• Головна
 • Блог
 • Пластикові жалюзі - ідеальний варіант захисту приміщення від сонячних променів

Пластикові жалюзі - ідеальний варіант захисту приміщення від сонячних променів

Зміст
Механізм роботи жалюзі і його відмінні властивості
Функціональні властивості і типи штор з пластика
Переважні особливості та недоліки пластикових жалюзі
Варіанти установки штор з ПВХ
 Властивості догляду за пластиковими виробами

Жалюзі служать для безперервної захисту від прямих сонячних променів. Ці пристрої є особливо примітним реквізитом для віконних прорізів. Естетика, комфорт і функціональні властивості - головні критерії правильного вибору цих пристосувань. Жалюзі з пластика найбільш точно відповідають зазначеним характеристикам, виконуючи ряд примітних функцій.

Хоч і в сучасному світі існує величезна кількість інших типів штор, але пластик залишається на перших позиціях по затребуваним поглядам покупців. Більшість користувачів приводить у захват демократичність цінової категорії, практичність використання і універсальність в будь-якому інтер'єрі.

Механізм роботи жалюзі і його відмінні властивості

Пластикові жалюзі - досить прості пристосування, що містять спеціально обладнані ламелі, які фіксуються на елементи сталевого типу. Механізм, який стягує шнур, досить легко регулює підйоми і спуск, а за допомогою драбинки відбувається поворот і фіксація штор.

Вироблено конкретні серії, які проводять в діяльність пластикову класичну конструкцію.

Для отримання якісного пристосування з тривалим експлуатаційним процесом, розробники виготовляють штори на обладнанні високотехнологічного типу.

Функціональні властивості і типи штор з пластика

Жалюзі такого виду складаються з ПВХ, і по конструкційним особливостям є досить простими виробами, що складаються із захисних стулок, кріплень, карнизів і шнурів для регулювання.

На даному етапі пристосування підрозділяються на горизонтальні і вертикальні різновиди. Ці варіанти досить просто піддаються монтування та протягом тривалого терміну і не втрачають своїх конструкційних особливостей.

Міцність приладдя залежить від матеріалу з якого вони зроблені. Найбільш демократичним видом є зразок низькопробного характеру, який відрізняється крихкістю пристосувань під час потрапляння прямих сонячних променів. Також, є моделі, що повторюють малюнки або копіюють дерево.

Горизонтальний тип жалюзі кріпиться на будь-яке вікно і використовується в будь-якій зоні - ванна, спальня, кухня, вітальня, веранда і торгові майданчики.

Вертикальні більше підходять для офісних приміщень, так як виробники пропонують різні комбінації варіантів, в залежності від типу кімнати.

Крім захисних властивостей від сонця, жалюзі можуть використовуватися в якості функціонального зонування, а саме перегородкою в офісі.

Переважні особливості та недоліки пластикових жалюзі

Дані моделі відмінно виглядають в будь-якому приміщенні, сприятливо впливаючи на його атмосферу. До головних достоїнств жалюзі з пластика можна віднести:

 • досить демократична цінова категорія в порівнянні з іншими видами пристосувань;
 • широке розмаїття покриттів, що імітують під різний матеріал. Вироби виглядають досить статусно з зіставленням інших елементів;
 • колірна гамма налічує кілька сотень відтінків, які підходять під будь-яке дизайнерське рішення;
 • естетичний характер виробів;
 • легкість в монтажі;
 • підвищений термін експлуатаційних можливостей;
 • можливість покупки матеріалу стійкого до температурних перепадів;
 • наявність індивідуальних розмірів;
 • практичність і універсальність використання;
 • регулювання рівня освітлення;
 • простота управління;
 • пластик не втрачає свої форми і не згинається;
 • можливість поворотів на великі кути;
 • виключення пошкодження за допомогою хімічних реагентів.

Недоліками дешевих пластикових виробів є неприємний запах в перші години використання і можливість вигоряння виробів по закінченню деякого часу.

Варіанти установки штор з ПВХ

Як відомо, пластикові жалюзі демократичніші і універсальні, тому їх установка в приміщенні стане найбільш оптимальним варіантом для любителів захистити себе від сонячного світла.

Пластикові штори кріпляться декількома способами: на вікно, стіну або стелю. Найбільш популярним варіантом, є фіксація до віконного отвору, що характеризує швидкі монтажні особливості і легкість управління.

Виконати кріплення штор можна як самостійно, так і за допомогою спеціальних установ.

 Властивості догляду за пластиковими виробами

Прості експлуатаційні особливості роблять уходовой процес за пластиковими жалюзі більш практичним і доцільним Так, завдяки вбудованому механізму підняття і опускання штор, рівень забруднення, практично мінімізується. Але, очевидно, що будь-який виріб рано чи пізно вимагає чистку.

Ламелі із пластику мають властивість збирати величезну кількість пилу, яку можна прибрати за допомогою звичайної мокрої ганчірки.

Також, жалюзі не бояться будь-якого хімічного втручання, тому миючі засоби з дезинфікуючим ефектом є відмінним варіантом для очищення штор. Завдяки матеріалу, вироби не вбирають різні жирові плями, полегшуючи тим самим Догляду властивості. Для більш якісної і швидкої очищення, що спеціалізуються магазини мають в своєму асортименті щипці на яких кріпляться ганчірки з матеріалу мікрофібра. Ця тканина має водопоглощающую властивості, які роблять прибирання в рази швидше.

За підсумком, пластикові ламелі найбільш економний варіант пристосувань, що вмонтовуються на кухні, в спальні, вітальні, веранді або офісному приміщенні. Завдяки цим виробам, захисні властивості від сонячних променів на високому рівні.

Будь-яке приміщення повинно мати максимально багато вільного простору, тому жалюзі допомагають впоратися з цією функцією, не впливаючи на дизайнерське оформлення, а навпаки підкреслюючи його. Вироби займають мінімум місця, і приносять величезну кількість естетичного задоволення. У сучасному світі, пластикові жалюзі встановлені, практично в кожному будинку, і це зовсім не дивно, адже функціональність, якість, міцність і довговічність - головні властивості даних пристосувань.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.09.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стиль Шеббі-шик
Якщо ви плануєте ремонт і зараз перебуваєте в пошуку актуального стилю інтер'єру, спробуйте звернутися до оригінального, незаяложені і не дуже популярному стилю Шеббі шик.
Детальніше
Австрійські штори в інтер'єрі
Австрійські штори в інтер'єрі
Що таке австрійські штори? Австрійські штори - це ідеальне рішення для прикраси вікон самих різних кімнат. Як правильно розмістити дані моделі штор в інтер'єрі
Стиль гранж в інтер'єрі
Стиль гранж в інтер'єрі
Стиль гранж являє собою відмінне рішення для всіх, хто хоче отримати красивий, дизайнерський, оригінальний інтер'єр і не витратити при цьому занадто багато грошей. Гранж дозволяє поєднувати старе і нове, дорогі речі і мас-маркет, просте зі складним
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00