Як підбирати жалюзі і ролети для нестандартних вікон?

Як підбирати жалюзі і ролети для нестандартних вікон?

Вибір правильної сонцезахисної системи - це справа надзвичайно відповідальна. Як правило, враховувати потрібно кілька параметрів: стилістичну і колірну концепцію інтер'єру і гармонію з нею сонцезахисної системи, матеріал, з якого вона зроблена, необхідний ступінь захисту від сонця, якість матеріалу, спосіб установки. Якщо у вас вікна - цілком стандартної форми і розмірів, то в замовленні, мабуть, не буде нічого складного. Але якщо мова йде про мансардні вікна, трикутних, панорамних - то справа ускладнюється досить відчутно. І в цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про особливості вибору жалюзі і ролетів для нестандартних вікон.

Види нестандартних вікон і жалюзі для них

Вікна неправильної форми вже прикрашають не тільки приватні будинки, а й офіси, і адміністративні будівлі. Виглядають вони досить цікаво: найчастіше такі рішення потрібні, щоб вікна максимально відповідали стилю інтер'єру. Для них відповідно підбирають і жалюзі або ролети, адже саме форма отвору безпосередньо впливає на обраний вид віконного декору. Відразу скажемо, що стандартні рішення тут не працюють: для вікон незвичайної форми, вам в будь-якому випадку необхідно замовити виготовлення жалюзі або ролетів за індивідуальним проектом. Ось список вікон неправильної форми і найбільш вдалі варіанти жалюзі для них:

  1. Похилі. Як правило, такий вид вікон характерний для мансард або горищних приміщень. Найбільш часто такі вікна мають трикутну форму. Краще рішення для них - горизонтальні жалюзі і класичні рулонні штори. Крім карниза, який кріплять до верхнього краю вікна, по периметру монтують направляючі, які фіксують жалюзі, при цьому дозволяючи ламелей рухатися. Деякі люблять встановлювати на похилі вікна і вертикальні жалюзі: але будьте готові, що вони, у відкритому вигляді, будуть перешкоджати легкому доступу до вікна.
  2. Арочні. Для них вертикальні, горизонтальні або рулонні штори, а також штори-плісе - найвдаліший і найбільш оптимальний варіант декору. Монтують жалюзі трьома різними способами: півколом уздовж арки, над аркою або нижче її отвору. У першому випадку жалюзі кріплять на гнуться карнизи, два інших варіанти фіксують прямий карниз, до якого і монтують ламелі. Всі варіанти гарні: але штори-плісе виглядають на арочних вікнах особливо вишукано. А ще, вони забезпечують повний доступ до вікна навіть тоді, коли штори, за фактом, закриті. З вертикальними жалюзі цей номер не пройде. А з горизонтальними може мати місце наступне незручність: ламелі будуть підніматися тільки до кордону карниза арки. Таким чином, підняти жалюзі повністю у вас не вийде.
  3. Скошені. Вертикальні і горизонтальні жалюзі для них - оптимальний варіант. І віконний декор монтують на лінійний скошений карниз. Горизонтальні жалюзі встановлюються на кожну стулку вікна: це і виглядає красиво, і досить зручно в експлуатації.
  4. Круглі і напівкруглі вікна. Віялоподібні жалюзі-плісе просто створені для таких вікон. Можливо також комбінування плісе і горизонтальних жалюзі. Карниз вибирають гнучкий, той, який можна зігнути півколом. Штори-плісе, як і в у випадку з арковими вікнами, забезпечують повний доступ до відкриття / закриття вікна навіть у тих випадках, коли штора повністю закрита. Якщо ви вибираєте штори-плісе для круглих вікон, розташованих на сонячній стороні, то вибирайте ніжні, пастельні відтінки. По-перше, вони більш універсальні, по-друге, у випадку з такими відтінками, набагато менш помітним буде поступове вигоряння тканини.
  5. Трапецієподібні. Вертикальні жалюзі найкраще підійдуть для вікон такого типу. Вони повністю закриють таке воно, плюс, вони дуже гармонійно виглядають на трапецієподібних вікнах.

Жалюзі для нестандартних вікон: де можна купити?

Якщо у вашій квартирі або в вашому домі є вікна нестандартної форми і замість звичних штор ви хочете встановити якісну та функціональну сонцезахисну систему, то фахівці компанії Nikoss прийдуть вам на допомогу. Ми без проблем виготовимо для вас будь-яку сонцезахисну систему - хоч жалюзі, хоч ролети, за індивідуальним проектом, відповідно до особливостей ваших вікон і з точних вимірах. Разом з нами можливо все!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.12.2019
Просмотрено: 981 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору