Чим утеплити стіни зсередини

Зміст
Можливі проблеми пов'язані зі внутрішнім утепленням
Етапи внутрішнього утеплення

Утеплення стін квартири актуально в більшій мірі для мешканців старих будинків. Як правило, в новобудовах вже використовуються утеплювачі і матеріали, які перешкоджають тепловтрати, але не скрізь. Як підсумок: високі платіжки на опалення при його низьку ефективність. Тому власники таких квартир часто задаються питанням, «а чи можна утеплитися зсередини?». Існують різні думки з цього приводу. Однак, якщо з якоїсь причини не виходить зробити утеплення квартири зовні, то внутрішнє утеплення має право на життя. Головне, зробити все правильно.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Можливі проблеми пов'язані зі внутрішнім утепленням

 

Більшість з проблем, які пов'язані з таким утепленням, просто надумані. Найбільш часто спливає проблема, яка нібито з'являється в результаті зсуву точки роси - освіту грибка. Це поширена помилка, яка не має нічого спільного з реальністю. Точка роси зміщується постійно протягом дня через перепади температури.

 

У той же час існує реальна проблема, якщо зробити процес внутрішнього утеплення не правильно. Це можливе утворення конденсату. Помилка може посприяти тому, що вологи буде накопичуватися слшком багато. Ця проблема може виникнути ще й в тому випадку, якщо надходить дуже багато пара ззовні квартири чи утворюється безпосередньо в самій квартирі. В такому випадку дійсно можуть постраждати стіни, особливо бетонні.

 

Що ж в цій ситуації робити? Перед тим, як приступити до утеплення досить перевірити стан стін. Якщо стіни вологі і сирі, то утеплювати не можна до тих пір, поки не буде усунена причина зайвої вологості. Ймовірно, що причина у високій вологості всередині квартири і погану роботу витяжки. Якщо цю проблему усунути, то можна без побоювань утеплювати стіни зсередини.

 

Етапи внутрішнього утеплення

 

В першу чергу потрібно підготувати стіни, зняти всю фарбу та іншу обробку, яка буде заважати проходу пара. Після необхідно ретельно висушити стіни. Далі потрібно закласти всі тріщини. Для цього використовується гіпс, монтажна піна, цементний розчин і т.д. Також потрібно зняти плінтуса і закрити щілину між стіною і підлогою. Також не буде зайвим застосувати спеціальну ґрунтовку із захистом від грибка.

 

Далі приступайте до утеплення. Найбільш підходящим матеріалом виступають плити зі скловати, мінеральної вати або пінополістиролу. Бажано, щоб в товщину ці плити не були більше 3 см. В іншому випадку стіна може надмірно зволожувати.

 

Утеплювач кріпитися на попередньо встановлені дерев'яні рейки. Секції під утеплювач повинні бути на 1-2 см вже, ніж плити утеплювача. Плити клеяться на стіни за допомогою клею.

 

Врахуйте, що таке утеплення неминуче відбере невеликий відсоток площі кімнати.

 

Не менш важливим етапом при внутрішньому утепленні стін є зниження вологості в приміщенні. Цього можна досягти встановивши спеціальні клапани на склопакети або організувавши якісну витяжку.

Задати питання
Опубликавано: 06.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Тканини для рулонних штор
Рулонні штори - це один з найпростіших, зрозумілих, практичних способів оформлення вікна, а також його захисту від занадто активного сонця, перегрівання приміщення.
Детальніше
Жалюзі на замовлення в Житомирі
Жалюзі на замовлення в Житомирі
Якісні жалюзі або ролети - це справжній маст-хев будинку, в офісі, в магазині, салоні краси, клініці, - де завгодно. Сонцезахисні системи дозволяють уберегти приміщення від надлишку сонячного світла, а деякі варіації ще й чудово працюють на шумоізоляцію і захист від злому.
Які бувають стилі кухні
Які бувають стилі кухні
Розглянемо фото і опису найпопулярніших стильових рішень для оформлення кухні. Вибирати стиль своєї кухні - суцільне задоволення! У цій кімнаті ви будете щодня чаклувати над стравами, приймати їжу, спілкуватися і зустрічати гостей. На що звернути увагу при виборі стилю, крім своїх найперших асоціацій і думок. Вибираючи стилістику кухонного дизайну, слід проявити максимум уваги, адже приміщення повинно бути красивим і функціональним.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень