Жалюзі і ролети на кухню - виготовлення і монтаж

Горизонтальні стандартні жалюзі 25/16 мм
Стандартні горизонтальні жалюзі, з шириною ламелі 25 і 16 мм, є найпоширенішим варіантом сонцезахисних систем. Їх перевага простота експлуатації і нескладний догляд. Кут нахилу ламелей регулюється спеціальною палицею. Захист від сонця: легким рухом руки =) ви перетворюєте яскраві пекучі сонячні промені в м'яке комфортне освітлення, змінюючи його
85 кольорів
ВАРТІСТЬ
вiд 230 грн
площею до 0,7 м2
ВИРОБНИЦТВО
1-5 дней
уточнюйте у менеджера
Тканинні ролети
Тканинні ролети це один із видів сонцезахисних систем. Вони складаються з суцільного полотна, регулювання висоти якого відбувається завдяки обертанню вала. Умовно їх можна розділити на три підвиди: відкритого типу, закритого та ролети системи День-Ніч. Нижче ви можете вивчити опис кожного з них більш детально.
ВАРТІСТЬ
вiд 373 грн
площею до 0,7 м2
ВИРОБНИЦТВО
дней
уточнюйте у менеджера
Горизонтальні жалюзі Venus 25/16 мм (жалюзі на пластикові вікна)
Горизонтальні жалюзі на металопластикові вікна системи Venus, з шириною ламелі 25 і 16 мм, відомі також як Солодизайн, розроблені спеціально для металопластикових вікон. Дизайн цієї моделі має вишуканий і витончений вид. Жалюзі для металопластикових вікон монтуються на кожну стулку окремо, впритул до скла. Ламелі цієї моделі закривають тільки площа скла і не перекривають раму. Жалюзі системи Venusоснащені міцним і довговічним механізмом повороту і підйому ламелей. Управління ламелями здійснюється за допомогою одного ланцюжка (що більш зручно, ніж у стандартних). Горизонтальні жалюзі системи Venus найкраще рішення для пластикових вікон!
85 кольорів
ВАРТІСТЬ
вiд 210 грн
площею до 0,7 м2
ВИРОБНИЦТВО
1-5 дней
уточнюйте у менеджера
Римські штори
Римські штори найпопулярніший вид сонцезахисних систем на сьогоднішній день. Вони складаються з суцільного полотна, яке піднімається складками вгору. Ці складки утворюються на вшитих в тканину прутах. Тканини дуже практичні в догляді. Їх можна зняти і випрати в пральній машині. Якісний польський механізм буває на мотузковому приводі, як в звичайних жалюзі, і на ланцюговий-роторному.
100 кольорів
ВАРТІСТЬ
вiд 883 грн
площею до 0,7 м2
ВИРОБНИЦТВО
1-5 дней
уточнюйте у менеджера
Жалюзі (Ролети) День-Ніч в Україні
#для будинку   #для офісу   #для вітальні  #на балкон


Основна особливість цих моделей – захисний короб, декорирующий вал. Доповнені ролети направляючими з боків, завдяки яким плавно рухається тканина. Вони бувають одинарні або п-подібні. Вибираються ці елементи в залежності конструктивних особливостей склопакета.
133 кольорів
ВАРТІСТЬ
вiд 776 грн
площею до 0,7 м2
ВИРОБНИЦТВО
1-5 дней
уточнюйте у менеджера

Як ми працюємо

  1. Заявка або дзвінок нашого менеджера
    Заявка або дзвінок нашого менеджера
  2. Вибираєте час зустрічі з тим, хто заміряє
    Вибираєте час зустрічі з тим, хто заміряє
  3. Замір і вибір жалюзі з каталогу
    Замір і вибір жалюзі з каталогу
  4. Укладаємо договір і приймаємо передоплату 25-50%
    Укладаємо договір і приймаємо передоплату 25-50%
  5. Виготовлення замовлення 2-7 днів
    Виготовлення замовлення 2-7 днів
  6. Доставляємо і монтуємо жалюзі
    Доставляємо і монтуємо жалюзі
  7. Прибирання після закінчення робіт
    Прибирання після закінчення робіт
  8. Оплачуєте залишок суми
    Оплачуєте залишок суми
Дізнайтеся більше про жалюзі
Подивіться відео огляд про горизонтальних жалюзі в якому ми розкрили всі особненності і переваги
Задати питання

