Чим утеплити стіни зсередини

Зміст
Можливі проблеми пов'язані зі внутрішнім утепленням
Етапи внутрішнього утеплення

Утеплення стін квартири актуально в більшій мірі для мешканців старих будинків. Як правило, в новобудовах вже використовуються утеплювачі і матеріали, які перешкоджають тепловтрати, але не скрізь. Як підсумок: високі платіжки на опалення при його низьку ефективність. Тому власники таких квартир часто задаються питанням, «а чи можна утеплитися зсередини?». Існують різні думки з цього приводу. Однак, якщо з якоїсь причини не виходить зробити утеплення квартири зовні, то внутрішнє утеплення має право на життя. Головне, зробити все правильно.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Можливі проблеми пов'язані зі внутрішнім утепленням

 

Більшість з проблем, які пов'язані з таким утепленням, просто надумані. Найбільш часто спливає проблема, яка нібито з'являється в результаті зсуву точки роси - освіту грибка. Це поширена помилка, яка не має нічого спільного з реальністю. Точка роси зміщується постійно протягом дня через перепади температури.

 

У той же час існує реальна проблема, якщо зробити процес внутрішнього утеплення не правильно. Це можливе утворення конденсату. Помилка може посприяти тому, що вологи буде накопичуватися слшком багато. Ця проблема може виникнути ще й в тому випадку, якщо надходить дуже багато пара ззовні квартири чи утворюється безпосередньо в самій квартирі. В такому випадку дійсно можуть постраждати стіни, особливо бетонні.

 

Що ж в цій ситуації робити? Перед тим, як приступити до утеплення досить перевірити стан стін. Якщо стіни вологі і сирі, то утеплювати не можна до тих пір, поки не буде усунена причина зайвої вологості. Ймовірно, що причина у високій вологості всередині квартири і погану роботу витяжки. Якщо цю проблему усунути, то можна без побоювань утеплювати стіни зсередини.

 

Етапи внутрішнього утеплення

 

В першу чергу потрібно підготувати стіни, зняти всю фарбу та іншу обробку, яка буде заважати проходу пара. Після необхідно ретельно висушити стіни. Далі потрібно закласти всі тріщини. Для цього використовується гіпс, монтажна піна, цементний розчин і т.д. Також потрібно зняти плінтуса і закрити щілину між стіною і підлогою. Також не буде зайвим застосувати спеціальну ґрунтовку із захистом від грибка.

 

Далі приступайте до утеплення. Найбільш підходящим матеріалом виступають плити зі скловати, мінеральної вати або пінополістиролу. Бажано, щоб в товщину ці плити не були більше 3 см. В іншому випадку стіна може надмірно зволожувати.

 

Утеплювач кріпитися на попередньо встановлені дерев'яні рейки. Секції під утеплювач повинні бути на 1-2 см вже, ніж плити утеплювача. Плити клеяться на стіни за допомогою клею.

 

Врахуйте, що таке утеплення неминуче відбере невеликий відсоток площі кімнати.

 

Не менш важливим етапом при внутрішньому утепленні стін є зниження вологості в приміщенні. Цього можна досягти встановивши спеціальні клапани на склопакети або організувавши якісну витяжку.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Ульяна 29.10.2020 в 19:16
new comment
Сейчас предоставляется просто огромный выбор утеплителей, которые возможно использовать под основную отделку. Так же рулонный утеплитель может послужить и шумоизоляцией, чтобы вы понимали.
Еня 24.10.2020 в 07:46
new comment
Как раз собиралась утеплять стену лоджии, про пароизоляцию отличный совет.А отделка уже дело вкуса.
Отменить
Додати коментар
Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Дніпропетровську
Філія компанії Nikoss - виготовлювача жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор) - успішно функціонує в Дніпропетровську вже досить довго. За цей час багато дніпропетровців оцінили якість нашої продукції і швидкість виконання замовлень.
Детальніше
Стильна квартира з кабінетом на балконі і спальнею за склом
Стильна квартира з кабінетом на балконі і спальнею за склом
Кожен представляє ідеальну квартиру по-різному. Деяким достатньо однієї кімнати, щоб втілити всі затії, а деяким не вистачає і декількох приміщень. Сьогодні ми розглянемо один з таких ідеальних проектів, який хоч один з вас колись представляв, коли подумки проектувати квартиру мрії.
Вітальня з кухнею
Вітальня з кухнею
Для більшості росіян дизайнерський прийом, в результаті якого два і більше приміщення об'єднують в один простір, не є новинкою. Поєднання кухні з вітальнею стало найпопулярнішим варіантом з'єднання декількох функціональних зон в рамках однієї кімнати. Найчастіше до такого способу розширення можливостей житла вдаються в разі, якщо кухня має дуже скромною площею або вітальня не відповідає вимогам комфортного розміщення домочадців і їх гостей. Нерідко в процесі об'єднання кухні із суміжною кімнатою, здійснюється і приєднання коридору або частини передпокою. Отримане в результаті просторій і світле приміщення можна обладнати з високим рівнем комфортабельності, ергономічності і естетики. У більшості квартир, побудованих в новому тисячолітті, планування самого початку передбачає поєднане простір для оформлення кухні, з толова і вітальні.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00