом в центрі - пишність і розкіш цього приміщення не повинно поступатися вітальні. А ще, як декоративні елементи дуже важливо використовувати ті предмети, які так чи інакше пов'язані з історією та культурою Стародавнього Єгипту. Статуї фараонів, статуетки чорних кішок, папіруси, єгипетська писемність в патернах - вибирайте те, що вам до душі.

Основні відмінні риси та ключові особливості інтер'єрів в єгипетському стилі:

  1. Палітра стін - впізнавані кольору Єгипту: кремово-жовтий, пісочний, слонова кістка, охра, густий беж. Фарби - нечисленні, але яскраві. В ідеалі, повинні домінувати золотисті, коричневі, кремові відтінки, теракота, кавовий. Однотонне покриття стін обов'язково увінчується орнаментальною обробкою, частина стіни може зайняти фреска. Дуже важливо використовувати саме теплі відтінки. Надлишку фіолетових або синіх відтінків, точно не повинно бути.
  2. Єгипетський стиль в інтер'єрі любить бордюри, які супроводжують очей по периметру всієї квартири. Бордюри можуть бути заодно і функціональними - наприклад, з вбудованими нішами.
  3. Піктографія в патернах - обов'язкова. У пиктографические композиції вплітаються обов'язкові єгипетські символи - сонячний диск, жук скарабей, папірус, пальма. Всі ці символи можуть бути присутніми на стінах, в декорі, на текстилі - наприклад, фіранках, скатертинах.
  4. Викладений мозаїкою або розписаний стелю - вершина респектабельності і статусу в інтер'єрах подібного типу. Стеля також можна викласти дерев'яними балками. Якщо вам не подобаються обидва варіанти, то підійдуть натяжні стелі з вбудованими світильниками, які забезпечать досить м'який, приглушений, розсіяне світло.
  5. Меблі - конструктивно відкрита, невисока, силуети - тільки «історичні»: величезні ліжка, скрині-сидіння, кушетки. Ніякого сучасного функціоналізму. В ідеалі, меблі повинна бути дерев'яною, мінімалістичний - без надмірностей і різьблення, але при цьому, неодмінно глянсовою.
  6. Єгипетські килими розміщуються на стінах, барвисті циновки - на підлозі. Пол краще обробити деревом, максимум - ламінатом.
  7. Обставляючи інтер'єри в цьому стилі, можна не побоюватися переборщити з шедеврами. Інтер'єр хоч і повинен рясніти декором, але при цьому, строкатості бути не повинно.
  8. Спальня - формально мінімалістська, однак облицювання стін, оздоблення ліжка, пишність штор і килима, розкішне оформлення дзеркала покликані приводити в захват.
  9. Текстиль - бавовна, льон, тонка шерсть. Без традиційних скатертин, але зате з не великими декоративними фіранками
  10. Пірамідальні силуети світильників, попільничок, письмового приладдя співзвучні з елементами базової меблів - ніжками у вигляді лап сфінксів і т.д. В ідеалі, меблі варто замовляти за індивідуальним проектом: тих моделей, що можуть вписатися в єгипетський стиль, в сучасних меблевих магазинах вкрай мало.

Сонцезахисні системи для інтер'єрів єгипетського стилю: які підійдуть найбільш вдало?

Найкраще, безумовно, будуть виглядати класичні текстильні ролети. А ще, ви можете замовити розробку ролетів за індивідуальним проектом: наприклад, щоб вони були не однотонними, а з паттернами - в традиційному єгипетському стилі. Також непогано підійдуть штори-плісе. А ось від тривіальних горизонтальних жалюзі, та й від вертикальних, варто відмовитися. Будь-які типи сонцезахисних систем для будь-яких інтер'єрів, ви можете без проблем знайти у Nikoss: вибравши готові варіанти, або ж замовивши за індивідуальним проектом.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Майя 29.10.2020 в 19:53
new comment
Мне нравится Египетский стиль в интерьере, так же можно вполне самому оборудовать гостиную или спальную комнату именно вот в таком стиле, используя для украшения декоративные вещи Египта.
Отменить
Додати коментар
Римські штори для романтичних натур
Все більше вікон в Україні стають схожими на вікна в європейських містах. Жалюзі різних моделей прийшли в наші міста так само стрімко, як Макдональдс, модні бутики і величезні торгові центри. Жителі Дніпропетровська і Луганська, Полтави та Донецька уважно відстежують
Детальніше
Чи бувають броньовані ролети?
Чи бувають броньовані ролети?
Одне з найбільш надійних рішень, які існують на даний момент - це броньовані ролети. Захисні ролети цілком можна назвати певним компромісом між декількома, досить таки суперечливими вимогами до технічних захисних пристроїв.
Дизайн 4-кімнатної квартири - актуальні ідеї для кожного
Дизайн 4-кімнатної квартири - актуальні ідеї для кожного
Інтер'єр квартири виконаний в дусі мінімалізму і сучасної класики. Кольори інтер'єру: бежевий, пісочний, шоколадний, аквамарин і бузковий. Шоколадно-пісочна вітальня поєднана з кухнею і розділена декоративною перегородкою, в якій розміщений телевізор і місткі стелажі. Над диваном розташовані дзеркальні панелі розширюють простір кімнати.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00