Що кажуть клієнти про нашу роботу

*Більш 364 відгуків за 12 років
83%
Клієнтів готові нас рекомендувати

Переваги наших жалюзі

Європейські матеріали
Європейські матеріали
Виберіть будь-який колір, матеріал або тканину з нашого асортименту
Термін служби вiд 10 до 25 років
Термін служби вiд 10 до 25 років
Залежно від дотримання правил експлуатації і догляду. Ми даємо гарантію на наші вироби 12 місяців
Більше 3000 кольорів і тканин
Більше 3000 кольорів і тканин
Під будь-який дизайн, різних за вартістю та складності
Жалюзі будь-яких розмірів
Жалюзі будь-яких розмірів
З точністю до мм. Спеціально під Ваше вікно.
Жалюзі на кухню
Горизонтальні стандартні жалюзі 25/16 мм
Горизонтальні стандартні жалюзі 25/16 мм
вiд 230 грн
Тканинні ролети
Тканинні ролети
вiд 373 грн
Горизонтальні жалюзі Venus 25/16 мм (жалюзі на пластикові вікна)
Горизонтальні жалюзі Venus 25/16 мм (жалюзі на пластикові вікна)
вiд 210 грн
Римські штори
Римські штори
вiд 883 грн
Жалюзі (Ролети) День-Ніч в Україні
Жалюзі (Ролети) День-Ніч в Україні
вiд 776 грн
Дізнайтеся більше про жалюзі
Що краще встановити на кухонних вікнах
Що краще встановити на кухонних вікнах
Сьогоднішнє різноманітність різних сонцезахисних систем для будинку досить велике. Проте, конкуренція між ними і класичними шторами існує до цих пір: і досить серйозна.
Детальніше

Які жалюзі вибрати для кухні?

При виборі жалюзі або штор для вікон кухні потрібно врахувати підвищену вологість і високу температуру, яка панує в приміщенні під час приготування їжі. Зважаючи на це краще знайти матеріал, який не схильний до впливу температур, і конструкцію, за якої легко доглядати. Залежно від розташування і геометрії кухонного вікна можна підібрати такі варіанти:

  • Алюмінієві конструкції. Металеві моделі міцні і жаростійкі, а ціна порівняно невисока. Конструкції встановлюють навіть поруч з газовими плитами. Горизонтальні жалюзі не тільки відкриваються-закриваються, а й піднімаються-опускаються, їх просто витирати. Мінуси: ламелі іноді заламувати, а на поверхні накопичується пил. Конструкції з вертикальними планками оригінально виглядають, практично не брудняться, але займають більше місця.
  • Рулонні штори. Тканинні віконні конструкції просочують антівигорающімі і пиловідштовхуючими складами. Полотно легко змотується, повністю відкриваючи віконний отвір. Рулонні жалюзі на кухню роблять з тонких або щільних тканин, що дозволяє регулювати рівень світла в приміщенні. Мінус - навіть пилевідштовхуючий тканину з часом почне вбирати жир і кіптява, а після декількох прань матеріал втратить первісний вигляд.
  • Римські штори. Добре підходять під класичні інтер'єри, додають приміщенню елегантності, стилю і благородства. Полотно не накопичує пил, а також витримує кілька машинних прань. Спеціальна антігорючая просочення робить такі жалюзі відмінним вибором для кухні.
  • Плісе. Займають мало місця, тканинні полотна можна прати. Матеріал не вигорає і не накопичує на поверхні пил. Гофровані штори встановлюють навіть на нестандартні вікна (круглі, трикутні, арочні та ін.).

Рулонні і римські штори - це цілісне полотно, не дуже практичне для кухні. Тканина вбирає кіптява і жир, а також вологу, тому незабаром може втратити первісний вигляд. Добрими і вигідними властивостями володіє поліестер, який можна прати. Цей матеріал часто використовується для пошиття плісированих кухонних жалюзі. Завдяки спеціальному просоченню він більш стійкий до вологи, пилу, кіптяви.

Кухонні ролети використовуються переважно для захисту вікна із зовнішнього боку. Тканинні рольштори більше підходять для вітальні, спальні та інших кімнат. Вони можуть бути відкритого або закритого типу, а також з функцією день-ніч - регулюванням кількості світла за рахунок чергування прозорою і матовою смуг полотна.

Оптимальним варіантом для вікна кухні можна вважати жалюзі. Вертикальні моделі гарні для приміщень з низькою стелею, так як візуально витягають простір. Горизонтальні підійдуть для кухонь будь-яких площі і стилю. Сучасні моделі не тільки регулюють світло, але і прикрашають інтер'єр. Вони прості в управлінні і експлуатації, вимагають мінімум зусиль по догляду.

