Філії
руукр

Чим утеплити стіни зсередини

Зміст
Можливі проблеми пов'язані зі внутрішнім утепленням
Етапи внутрішнього утеплення

Утеплення стін квартири актуально в більшій мірі для мешканців старих будинків. Як правило, в новобудовах вже використовуються утеплювачі і матеріали, які перешкоджають тепловтрати, але не скрізь. Як підсумок: високі платіжки на опалення при його низьку ефективність. Тому власники таких квартир часто задаються питанням, «а чи можна утеплитися зсередини?». Існують різні думки з цього приводу. Однак, якщо з якоїсь причини не виходить зробити утеплення квартири зовні, то внутрішнє утеплення має право на життя. Головне, зробити все правильно.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Можливі проблеми пов'язані зі внутрішнім утепленням

 

Більшість з проблем, які пов'язані з таким утепленням, просто надумані. Найбільш часто спливає проблема, яка нібито з'являється в результаті зсуву точки роси - освіту грибка. Це поширена помилка, яка не має нічого спільного з реальністю. Точка роси зміщується постійно протягом дня через перепади температури.

 

У той же час існує реальна проблема, якщо зробити процес внутрішнього утеплення не правильно. Це можливе утворення конденсату. Помилка може посприяти тому, що вологи буде накопичуватися слшком багато. Ця проблема може виникнути ще й в тому випадку, якщо надходить дуже багато пара ззовні квартири чи утворюється безпосередньо в самій квартирі. В такому випадку дійсно можуть постраждати стіни, особливо бетонні.

 

Що ж в цій ситуації робити? Перед тим, як приступити до утеплення досить перевірити стан стін. Якщо стіни вологі і сирі, то утеплювати не можна до тих пір, поки не буде усунена причина зайвої вологості. Ймовірно, що причина у високій вологості всередині квартири і погану роботу витяжки. Якщо цю проблему усунути, то можна без побоювань утеплювати стіни зсередини.

 

Етапи внутрішнього утеплення

 

В першу чергу потрібно підготувати стіни, зняти всю фарбу та іншу обробку, яка буде заважати проходу пара. Після необхідно ретельно висушити стіни. Далі потрібно закласти всі тріщини. Для цього використовується гіпс, монтажна піна, цементний розчин і т.д. Також потрібно зняти плінтуса і закрити щілину між стіною і підлогою. Також не буде зайвим застосувати спеціальну ґрунтовку із захистом від грибка.

 

Далі приступайте до утеплення. Найбільш підходящим матеріалом виступають плити зі скловати, мінеральної вати або пінополістиролу. Бажано, щоб в товщину ці плити не були більше 3 см. В іншому випадку стіна може надмірно зволожувати.

 

Утеплювач кріпитися на попередньо встановлені дерев'яні рейки. Секції під утеплювач повинні бути на 1-2 см вже, ніж плити утеплювача. Плити клеяться на стіни за допомогою клею.

 

Врахуйте, що таке утеплення неминуче відбере невеликий відсоток площі кімнати.

 

Не менш важливим етапом при внутрішньому утепленні стін є зниження вологості в приміщенні. Цього можна досягти встановивши спеціальні клапани на склопакети або організувавши якісну витяжку.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Ульяна 29.10.2020 в 19:16
new comment
Сейчас предоставляется просто огромный выбор утеплителей, которые возможно использовать под основную отделку. Так же рулонный утеплитель может послужить и шумоизоляцией, чтобы вы понимали.
Еня 24.10.2020 в 07:46
new comment
Как раз собиралась утеплять стену лоджии, про пароизоляцию отличный совет.А отделка уже дело вкуса.
Отменить
Додати коментар
Лаконічний дизайн - копія мінімалізму або унікальний стиль?
Домашній відпочинок необхідний кожному з нас. Вдома ми розслабляємося, забуваємо про турботи і тривоги зовнішнього світу, відчуваємо себе захищеними. Є багато стилів оформлення інтер'єру. Виберіть той, який дозволить вам відчувати комфорт і спокій. Зараз дуже популярний простий, лаконічний стиль облаштування житла. Все більше людей проявляє до нього інтерес. Його можна назвати втіленням аскетичною краси.
Детальніше
Рулонні штори: як зібрати і встановити?
Рулонні штори: як зібрати і встановити?
Рулонні штори міцно увійшли в наше життя і стали просто невід'ємною частиною інтер'єру в сучасних офісах і квартирах. Вони дозволяють створити необхідний затишок, підкреслити унікальність обраного вами інтер'єру.
Стиль футуризм в інтер'єрі
Стиль футуризм в інтер'єрі
Якщо ви не знаєте, який стиль краще всього вибрати для свого інтер'єру і вам абсолютно не до душі надмірно естетичні стилі, буяють величезною кількістю декоративних елементів, то зверніть увагу на стиль футуризм.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень