Єгипетський стиль в інтер'єрі

Сучасний Єгипет і Древній Єгипет - це два, безумовно, дуже різні держави. У інтер'єрних стилях, найчастіше, намагаються відтворити інтер'єрні особливості та культурні риси саме Стародавнього Єгипту - держави з надзвичайно цікавою історією, цікавою культурою, дуже самобутнього. Найкраще єгипетський стиль в інтер'єрі підійде для справжніх цінителів єгипетської історії і культури. В іншому випадку, такий інтер'єр набридне максимально швидко.

Єгипетський стиль в інтер'єрі: що він собою являє?

Єгипетський стиль в інтер'єрі - це симетрія, геометрія, наявність колон, рясна символіка, дорогі матеріали, золоті драпірування і забарвлення, специфічні аксесуари! Особливу увагу слід приділити мармуровою ванною з подіумом в центрі - пишність і розкіш цього приміщення не повинно поступатися вітальні. А ще, як декоративні елементи дуже важливо використовувати ті предмети, які так чи інакше пов'язані з історією та культурою Стародавнього Єгипту. Статуї фараонів, статуетки чорних кішок, папіруси, єгипетська писемність в патернах - вибирайте те, що вам до душі.

Основні відмінні риси та ключові особливості інтер'єрів в єгипетському стилі:

  1. Палітра стін - впізнавані кольору Єгипту: кремово-жовтий, пісочний, слонова кістка, охра, густий беж. Фарби - нечисленні, але яскраві. В ідеалі, повинні домінувати золотисті, коричневі, кремові відтінки, теракота, кавовий. Однотонне покриття стін обов'язково увінчується орнаментальною обробкою, частина стіни може зайняти фреска. Дуже важливо використовувати саме теплі відтінки. Надлишку фіолетових або синіх відтінків, точно не повинно бути.
  2. Єгипетський стиль в інтер'єрі любить бордюри, які супроводжують очей по периметру всієї квартири. Бордюри можуть бути заодно і функціональними - наприклад, з вбудованими нішами.
  3. Піктографія в патернах - обов'язкова. У пиктографические композиції вплітаються обов'язкові єгипетські символи - сонячний диск, жук скарабей, папірус, пальма. Всі ці символи можуть бути присутніми на стінах, в декорі, на текстилі - наприклад, фіранках, скатертинах.
  4. Викладений мозаїкою або розписаний стелю - вершина респектабельності і статусу в інтер'єрах подібного типу. Стеля також можна викласти дерев'яними балками. Якщо вам не подобаються обидва варіанти, то підійдуть натяжні стелі з вбудованими світильниками, які забезпечать досить м'який, приглушений, розсіяне світло.
  5. Меблі - конструктивно відкрита, невисока, силуети - тільки «історичні»: величезні ліжка, скрині-сидіння, кушетки. Ніякого сучасного функціоналізму. В ідеалі, меблі повинна бути дерев'яною, мінімалістичний - без надмірностей і різьблення, але при цьому, неодмінно глянсовою.
  6. Єгипетські килими розміщуються на стінах, барвисті циновки - на підлозі. Пол краще обробити деревом, максимум - ламінатом.
  7. Обставляючи інтер'єри в цьому стилі, можна не побоюватися переборщити з шедеврами. Інтер'єр хоч і повинен рясніти декором, але при цьому, строкатості бути не повинно.
  8. Спальня - формально мінімалістська, однак облицювання стін, оздоблення ліжка, пишність штор і килима, розкішне оформлення дзеркала покликані приводити в захват.
  9. Текстиль - бавовна, льон, тонка шерсть. Без традиційних скатертин, але зате з не великими декоративними фіранками
  10. Пірамідальні силуети світильників, попільничок, письмового приладдя співзвучні з елементами базової меблів - ніжками у вигляді лап сфінксів і т.д. В ідеалі, меблі варто замовляти за індивідуальним проектом: тих моделей, що можуть вписатися в єгипетський стиль, в сучасних меблевих магазинах вкрай мало.

Сонцезахисні системи для інтер'єрів єгипетського стилю: які підійдуть найбільш вдало?

Найкраще, безумовно, будуть виглядати класичні текстильні ролети. А ще, ви можете замовити розробку ролетів за індивідуальним проектом: наприклад, щоб вони були не однотонними, а з паттернами - в традиційному єгипетському стилі. Також непогано підійдуть штори-плісе. А ось від тривіальних горизонтальних жалюзі, та й від вертикальних, варто відмовитися. Будь-які типи сонцезахисних систем для будь-яких інтер'єрів, ви можете без проблем знайти у Nikoss: вибравши готові варіанти, або ж замовивши за індивідуальним проектом.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.12.2019
Просмотрено: 35 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору