Чим утеплити стіни зсередини

Утеплення стін квартири актуально в більшій мірі для мешканців старих будинків. Як правило, в новобудовах вже використовуються утеплювачі і матеріали, які перешкоджають тепловтрати, але не скрізь. Як підсумок: високі платіжки на опалення при його низьку ефективність. Тому власники таких квартир часто задаються питанням, «а чи можна утеплитися зсередини?». Існують різні думки з цього приводу. Однак, якщо з якоїсь причини не виходить зробити утеплення квартири зовні, то внутрішнє утеплення має право на життя. Головне, зробити все правильно.

Чим утеплити стіни зсередини

Можливі проблеми пов'язані зі внутрішнім утепленням

 

Більшість з проблем, які пов'язані з таким утепленням, просто надумані. Найбільш часто спливає проблема, яка нібито з'являється в результаті зсуву точки роси - освіту грибка. Це поширена помилка, яка не має нічого спільного з реальністю. Точка роси зміщується постійно протягом дня через перепади температури.

 

У той же час існує реальна проблема, якщо зробити процес внутрішнього утеплення не правильно. Це можливе утворення конденсату. Помилка може посприяти тому, що вологи буде накопичуватися слшком багато. Ця проблема може виникнути ще й в тому випадку, якщо надходить дуже багато пара ззовні квартири чи утворюється безпосередньо в самій квартирі. В такому випадку дійсно можуть постраждати стіни, особливо бетонні.

 

Що ж в цій ситуації робити? Перед тим, як приступити до утеплення досить перевірити стан стін. Якщо стіни вологі і сирі, то утеплювати не можна до тих пір, поки не буде усунена причина зайвої вологості. Ймовірно, що причина у високій вологості всередині квартири і погану роботу витяжки. Якщо цю проблему усунути, то можна без побоювань утеплювати стіни зсередини.

 

Етапи внутрішнього утеплення

 

В першу чергу потрібно підготувати стіни, зняти всю фарбу та іншу обробку, яка буде заважати проходу пара. Після необхідно ретельно висушити стіни. Далі потрібно закласти всі тріщини. Для цього використовується гіпс, монтажна піна, цементний розчин і т.д. Також потрібно зняти плінтуса і закрити щілину між стіною і підлогою. Також не буде зайвим застосувати спеціальну ґрунтовку із захистом від грибка.

 

Далі приступайте до утеплення. Найбільш підходящим матеріалом виступають плити зі скловати, мінеральної вати або пінополістиролу. Бажано, щоб в товщину ці плити не були більше 3 см. В іншому випадку стіна може надмірно зволожувати.

 

Утеплювач кріпитися на попередньо встановлені дерев'яні рейки. Секції під утеплювач повинні бути на 1-2 см вже, ніж плити утеплювача. Плити клеяться на стіни за допомогою клею.

 

Врахуйте, що таке утеплення неминуче відбере невеликий відсоток площі кімнати.

 

Не менш важливим етапом при внутрішньому утепленні стін є зниження вологості в приміщенні. Цього можна досягти встановивши спеціальні клапани на склопакети або організувавши якісну витяжку.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 1266 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору