Горизонтальні жалюзі Venus 25/16 мм (жалюзі на пластикові вікна)

Кріплення, що має конструкції з ламелей максимально близько до поверхні скла, є однією з відмінних рис, якими володіють горизонтальні жалюзі Venus, а також їх система управління вважається найбільш зручною. Завдяки плоскому карнизу, є частиною кріплення і елементом декору, виглядають вони дуже акуратно. Застосовуються в офісах та житлових приміщеннях, практичні у використанні та довговічні.

Горизонтальные жалюзи Venus

Так як конструкції впритул прилягають до шибок, завдяки системам Venus, можна практично повністю перекрити природне освітлення. Це важливо для кімнат, де використовуються відеопроектори, або створений домашній кінотеатр. Вони не менш ефективні для часткового затінення. Алюмінієві ламелі, змінюючи кут нахилу, чудово справляються з цим завданням і завдяки їм в приміщенні завжди буде комфортне освітлення. Ми пропонуємо своїм клієнтам купити горизонтальні жалюзі Venus за вигідною ціною.

Механізм управління максимально проста у використанні. Всі операції виконуються маніпуляціями ланцюжка. Вона піднімає і опускає конструкції, повертає ламелі і фіксує жалюзі у потрібному положенні. Клієнти можуть вибрати карниз округленої форми або прямий варіант. Він буває ідентичним за кольором рам вікна або збігається по відтінку з усією конструкцією.

Якщо вам необхідно декорувати вікно і залишити вільний простір підвіконня, то горизонтальні жалюзі Venus ціна яких невисока, підійдуть ідеально. Вони закривають повністю скло і раму, тому створюють єдиний простір, яке буде органічно виглядати в загальному дизайні приміщення або виділятися яскравим акцентом. У нас ви можете замовити їх виготовлення за точним параметрами, які визначить досвідчений замірник. Це гарантує ідеальний збіг всіх розмірів, а колір і ширину ламелів, ви зможете вибрати самостійно. Виготовляючи жалюзі системи Venus, компанія Nikoss використовує комплектуючі від перевірених постачальників. На всі одержані елементи є документи, що підтверджують їх якість. Також гарантувати довговічність виробів ми можемо завдяки сучасному високоточному устаткування, на якому відбувається складання конструкцій.

Виклик замірника - БЕЗКОШТОВНО!
Приблизний розрахунок вікон
Вікно з 2-х частин 786-1283 грн.
Вікно з 3-х частин 1179-1925 грн.
Лоджія з 4-х частин 1572-2566 грн.


*Вартість залежить від розмірів стулок

Модель Вартість
жалюзі системи венус шириною ламелі 25 мм білі 541/610 грн м. кв (в залежності від пробивання)
жалюзі системи венус шириною ламелі 25 мм кольорові 566/642 грн м. кв (в залежності від пробивання)
жалюзі системи венус шириною ламелі 16 мм білі 726 грн м. кв
жалюзі системи венус шириною ламелі 16 мм кольорові 751 грн м. кв
Стандартний замір, установка одного виробу
Округлення за площі до 0.7 м. кв
*не стандартним монтажем вважається робота на висоті більше 3м, а так само застосування спецзасобів і спецтехніки

60 - 80 грн.

*сума виміру і установки не менше 250грн.

Як замовити
горизонтальні жалюзі Venus?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна (якщо потрібно ми розповімо як) Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замірник приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
5/ 5 (1)