Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Як підбирати жалюзі і ролети для нестандартних вікон?

Як підбирати жалюзі і ролети для нестандартних вікон?

Зміст
Види нестандартних вікон і жалюзі для них
Жалюзі для нестандартних вікон: де можна купити?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Вибір правильної сонцезахисної системи - це справа надзвичайно відповідальна. Як правило, враховувати потрібно кілька параметрів: стилістичну і колірну концепцію інтер'єру і гармонію з нею сонцезахисної системи, матеріал, з якого вона зроблена, необхідний ступінь захисту від сонця, якість матеріалу, спосіб установки. Якщо у вас вікна - цілком стандартної форми і розмірів, то в замовленні, мабуть, не буде нічого складного. Але якщо мова йде про мансардні вікна, трикутних, панорамних - то справа ускладнюється досить відчутно. І в цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про особливості вибору жалюзі і ролетів для нестандартних вікон.

Види нестандартних вікон і жалюзі для них

Вікна неправильної форми вже прикрашають не тільки приватні будинки, а й офіси, і адміністративні будівлі. Виглядають вони досить цікаво: найчастіше такі рішення потрібні, щоб вікна максимально відповідали стилю інтер'єру. Для них відповідно підбирають і жалюзі або ролети, адже саме форма отвору безпосередньо впливає на обраний вид віконного декору. Відразу скажемо, що стандартні рішення тут не працюють: для вікон незвичайної форми, вам в будь-якому випадку необхідно замовити виготовлення жалюзі або ролетів за індивідуальним проектом. Ось список вікон неправильної форми і найбільш вдалі варіанти жалюзі для них:

  1. Похилі. Як правило, такий вид вікон характерний для мансард або горищних приміщень. Найбільш часто такі вікна мають трикутну форму. Краще рішення для них - горизонтальні жалюзі і класичні рулонні штори. Крім карниза, який кріплять до верхнього краю вікна, по периметру монтують направляючі, які фіксують жалюзі, при цьому дозволяючи ламелей рухатися. Деякі люблять встановлювати на похилі вікна і вертикальні жалюзі: але будьте готові, що вони, у відкритому вигляді, будуть перешкоджати легкому доступу до вікна.
  2. Арочні. Для них вертикальні, горизонтальні або рулонні штори, а також штори-плісе - найвдаліший і найбільш оптимальний варіант декору. Монтують жалюзі трьома різними способами: півколом уздовж арки, над аркою або нижче її отвору. У першому випадку жалюзі кріплять на гнуться карнизи, два інших варіанти фіксують прямий карниз, до якого і монтують ламелі. Всі варіанти гарні: але штори-плісе виглядають на арочних вікнах особливо вишукано. А ще, вони забезпечують повний доступ до вікна навіть тоді, коли штори, за фактом, закриті. З вертикальними жалюзі цей номер не пройде. А з горизонтальними може мати місце наступне незручність: ламелі будуть підніматися тільки до кордону карниза арки. Таким чином, підняти жалюзі повністю у вас не вийде.
  3. Скошені. Вертикальні і горизонтальні жалюзі для них - оптимальний варіант. І віконний декор монтують на лінійний скошений карниз. Горизонтальні жалюзі встановлюються на кожну стулку вікна: це і виглядає красиво, і досить зручно в експлуатації.
  4. Круглі і напівкруглі вікна. Віялоподібні жалюзі-плісе просто створені для таких вікон. Можливо також комбінування плісе і горизонтальних жалюзі. Карниз вибирають гнучкий, той, який можна зігнути півколом. Штори-плісе, як і в у випадку з арковими вікнами, забезпечують повний доступ до відкриття / закриття вікна навіть у тих випадках, коли штора повністю закрита. Якщо ви вибираєте штори-плісе для круглих вікон, розташованих на сонячній стороні, то вибирайте ніжні, пастельні відтінки. По-перше, вони більш універсальні, по-друге, у випадку з такими відтінками, набагато менш помітним буде поступове вигоряння тканини.
  5. Трапецієподібні. Вертикальні жалюзі найкраще підійдуть для вікон такого типу. Вони повністю закриють таке воно, плюс, вони дуже гармонійно виглядають на трапецієподібних вікнах.

Жалюзі для нестандартних вікон: де можна купити?

Якщо у вашій квартирі або в вашому домі є вікна нестандартної форми і замість звичних штор ви хочете встановити якісну та функціональну сонцезахисну систему, то фахівці компанії Nikoss прийдуть вам на допомогу. Ми без проблем виготовимо для вас будь-яку сонцезахисну систему - хоч жалюзі, хоч ролети, за індивідуальним проектом, відповідно до особливостей ваших вікон і з точних вимірах. Разом з нами можливо все!

Популярні питання наших клієнтів
Які системи управління можна вибрати для нестандартних вікон?

Для вікон нестандартної форми можна вибрати такі варіанти управління: дистанційне керування (з електроприводом, пультом управління і кнопками), ручне (найбільш доступний варіант), в системі «розумний дім» (вони відкриваються в вибране заздалегідь час).

Якою має бути фурнітура для нестандартних вікон, вона повинна бути особливою?

Вибираючи жалюзі для нестандартних вікон важливо звернути увагу і на фурнітуру. Наприклад, варто звернути увагу на бігунки, карниз, важки, ланцюжки і тростини управління, сполучні ланцюжки.

Яким кольорам варто віддати перевагу вибираючи ролети і жалюзі?

Дизайнери рекомендують використовувати такі базові принципи: колір повинен відповідати кольору стін, в тон текстилю або меблів. Також можна взяти контрастні відтінки, але він підходить для інтер'єру в нейтральних тонах. Універсальним буде білий або бежевий колір.

Куди можна закріпити жалюзі і ролети якщо вікна нестандартні?

Також, як і у випадку зі стандартними жалюзі і ролетами, вони можуть бути встановлені на стіну (при цьому ширина жалюзі повинна бути ширше отвору на 10 см), в отвір (при цьому ширина жалюзі повинна дорівнювати ширині отвору - 2 см від довжини отвору) , на стелю (ширина жалюзі більше ширини вікна на 10-15 см). Але з урахуванням особливостей самого вікна.

Як вибрати ролет або жалюзі на скошене вікно, як закріпити?

Якщо у вашому приміщенні скошеної стелю, то найпростіше закріпити їх на вертикальні жалюзі. Чудово підійдуть і жалюзі в формі трапеції, вони дозволяють регулювати рівень освітлення, і при необхідності повністю відкривати вікно.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 24.03.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Простота в інтер'єрі: позбавляємося від зайвих речей
Наше житло - відображення нас самих. Не завжди корисно збирати втратили актуальність предмети і речі. Тому все популярнішим стає напрям мінімалістичного стилю в оформленні інтер'єрів: тільки те, що потрібно і нічого зайвого
Детальніше
Яким жалюзі віддати перевагу
Яким жалюзі віддати перевагу
Завдяки сонцезахисним системам, можна не тільки сховатися від палючого сонячного світла, а й створити мінімалістичний стиль в дизайні, в якому кожен елемент інтер'єру буде відповідати своєму призначенню.
Дизайн інтер'єру для молодих хлопців
Дизайн інтер'єру для молодих хлопців
Простір і свобода, менше нагромаджень, які заважають переміщенню і наявність тільки корисних предметів - ось головне, чим характеризується кімната для молодого хлопця або чоловіка

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень