Жалюзі на кухню

Жалюзі на кухню

Які жалюзі вибрати для кухні?

При виборі жалюзі або штор для вікон кухні потрібно врахувати підвищену вологість і високу температуру, яка панує в приміщенні під час приготування їжі. Зважаючи на це краще знайти матеріал, який не схильний до впливу температур, і конструкцію, за якої легко доглядати. Залежно від розташування і геометрії кухонного вікна можна підібрати такі варіанти:

  • рулонні штори;
  • вертикальні жалюзі;
  • горизонтальні жалюзі;
  • римські штори.

Рулонні і римські штори - це цілісне полотно, не дуже практичне для кухні. Тканина вбирає кіптява і жир, а також вологу, тому незабаром може втратити первісний вигляд. Добрими і вигідними властивостями володіє поліестер, який можна прати. Цей матеріал часто використовується для пошиття плісированих кухонних жалюзі. Завдяки спеціальному просоченню він більш стійкий до вологи, пилу, кіптяви.

Кухонні ролети використовуються переважно для захисту вікна із зовнішнього боку. Тканинні рольштори більше підходять для вітальні, спальні та інших кімнат. Вони можуть бути відкритого або закритого типу, а також з функцією день-ніч - регулюванням кількості світла за рахунок чергування прозорою і матовою смуг полотна.

Оптимальним варіантом для вікна кухні можна вважати жалюзі. Вертикальні моделі гарні для приміщень з низькою стелею, так як візуально витягають простір. Горизонтальні підійдуть для кухонь будь-яких площі і стилю. Сучасні моделі не тільки регулюють світло, але і прикрашають інтер'єр. Вони прості в управлінні і експлуатації, вимагають мінімум зусиль по догляду.

На що звернути увагу при виборі кухонних жалюзі?

Вибираючи жалюзі на кухонне вікно, зверніть увагу на матеріал конструкції. Ламелі можуть бути:

  • пластиковими;
  • алюмінієвими;
  • бамбуковими;
  • дерев'яними.

Якщо хочете замовити стандартний варіант для вікон кухні, який обійдеться недорого, варто зупинитися на пластиці. Матеріал не вбирає вологу і бруд, його можна мити з миючими засобами, а по дизайну він настільки різноманітний, що підійде до будь-якого стилю інтер'єру. Бамбукові та дерев'яні моделі вимагають більше уваги, оскільки дерево вбирає вологу і деформується під її впливом. Алюмінієві кухонні жалюзі на замовлення - ще один довговічний варіант, за яким легко доглядати.

Всі види жалюзі для вікон кухні можна встановити як на пластикові вікна, так і на дерев'яні. Завдяки покриттю вони не вигоряють і не жовтіють на сонці. Фахівці Nikoss роблять точні виміри, професійно виконують установку і монтаж конструкцій на кухню. При індивідуальному замовленні кухонних сонцезахисних жалюзі ви отримуєте впевненість, що конструкції будуть ідеально виглядати в квартирі і прослужать довго. Систему управління за бажанням розміщують праворуч або ліворуч.

Замовляйте кухонні жалюзі, ролети та штори на вікна в Nikoss онлайн і в наших офісах по всій Україні.

Виклик замірника - БЕЗКОШТОВНО!
БЕЗКОШТОВНО
Додаткові знижки
при замовленні від 2 500 грн ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Як замовити Жалюзі на кухню?
Самостійна установка
Заміри
Ви самостійно міряєте вікна (якщо потрібно ми розповімо як)
Оплата
Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку
Доставка
Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника
Відгук
Ви задоволені залишаєте відгук
Розрахунок вартості
Виклик замірника
Вибір
Ви викликаєте змірника на будь-який зручний для Вас час
Заміри
Замірник привозить все зразки і допомагає визначитися з системою
Договір
На місці укладається договір і вноситься передоплата 20-30%
Доставка
Виготовлення 3-5 днів і монтаж у зручний Вам час, доплата
Викликати замірника

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору