Як відремонтувати жалюзі горизонтальні

Зміст
Визначаємо причину
Ламелі не круто навколо осі
Розірвано шнур
Зламаний поворотно-підйомний механізм
Якщо зламані ламелі

Горизонтальні жалюзі дуже міцні: якщо дбайливо до них ставитися і правильно експлуатувати, то вони прослужать не один рік без усіляких поломок. Погана заводська збірка або неправильна експлуатація стають причиною поломки певних деталей. Спробуємо розібратися, як відремонтувати жалюзі горизонтальні самому.

Визначаємо причину

Найбільш часто зустрічаються проблеми з горизонтальними конструкціями:

 • ламелі не круто навколо осі;
 • порвався шнурок;
 • зламалися самі планки;
 • перестав нормально працювати підйомно-поворотний блок.

Ламелі не круто навколо осі

Якщо більше не крутяться ментальні стулки & ndash; це означає, що зламалися їх фіксатори. Щоб замінити зламані пластикові деталі, потрібно купити нові, заздалегідь подивившись розмір. Щоб не прорахуватися, захопіть з собою зламаний елемент деталі і попросіть консультанта, щоб він підібрав точно такий же.

Заміна проводиться так:

 • забирається зламаний гачок і знімається фіксатор;
 • лівою рукою дотримується механізм, щоб він не повертався, а правою вставляється куплений новий гачок;
 • в гачок входить спеціальна тростину;
 • також замінюється і нижній тип фіксатора.

Розірвано шнур

Перед тим як купити новий елемент, треба заміряти жалюзі, за розмірами консультант підбере довжину шнурка. Для заміни візьміть голку, пінцет, ножиці.

Порваний шнурок замініть новим, провівши його через спеціальний механізм, який відповідає за підйом стулок. Розраховуйте, щоб він пройшов точно між пластиковим валом і циліндром. Шнур протягніть в місце для кріплення драбинки. Другий кінець шнурка протягніть точно так же, як і перший, тільки вже пропустіть його через найближчу пробивання ламелей.

Шнур заселите в голку і протягують таким чином, щоб він обвив драбинку, немов змійка. Знизу шнурок протягніть через заглушку і зав'яжіть на щільний вузол.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Зламаний поворотно-підйомний механізм

Якщо конструкція не працює, як потрібно, причина може критися в поломці поворотно-підйомного блоку. Робота із налагодження роботи цієї деталі досить складна, тому спочатку оцініть свої можливості і подумайте, чи зможете ви провести заміну своїми силами. Важливо запам'ятати, як розташовані деталі в механізмі, а після вже приступати до заміни пошкодженого елемента конструкції.

Спочатку потрібно зняти боковину заглушки, розтиснути край карниза і витягнути назовні вал, надійно закріплює весь механізм, який відповідає за поворот жалюзі. Роз'єднати цей механізм і вал, зняти підйомно-поворотний блок.

Протягніть кінець витягненого шнура між новим валом і циліндром. Після того як нова деталь займе своє місце, зробіть збірку в зворотному порядку.

Якщо зламані ламелі

Горизонтальні смужки жалюзі, які називаються ламелі, часто страждають від механічних пошкоджень. Відремонтувати поламану деталь неможливо, так як, не дивлячись на випрямлення, функціональність конструкції все одно буде порушена. Найпростіше замінити погнуті елементи новими. & Nbsp;

Заміна проводиться так:

 • знизу видавлюється заглушка і шнур;
 • видаляються зламані планки і замінюються новими;
 • шнур акуратно протягується в призначені для цього отвори, а далі - в заглушку і планку;
 • в кінці слід зав'язати шнур тугим вузлом, а заглушку вставити в відповідну планку.

Як бачите, відремонтувати горизонтальні жалюзі можна і не вдаючись до послуг & nbsp; професіоналів. Трохи старань, старанності, підручних інструментів - і все буде виконано на вищому рівні.

Популярні питання наших клієнтів
Як відрегулювати кількість світла за допомогою горизонтальних жалюзі?

Для цього тягнемо спеціальний шнур для регулювання, з його допомогою можна піднімати або опускати жалюзі, змінювати положення або висоту і відкривати таким чином віконну стулку. Кут ламелі змінюється завдяки спеціальному регулювальника.

Що робити якщо жалюзі на потрібній висоті не фіксуються?

За фіксацію в даній конструкції відповідає стопорний механізм, він розташований безпосередньо в карнизі. Якщо механізм не фіксує нитка, значить варто замінити саме стопорний механізм, це можна виконати самостійно або звернувшись до фахівців.

Що робити якщо у вертикальній конструкції обірвалася ланцюжок?

Якщо у вашій жалюзі обірвалася ланцюжок, яка з'єднує ламелі, тоді варто в першу чергу усунути стару ланцюг, а після цього встановити на місце нову, до неї прикріплюють вертикальні ламелі.

З якої причини можуть не відкриватися вертикальні жалюзі?

Причин чому вертикальні жалюзі не відкриваються може бути кілька. Наприклад, деформована або пошкоджена ламель, тоді її потрібно змінити на нову. Інша причина - пошкоджена напрямна. Також причиною може бути розірваний шнур управління.

Які дії зробити, якщо не відкриваються жалюзі з електроприводом?

В такому випадку краще звернутися за допомогою до фахівця. Краще не намагатися усунути проблему самостійно, інакше можуть виникнути й інші поломки. Також варто перевірити справні батарейки в пульті чи ні Можна спробувати запасний пульт, можливо проблема в ньому.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 04.06.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Мария 03.12.2020 в 14:13
new comment
Все подробно описано, но я предпочитаю обратиться к мастеру. К тому же, любую поломку проще предотвратить, чем потом ремонтировать. Главное, правильная и аккуратная эксплуатация.
Dasha Y 19.08.2019 в 00:01
new comment
А вот как быть если в горизонтальных жалюзях спустилась полностью боковая основная нить, за счет которой регулируются данные жалюзи. Можно ли их как-то еще отремонтировать или такие жалюзи уже только стоит выбросить и ремонту они не подлежат?
Ваня 11.08.2019 в 17:08
new comment
Сложнее мне было когда порвалась натяжная нить которая по центру проходит. тут нужно было долго пронизывать нить через все створки жалюзи, а затем закрепить и вымерить длину чтобы не косило на одну сторону.
Отменить
Додати коментар
Як зробити зимовий сад в квартирі або будинку?
Зимовий сад в приватному будинку, квартирі, на дачі або балконі - частка літа круглий рік. Створення затишного місця краси і відпочинку має на увазі реалізацію серйозного інженерного рішення і вимагає скрупульозності на всіх етапах починаючи з створення проекту і закінчуючи реалізацією.
Детальніше
Затишок в квартирі
Затишок в квартирі
вашому будинку не вистачає затишку? Значить, є нюанси, про які ви зовсім забули. У суєті буденних днів багато хто навіть не помічають, що від будинку перестало віяти теплом, але ж родове гніздо - це місце де кожен член сім'ї може відпочити від усіх проблем. Поради від фахівців, як зробити квартиру затишною. Вибір меблів, освітлення, декору і аксесуарів. Фото ідеї для затишної квартири своїми руками. Тому потрібно подбати про те, щоб зробити квартиру дійсно затишною. Є кілька безпрограшних рішень, які зроблять ваше житло гостинним і привітним! Ці секрети прості і нехитрі, але володіють значною силою в трансформації приміщення з холодного і похмурого в тепле і стильне!
Як працюють тканинні ролети з електроприводом
Як працюють тканинні ролети з електроприводом
Багато людей відмовляються від використання штор і гардин в своїх оселях. На їх зміну прийшли сучасні тканинні ролети з електроприводом. Це естетичні, функціональні вироби, здатні стати «родзинкою» в будь-якому дизайні інтер'єру.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00