• Головна
 • Блог
 • Пластикові жалюзі - ідеальний варіант захисту приміщення від сонячних променів

Пластикові жалюзі - ідеальний варіант захисту приміщення від сонячних променів

Зміст
Механізм роботи жалюзі і його відмінні властивості
Функціональні властивості і типи штор з пластика
Переважні особливості та недоліки пластикових жалюзі
Варіанти установки штор з ПВХ
 Властивості догляду за пластиковими виробами

Жалюзі служать для безперервної захисту від прямих сонячних променів. Ці пристрої є особливо примітним реквізитом для віконних прорізів. Естетика, комфорт і функціональні властивості - головні критерії правильного вибору цих пристосувань. Жалюзі з пластика найбільш точно відповідають зазначеним характеристикам, виконуючи ряд примітних функцій.

Хоч і в сучасному світі існує величезна кількість інших типів штор, але пластик залишається на перших позиціях по затребуваним поглядам покупців. Більшість користувачів приводить у захват демократичність цінової категорії, практичність використання і універсальність в будь-якому інтер'єрі.

Механізм роботи жалюзі і його відмінні властивості

Пластикові жалюзі - досить прості пристосування, що містять спеціально обладнані ламелі, які фіксуються на елементи сталевого типу. Механізм, який стягує шнур, досить легко регулює підйоми і спуск, а за допомогою драбинки відбувається поворот і фіксація штор.

Вироблено конкретні серії, які проводять в діяльність пластикову класичну конструкцію.

Для отримання якісного пристосування з тривалим експлуатаційним процесом, розробники виготовляють штори на обладнанні високотехнологічного типу.

Функціональні властивості і типи штор з пластика

Жалюзі такого виду складаються з ПВХ, і по конструкційним особливостям є досить простими виробами, що складаються із захисних стулок, кріплень, карнизів і шнурів для регулювання.

На даному етапі пристосування підрозділяються на горизонтальні і вертикальні різновиди. Ці варіанти досить просто піддаються монтування та протягом тривалого терміну і не втрачають своїх конструкційних особливостей.

Міцність приладдя залежить від матеріалу з якого вони зроблені. Найбільш демократичним видом є зразок низькопробного характеру, який відрізняється крихкістю пристосувань під час потрапляння прямих сонячних променів. Також, є моделі, що повторюють малюнки або копіюють дерево.

Горизонтальний тип жалюзі кріпиться на будь-яке вікно і використовується в будь-якій зоні - ванна, спальня, кухня, вітальня, веранда і торгові майданчики.

Вертикальні більше підходять для офісних приміщень, так як виробники пропонують різні комбінації варіантів, в залежності від типу кімнати.

Крім захисних властивостей від сонця, жалюзі можуть використовуватися в якості функціонального зонування, а саме перегородкою в офісі.

Переважні особливості та недоліки пластикових жалюзі

Дані моделі відмінно виглядають в будь-якому приміщенні, сприятливо впливаючи на його атмосферу. До головних достоїнств жалюзі з пластика можна віднести:

 • досить демократична цінова категорія в порівнянні з іншими видами пристосувань;
 • широке розмаїття покриттів, що імітують під різний матеріал. Вироби виглядають досить статусно з зіставленням інших елементів;
 • колірна гамма налічує кілька сотень відтінків, які підходять під будь-яке дизайнерське рішення;
 • естетичний характер виробів;
 • легкість в монтажі;
 • підвищений термін експлуатаційних можливостей;
 • можливість покупки матеріалу стійкого до температурних перепадів;
 • наявність індивідуальних розмірів;
 • практичність і універсальність використання;
 • регулювання рівня освітлення;
 • простота управління;
 • пластик не втрачає свої форми і не згинається;
 • можливість поворотів на великі кути;
 • виключення пошкодження за допомогою хімічних реагентів.

Недоліками дешевих пластикових виробів є неприємний запах в перші години використання і можливість вигоряння виробів по закінченню деякого часу.

Варіанти установки штор з ПВХ

Як відомо, пластикові жалюзі демократичніші і універсальні, тому їх установка в приміщенні стане найбільш оптимальним варіантом для любителів захистити себе від сонячного світла.

Пластикові штори кріпляться декількома способами: на вікно, стіну або стелю. Найбільш популярним варіантом, є фіксація до віконного отвору, що характеризує швидкі монтажні особливості і легкість управління.

Виконати кріплення штор можна як самостійно, так і за допомогою спеціальних установ.

 Властивості догляду за пластиковими виробами

Прості експлуатаційні особливості роблять уходовой процес за пластиковими жалюзі більш практичним і доцільним Так, завдяки вбудованому механізму підняття і опускання штор, рівень забруднення, практично мінімізується. Але, очевидно, що будь-який виріб рано чи пізно вимагає чистку.

Ламелі із пластику мають властивість збирати величезну кількість пилу, яку можна прибрати за допомогою звичайної мокрої ганчірки.

Також, жалюзі не бояться будь-якого хімічного втручання, тому миючі засоби з дезинфікуючим ефектом є відмінним варіантом для очищення штор. Завдяки матеріалу, вироби не вбирають різні жирові плями, полегшуючи тим самим Догляду властивості. Для більш якісної і швидкої очищення, що спеціалізуються магазини мають в своєму асортименті щипці на яких кріпляться ганчірки з матеріалу мікрофібра. Ця тканина має водопоглощающую властивості, які роблять прибирання в рази швидше.

За підсумком, пластикові ламелі найбільш економний варіант пристосувань, що вмонтовуються на кухні, в спальні, вітальні, веранді або офісному приміщенні. Завдяки цим виробам, захисні властивості від сонячних променів на високому рівні.

Будь-яке приміщення повинно мати максимально багато вільного простору, тому жалюзі допомагають впоратися з цією функцією, не впливаючи на дизайнерське оформлення, а навпаки підкреслюючи його. Вироби займають мінімум місця, і приносять величезну кількість естетичного задоволення. У сучасному світі, пластикові жалюзі встановлені, практично в кожному будинку, і це зовсім не дивно, адже функціональність, якість, міцність і довговічність - головні властивості даних пристосувань.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.09.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Теплоізоляція вікон квартири і будинки
Зима - це не тільки свята, пухнастий сніг, мороз, який щипає шкіру, але і потреба в максимальному обігріві приміщення для підтримки комфортної температури. З огляду на вартість опалення, доцільно подумати над тим, як можна оптимально знизити тепловтрати.
Детальніше
Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?
Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?
Вертикальні жалюзі сьогодні неймовірно популярні. Вони зручні, вони дуже добре, естетично виглядають, вони дозволяють оптимально захищати приміщення, в якому вони встановлені від надлишку сонячного світла.
Жалюзі в Херсоні
Жалюзі в Херсоні
Замовлення якісних жалюзі - це дуже вагома інвестиція в затишок власного будинку. Хороші жалюзі або ролети відмінно захищають житло від надлишку сонячного світла, прекрасно виконують функцію шумоізоляції, а спеціальні захисні ролети ще й надійно захищають житло від злому.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00