На що звернути увагу при виборі кухонних жалюзі?

Вибираючи жалюзі на кухонне вікно, зверніть увагу на матеріал конструкції. Ламелі можуть бути:

  • пластиковими;
  • алюмінієвими;
  • бамбуковими;
  • дерев'яними.

Якщо хочете замовити стандартний варіант для вікон кухні, який обійдеться недорого, варто зупинитися на пластиці. Матеріал не вбирає вологу і бруд, його можна мити з миючими засобами, а по дизайну він настільки різноманітний, що підійде до будь-якого стилю інтер'єру. Бамбукові та дерев'яні моделі вимагають більше уваги, оскільки дерево вбирає вологу і деформується під її впливом. Алюмінієві кухонні жалюзі на замовлення - ще один довговічний варіант, за яким легко доглядати.

Всі види жалюзі для вікон кухні можна встановити як на пластикові вікна, так і на дерев'яні. Завдяки покриттю вони не вигоряють і не жовтіють на сонці. Фахівці Nikoss роблять точні виміри, професійно виконують установку і монтаж конструкцій на кухню. При індивідуальному замовленні кухонних сонцезахисних жалюзі ви отримуєте впевненість, що конструкції будуть ідеально виглядати в квартирі і прослужать довго. Систему управління за бажанням розміщують праворуч або ліворуч.

Замовляйте кухонні жалюзі, ролети та штори на вікна в Nikoss онлайн і в наших офісах по всій Україні.

Дуже часто ми стикаємося з дилемою: потрібні чи ні рулонні штори на кухні? Існує багато різних думок, які викликають багато сумнівів з цього приводу. Як відомо рулонні штори це невелике щільне полотно, яке можна дуже зручно згорнути в невеликий рулон на спеціальний валок. 

Досить важливим елементом в оформленні будь-якого приміщення і кухні, в тому числі, є штори, а рулонні штори один з найкращих варіантів. Штори повинні виконувати не тільки захисну функцію, але і не перешкоджати проникненню повітря в приміщення. Якщо ви правильно підберете якісні штори для вашої кухні, то вони візуально збільшать простір і повністю перетворять інтер'єр приміщення. 

Кілька головних переваг

 Робота механізму таких штор влаштована досить просто, за допомогою механізму ланцюжка принципу. В даному механізмі є спеціальні замки, за допомогою яких можна фіксувати полотно на потрібному рівні. 

  • якщо тканинне полотно відкрито, воно практично непомітно на самому вікні, а якщо шторка опущена, то вона відмінно приховує приміщення від сонячних та інших променів;
  • такі рулонні штори на кухні будуть виглядати дуже стильно, акуратно і практично не помітно в загальному інтер'єрі;
  • конструкцію рулонних штор практично неможливо обірвати, якщо вони правильно прикріплені;
  • досить зручний механізм закривання і відкривання штор;
  • доглядати за такими шторами набагато простіше, ніж за звичайними, забруднити їх практично неможливо, а якщо це сталося, то легко можна чистити звичайною щіткою;
  • їх можна використовувати для будь-яких кімнат, так як вони добре поєднуються зі звичайними гардинами;
  • вартість рулонних штор не набагато вище звичайних, а іноді і нижче все залежить від їх розміру і якості полотна.

Рулонні штори завжди відмінно поєднуються з різними видами декору, які люди використовують для оформлення своїх вікон.

Чи варто використовувати рулонні штори на кухні

Що найголовніше на кухні? На кухні основним є її функціональність саме через цю причину такі штори стануть ідеальним варіантом.

  • рольштори досить ергономічні, але саме полотно може мати гарний окрас або малюнок;
  • шторки в такому стилі дуже гігієнічні, на них набагато менше збирається пилу і інших бактерій;
  • виробники часто використовують спеціальні водовідштовхувальні засоби для просочення самого полотна, щоб на штори менше приставали різні частинки і запал;
  • для виготовлення самого полотна найчастіше використовують натуральні матеріали, такі як бавовна, льон;
  • чистити рулонні штори досить легко і просто досить поверхню протерти мильним розчином або просто вологою ганчіркою;
  • існують спеціальні рольштори з особливим напиленням, яке є антибактеріальним і жаростійким, що є відмінним варіантом для кухні;
  • рулонні штори для кухні здатні довгий час тримати фарбу або інші колірні рішення і практично не вигоряють на сонці;
  • для кухонних рольштор розроблено кілька варіантів кріплення, які дають можливість з легкістю відкривати або закривати стулки окремо.

Якщо ви побажаєте, то кухонні рулонні штори можна з легкістю комбінувати з класичними фіранками або гардинами. Також можна добре поєднувати кілька яскравих кольорів або оригінальні візерунки, все однозначно стане головною родзинкою вашого будинку і кухні в цілому. 

Основні види штор на кухню

У наш час існує багато різних рулонних штор для кухні, вибір досить великий і за якістю товару і за ціною. Але перед покупкою рулонних штор для кухні, потрібно зважити всі за і проти, а для того потрібно розглянути основні види таких штор.

Є спеціальні касетні штори, які досить щільно фіксуються до рами вікна. Найчастіше такий варіант рулонів повністю закритий, а рухаються тільки ті сторони, що з боків. Такий варіант штор для кухні будуть виглядати досить естетично і добре прилягають до самого скла.

Другим варіантом є міні штори, які повністю відрізняються легкою конструкцією. Такі штори можна легко прикріпити на кожну часто вікна спеціальною клейкою стрічкою. Головною перевагою буде легка установка рольштор і після їх використання абсолютно не залишиться ніяких слідів на самому вікні.

Головними конструктивні особливості рольштор і є їх же перевагою. А матеріал для виготовлення таких штор дуже якісний і практично завжди натуральний. Керувати шторами можна вручну за допомогою спеціальної ланцюжка або за допомогою спеціального механізму, який буде працювати від мережі. Досить ефектно виглядатиме спосіб опускання і піднімання за допомогою спеціального пульта. Але штори з автоматичним приводом можуть підійти тільки для великих досить високих вікон і просторих кухонь.  

Матеріали для кухонних рольштор

Матеріали, які прийнято використовувати для виготовлення рольштор досить різні. Найчастіше прийнято використовувати поліестер, бавовна або льон, які мають спеціальне акрилове покриття на основі рослинних масел. Одним з найбільш затребуваних матеріалів є поліестер, саме з нього прийнято виготовляти рулонні штори для кухні. Такі штори досить міцні і за ними дуже приємно доглядати, вони легко стираються, швидко сохнуть. Вартість рольштор з поліестеру цілком доступна кожному, а варіантів по дизайнерських рішень дуже багато. Можна сказати, що найкрасивішими і фактурними будуть саме такі штори.

Для кухні також відмінно підійдуть штори виготовлені на основі бамбука, соломки або джуту. Такий матеріал не тільки натуральний, але має дуже багато різних достоїнств. Головним достоїнством буде якісна фактура і висока щільність захисту приміщення від сонячних променів. Наприклад, штори з бамбука не завжди будуть в стриманих природних кольорах. Для сучасної кухні відмінно підійдуть досить насичені і яскраві колірні рішення рулонних штор з натуральних матеріалів. Для фарбування рулонних штор з натуральних матеріалів прийнято використовувати природні барвники.

Рулонні штори на кухні

Протягом багатьох років штори є одним з основних елементів оформлення приміщень. Крім основної своєї мети, а саме - регулювання ступеня проникнення і інтенсивності сонячного світла штори виконують не менш важливу задачу, яка полягає в створенні в кожному окремо взятому приміщенні атмосфери затишку і комфорту.
 
Особливу увагу варто звернути на штори, які використовуються в кухні. З огляду на специфіку приміщення, на сьогоднішній день все більше і більше домогосподарок віддають перевагу рулонним шторам перед традиційними тканинними шторами і фіранками.
 
Рулонні штори мають ряд значних переваг, а саме: вони більш компактні (що не маловажно в невеликих кухнях), відмінно регулюють ступінь проникнення денного світла, більш практичні з точки зору догляду так як завдяки спеціальній багатошарової просочення такі штори легко піддаються очищенню (як вологою, так і сухий), не вигоряють на сонці і не так притягують до себе пил. Завдяки особливостям своєї конструкції прибирання та очищення рулонних штор не вимагає значних зусиль, досить просто протерти їх вологою губкою з невеликою кількістю миючого засобу, а потім протерти сухою перфорованої ганчірочкою.
 
На ринку присутня два види рулонних штор - рулонні штори відкритого і закритого типу.
 
У рулонних шторах відкритого типу, тканину закріплена на спеціальному валу і згортається на нього за допомогою спеціального механізму, який буває, як ручного, так і автоматичного типу. З переваг даного виду штор можна виділити їх більш низьку вартість в порівнянні з рулонними шторами інших видів.
 
Рулонні штори закритого виду (їх ще називають «касетними шторами») в них тканину намотується на вал, який знаходиться в спеціальному боксі. Штори такого типу можна закріпити і аналогічно відкритим штор, над вікном або ж безпосередньо на сам склопакет, що створює відчуття цілісності рулонної штори з вікном.
 
Як правило, рекомендується використовувати для кухні рулонні штори касетного (закритого) типу, так як при їх використанні штора в складеному положенні знаходиться в закритому коробі і менш схильна до впливу зовнішніх факторів.
 
Широкий вибір тканин і їх забарвлень дасть Вам можливість підібрати саме ті рулонні штори, які будуть ідеально підходити для Вашої кухні.

3 кроки для вибору жалюзі на кухню

Затишна атмосфера на кухні – важлива частина побуту. Замість тюлі та штори багато хто віддає перевагу жалюзі. Це набагато практичніше у використанні і візуально акуратніше. При виборі жалюзі на кухню важливо дивитися не тільки на привабливий зовнішній вигляд, але і на інші характеристики. Ми розповімо про 3 кроки для вибору ідеального кухонного варіанти жалюзі.

Крок 1. Вид жалюзі

Коли жалюзі не асоціюються з нудним офісним інтер'єром, можна приступати до підбору жалюзі на кухню. Для цього розберемося з видами жалюзі.

Горизонтальні. Цей вид поширений у використанні на кухні невеликого розміру. У маленькому приміщенні горизонтальні конструкції акуратно виглядають і візуально не захаращують кухню, роблячи її затишною. Горизонтальні ламелі доповнять будь-який стиль інтер'єру.

Вертикальні. Це вид нагадує класичні штори, виконані в іншому матеріалі. Вертикальні ламелі здатні розширити або звузити віконне простір. Це залежить від забарвлення і матеріалу. Цей вид краще поєднувати з іншими видами прикрас віконного простору. У комбінації з іншими шторами можна домогтися красивою і надійного захисту від сонячних променів і небажаних поглядів.

Рулонні. Їх роблять з тканин, просочених спеціальною рідиною, яка не дає жалюзі покритися пилом на наступний день після покупки. Але є істотний мінус цього виду жалюзі: з часом (багато не потрібно) вони забруднюються побутовими елементами (жир, кіптява, сік). Для кухні цей варіант не найкращий.

Крок 2. Матеріал ламелей

Ламелі роблять з різних матеріалів. Ми розповімо про оптимальні варіанти, які підійдуть для кухні.

Дерев'яні жалюзі. Екологічний і красивий варіант доповнить кухонний простір. Особливо гармонійно виглядає в еко або стилі кантрі. Дерев'яні елементи в інтер'єрі наповнюють кімнату особливою домашньою атмосферою.

Алюмінієві ламелі. Цей матеріал універсальний у використанні. Алюмінієві жалюзі легко піддаються чищенню і не боятися впливу води. У магазині жалюзі з алюмінію представлені в різних кольорах, тому не важко підібрати потрібний відтінок.

Бамбук. Найпоширеніший матеріал, який до цих пір користується чималим попитом через низку переваг. Бамбук не виступає головним пилозбірником в кімнаті, а значить менше потребує прибирання. Невибагливість матеріалу – важливий плюс для кухонного простору.

Пластик. Цей матеріал швидше підійде як тимчасове рішення. Полімерний матеріал не відрізняється високою ціною, але і тривалого користування очікувати не варто. Пластик потребує постійного догляду. Його просто мити мильним розчином або звичайною водою, але робити це доведеться з завидною регулярністю.

Крок 3. Кольорові рішення

Для кухонного простору важливо підібрати якісний матеріал, які наповнить кімнату затишком. Варто підбирати теплі тони, які гармонійно поєднуються з класичним інтер'єром кухні. Якщо в кімнаті присутні яскраві елементи, то жалюзі варто підібрати на кілька тонів світліше або тепліше. Домінуючий спокійний колір з виразними елементами (в нашому випадку, жалюзі) доповнюють інтер'єр і вносять цікаву родзинку.

Віддавайте перевагу тим квітам, які з часом точно не почнуть різати очі. У список таких кольорів входять всі пастельні тони і варіації монохромного (чорний, білий, сірий). Чорні акценти в кімнаті – це сміливе рішення, але краще не перестаратися. Білий колір підійде, якщо в кімнаті домінують спокійні тони. Сірий універсальний у використанні, а також невибагливий в догляді.

Самовивіз і доставка по Україні
Готівковий і безготівковий розрахунок
Гарантія від 12 до 24 місяців

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв`яжеться з вами